1. Anasayfa
 2. Otomobil

Bmw X1

Bmw X1

Üretilen her yeni arabada bir öncekinden daha gelişmiş ve zarif bir tasarımın kullanıldığı bugünlerde, BMW X1, adeta olağanüstü bir araba olarak karşımıza çıkıyor. BMW X1, özellikle beş koltuklu modelde sunduğu yüksek konfor ve sürüş keyfiyle her daim müşterilerinin gönlünde taht kurmuş bir araba olarak değerlendiriliyor.

BMW X1, benzinli ve dizel motor seçeneğiyle beraber geliyor. Both 1.5 litre ve 2.0 litre benzinli motor seçeneği genellikle tercih edilmektedir. 2.0 litre benzinli motor seçeneğinin yanı sıra, dizel motor seçeneği olan 2.0 litre motor ile de aracın sürüşü konforlu ve sessiz bir hale getiriliyor. Ayrıca, X1’in öne çıkan özellikleri arasında, çoklu ortam ses sistemi ve BMW iDrive sistemi de yer alıyor.

BMW X1, arka koltukların döşenmiş olduğu aracın arka tarafının katlanmasıyla sınırsız depolama alanıyla benzersiz bir araba. Bu aracın kullanıcılarına sunduğu konfor ve keyifli sürüş deneyimi, aracın öne çıkan bir diğer özelliği. Dizel ve benzinli motor seçenekleri ile beraber, X1 aynı zamanda Ağır Ticari Araç (HGK) seçeneği de sunuyor. Bu seçenek, aracın sürüş keyfini artırmak için tam olarak özelleştirilmiş bir sürüş deneyimi sunuyor.

BMW X1, konforlu sürüşü, sunduğu çoklu ortam ses sistemi ve BMW iDrive sistemi gibi özellikleriyle araba kullanıcılarının tercihi haline gelmiş bir araba. Ayrıca, aracın katlanabilir arka koltuklarıyla sınırsız depolama alanı, aracın keyfini artırmak için özelleştirilmiş özellikleri ve dizel ve benzinli motor seçenekleriyle beraber gelmesiyle de dikkat çekiyor. Bu özelliklerle birlikte, BMW X1, güvenli ve keyifli bir sürüş deneyimi sağlamayı hedefliyor.

bmw x1

BMW X1: Tamamen Yeni Tasarım ve Teknoloji

BMW X1, otomobil sektörüne tamamen yeni bir tasarım ve teknoloji sunan bir araca sahip. İlk olarak 2018 yılında satışa sunulan bu araba, otomobilseverlerin ilgisini hemen çekmeyi başardı. Yeni tasarımı ile, kullanıcılara sınıfındaki en iyi teknolojiyi sunuyor.

BMW X1’in tasarımı ile, arabanın içinde sürücü ve yolculardan maksimum konforu sağlayan özellikleri ile dikkat çekiyor. Aracın 19 inç büyüklüğündeki jantları, aracın şık ve keskin görünümünü arttırıyor. LED farlar ve LED işıklandırmalar, aracın önündeki görünümünü bir adım ileriye taşıyor.

Teknolojik açıdan, BMW X1, aracın kalitesini artıran özellikleri tanımlıyor. Aracın önünde bulunan 10.25 inç ekran, tüm sürüş kontrol sistemlerini ve işlevselliği kontrol etme imkanı veriyor. Aracın konforunu arttıran bir sürü özelliğinin yanı sıra, aracın kullanıcı dostu bir çalışma düzeni sunması da bekleniyor.

Güvenli ve konforlu sürüşün artırılması için BMW X1, kullanıcılar için bir sürü otonom sürüş sistemleri sunuyor. Otonom sürüş sistemi, aracın sensorleriyle çalışıyor. Bu sayede aracın sürücüsü, aracın trafiğe daha uyumlu olmasını sağlıyor.

BMW X1, aracın özelliklerini destekleyen üstün bir motor sunuyor. Gelecek nesil 2.0 litrelik bir benzin motoru ile donatılmış olan araba, yüksek performanslı sürüşler ve maksimum konforu beraberinde getiriyor. İlaveten aracın yakıt tüketimi oldukça düşük.

Tabloda, BMW X1’in fiyat ve performans bilgileri özetlenmiştir:

Fiyat Performans
68.900 TL başlangıç fiyatı 340 beygir gücü
Taksit seçenekleri mevcut 478 Nm tork

BMW X1, günümüzün en iyi arabalarından biri. Yüksek performansı, teknolojik özellikleri ve kullanıcı dostu bir çalışma düzeniyle, aracın sürücüsünün sürüş konforunu arttırmasını sağlıyor. Aracın çok yönlü bir araba olması, onu popüler bir seçim haline getiriyor.

bmw x1

BMW X1: Güç ve Performans

BMW X1, BMW’nin popüler SUV aralığının son üyesi. X1, düşük profil ve kompakt boyutlarıyla, alışılmadık bir şekilde köklü BMW performansını ve lüksünü bir araya getiriyor. X1, müşterilerin küçük bir kabin içinde daha fazla konfor, güç ve performans istediği zamanlarda en uygun seçenek olarak sunuluyor.

X1, gücünü 2.0 litrelik dört silindirli turbo benzin ve diesel motorlardan alıyor. Maksimum gücü 192, maksimum torku 280 Nm olan benzinli motor, X1’in yol tutuşunu, gücünü ve performansını cömertçe destekliyor. Diesel motorların üstün hassasiyeti, sahip olduğu güç düzeyinden çok daha fazlasını hissettiriyor.

X1, performansının yanı sıra, konfor ve lüks olanağı sağlıyor. Otomobilin iç mekanı, kusursuz bir şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir. X1, modern teknolojileri kullanıyor ve kullanıcıların her zamankinden daha fazla konfor deneyimi yaşamasını sağlıyor. Sürücü arabayı ve motoru özelleştirmek için, otomobilin çeşitli ayarlarını değiştirmek için özel bir panel bulunmaktadır.

X1, ekonomik bir fiyata sahip olmasına rağmen, oldukça hafif. Otomobil, ağırlığının yüzde 40’ının alüminyumdan oluştuğu kompozit malzeme ile üretiliyor. Bu malzeme, otomobilin gücünü ve performansını desteklerken, aynı zamanda da yakıt tasarrufu sağlıyor. X1, lüks otomobil sunan diğer SUV’lar arasında oldukça düşük bir yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu sağlıyor.

X1, oldukça uygun fiyata sunulduğu için, müşteriler tarafından beğeniliyor. Otomobil, benzinli motorlar için 27.900 £, diesel motorlar için ise 29.900 £’dan başlayan fiyatlar ile sunulmaktadır. BMW X1’in temel özellikleri şunlardır:

 • 2.0 litrelik dört silindirli turbo benzin ve diesel motorlar
 • Maksimum güç: 192 bg ve maksimum tork: 280 Nm
 • Konforu arttırılmış, modern ve lüks iç mekan
 • Otomatik vites seçeneği
 • Alüminyum ile üretilmiş, kompozit malzeme
 • Yüksekter performans ve güçlü yakıt verimliliği

BMW X1, SUV aralığının son üyesi olarak, gücünü ve performansını desteklerken aynı zamanda konfor ve lüksü bir araya getiriyor. Yüksek kalite ve verimlilik, kullanıcıların her zamankinden daha iyi bir sürüş deneyimi yaşamasını sağlıyor. Fiyatının da uygunluğuyla, BMW X1, SUV aralığının en iyi üyelerinden biri olarak nitelendirilebilir.

bmw x1

BMW X1: Şehir İçi Güvenlik ve Konfor

BMW X1, güvenlik ve konforu bir arada sunan bir şehir içi araç olma iddiası taşıyor. X1, BMW’nin kompakt SUV’si olarak biliniyor ve bu nedenle aileler veya kişiler için çok kullanışlı bir aracın yanı sıra, şehir içi sürüş için de kullanılabilir. X1, BMW’nin temel konseptinde güvenlik ve teknolojinin bir araya getirilmesini amaçlamaktadır. Bu ikili arasındaki dengeyi sağlamak için, X1’e çok sayıda konfor özellikleri de eklenmiştir.

X1 aracının güvenliği özellikle ön planda tutulmuştur. Aracın içinde çok sayıda güvenlik önlemi bulunmaktadır. Bunlar arasında, çarpışma riskini azaltan ve sürücüye yardımcı olan çok çeşitli sensörler, düşük hızda frenleme sistemi ve yan sürüş yardımcı sistemi bulunmaktadır. Ayrıca X1 aracında aracın konumunu izleme, kaza sistemi ve canlı trafik raporları bulunmaktadır. Böylece aracın güvenli sürüşü sağlanmış olur.

X1 aynı zamanda çok sayıda konfor özellikleri sayesinde kullanıcı deneyimi daha da kolay hale getirilmiştir. Aracın içinde otururken kullanıcıların konforunu sağlamak için, deri kaplı koltuklar, deri kaplı direksiyon ve konforlu sürüş tarzı sağlayan otomatik şanzıman sunulmaktadır. X1, aracın içinde ses sistemi, navigasyon sistemi, navigasyon haritaları ve dijital klima kontrolü gibi özelliklerle donatılmıştır. X1’in içinde ayrıca, hava süspansiyon sistemi, dijital gösterge paneli ve çoklu kontrol seçenekleri de mevcuttur.

Genel olarak, BMW X1, şehir içi sürüş için güvenli ve konforlu bir aracı sunmaktadır. X1’in çarpışma emniyeti, çeşitli konforlu sürüş özellikleri ve teknolojik özellikleri, aracın güvenliğini ve konforunu arttırmak için dizayn edilmiştir. Ayrıca aracın fiyatı da oldukça uygun olup, aracın kompakt boyutu ve ağırlığı da kullanım kolaylığı ve güvenlik sağlamasını sağlamaktadır.

bmw x1

BMW X1: Ekonomik Yakıt Verimliliği

BMW X1, kompakt SUV segmentindeki popüler araçlar arasında yer alıyor. Aracın yakıt verimliliği, büyük bir özellik ve avantaj olarak karşımıza çıkıyor. BMW X1, 2.0 litrelik dizel motorların kullanımıyla mükemmel performans ve yakıt verimliliği sunuyor. BMW X1, 18.4 km/litre yakıt verimliliği ile çok iyi bir yakıt tasarrufu sağlamaktadır.

Bir diğer yakıt tasarruflu özelliği olan stop-start sistemi de, aracın donanımına dahildir. Bu sistem, aracın durması durumunda motoru yakıt kaybı olmaksızın kapatmaktadır. Aynı zamanda otomatik vitesli modellerde, manuel vitesli modellerden daha iyi bir yakıt verimliliği sağlanıyor. Yüksek devirlerde düşük yakıt tüketimi sağlamak için BMW X1 aynı zamanda devir kesicileri sunmaktadır.

Tüm bunların yanı sıra, BMW X1’in yakıt tasarrufunu destekleyen bazı diğer özellikleri de bulunmaktadır. Örneğin, aracın elektronik park freni sayesinde park edilirken motor otomatik olarak kapanıyor. Ayrıca, aracın mevcut olan ECO PRO modu, yakıt tüketimini daha da azaltarak daha verimli bir sürüş sağlamaya yardımcı oluyor.

BMW X1, sürücüsüne ekonomik yakıt verimliliği sunarken aynı zamanda kullanım konforu sağlıyor. Aracın donanımında bulunan bazı özellikler, konforu arttırıyor. Örneğin, elektrikli koltuk ayarları sayesinde sürücü ve yolcular koltuklarını konforlu bir sürüş için ayarlayabilirler. Aracın donanımında bulunan klima da, sürücü ve yolcuların aracın içinde rahat etmelerini sağlıyor.

BMW X1’in yakıt verimliliği, kompakt SUV segmentinde öncü arabalardan biri olan aracı daha da çekici hale getirmektedir. Aracın fiyatı, özellikleri ve yakıt tüketimi düşük olmasıyla, sürücüler için faydalı bir seçenek olmaya devam ediyor.

BMW X1, kompakt SUV segmentinde öne çıkan bir aracın yakıt verimliliği bakımından birçok özelliğe sahiptir. Aracın düşük yakıt tüketimi, fiyatı ve donanımı, sürücüler için önemli bir avantajdır.

bmw x1

BMW X1: Sonuç ve Değerlendirme

BMW X1, BMW’nin lüks SUV segmentinin bir parçası olarak dünya çapında tanınmıştır. Büyük bir güvenlik standartına sahiptir ve asgari çaba ile konforlu bir yolculuk sunmak için tasarlanmıştır. Tüm BMW X1 modelleri dört tekerlekten çekiş sistemi ile donatılmıştır. Her modelin yakıt verimliliği ve küçük çapta kullanım için tasarlanmış kompakt bir özelliğe sahip olduğu söylenebilir. BMW X1, farklı uzunluklar ve motor seçenekleri ile tanınmıştır.

BMW X1, otomobil tutkunları için üç motor seçeneği ile sunulmuştur. İlk üç silindirli, 1.5 litrelik benzinli motor, 145 beygir güç ile hızlanan 2.0 litrelik benzinli motor ve 2.0 litrelik dizel motor sunulmaktadır. BMW X1, standart olarak 6 hız manuel şanzıman ve 8 hız otomatik şanzıman ile donatılmıştır. Benzinli motorlar, yaklaşık 40 mpg’ye kadar verimlilik sağlarken, dizel motorlar yaklaşık 50 mpg’ye kadar verim alabilmektedir.

BMW X1 için temel donanım seviyesi ile standart olarak sunulan özellikler arasında; klima, kablosuz Bluetooth bağlantısı, arka park sensörleri, otomatik farlar ve vites geçiş yardımı gibi özellikler sayılabilir. Opsiyonel olarak sunulan özellikler arasında arka park kamera, navigasyon, keyless entry ve keyless go gibi özellikler bulunmaktadır.

BMW X1, yaklaşık 33.000 ABD Doları ile başlayan fiyatlar ile piyasaya sürülmüştür. Özellikleri önemli ölçüde arttıkça, fiyat da artacaktır. Yüksek teknoloji ve yüksek performansı ile, BMW X1, şu anda piyasada benzer modeller ile karşılaştırıldığında, mükemmel bir seçim olarak görünmektedir. BMW X1, konforlu sürüş, yakıt verimliliği ve küçük çapta kullanım için tasarlanmış kompakt bir özelliğe sahip olması nedeniyle özellikle SUV seviyesinde arananlar arasındadır.

BMW X1’in genel değerlendirmesi, kullanıcıların konforlu ve kesintisiz bir sürüş deneyimi için aradıkları tüm özellikleri sunması ve kompakt tasarımının kolay manevra kabiliyeti sağlaması nedeniyle pozitif olmuştur. BMW X1, SUV segmentinde verimli bir seçenek olup, kullanıcıların ihtiyaçlarına göre seçebilecekleri birçok özellik ile tamamlanmıştır.

bmw x1

Yeni BMW X1: Bir Bakışta

Yeni BMW X1 sDrive20i: Yakıt tüketimi litre100 km WLTP ortalama : 5,9-6,6 CO2 emisyonu gkm WLTP ortalama : 133-149 Belirtilen resmi yakıt tüketimi, CO2 emisyonu, güç tüketimi ve elektrikli menzil verileri zorunlu ölçüm yöntemine göre belirlenmiştir ve tip onayının alındığı tarihte geçerli olan AB 7152007 sayılı Avrupa Birliği Mevzuatıyla uyumludur.

Git

bmw x1

Yeni BMW X1: Teknik Veriler

Yeni BMW X1 sDrive20i: Yakıt tüketimi litre100 km WLTP ortalama : 5,9-6,6 CO2 emisyonu gkm WLTP ortalama : 133-149 Belirtilen resmi yakıt tüketimi, CO2 emisyonu, güç tüketimi ve elektrikli menzil verileri zorunlu ölçüm yöntemine göre belirlenmiştir ve tip onayının alındığı tarihte geçerli olan AB 7152007 sayılı Avrupa Birliği Mevzuatıyla uyumludur.

Git

bmw x1

Sahibinden Satılık, Kiralık, Emlak, Oto, Alışveriş Ürünleri

Sahibinden Satılık, Kiralık, Emlak, Oto, Alışveriş Ürünleri.

Git

bmw x1

2023 BMW X1 Modelleri, Fiyatları ve Kampanyaları

BMW X1 boyutları 4500 mm uzunluğunda, 1845 mm genişliğinde, 1642 mm yüksekliğinde, 540 litrelik bagaj hacmine sahip ve 1625 kg ağırlığındadır. BMW X1 Donanım Paketleri X-Line ve M Sport isimli donanım paketleriyle satışa sunulan BMW X1’in öne çıkan özelliklerini gelin hep beraber inceleyelim.

Git

bmw x1

BMW Fiyat Listesi

BMW 118i, 116d, BMW 318i, 320d, BMW 320i, BMW 520i, 520d, BMW 216d, BMW i8, BMW 740 ve diğer tüm Türkiye BMW modellerinin güncel yeni araç TL fiyat listesi için tıklayın.

Git

Yeni BMW X1

YENİ BMW X1. Her hareketiyle dikkatleri üzerine çeken Yeni BMW X1, çok yönlülüğü ve işlevselliği ile herkesi etkilemeyi başarıyor. Güçlü şekilde belirlenen silueti, uzun aks aralığı ve kısa aks dışı mesafesi ile dikkat çekiyor. Çarpıcı BMW Böbrek Izgaraları ve LED farlarla birlikte, son derece hakim bir .

Git

BMW

Yeni BMW iX Tamamen Elektrikli Yeni BMW i4 Tamamen Elektrikli Yeni BMW i7 Tamamen Elektrikli Yeni BMW iX3 Tamamen Elektrikli BMW 1 Serisi Benzinli • Dizel BMW 2 Serisi Gran Coupé Benzinli • Dizel BMW 2 Serisi Active Tourer Benzinli Yeni BMW 3 Serisi Sedan Benzinli BMW 5 Serisi Sedan Benzinli • Dizel • Plug-In Hybrid Yeni BMW X1 Benzinli. Tüm BMW Modelleri. BMW .

Git

Fiyat Listesi

4.5. 1.526.200. 1 Fiyatlar vergiler, tescil masrafları ve trafik sigortası dahil azami anahtar teslim satış fiyatları olup; an itibariyle geçerlidir. Borusan Otomotiv, azami satış fiyatını, Borusan Otomotiv BMW Yetkili Satıcıları da nihai satış fiyatını, rezervasyondan sonra dahi, aracın tüm bedeli ödenip faturası .

Git

BMW Türkiye Resmi Web Sitesi

BMW Türkiye resmi web sitesi: BMW modelleri, Yetkili Satıcılar, Yetkili Servisler, haberler, kampanyalar – Keyif BMW’dir.

Git

Yeni BMW iX1 U11 BEV ile Tanışın

YENİ BMW iX1 İLE 440 KİLOMETREYE VARAN MENZİL. Spontane yolculuklar için ideal yol arkadaşı: 440 kilometreye varan menzil WLTP Yalnızca 10 dakikalık şarj ile 120 kilometreye kadar menzil. Ev dışı yüksek hızlı şarj istasyonlarında 29 dakikada menzil kapasitesinin %80’ine ulaşma imkanı. Ön değerler verilmiştir.

Git

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir