1. Anasayfa
 2. Otomobil

Audi

Audi

Audi, Alman otomotiv sanayi devi Volkswagen’in bağlı şirketi olan bir otomotiv markasıdır. Audi, kullanıcılarına konfor, güvenlik, kalite ve performans sunarken, aynı zamanda kullanım kolaylığı sağlamayı hedeflemektedir. Audi, sadece otomobillerin değil, aynı zamanda mühendislik ve teknolojinin de sınırlarını zorlamanın bir sembolü olarak görülmektedir.

Audi, kullanıcılarına cömert bir şekilde gerçekten benzersiz bir araba yaşamı sunmaktadır. Otomobillere entegre edilen güvenlik teknolojileri, Audi’yi diğer otomobil markalarından ayıran bir özelliktir. Audi arabalarının kalitesi, kullanıcıların rahatlamalarını ve güvenliklerinin arttırılmasını sağlamak için yüksek seviyede teknolojik özellikler sunmaktadır.

Audi, arabalarının tasarımının yanı sıra, son teknolojiyi kullanarak arabalarında sürekli geliştirmeye ve yenilikler getirmeye kendisini adayan bir markadır. Audi arabaları, daha iyi sürüşün, nispeten daha az yakıt tüketiminin ve belli bir seviyede yol güvenliğinin sağlanması için entegre teknolojiler üzerine kuruludur.

Audi’nin diğer öne çıkan özellikleri arasında, kullanıcıların arabalarını özelleştirebilme kabiliyetleri ve daha konforlu sürüş deneyimi sunan arabalarının küçük ama ayrıntılı özellikleri bulunmaktadır. Audi’nin araba yapımcıları aynı zamanda arabalarının iç tasarımının konforu ile de sürücü müşteri memnuniyetini arttırmak için özel önlem almaktadır.

Audi, kullanıcılarına eşsiz bir teknoloji ve araba deneyimi sunmak için tasarlanan benzersiz arabalar sunmaya devam etmektedir. Audi arabalarının uygun fiyatları, sürücülerin daha konforlu ve güvenli bir sürüş deneyimi yaşamalarını sağlarken, aynı zamanda kalite ve güvenlik standartlarını yükselten bir marka olarak kendini kanıtlamıştır.

audi

Audi’nin Tarihi

Audi, Avusturya-Macaristan İmparatorluğu’nda 1899’da August Horch tarafından kurulmuş bir otomotiv markasıdır. İsmi, kurucusunun soy ismi olan Horch’dan gelmektedir. Horch, Almanca dinlemek anlamına gelir. Marka, Almanya’daki Auto Union olarak bilinen kuruluş tarafından 1932’de yeniden markalaştırılmıştır. Marka, dört büyük Alman otomotiv şirketi tarafından bir araya getirilmiştir. Markanın logoları, dört büyük şirketin baş harfleri olan h, d, w ve a harflerinin karmaşık bir desen olan Four Rings (Dört Halka) olarak bilinir.

Audi, Alman otomotiv sanayiinde daima cesur adımlarla öne çıkmıştır. Özellikle unsur-serbest otomobiller, turbojet motorlar ve küreselleşme konularında Audi, rakiplerine oranla öncü olmuştur. Audi, 1960’larda birçok otomobil için iri ve kompakt arabalar üretmeye başlamıştır. Audi, aynı zamanda otomobil dünyasında alışılmışın dışında yenilikçi tasarımlar geliştirmiştir. Audi, sürücülük konusunda dünyanın en iyileri arasında yer almıştır.

Audi, dünya çapında fark yaratan teknolojileri kullanarak, dürüst ve kararlı bir şekilde öne çıkmıştır. 1980’lerin ortalarından itibaren Audi, Quattro adı verilen çoklu çeker sistemi ve diğer teknolojileri kullanmıştır. Bu sistem, arka tekerlerin yol tutuşunu ve güvenli sürüşü arttırmıştır. Audi, aynı zamanda SUV’ları ve küçük otomobilleri olan A1 ve A3 modeli ile de üretiminin önemli bir parçası olmuştur.

Audi, günümüzde birçok farklı modeliyle dünya çapında ünlü bir marka haline gelmiştir. Şirketin son modelleri arasında Q7, A6, A4, A3, Q5 ve R8 modelleri bulunmaktadır. Audi, aynı zamanda yenilikçi teknoloji ve otomobilleriyle de tanınmaktadır. Audi, özellikle elektrikli arabalar ve hibridler konusunda lider konumdadır. Şirket, dünyanın önde gelen otomotiv teknolojileri arasındadır.

audi

Audi’nin Ürün Portföyü

Audi, kalitesi ve konforu ile öne çıkan bir oto markasıdır. Audi, çeşitli otomobil modelleri ve ek özellikleri ile müşterilerinin beklentilerini karşılamak için tüm sektörleri kapsayan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Audi’nin Ürün Portföyü, geleneksel otomobiller, SUV’ler, spor otomobiller, konforlu limuzinler ve özel üretim modelleri gibi farklı kategorileri içerir.

Audi’nin koleksiyonunda, küçük modellerin yanı sıra büyük modeller ve lüks arabalar da mevcuttur. Kompakt hatchback ve coupe modelleri arasında Audi A1, A3, A4, A5 ve A6 bulunmaktadır. Audi’nin hatchback ve coupe modelleri, konforlu ve dikine oturma sistemi ile oldukça konforlu, verimli ve güvenilirdir. Audi, aynı zamanda SUV modelleri arasında Q2, Q3, Q5, Q7 ve Q8 modellerini de sunmaktadır. Audi’nin SUV modelleri, yüksek performans, üstün konfor ve güvenlik için tasarlanmıştır.

Audi’nin spor otomobilleri arasında Audi TT, Audi R8 ve Audi RS modelleri bulunmaktadır. Audi TT, yüksek performans ve konforu mükemmel bir şekilde birleştiren, küçük ve zarif bir coupe’dir. Audi R8, bir süper spor arabası olarak kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Audi RS modelleri de, performans ve konfor arasındaki dengeyi mükemmel bir şekilde birleştirerek yüksek seviyeli teknolojileri barındırmaktadır.

Audi’nin lüks limuzin modelleri arasında A4, A6, A7, A8 ve Q8 modelleri mevcuttur. Audi A4, kompakt bir aracın konforu ile birlikte bir limuzin aracın verimliliğini mükemmel bir şekilde birleştirerek müşterilerinin beklentilerini karşılamayı amaçlamaktadır. Audi A6, güvenlik, konfor ve verimlilik açısından en iyi lüks aracı olarak kabul edilmektedir. Audi A7 ve A8 modelleri, konforlu ve lüks bir araca sahip olmak isteyen müşterilere hitap edecek şekilde tasarlanmıştır. Audi Q8, lüks bir aracın konforu ile SUV’nin performansını birleştiren bir aracı müşterilerine sunmaktadır.

Audi’nin ürün portföyü, Audi’nin müşterilerinin özel ihtiyaçlarına ve beklentilerine cevap vermek için üretilmiş çeşitli otomobilleri içerir. Audi, lüks otomobillerden SUV’lere, spor otomobillere kadar tüm modelleriyle müşterilerine beklenen konforu ve güvenliği sunmaktadır.

audi

Audi’nin Mühendislik Becerileri

Audi, Almanya’da kurulmuş ve dünyanın ilk sınıf otomotiv üreticisidir. Audi, üretim kalitesi ve son teknolojisi ile dünya çapında tanınmaktadır. Audi mühendislik becerileri, çağdaş motorlar, mükemmel dizayn ve aynı zamanda çevre koruma ile öne çıkmaktadır. Audi’nin ürettiği modeller, çoğu araba sahibinin hayal edebileceği kalite, performans ve güvenlik seviyesine ulaşmaktadır.

Audi’nin çığır açan mühendislik becerileri, konfor, kalite ve güvenliğin bir arada sunulduğu gerçeğini göstermektedir. Audi, arabalar arasında fark yaratan ürünleriyle ünlüdür. Audi özellikle altyapısında kullandığı kaliteli ve üstün mühendislik ürünleri, nihai müşteri deneyimini ön plana çıkarmaktadır. Kaliteli ve sağlam arabalarla birlikte, Audi’nin arabalarının konforu ve hijyen standartları mükemmel olduğu için, her zaman teknoloji uzmanı olarak tanınmıştır. Her Audi modeli, dizayndan ve yakıt verimliliğine kadar titizlikle dizayn edilmiş ve tamamlanmıştır. Bunun yanı sıra, arabaların performansını arttırmak için benzin ve dizel motorların geliştirilmesi de dijital mühendislik ile birlikte güçlendirilmiştir.

Audi’nin mühendislik becerileri, Audi’nin benzersiz bir yaklaşımının varlığını doğrulamaktadır. Firma, tüm ürünlerinde öne çıkan mühendislik becerileriyle, kullanıcıların aradığı konfor ve performansı sağlamak üzere tasarlanmıştır. Örneğin, Audi’nin Quattro AWD sistemi, dört tekerlekten çekişlili arabalar arasında, aracın kontrolünü ve güvenliğini arttırmak için çok özel bir sistem sunmaktadır. Audi, aynı zamanda aracı tek bir motorla çalıştıran motorlar sunmaktadır. Bu motor, benzin ve dizel motorların yanı sıra açık döngüsü içeren termik motorları da kapsamaktadır. Tüm bu motor seçenekleri Audi’nin mühendislik becerileriyle birlikte gelmektedir.

Audi’nin mühendislik becerileri her zaman benzersiz kaliteyi, performansı ve güvenlik anlayışını temsil etmiştir. Audi, tüm modellerinde aracın güvenliğini ön plana çıkarmak için tasarlanmış sistemler sunmaktadır. Bu sistemler arasında en çok bilineni, Audi’nin ESP sistemidir. ESP, kaza koşullarında araç yol tutuşunu güçlendirmek için araç kontrolüne yardımcı olmaktadır. Diğer sistemler arasında, aracın fren sistemi, direksiyon sistemi, kontrol sistemi ve aracın yakıt verimliliğini arttıran sistemler de vardır. Audi’nin mühendislik becerileri, üretilen modellerin her biri için kapsamlı güvenlik sistemleri sunmaktadır.

Audi’nin mühendislik becerilerini, dünya çapında çok özel bir teknoloji olarak görmek mümkündür. Mühendislik becerileri, otomobil imalatında önemli bir odağı oluşturmaktadır. Audi, otomotiv teknolojisini geliştirmeyi amaçlamaktadır. Audi, teknolojinin ve mühendisliğin bir araya gelmesiyle, müşterilerinin aradığı konfor ve güvenlik seviyelerini sağlamak üzere, benzersiz araba modellerini üretmektedir.

audi

Audi’nin Sürüş Deneyimleri

Audi, yüksek teknolojiyle donatılmış benzersiz sürüş deneyimleri sunmak için mükemmel bir platform sağlamaktadır. Yüksek teknolojili otomobillerin sürüş deneyiminin tüm dünyaya yayılmasına aracı olmak için Audi, teknolojik çağdaşlığıyla adının önüne geçiyor.

Audi’nin sürüş deneyimleri, kullanıcının dikkate değer rahatlık ve güvenlikle zevk alabildiği bir maceranın parçasıdır. Güvenlik önlemleri, artan sürüş konforu ve üstün performans kullanıcılar için önemli bir özelliktir. Audi, sürüş konforu için benzersiz özellikler sunmaktadır.

Audi’nin sürüş deneyimleri, konfor ve performans için özellikleriyle ön plana çıkmaktadır. Sürücüler, aracın benzersiz konforunu ve hafifliğini hissedebilirler. Otomobilin yol tutuşu da çok önemlidir ve Audi her zaman en iyi yol tutuşu için teknoloji kullanarak kullanıcılarını ödüllendirmektedir.

Audi, benzersiz sürüş deneyimleri için çok çeşitli teknolojik özellikler sunar. Bu arabalarda genellikle sürüş desteği olarak bilinen ve aracın kontrolünü sağlamak için kullanılan özellikler vardır. Bu özellikler arasında otomatik park, yavaşlayan trafik durumları, dikkat dağınıklığı ve uyku kontrolü bulunmaktadır. Bununla birlikte, aracın sürücüsünün en sevdiği özelliği, aracın yukarıda belirtilen teknolojik özelliklerin hepsini sürücünün öznel kontrolüne bırakmasıdır.

Audi’nin sürüş deneyimleri, kullanıcılar için çok özel bir deneyim sunmaktadır. Tüm bunların yanı sıra Audi, çevreci yakıt tüketimi ile kullanıcıların çevreye karşı sorumluluklarını karşılamalarını sağlar.

Audi’nin benzersiz sürüş deneyimleri ile kullanıcıların çevre ve zamana bağlı şartlar karşısında kendini koruma şansı vardır. Audi’nin yüksek teknolojili otomobilleri ile kullanıcılar konforlu, güvenli ve rahat bir sürüş deneyimi yaşayabilirler.

audi

Audi’nin Tasarım Tasarımı

Audi, tasarım konusunda son derece öncü bir şirket olarak bilinir. Birçok tasarımcı, Audi’nin etkileyici tasarıma sahip arabalarının farklı görünümlerini hayranlıkla izleyip takdir eder. Audi’nin tasarımının en önemli özelliklerinden biri, tutarlılıktır. Audi’nin tüm arabalarının, belli oranda birbirleriyle benzerliği göstermesidir. Audi arabalarının tasarımı, modern ve her zaman yeni trendleri takip eder. Audi, arabalarının arka kısmının öne kısımla uyumluluk göstermesi için kaliteli malzeme kullanılmasını önemser. Audi arabalarının her bir parçası, kaliteli malzeme kullanılarak kusursuz bir şekilde birleştirilmiştir.

Tasarım konusunda Audi’nin en önemli özelliklerinden biri, arabalarının kutu kesim stiline sahip olmasıdır. Bu stil, arabanın her yönünün kütlesel görünümünün oluşturulmasına yardımcı olur. Audi’nin gövde tasarımı, araçlarının aerodinamiği için önemlidir ve arabanın güç ve performans kazanmasına yardımcı olur. Audi arabalarının ön kısmı, benzersiz ve sade bir stille tasarlanmıştır. Audi’nin arabalarının pürüzsüz ve şık bir görünümü oluşturması için, ön ve arka camlar arasındaki arka tasarımı arasında ilişki kurulmuştur.

Audi’nin tasarımı, çevre dostu özellikleriyle açıkça ortaya çıkmaktadır. Tasarım, arabanın hava sirkülasyonu için özel olarak tasarlanmıştır. Audi’nin tasarımı, arabanın yakıt tüketimini ve egzoz emisyonlarını azaltmak amacıyla havalandırma sahasını etkin bir şekilde kullanır. Audi arabalarının fonksiyonel tasarımı, arabanın performansını artırmak ve daha ölçülebilir yakıt tüketimi elde etmek için optimizasyonu sağlar.

Audi’nin tasarımı sadece güçlü bir aracın yaratılmasını sağlamakla kalmaz, aynı zamanda araba her zaman gösterişli bir görünümü de elde etmeyi başarmıştır. Audi arabalarının gösterişli tasarımı, Audi’nin arabalarının sınıfında kendini benzersiz kılmasını sağlar. Audi arabalarının özellikleri de, çarpıcı tasarımlarıyla birlikte tüm arabaların kalite ve performansını en üst seviyede tutmasını sağlar. Günümüzde Audi arabaları, çarpıcı tasarımları ve kaliteli bir performansla donatılarak ön plana çıkar. Audi’nin tasarımı, mevcut arabaların sınıfında önemli bir avantajdır ve bu avantajı kullanarak pazarda açıkça fark edilir.

audi

Audi Türkiye

Hayalinizdeki premium otomobil deneyimi için Audi’nin tüm Sedan, Avant, Sportback, Coupé, SUV modelleri Audi yetkili satıcılarında.

Git

audi

Modellere Genel Bakış

VHost audi Version 168.1.0 Build 20230516060825 Frontend 163.0.0 Rendertime 20230522125435 StaticVersion 20230516060825 Activated Scopes Context Scopes.

Git

audi

Fiyat Listesi

Fiyat Listesi – Audi Türkiye. Çerezler, içeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için kullanılmaktadır. “Kabul Et” seçeneği ile tüm çerezleri kabul edebilirsiniz veya “Çerez Ayarları” bölümünde ayarları düzenleyebilirsiniz.

Git

audi

Audi A3

audi Version 168.1.0 Build 20230516060825 Frontend 163.0.0 Rendertime 20230522111447 StaticVersion 20230516060825 Activated Scopes Context Scopes .

Git

audi

Audi e

Audi exclusive, Audi Sport GmbH’nin bir opsiyonudur. Standart ve opsiyonel donanımlar hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen Audi yetkili satıcınızla iletişime geçin veya audi adresini ziyaret edin.

Git

Audi Yetkili Satıcılar

Audi standartlarına ve kurum kimliğine uygun olarak, müşteri memnuniyetinin esas alındığı bir hizmet anlayışı ile tüm beklentilerinize eksiksiz bir biçimde cevap vermeyi hedefliyoruz. Konularında uzman kadromuz ve çözüm odaklı yaklaşımımızla hizmetinizdeyiz.

Git

Audi Fiyat Listesi

e-tron GT . A3.

Git

Audi

Audi A3 Sportback’in yeni tasarımı, dinamik tavan hatları ile otomobilin sportif kişiliğini daha da ön plana çıkarıyor. Güçlü yapısı ile arka bölüm, araca zahmetsizce özgüvenli bir görünüm kazandırıyor. Daha uzun tutulan aks mesafesi, kısa olan kaput ve bagaj çıkmaları ile bir araya geldiğinde, Audi A3 Sportback .

Git

Audi RS Q8

Audi RS Q8² ile, RS’e özgü tasarım paketlerine uyması için, çeşitli renklerdeki 5 Y kollu rotor tasarımına sahip 23 inç alaşım jantları tercih edebilirsiniz. Antrasit grisi, kırmızı veya mavi renkte, opsiyonel RS seramik frenler ve kollar sayesinde saf mükemmelliği görebilirsiniz.

Git

Audi Fiyat Listesi

Fiyatı 1238. Net Fiyat. Ötv % 5. KDV %18 5. Motorlu Taşıtlar. Vergisi 5. Trafik Tescil ve Ruhsat İşlemleri Resmi. Bedeli 56.

Git

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir
passat araba