1. Anasayfa
 2. Otomobil

Araba Bardaklık

Araba Bardaklık

Arabaların bir çok alanında kullanılan bardaklıklar günümüzde her geçen gün gelişmektedir. Günümüzde arabalarda bulunan bardaklıklar, çoğu insan tarafından kullanılan eşyalar arasındadır. Araba bardaklıkları, arabalarda seyahatler veya araba içi etkinlikler sırasında birçok önemli eşyaların taşınmasını sağlayan özelliklere sahiptir.

Bir araba bardaklığı, arabanın içindeki bardakları, kutuları veya çerezleri taşımak ve bunları kullanmak için kullanılan bir cihazdır. Araba bardaklıkları genellikle aracın içindeki kaputların üzerinde ya da koltukların üzerinde yer alır. Araba bardaklıkları ayrıca arabanın içindeki kabloların üzerinde de kolayca takılabilir ve bu sayede sürücü araba içi etkinlikler sırasında eşyalar taşımak için kullanabilir.

Günümüzde araba bardaklıkları çok yönlü ve çeşitlilik gösteren birçok özelliğe sahiptir. Bu özellikler arasında arabanın içindeki hava koşullarını düzenlemek, eşyaların kolayca taşınmasını sağlamak, ekstra kapasite sağlamak, su veya gaz içeceklerin taşınmasını sağlamak ve kablo veya uzatma kablolarının da düzenli bir şekilde saklanmasını sağlamak yer almaktadır. Ayrıca araba bardaklıkları aynı zamanda araba içinde sabitlenmiş veya mobil olabilen aparatlardır, bu sayede araba sürücüleri araba içinde eşya taşımak için kullanabilirler.

Arabalarda kullanılan bardaklıklar araba sürücüleri için oldukça pratik ve kullanışlıdır. İş veya tatil seyahatleri sırasında arabanın içerisinde eşya taşımak ve kolayca erişilebilir olmasını sağlamak için araba bardaklıkları çok önemlidir. Günümüzde araba bardaklıkları her arabanın içerisinde mevcuttur ve araba sürücüleri için oldukça kullanışlı ve pratiktir.

araba bardaklık

Araba Bardaklık Nedir?

Araba bardaklıklar, arabalar için tasarlanmış özel bardaklıklardır. Bu bardaklıklar ile aracın içinde bulunan bardaklar, kutular, bardaklar veya şişeler kolayca tutulur. İçerisinde çeşitli malzemeler bulunduran araba bardaklıkları, aracın güvenli ve rahat bir sürüş sağlamasına yardımcı olur. Genellikle metal, plastik, ahşap veya ahşap bileşenlerden oluşurlar ve aracın içine ya yerleştirilebilir ya da aracın çantalarına veya koltuk arkalıklarına bağlanabilirler.

Araba bardaklıklarının temel amacı, aracın içindeki içecekleri tutmaktır. Genellikle sürücü veya yolcular tarafından güvenilir bir şekilde tutulan bu bardaklıklar, karışıklık önlemek ve aracın iç mekanını düzenlemek için kullanılır. Bazı araba bardaklıkları, aracın içindeki sıvıların hava ile temasını önlemek için özel bir kapakla donatılmıştır.

Bir araba bardaklığı satın almak istiyorsanız, birçok farklı seçenek arasından seçim yapabilirsiniz. Metal, plastik, ahşap veya ahşap bileşenlerden üretilen araba bardaklıkları, aracınızın iç tasarımına uygun olarak tasarlanmıştır. Günümüzde, araba bardaklıklarının fiyatları çok farklıdır. Bazı modeller, çok düşük fiyatlardan başlayarak, pahalı bardaklıklara kadar çeşitli fiyat seçenekleri sunmaktadır. Araba bardaklıklarının özellikleri de çok çeşitlidir. Bir araba bardaklığının özellikleri arasında;

 • Kalınlık
 • Şekil
 • Malzeme
 • Boyut
 • Kapasite
 • Kapak

gibi özellikler yer almaktadır. Bir araba bardaklığı satın alırken, bu özellikleri dikkate almanız önerilmektedir.

Arabalar için tasarlanmış araba bardaklıkları, aracın içinde kısa sürüşlerde veya uzun sürüşlerde konforlu bir seyahat etmek için gerekli bir aksesuardır. Ayrıca aracın iç mekanını düzenleyerek daha kullanışlı ve temiz bir alan yaratabilmenizi sağlar. Araba bardaklıklarının, aracınızın daha güvenli bir şekilde sürülmesine de yardımcı olacağını unutmayın.

araba bardaklık

Araba Bardaklık Türleri

Son günlerde yaygınlaşmaya başlayan araba bardaklıkları her yolcu için çok kullanışlı aksesuarlar. Bu bardaklıklar kullanışlılıkları ve yüksek kaliteleri ile en çok tercih edilen aksesuarlardan biri olmuştur. Araba bardaklıkları arabalara kolayca monte edilerek, konforlu ve güvenli bir sürüş sağlamak için üretilmiştir. Bu bardaklıklar, içeriklerin dökülmesine engel olmak için kompakt tasarımları ile öne çıkmaktadır.

Araba bardaklıkları sunan pek çok üretici firma vardır. Çoğu markanın ise farklı modelleri mevcuttur. Her markanın modelleri çeşitli renklerde, farklı kapasitelerde ve farklı tasarımlarda üretilmektedir. Genel olarak araba bardaklıkları metal, plastik ve cam olmak üzere üç ayrı türe sahiptir. İçeriklerinin ne olduğuna göre bardaklıkların türünü seçmek çok önemlidir. Aşağıda araba bardaklıklarının türleri hakkında detaylı bilgiler bulunmaktadır.

Metal Araba Bardaklıkları

Metal araba bardaklıkları genellikle alüminyumdan üretilir. Bu tür araba bardaklıkları kolayca temizlenebilir ve uzun süre dayanıklıdır. Ayrıca metal araba bardaklıkları normal araba bardaklıklarından daha sağlamdır. Bu tür bardaklıkların kapasiteleri 1 litreden 4 litreye kadar değişmektedir. Bu tür araba bardaklıklarının fiyatları ortalama 50 TL’den başlamaktadır.

Plastik Araba Bardaklıkları

Plastik araba bardaklıkları da her zevke uygun çok çeşitli tasarımlara sahiptir. Plastik araba bardaklıkları kapasitesi küçük olan arabalara çok uygun olan pratik bardaklıklardır. Ayrıca plastik araba bardaklıkları genelde pahalı olan metal bardaklıklara göre daha ucuzdur. Bu tür bardaklıkların kapasiteleri 0,5 litreden 2 litreye kadar değişmektedir. Bu tür araba bardaklıklarının fiyatları ortalama 10 TL’den başlamaktadır.

Cam Araba Bardaklıkları

Cam araba bardaklıkları ise metal bardaklıklara göre daha şık bir görünüme sahiptir. Ayrıca cam araba bardaklıkları sıvıların dökülmesine karşı oldukça güvenli bir çözüm sunmaktadır. Bu tür bardaklıkların kapasiteleri 0,5 litreden 3 litreye kadar değişmektedir. Bu tür araba bardaklıklarının fiyatları ortalama 40 TL’den başlamaktadır.

Kısacası, araba bardaklıkları türleri çeşitli malzemelerden, farklı kapasitelerde ve farklı tasarımlarda üretilmektedir. Hangi araba bardaklığını seçeceğinize karar vermek için, aracınızın kapasitesi, içeriklerinizin türü ve bütçenize uygun olan araba bardaklıklarını seçmek en iyisidir.

araba bardaklık

Araba Bardaklıkların Farklı Özellikleri

Arabalarla birlikte kullanılan bir aksesuar olarak, araba bardaklıkları birçok çeşitte mevcuttur. Araba bardaklıkları aracınızda güvenlik, konfor ve stil sağlamak için harika bir eşya. Sürüş sırasında aracınızda içeceklerinizi korumak, asma için mükemmel bir seçenek. Bu arabalarınızda ihtiyacınız olan bardaklıklar aynı zamanda dizayn edilmiş şık olmalarıyla da dikkat çeker.

Bir araba bardaklık seçerken, özellikleri ve kalitesi hakkında düşünmeniz gerekmektedir. İyi bir araba bardaklığı her iki tarafında sökülme olanağı sunmalı, aracınıza uygun olmalı ve kolayca temizlenebilmelidir. Kaliteli bir araba bardaklığının dizaynından önce kalitesi önem taşımalıdır. Uygun malzemeler kullanılarak üretilen güvenilir bardaklıklar, yıllarca aracınızda çok iyi bir görünüm sağlayacaktır.

Arabanıza göre çeşitli araba bardaklık modelleri mevcuttur. Büyük çevreler, küçük kapasitelere sahip olan kullanıcılar için ideal olacaktır. Bazı araba bardaklıkları, aracın içinde yeterli alan olmadığında sıkışmamaları için yerden tasarruf etmeyi sağlayan özellikler içerir. Diğer bazı modeller ise, aracın içinde daha fazla alan kazanmak için kolayca yer değiştirmeyi sağlayabilir.

Güvenilir araba bardaklıklarının satın alınmasından sonra, aracınıza uygun olan bir takım montaj aksesuarlarını da almanız gerekir. Böylece, bardaklığın aracınıza doğru şekilde monte edilmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca, arabanızda bulunan diğer aksesuarlarla uyumlu olup olmadığını da kontrol etmelisiniz.

Her zevke ve bütçeye uygun araba bardaklıkları mevcuttur. Özellikle arabanıza bir stil katmak istiyorsanız, seçtiğiniz bardaklığın renk ve desenleri aracınıza uygun olmalıdır. Farklı malzemelerden üretilen araba bardaklıklarının fiyatları da oldukça farklıdır. Kaliteli bir araba bardaklığı satın almak istiyorsanız, bütçenize uygun bir seçenek bulmanız gerekir.

Kullanım amacına göre çeşitli araba bardaklıkları modelleri mevcuttur. Genellikle, arabanızda bardaklık kullanımı için konut, şişe, konserve kutusu veya kahve fincanı kullanılır. Sürüş sırasında kırılmayan ve düşmeyen bardaklıklar kullanmanız, arabanızdaki her türlü içeceğe veya yiyeceğe hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmanızı sağlar. Güvenilir bir araba bardaklık seçerek, aracınızdaki içecekleri korumanızı ve aracınızın içine bir güzellik getirmenizi sağlayabilirsiniz.

araba bardaklık

Araba Bardaklıklarının Fiyatları

Madde listesi kullanmayın ve anahtar kelimeler olmadan başlık olmadan kendinizin yorumu olmadan bir makale yazın.

Günümüzde arabalarımız büyük oranda her türlü konfora sahip. Bizler güvenli bir sürüş deneyimi yaşamak için arabalarımızı her daim düzenli olarak kontrol etmeye çalışıyoruz. Bu kontroller arasında arabalarda kullanılan bardaklıklar, aracın bakımının önemli bir parçasını oluşturuyor.

Arabalarda kullanılan bardaklıklar aracın içinde farklı tipte içecek kutuları, bardaklar, şişeler vb. şeyleri saklamak için kullanılan plastik ya da metal parçalar olarak tanımlanabilir. Genellikle arabaların koltuklarının arkasında bulunan bardaklıklara içecek tutucusu olarak da bilinir.

Özellikle uzun mesafelerde araba kullanıyorsanız, bu bardaklıkların aracın içinde bulunması çok önemli. Eğer arabanızda bardaklık bulunmuyorsa, sürüş sırasında içeceklerinizi taşımak için başka bir yol aramalısınız.

Bardaklıklar, arabalarda farklı fiyatlar arasında satılır. Fiyat, bardaklığın özelliklerine ve markasına göre değişir. Genelde bilinen en pahalı bardaklıklar 1.000 TL ve üzerindedir. Ancak araçlarınızda kullanmak istediğiniz bardaklıkların çok daha uygun fiyatlar arasında mevcut olduğunu da unutmamalısınız.

Arabalarda kullanılan bardaklıklar, birden fazla özelliğe sahiptir. İlk olarak, bu bardaklıkların plastik ya da metal parçalardan oluştuğunu belirtmekte fayda var. Plastik parçalar, aracın içinde bulunan içeceklerin dökülmesini önlemek için tercih edilir. Metal parçalar ise daha dayanıklıdır ve kolay temizlenebilir.

İkinci olarak, aracınızda kullanmak istediğiniz bardaklıkların çeşitli seçenekler sunması önemlidir. Bazı bardaklıklar, aracın koltuklarının arkasında bulunan çeşitli bölmeler içerir. Bu bölmeler, kullanıcıların içeceklerini daha kolay taşımalarına ve daha kolay erişmelerine olanak sağlar.

Üçüncü olarak, arabalarda kullanılan bardaklıkların kolayca kurulmaları önemlidir. Bazı bardaklıklar aracın koltuklarının arkasına kolayca takılır veya içeriden kurulur. Bu tür bardaklıklar aracınızda çok fazla boşluk bırakmaz ve aynı zamanda aracın görünüşünü de bozmaz.

Arabalarda kullanılan bardaklıklar, arabanızda sürüş sırasında içeceklerinizi kolayca taşımanıza olanak sağlayan önemli bir parçadır. Aracınızda kullanmak istediğiniz bardaklıkların özelliklerine ve fiyatlanına dikkat ederek hareket etmelisiniz.

araba bardaklık

Araba Bardaklıklarının Kullanımı

Araçların birçok kullanıcısı, araba bardaklığının kendileri için faydalı olabileceğini anlamışlardır. Araba bardaklıkları, araca sıvı tüketimini kolaylaştıran aksesuarlardır. Araba bardaklıkları, aracın içerisinde konumlandırılır ve araca zarar vermeden kullanılır. Araba bardaklıkları, aracın içerisinde bulunan diğer parçalar ve ekipmanlarla çalışır. Araba bardaklığının kullanımı oldukça basittir: Bir sürücü aracın içerisinde araba bardaklığını konumlandırır ve bu bardaklıktan içecekleri alır. Araba bardaklığını kullanmak için özel bir ekipmana gerek yoktur.

Arabaların çoğunda birden fazla araba bardaklığı vardır. Araba bardaklıkları kalite ve fiyat olarak birbirinden farklı seçenekler sunarlar. Onlar farklı malzemelerden yapılmıştır ve kullanıcının aracına göre seçilebilir. Bazı araba bardaklıkları plastikten, bazıları ise metal veya alüminyumdan yapılmıştır. Bazı araba bardaklıkları sıvıların sıcaklığını korumak için özel olarak tasarlanmıştır. Bazı araba bardaklıkları aynı anda çok sayıda sıvıyı içebilmek için tasarlanmıştır. Kullanıcılar arabalarındaki araba bardaklıklarının fiyatını, malzemesini ve kapasitesini kontrol ederek aracın kullanımının konforunu arttırabilirler.

Arabaların içerisindeki araba bardaklıklarına sağlamlık ve uygun fiyat seçenekleri arasından seçim yapmak önemlidir. Arabaların içerisindeki araba bardaklıklarının büyüklüğü aracın iç mekanının yapısına ve tasarımına göre değişebilir. Bu nedenle bardaklığın fiziksel özellikleri ve kapasitesi aracın kullanımının konforunu arttırmalıdır. Araba bardaklıklarının kullanımı aynı zamanda aracın içerisinde güvenlik için önemlidir. Arabaların içerisindeki bardaklıklar, aracın kontrolünün bozulmasını önlemek için kullanıcı tarafından doğru şekilde konumlandırılmalıdır.

Arabaların içerisindeki araba bardaklıkları oldukça kullanışlı aksesuarlardır. Onlar, araca sıvı tüketimini kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Kullanıcılar arabalarındaki araba bardaklıklarının fiziksel özelliklerini, kapasitesini ve malzemesini kontrol edebilerek aracın kullanımının konforunu artırabilirler. Araba bardaklıklarının kullanımı aynı zamanda aracın içerisinde güvenlik için de önemlidir.

araba bardaklık

Araç İçi Bardaklık Fiyatları

.

Git

araba bardaklık

Araç İçi Bardak Tutucu Fiyat & Çeşitleri

Araç İçi Aksesuarları Bardakliklar Sıralama 4126 ürün listeleniyor Marka Cuticate Strade Store Rivero Sharplace Enjoybuy Wetnwind Stshop Easra GZPLZ La Babite Kenan Homyl Comely Lorinn Baosity Xnews Lnshop Parça Deponuz.

Git

araba bardaklık

Araç Bardaklık Fiyatları

Araç Bardaklık fiyatları ve özelliklerini karşılaştır kategori & marka ayrıştırması ile en uygun . Araç Bardaklık fiyat avantajını yakala!. Cimri’da senin için 481 adet Araç Bardaklık ürünü bulduk.Araç Bardaklık kategorisinde en favori Cep Telefonu Tutucu, Oto Su Isıtıcı, Torpido Mendil ve Tutucular ve diğer kategorilerinden birini tercip edip filtre .

Git

araba bardaklık

Oto Küllük Modelleri ve Fiyatları

Araç İçi Oto Krom Başlıklı Vip Bardaklık & Oto Küllük N11.176 11 50,00 TL 50,00 TL + ÜCRETSİZ KARGO. Oto Küllük Işıklı Araç Küllüğü Bardaklık Uyumlu Led Işıklı Bmw 85 149,90 TL 149,90 TL + ÜCRETSİZ KARGO. Porsima Etn-011 Küllük – Paslanmaz Çelik 10 lu Kül Tablası .

Git

araba bardaklık

Araç İçi Aksesuar Fiyatları

Araç İç Aksesuar .

Git

Oto Bardaklık Fiyatları

Oto Bardaklık fiyatları ve özelliklerini karşılaştır kategori & marka ayrıştırması ile en uygun . Oto Bardaklık fiyat avantajını yakala!. Cimri’da senin için 325 adet Oto Bardaklık ürünü bulduk.Oto Bardaklık kategorisinde en favori Cep Telefonu Tutucu, Oto Koku Giderici ve diğer kategorilerinden birini tercip edip filtre seçimleriyle birlikte Oto Bardaklık mağaza .

Git

Bardaklık Fiyatları ve Modelleri

bardaklık ile ilgili 4935 ürün bulduk Sıralama Teslimat filtreleri Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın Yurt dışından Cuticate 142x80x39 cm Araba Ön Camı İçin Güneşlik Şemsiye – Siyah Yurt Dışından 30 372,87 TL Practika Buffer Araç İçi Bardak Ve İçecek Tutucu 1.142 44,99 TL Reklam Alfa Honda Civic 96-00 Ies-Ek Uyumlu Bardaklık.

Git

Araç İçi Aksesuarları

Araç İçi İçin Bardaklık ve Küllük Aksesuarları. Telefon ya da tablet gibi elektronik cihazların haricinde araba içinde farklı malzemelere de ihtiyaç duyabilirsiniz. Örneğin, sabahları işe ya da okula giderken kahve ya da çay içmekten hoşlanıyorsanız araç içleri için özel olarak tasarlanan bardaklıklar size hitap .

Git

Araç Bardaklık Oto Aksesuar

araç bardaklık Aksesuar & Tuning için 167 sonuç bulundu. Sırala: Akıllı Sıralama Konum Seç Konuma Özel Teslimat Aynı Gün Teslimat ÜCRETSİZ KARGO Araç içi Bardaklık Organizer Bardak Tutucu 139 149,90 TL +.

Git

CMT Oto Araç Araba Içi Bardak Tutucu Içecek Tutacağı

CMT Oto Araç Içi Havalandırma Bardak Içecek Tutucu Tutacağı Bardaklık. 300 59,90 TL. karbonsoft Araç Içi Aksesuar 2 Li Araba Kişiye Özel Bardak Altlıkları. 59,90 TL. OptaPro 1 Ad. Gri Araç Araba Klimasına Takılan Kutu Içecek Kahve Bardak Tutucu Içecek Tutacağı Oto Bardaklık. 34 49,50 TL.

Git

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir
fiat bayi