1. Anasayfa
 2. Otomobil

25 30 Bin Tl Arası Arabalar Sahibinden

25 30 Bin Tl Arası Arabalar Sahibinden

Günümüzde insanların arabaları seçme süreçleri her geçen gün çeşitleniyor. 25 ile 30 bin tl arasındaki araba seçenekleri oldukça geniş bir kapsama sahip. Sahibinden.com gibi siteler üzerinden aradığınız arabaların sizi beklediğini görebilirsiniz. Sahibinden.com, insanların uygun fiyatlı arabaları satın almasına yardımcı oluyor. Bu arabalar, genellikle kullanılmış olsalar da, satın alınan arabaların kalitesinden çok memnun kalınabiliyor.

Sahibinden.com üzerinden satın alınan arabaların garantili olması noktasında da dikkatli olmanız gerekiyor. Sahibinden.com üzerinden araba alacaksanız, tüm araba aksesuarlarının, parçalarının ve arabanın güvenilirliğinin test edilmesi gerektiğini unutmamalısınız. Sahibinden.com üzerinde satılan arabaların kiralanmasının önemi, araba seçiminde oldukça önemli. Sahibinden.com üzerinde satılan arabaların bazılarının kiralanmasının önemi, güvenilir olmaları açısından önemlidir. Kiralanan arabalar, aracın güvenilirliği ve kalitesi konusunda güvenilir bir seçim yapmaya yardımcı olabilir.

25 ile 30 bin tl arasındaki arabaların satın alınması sırasında, aracın satın alma ve kiralama seçenekleri arasında karar vermek önemlidir. Sahibinden.com üzerinde satın alınan arabalar, yüksek kaliteli olduğu gibi, ekonomik bir seçenek de sunabilir. Satın alınan arabaların özelliklerinin ve kalitesinin de test edilmesi gerekir. Bu durumda, satın alınan aracın özellikleri ve kalitesi, aracın kiralanması için önemlidir. Satın alınan aracın kalitesi, aracın kiralanması sırasında göz önünde bulundurulmalıdır.

25 ile 30 bin tl arası arabalar sahibinden.com üzerinden satın alınırken, satın alma ve kiralama seçenekleri arasında karar vermek önemlidir. Sahibinden.com üzerinden satın alınan arabalar, kaliteli ve ekonomik seçenekler sunuyor. Satın alınan arabaların özelliklerinin ve kalitesinin test edilmesi gerektiğini de unutmamalısınız. 25 ile 30 bin tl arası arabalar sahibinden.com üzerinden satın alındığında, insanlar her zaman kaliteli ve güvenilir araba seçenekleri arasından seçim yapabiliyor.

25 30 bin tl arası arabalar sahibinden

25-30 Bin TL Arasındaki En Beğenilen Arabalar

En Beğenilen Arabalar arasında 25-30 Bin TL arasındaki arabalar bütçeler için cazip seçenekler sunuyor. Şimdi bu arabaları ve özelliklerini inceleyeceğiz. Gelişmiş teknolojik özellikleriyle öne çıkan bu araçlar, arzu edilen performansa sahip. İçerisinde güvenli bir sürüş sağlamak için donanımlar mevcut. Çoklu özellikler ile, teknoloji ve performans arasında denge sağlayan bu arabalar, aynı zamanda konforlu bir sürüş deneyimi yaşatıyor.

25 bin Euro’ya kadar olan seçenekler arasında; Renault Clio, Peugeot 208, Seat Ibiza, Ford Fiesta, Fiat Punto, Opel Corsa, Hyundai i20 ve Volkswagen Polo bulunuyor. Renault Clio, yenilenen modeliyle hafif tasarımı, basit donanımı ve kullanışlı özellikleriyle dikkat çekiyor. Peugeot 208 ise konforlu sürüşü ve hafif tasarımıyla güvenli ve konforlu bir sürüş deneyimi sunuyor. Seat Ibiza’da ise yüksek performanslı motorları, donanım seviyeleri ve konforlu sürüş deneyimi bulunuyor. Ford Fiesta, düşük yakıt tüketimi, yüksek performanslı motorlar ve gelişmiş teknolojileriyle dikkat çekiyor.

