1. Anasayfa
 2. Otomobil

Bora Araba

Bora Araba

Günümüzde özellikle genç nesil arabalar arasında efsaneleşmiş olan Bora modeli, teknolojinin tüm doruklarını kapsayan bir araba modelidir. Volkswagen markası tarafından üretilen Bora, ünlü markaya özel bir üründür ve özellikleri ile konuşulur.

Bora, kullanımı kolay ve esnek olan bir araba modelidir. Sürüş konforu, üst düzey gelişmiş teknolojik özellikler ve çekici tasarımı ile dikkat çeker. Güçlü ve yüksek kaliteli bir motora sahiptir. Yakıt tüketimini optimize eden motor, kullanıcılarına konforlu bir sürüş sunmaktadır.

Bora özellikle ticari kullanım için uygun bir araba olarak karşımıza çıkar. Güvenlik özellikleri, çevre koruması, dayanıklılık ve her hangi bir arıza durumunda mevcut olan servis merkezi ağı ile ünlü markaya özgü konforu sunar. Bir Bora sahibi olan herkes, arabası ile her anlamda güvenli, konforlu ve rahat bir şekilde seyahat eder.

Bora, cazip, modern ve konforlu bir araba olmasının yanı sıra, çevre dostu yakıt tasarrufu de sağlayan bir arabadır. Bir Bora kullanıcısı, çevreye duyarlı olarak hem yakıttan tasarruf eder hem de arabası ile keyifli seyahatler yaşar.

bora araba

Bora Arabanın Özellikleri

Bora araba, Volkswagen tarafından üretilen, benzinli veya dizel motorların kullanıldığı, özellikle kompakt araba segmentindeki en popüler modellerden biri haline gelmiştir. Bora, otomobil endüstrisinde mükemmel bir tasarıma sahiptir ve çok çeşitli özellikler sunar. Araba, çarpıcı tasarım ve kolaylık, iyi hareketlilik ve güçlü performansla dikkat çeker.

Aracın vücudu, kaliteli malzemelerden üretilmiştir ve çarpıcı bir görünüme sahiptir. Bora, araç iskeletinin yüksek kalitesi ile ünlüdür. Otomobil, alüminyum ve çelik malzemelerden üretilmiştir ve çarpıcı bir görünüm sunar. Dayanıklılığı, kalite ve güvenilirliği aracın özellikleri arasındadır. Bora, ayrıca yüksek güvenlik seviyesi sunmak için güvenlik sistemlerine sahiptir.

Bora, benzin ve dizel motorlarla sunulmaktadır. Benzinli motor seçeneği, 1.4 litre ve 1.6 litre seçenekleri arasından seçim yapılabilir. Dizel motor, 1.9 litre ve 2.0 litre seçenekleri arasından tercih edilebilir. Bora, çok sayıda özelliğe sahiptir. Bunlar arasında; çift hava yastığı, ABS fren sistemi, konforlu otomatik klima, ısıtmalı ayna, anti-buhar cami, sürücü hafızası, sürücü koltuğu sürücü konumlandırma sistemi, dinamik direksiyon sistemi, geri görüş kamera sistemi ve Park Assist arasındadır.

Bora, kaliteli tasarımı ve özellikleriyle kompakt araba segmentinde çok sayıda kişiyi etkilemektedir. Araba, Türkiye’de yaklaşık 35.000 TL’den başlayan fiyatlarla satılmaktadır. Yüksek performans ve dayanıklılık sağlamak için sürekli geliştirilen Bora, kullanıcıların teknolojiye olan ilgisini de artırıyor.

bora araba

Bora Arabanın Fiyat Performansı

Bora araba, mevcut piyasa koşullarında pek çok kişinin kullanabileceği fiyat performansına sahip bir arabadır. Bora aracının en büyük avantajı, sürüş performansının arttırılmasını sağlayan donanımların çok sayıda seçenek sunmasıdır. Bundan başka, direksiyon ve süspansiyon sisteminde düşük bakım gerektirecek şekilde bir tasarım vardır. Bora aracı uygun fiyatlara yüksek konfor, güvenlik ve kullanışlılık sunmaktadır.

Bora arabanın fiyat olarak oldukça uygun olduğu söylenebilir. Bu aracın güncel fiyatı 70.000 TL’dir. Bora aracın içerisinde mevcut olan teknolojilerin sayısı oldukça fazladır. Bu aracın donanımı arasında çift hava yastığı ve ABS sistemi, klima, kol dayama, park sensörü, yüksek kaliteli jant ve lastikler, sunroof veya panoramik cam tavan, kablosuz Bluetooth özelliği, elektronik diferansiyel kilit sistemi, elektronik bant kontrol sistemi, geri görüş kamerası ve derinlik kontrol sistemi yer almaktadır.

Elektronik sürüş destek sistemi, sürücünün dikkatini arttırmak ve aracın performansını arttırmak için herhangi bir çaba gerektirmeksizin sürüş konforunu arttırır. Bora aracının kullanım kolaylığı, kullanıcıya aracını kullanmasını kolaylaştıran birçok teknoloji aracılığıyla sağlanmıştır. Buna örnek olarak, aracınızın anahtarının telefonunuzda depolanmasını sağlayan kablosuz anahtar sistemi ve artırılmış gerçeklik (AR) desteği sunan AR navigasyon sistemi verilebilir.

Bora aracının yüksek kaliteli araç güvenliği özellikleri mevcuttur. Bunlara örnek olarak, çarpışma önleme sistemi kamera ve radarları, hava yastık kontrol sistemi ve hız sabitleme sistemi yer almaktadır. Bunlar, sürücünün aracını kontrol etme konusunda ekstra koruma sağlamaktadır. Ayrıca, Bora aracının dış görünüşü de oldukça güzeldir. Açık renk seçenekleri ve krom detaylar, aracın dış görünüşünü geliştirmektedir.

Bora aracının genel performansı, güvenli ve konforlu bir sürüş için uygun fiyatlara satılması, çeşitli teknolojileri ve çarpıcı dış tasarımlarının birleşimiyle oldukça iyi bir seviyededir. Bora aracının fiyat performansı, bu aracın mevcut piyasadaki en yüksek kalite ve konforu sunmaya hazır olmasını sağlamaktadır.

bora araba

Bora Arabanın Güvenlik Özellikleri

Türkiye’de Bora Araba, Volkswagen grubunun kompakt sınıf arabalarından biridir. Bu araca dikkat çekiciliği ve güvenlik özellikleri ile öne çıkan üstün bir araba olarak karşımıza çıkmaktadır. Güvenlik özellikleri arasında yer alanlar; ABS fren sistemi, ESP (Elektronik Stabilite Programı), 4 çeker sistemi, sürücü hareket algılama sistemi ve çoklu hava yastıklarının yer almasıdır.

Bora Araba, ESP sistemi ile gerçekten üst düzey güvenlik özelliğine sahip bir arabadır. ESP sistemi, aracın direksiyonunu sürücünün elinde tutarken, arabanın ani hareketlerini ve dengesizliklerini düzeltmek için kullanılan bir sistemdir. ESP sistemi kullanıldığı anda, inanılmaz derecede kontrol duygusu hissedilmektedir. ABS fren sistemi de, ani fren çekimlerini arttırarak kontrol edilmesi açısından bir önlem olarak öne çıkmaktadır.

Ayrıca, Bora Araba güvenlik açısından oldukça başarılıdır. 4 Çeker sistemi, aracın sürüş stabilitesini arttırarak, aracın kontrolünü sağlamaya yönelik bir özelliktir. Sürücü hareket algılama sistemi, uyku modu ya da ani hareketlerde sürücünün uyarılması gibi, özellikleri ile aracın güvenliğini arttırmaktadır. Bora Araba çoklu hava yastıkları ile sürücü ve yolcuların güvenliğini korurken, bagajda güvenliği de arttırmıştır.

Bora Araba, bu teknolojileri ve özellikleri ile öne çıkan bir arabadır. Hem güvenlik hem de diğer özellikleri ile çok etkili bir aracın kullanıcılarının her türlü isteklerini karşılamak için ideal bir seçenektir. Bu araba için kullanılabilecek fiyat aralığı ise, yaklaşık 30.000 – 40.000 TL arasındadır.

bora araba

Bora Arabanın Tarihçesi

Özellikle Türkiye’de oldukça beğenilen ve yaygın olarak kullanılan Bora arabası, üretim yılı 1999 ile başladı. Volkswagen markası tarafından Jetta modeli olarak üretilen Bora arabası, ülkemizde 2005 yılında satışa sunuldu. Günümüzde, aracın ülkemizde üretilen yeni nesil veya ikinci el versiyonları bulunmaktadır.

Bora arabasının özellikleri arasında, dört koltuklu sedandır. Volkswagen tarafından üretilen bu aracın, mevcut modelleri 1.4 litre, 1.6 litre ve 2.0 litre motor seçenekleriyle gelmektedir.

Konforlu bir sürüş sunan Bora arabası, geniş bir arka bagaj ve kolay kullanım için tasarlanmış aydınlatma sistemi ile öne çıkmaktadır. Araba üzerinde geniş ölçüde aydınlatma bulunur ve yakıt tüketimi düşük tutulmuştur. Kısa farlarla, aracın hızlanma ve frenleme yetenekleri de oldukça mükemmel bir düzeye çıkmıştır.

Bora arabasının dijital araç kontrol sistemi de ayrı bir övgüye layıktır. Bu sistem, aracın içinde sürücüye bildirimler yapar ve hata kodlarına bağlı olarak davranışını düzenler. Bu sayede, araca kolaylıkla ulaşılabilir ve aracın durumu takip edilebilir.

Bora arabasının fiyatları, üreticiden veya piyasadan satın alındığının, kullanım süresinin ve aracın durumuna bağlı olarak değişmektedir. Bu nedenle, arabanın fiyatı, piyasadan satın alınan aracın arkasındaki yaşam hikayesinin ve aracın yaşının da faktörleri arasında değerlendirilmelidir.

Bora arabasının tarihçesi, Türkiye’deki kullanıcıları tarafından oldukça beğenilen bir araç olmasıyla başlar. Günümüzde, aracın üretim yılı 1999 ile başladı ve ülkemizde 2005 yılında satışa sunuldu. Aracın fiyatı, kullanım süresi, aracın durumu ve üreticiden veya piyasadan satın alındığının gibi birçok faktöre bağlı olarak değişmektedir. Bora arabası, performansı, yol tutuşu, güç kullanımı, konfor, dijital kontrol sistemleri ve benzin tüketimi gibi özellikleri ile öne çıkıyor.

bora araba

Bora Arabanın Tüm Zamanların En İyi Arabaları Arasında Yer Alması

Bora araba, Volkswagen şirketinin ürettiği, tüm zamanların en iyi arabaları arasında yer alan, birazcık eski, fakat yine de ilgi çekici bir arabadır.

1999 yılında ilk olarak satışa sunulan Bora arabası, teknolojik açıdan oldukça yetenekli bir arabadır. Bora, geniş bir arka bagaj alanına sahip olup, ön tarafta 16-17 inçlik alüminyum alaşımlı jantlar üzerinde lastik bulunmaktadır. Yolcu açısından ise 4 koltuk, konforlu koltuklar ve herhangi bir sıkıntı olmaksızın arka tarafına ulaşılabilen bir tasarım özelliğine sahiptir.

Aracın başlıca özellikleri arasında, 1.4 litrelik, 4 silindirli bir motor, 4 ileri manuel şanzıman, elektronik olarak kontrol edilen direksiyon, ABS fren sistemi ve klimalı kabindir. Ayrıca arka kapıların bir kol ile kilitlenmesi ve otomatik ışıklar ile birlikte birçok özellik sunmaktadır. Kullanım açısından ise, Bora arabası yakıt tüketimi bakımından oldukça düşük bir orana sahiptir. 1.4 litrelik motorlu Bora arabası, 100 km’de ortalama 5.6 litre yakıt tüketmektedir.

Bora araba, tüm zamanların en iyi arabaları arasında yer alan, ekonomik fiyata sahip, fonksiyonellik ve teknolojik açıdan oldukça yetenekli bir arabadır. Bora araba, Volkswagen tarafından üretilen, kaliteli ve düşük fiyatlı bir arabadır. Bu aracın satın alınması, kullanıcıya keyif, güvenlik ve konfor sağlayacaktır.

bora araba

Volkswagen Bora Fiyatları & İkinci El Satılık Volkswagen Bora Modelleri

Volkswagen Bora, 1999 ile 2006 yılları arasında inşa edilmiş küçük bir aile sedanıdır. Golf platformuna dayanan, 5 yolcu taşıyabilen ve 450 litrelik bir bagaja sahip olan Volkswagen Bora, geniş motor yelpazesi ve geniş bagajı sayesinde herkese uyan konforlu, geniş ve ucuz sayılabilecek bir otomobildir.

Git

bora araba

Volkswagen Bora Fiyatları ve Donanımları

Volkswagen Bora fiyat listesi, yeni Volkswagen Bora kullanıcı yorumları ve teknik özellikleri burada. Volkswagen Bora Fiyatları. Ana Sayfa; Sıfır Araba Fiyatları; Volkswagen Modelleri; Bora; 2005 Volkswagen Bora 1.6 Basic Satış Dışı ; 2005 Volkswagen Bora 1.6 Comfortline Satış Dışı ;.

Git

bora araba

Bursa Volkswagen Bora Fiyatları & Modelleri

Bursa Volkswagen Bora Fiyatları & Modelleri .

Git

bora araba

Gaziantep Sahibinden Volkswagen Bora Fiyatları & Modelleri

Gaziantep Sahibinden Volkswagen Bora Fiyatları & Modelleri .

Git

bora araba

Tokat Volkswagen Bora 1.6 Fiyatları & Modelleri

Tokat Volkswagen Bora 1.6 Fiyatları & Modelleri .

Git

AutoScout24’te ikinci el araba ilanları

Avrupa çapında en büyük online otomobil pazarı olan AutoScout24’te güncel ikinci el araba ilanlarını burada bulabilirsiniz Volkswagen Bora Bora 1.6 Highline 105cv berlina Euro 4 benzina. € 3.500,-105.000 km Vites kutusu 042002 Benzin 77 kW 105 PS .

Git

Volkswagen Bora

Sıralama Volkswagen Bora Gelen yeni e-posta mesajlarınız için yeni ilanlar alınız Yer Farketmez Ankara 69 İstanbul 28 Konya 22 16 11 İzmir 11 Model 1600 CC Caddy Jetta Passat Polo Fiyat: TL Metrekare aralıkları 508 araba ilanı bulundu Fotoğrafı göster Volkswagen Bora 1.6 Pacific Otomatik 350.000 TL Toplam fiyat 2005 168.528 kms. Benzin.

Git

Volkswagen Bora

14 resimler. Sahibinden Volkswagen Bora 1.6 Comfortline 2000 Model Nevşehir 300.000 Km Mavi. 215.500 TL Toplam fiyat. 2000. 300.000 kms. Ürgüp, Nevşehir. Araç temiz ve bakımlı dır detaylı bilgi için arayınız kitapçıklarına fabrikanın koyduğu yedek malzeme lere kadar duruyor yedek anahtarı mevcut. 2 Nis 2023 – arabam. 14 resimler.

Git

2.El Arabalar ve Satılık Sıfır Km Otomobil Fiyatları

İkinci el arabalar, sıfır satılık otomobil fiyatları ve teknik özellikleri ile Türkiye’nin en büyük oto pazarı sahibinden’da. Otomobil. Evim Yuvan Olsun kampanyasına siz de destek olmak için tıklayın. sahibinden anasayfasına dön. Detaylı Arama. Giriş Yap;.

Git

Volkswagen Bora

9 resimler. Sahibinden Volkswagen Bora 1.6 Pacific 2004 Model Ankara 245.000 Km Gri Gümüş. 287.000 TL Toplam fiyat. 2004. 245.000 kms. Mamak, Ankara. 2008’den beri aktif kullanıyorum. Araç gayet diridir. Aracı aldığım dönem bir avukattan almıştım, o zaman ekspertiz yaptırmadım.

Git

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir
geli araba