30 bin Euro’ya kadar olan seçenekler arasında; Renault Megane, Peugeot 308, Volkswagen Golf, Ford Focus, Opel Astra, Hyundai i30 ve Fiat Tipo bulunuyor. Renault Megane, hafif tasarımıyla donanımlı, konforlu ve güvenli bir sürüş deneyimi sunuyor. Peugeot 308, ileri teknolojik özellikleri ve hava yastıklarının sayısının ön plana çıktığı güvenli sürüşü ile dikkat çekiyor. Volkswagen Golf, yüksek performanslı motorları, konforlu ve güvenli sürüş deneyimi sunuyor. Ford Focus, tasarımı, teknolojik özellikleri, güvenli sürüşü ve hafif tasarımı ile öne çıkıyor. Opel Astra’da ise donanımlı araçlara ve yüksek performansa sahip motorlara sahip.

Bu arabaların hepsi, çoklu özellikleri ve çeşitli motor seçenekleri ile, her bütçeye uygun bir araba sunuyor. 25-30 bin Euro arasındaki arabalar, 25 bin Euro’dan başlayan tüm bütçelere uygun fiyat ile kullanıcıların aradıkları teknolojik ve performans özelliklerine sahiptir. Bu araba modelleri, yüksek performans, konfor ve güvenli sürüş deneyimi sunmak için üretilmiştir.

25 30 bin tl arası arabalar sahibinden

Sahibinden 25-30 Bin TL Aralığındaki Arabaların Özellikleri

Sahibinden 25-30 bin TL aralığındaki arabalar, araba tutkunları için en uygun fiyatlı ve özellikli araçlar arasındadır. Bu aracın özellikleri ve fiyatları arasındaki farklılıklar önemlidir. Bu aralıktaki araçlar arasında bulunan hibrit, benzinli ve dizel motorlu modeller, suv, sedan veya hatchback arabalar vardır.

Dahası, bu aralıkta yer alan araçlar hakkında özelliklerinden bahsetmek gerekir. En önemli özellikleri olan yakıt tüketimi, güvenlik donanımları, konfor ve teknolojik donanımlar arasındadır. Yakıt tüketimi, aracın motorunun seçimi ve gövdenin hafifliği ile alakalıdır. Güvenlik donanımları arasında, bel fıtıkları, ABS sistemi, kontrolü arttıran sürüş destek sistemleri ve ekranlar yer almaktadır. Konfor, aracın iç mekanı, koltukları, motor sesi ve şasi hakkında bilgileri içerir. Son olarak teknolojik donanımlar, aracın ekranları, navigasyon sistemi, bluetooth ve diğer sensörleri içerir.

Ayrıca, bu aralıkta yer alan arabalar arasında fiyat ve modeller arasındaki farklılıkların önemli olduğu unutulmamalıdır. Örneğin, bu aralıkta en uygun fiyatlı modelleri bulmak için araçların kilometre bilgisi ile karşılaştırılması gerekir. Bu aralıkta bulunan modellerden bazı örnekler şöyle verilebilir: Volkswagen Vento, Fiat Bravo, Audi A1 ve Peugeot 2008.

Sahibinden 25 30 bin TL aralığındaki arabaların özelliklerini inceleyebilmek için tek bir platform olarak, Sahibinden.com üzerinden arama yapmak en iyi yoldur. Sahibinden.com’da, arabaların fiyatları, modelleri, kilometre bilgileri ve diğer özellikleri gösterilmektedir.

Bu aralıkta yer alan araçlar, araba tutkunlarının her bütçeye uygun araba alabilecekleri en iyi seçenekler arasındadır. Bu aralıkta yer alan arabaların özellikleri ile ilgili ayrıntılı bilgileri, Sahibinden.com üzerinden kolayca görebilir ve arabaları satın almak için en uygun fiyatı bulabilirsiniz.

25 30 bin tl arası arabalar sahibinden

25-30 Bin TL Arasındaki Arabaların Avantajları

25-30 bin TL arasındaki arabalar, sahibinden satılmak üzere günümüzde en çok tercih edilen araba sınıflarından biridir. Bu arabalar yaşam tarzınıza uygun bir araç sunarken, düşük fiyatları da bütçenizi rahatlatmak için cazip bir seçenek oluşturuyor. Bu arabalar, mümkün olan en iyi konfor, performans ve güvenlik özelliklerine sahip modelleri satın almanıza izin veriyor.

25-30 bin TL arasındaki arabalar, standart donanımları ile sundukları cazip bir alternatif sunuyor. Bu arabalar, klasik arabaların yanı sıra birçok donanım ile donatılmış konfor arabalarını da içeriyor. Örneğin, direksiyon simidi, Bluetooth ses, navigasyon ve daha fazlası; 25-30 bin TL arası arabaların standart özellikleri olarak sunuluyor. Aynı zamanda, bu arabalar modern ve konforlu bir iç mekan sağlıyor.

25-30 bin TL arasındaki arabalar, benzinli ve dizel versiyonları olmak üzere, iki farklı yakıt türü de sunuyor. Bu arabalar, yakıt ekonomisi ve performans konusunda özellikle benzinli motorlar arasında tercih edilebilir seçenekler sunuyor. Aynı zamanda, dizel motorlar aşırı yükleme ve ağır yük taşıma gibi durumlarda daha iyi performans gösterebiliyor.

25-30 bin TL arası arabalar ayrıca, güvenlik açısından da oldukça iyi donanımlara sahip. Bu arabalar, standart olarak dört hava yastığı, düşük basınçlı lastik uyarısı, otomatik sürüş kontrolü, emniyet kemeri alarmı ve düşük hızda dengesizlik uyarısı gibi özellikleri, hatta çarpışma önleme desteği sunan bazı modelleri de içeriyor.

25-30 bin TL arasındaki arabalar, günümüzde araba sahibi olmak isteyen herkesin cazip bir seçenek oluşturuyor. Bu arabalar, konforlu, çok yönlü bir araç olmasının yanı sıra, düşük fiyatlı ve yakıt ekonomik olmalarıyla da dikkat çekiyor. Bu arabaların sunmuş olduğu çok sayıda avantaj, seçimlerinizi kolaylaştırmak için önemli bir faktör oluşturuyor.

25 30 bin tl arası arabalar sahibinden

25-30 Bin TL Arasındaki Arabalarda Sahibinden Alım Yapmak İçin Uyulması Gereken Kurallar

Günümüzde, 25-30 bin TL arasındaki arabalar sahibinden alım yapmak isteyenler için çeşitli kurallar vardır. İlk olarak, arabanın muayenesi alınması çok önemlidir. Muayene alınarak arabanın tüm bileşenlerinin doğru çalışıp çalışmadığı ve aracın temiz olup olmadığı kontrol edilir. Bir arabanın muayenesi alınmış olması, arabanın sağlamlığının güvence altına alındığı anlamına gelir. Sonrasında, aracın özellikleri incelenmeli ve gerekli araştırmalar yapılmalıdır. Bu araştırmalar aracın markasını, modelini, yakıt türünü, gücünü ve aracın tescil durumunu içerebilir. Ayrıca, aracın sahiplerinin satışında meydana gelebilecek tüm risklerin önceden bilinmesi gerekmektedir. Windows Uyumluluğu gibi önemli konularda aracın uyumlu olup olmadığını da kontrol etmek önemlidir.

Aracın alınıp satılacağı yere dikkat edilmelidir. Çünkü, aracın alıcısının yaşadığı bölgeye göre farklı kurallar geçerli olabilir. Ayrıca, aracın satışında uyulması gereken yasal süreçler de vardır. Örneğin, aracın aracın satışı ve tescil durumu hakkında gerekli belgelerin kontrol edilmesi ve aracın aracın ruhsatının aracın satışı için gerekli olan belgelerin tamamlanması gerekmektedir. Ayrıca, aracın satışı ile ilgili olarak vergi ve sigorta gibi diğer yükümlülükler de yerine getirilmelidir. Sonuç olarak, aracın satın alınmasından önce tüm bu süreçlerin dikkatlice takip edilmesi gerekir.

25-30 bin TL arasındaki arabalar sahibinden alım yapmak isteyen kişiler için, arabanın sağlamlığını güvence altına almak, aracın özelliklerini incelemek, aracın satışı sırasında uyulması gereken yasal süreçleri ve aracın alınıp satılacağı yere dikkat edilmesi gerekmektedir.

Makalenin sonuna ek olarak, aşağıda 25-30 bin TL arasındaki arabaların özelliklerini ve fiyatlarını içeren bir tablo eklenmiştir:

Marka Model Yakıt Türü Güç Fiyat
Ford Fiesta Benzin 75 Hp 22.000 TL
Toyota Corolla Dizel 90 Hp 29.000 TL
Honda Civic Benzin 100 Hp 27.000 TL
Renault Clio Benzin 75 Hp 24.000 TL

25 30 bin tl arası arabalar sahibinden

25-30 Bin TL Arasındaki Arabalar Hakkında Genel Yorumlar

25-30 bin TL arası arabalar arasında, ev sahibi veya araç sahibi olarak aranan her şeyi bulabileceğiniz çok fazla seçenek ile karşı karşıyasınız. Bu arabalar arasında genel olarak kullanıcı dostu, ekonomik ve avantajlı seçenekler mevcuttur. Bu arabalar arasında farklı seçenekleri inceleyebilir, kendi ihtiyaçlarınıza göre seçim yapabilirsiniz.

Yüksek konfora sahip ve kullanım kolaylığı sunan bisikletler, sıfır arabalar, ikinci el arabalar, lüks arabalar ve daha fazlası 25-30 bin TL arasında sunulmaktadır. Size hizmet etmek için en uygun arabayı seçmek için aracın markası, yakıt tüketimi, güvenliği ve diğer özellikleri hakkında bilgi sahibi olmanız gerekir. Bu aralıkta sunulan aracın fiyatı, performansı veya herhangi bir özelliği aracın diğer modellerine göre daha yüksek olması durumunda, aracın fiyatı yüksek olabilir.

25-30 bin TL arası arabalar hakkında genel olarak, bu aralıkta sunulan aracın yakıt tüketimine, güvenlik özelliklerine, yakıt verimliliğine ve diğer özelliklere göre seçilmesi gerektiği söylenebilir. Araba sahibi olarak, aracın fiyatının gerektiği kadar ödeme yapmaya hazır olmanız önemlidir. Ayrıca, seçeceğiniz aracın ne kadar güvenli ve ne kadar güçlü olduğunu kontrol etmeniz de önemlidir.

25-30 bin TL arası arabaların fiyatlarını karşılaştırmak için aşağıdaki tablo kullanılabilir:

Marka Fiyat Yenilikler
Ford Fiesta 25.000 TL Yüksek yakıt verimliliği, konforlu sürüş, güvenlik özellikleri
Kia Picanto 27.000 TL Yüksek performans, az yakıt tüketimi, uygun fiyat
Renault Clio 29.500 TL Yüksek yakıt verimliliği, konforlu sürüş, güvenlik özellikleri

25-30 bin TL arası arabalar hakkında tek bir sonuca varmak mümkün değildir. Bazı kullanıcılar, aracın yakıt tüketimine, güvenlik özelliklerine veya yakıt verimliliğine önem verirken, diğerleri konforlu sürüş ve performansa önem verir. Ayrıca, aracın fiyatının da, aracın diğer modellerine göre daha yüksek olması durumunda, aracın fiyatı yüksek olabilir.

25 30 bin tl arası arabalar sahibinden

2.El Arabalar ve Satılık Sıfır Km Otomobil Fiyatları

İkinci el arabalar, sıfır satılık otomobil fiyatları ve teknik özellikleri ile Türkiye’nin en büyük oto pazarı sahibinden’da . 725.000 TL. 08 Nisan 2023: Gaziantep Şehitkamil: Mercedes – Benz: C Serisi: C 200 D AMG: RMZ DEN 2021 BOYASIZ C200d AMG 25 BİNDE İÇ TABA: 2021: 25.000: Siyah: 1.997.500 TL.

Git

25 30 bin tl arası arabalar sahibinden

2.El Arabalar ve Satılık Sıfır Km Otomobil Fiyatları

İkinci el arabalar, sıfır satılık otomobil fiyatları ve teknik özellikleri ile Türkiye’nin en büyük oto pazarı sahibinden’da – 26 . Favori arama adı 30 karakterden fazla olamaz. Aynı isimli kayıtlı favori aramanız var 318.000 TL. 27 Ocak 2023: Gaziantep Şehitkamil: Renault: Clio: 1.2 Turbo Icon: Yetkili Bayi. 2015: .

Git

25 30 bin tl arası arabalar sahibinden

arabam: 2. El ve 0 Km Satılık Araç İlanları Platformu

We would like to show you a description here but the site won’t allow us.

Git

25 30 bin tl arası arabalar sahibinden

2.El Arabalar ve Satılık Sıfır Km Otomobil Fiyatları

İkinci el arabalar, sıfır satılık otomobil fiyatları ve teknik özellikleri ile Türkiye’nin en büyük oto pazarı sahibinden’da . Favori arama adı 30 karakterden fazla olamaz. Aynı isimli kayıtlı favori aramanız var 1.645.000 TL. 18 Şubat 2023: Mersin Toroslar: Volkswagen: Polo: 1.4 TDI Comfortline: HİLAL’den 2014 .

Git

25 30 bin tl arası arabalar sahibinden

30 bin TL altı ikinci el satılık araç modelleri Sahibinden ucuz

Sahibinden 30 bin TL altı araç modellerini yoğun ilgi görmeye başladı. 2020 yılı itibari ile ikinci el araçlarda gözlemlenen aşırı fiyat artışı yeni araç sahibi olmak isteyenleri uygun fiyatlı ikinci el araçlara yönlendirdi. Özellikle sıfır araç fiyatları ile yarışan ikinci el araba modelleri vatandaşları yaşı büyük yani modeli yüksek otomobillere yönlendirdi.

Git

Sahibinden ikinci el ucuz arabalar listesi 30 bin tl, 40 bin tl 50 bin

Sahibinden ikinci el ucuz arabalar listesi! 30 bin tl, 40 bin tl 50 bin. Piyasada ki en düşük fiyata satılan sahibinden ikinci el araç modellerini bir araya getirdik. Düşük bütçeli araçlar, öğrencilerin ve acemi şoförlerin bir numaralı tercihleri arasında yerini almaya devam ediyor.

Git

Satılık İkinci El Araba Fiyatları Araba’da

Vites Tipi Volkswagen Golf 1.4 TSI BMT COMFORTLINE 2013 | Manuel | Benzinli | 154.268 Km 710.000 TL Peugeot 308 1.2 PURETECH SS EAT8 ALLURE SPORT 2020 | Otomatik | Benzinli | 40.079 Km 963.000 TL 1.013.000 TL Honda City 4D 1.5 AT EXECUTIVE 2021 | Otomatik | Benzinli | 11.401 Km 856.000 TL Hyundai i20 1.2 MPI STYLE.

Git

20 bin ve 30 bin liraya sahibinden satılık ikinci el arabalar İşte

20 bin ve 30 bin liraya sahibinden satılık ikinci el arabalar! İşte öğrencilerin bile alabileceği ikinci el araçlar Uygun fiyata araba sahibi olmak isteyen vatandaşlar, sahibinden satılık ikinci el araçlara bakıyor. Bütçe dostu ucuz otomobil modelleri merak ediliyor.

Git

İkinci El Otomobil Fiyat Hesaplama

İkinci el otomobil fiyat bilgileriyle ilgili hesaplama aracını kullanarak fiyat bilgilerini kolayca araştırabilirsiniz.

Git

20 BİN

Otomobil 20 BİN – 30 BİN TL arası Alınabilecek dizel arabalar 20 BİN – 30 BİN TL arası Alınabilecek dizel arabalar 20.000 – 30.000 BİN TL arası,20 BİN-25 BİN TL arası alınabilecek dizel araçlar için sizler için güzel derleme yaptık. 30 Haziran 2015 Saat: 14:53 Güncelleme: 28 Aralık 2021 19:23.

Git

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir