1. Anasayfa
 2. Otomobil

Bugatti Chiron

Bugatti Chiron

Bugatti Chiron, lüks arabalar için özgün ve elit bir seviyeye taşıyan, çok güçlü ve bir o kadar da yüksek performanslı bir otomobildir. Bugatti Chiron, her konuda bir adım önde olmak isteyenler için mükemmel bir seçenek olmaya aday.

Bugatti Chiron, 8 litrelik W16 motorundan elde ettiği 1500 beygir gücüyle çarpıcı bir hıza sahiptir. Bu da 0-100 km/s arasında 2,5 saniyede ulaşılabilen müthiş bir sürat demektir. Ayrıca, aracın maksimum süratini yükseltmek için üstünlük sağlayan elektronik destek sistemine de sahiptir.

Bugatti Chiron’da son derece heyecan verici bir sürüş deneyimi sunar. Sadece dünyanın en hızlı arabalarından birisi olması değil, aynı zamanda lüksün kendisiyle özdeşleşen benzersiz bir sürüş deneyiminin de tadını çıkarılabilmesi durumudur.

Bugatti Chiron tasarım olarak oldukça göz alıcı ve modern bir görünüme sahiptir. Aynı zamanda, aracı diğerlerinden ayıran teknolojilere ve özelliklere de sahiptir. Örneğin, aracın önden itiş sistemi, yüksek performanslı bir frenleme ve aktif direksiyon sistemi sayesinde, üstün sürüş kontrolü sunar.

Bugatti Chiron, sürat arzusu olanlar için cazip bir araba olmaya aday. Aracın güçlü motoru ve benzersiz sürüş deneyimi, kullanıcıların ve sürücülerin kusursuz bir sürüş deneyimini yaşamalarını sağlayacak. Bugatti Chiron, muhteşem bir otomobil olarak dikkat çekmeye hazır.

bugatti chiron

Bugatti Chiron: Bir Sürat Sihiri

Bugatti Chiron, otomobil tutkunları ve sürat meraklıları için sınır tanımayan bir sürat tecrübesi sunmak için mükemmel bir seçim. Bu mükemmel otomobil, sürücülerin hayal ettiği hızları ve konforu, ayrıca neredeyse sınırsız yüksek performansı bünyesinde barındırıyor.

Bugatti Chiron, 8 litrelik 16 silindirli, 1.500 beygir gücünde bir motora sahip. Bu yüksek performanslı motor, 0-100 km/s hıza anında 6.5 saniyede ulaşmak için çalışıyor. Aynı zamanda, bu sihirli otomobil, en yüksek sürate 400 km/s hıza kadar ulaşmak için tasarlanmış. Chiron, benzersiz ve benzersiz bir şekilde tasarlanmış arabayı oluşturmak için, aracın her tarafında başarılı aerodinamik özellikler kullanılmış.

Bugatti Chiron, ayrıca çarpıcı bir şekilde tasarlanan dış görünüşü ve lüks iç dizaynı ile de öne çıkıyor. Çarpıcı gövde rengi ve renkleri, kolayca dikkat çeken sportif bir araba görünümü veriyor. Dahası, Chiron’un içindeki özel cilalı ahşap ve deri detaylar, sürücüyü seçkin bir konfora adapte etmeyi başarıyor. Ayrıca, sürücüye eşsiz bir sürüş deneyimini sunmak için özel olarak tasarlanmış özel sürüş destek sistemleri bulunuyor.

Bugatti Chiron’un fiyatı yaklaşık 2.5 milyon dolardan başlamaktadır. Bu, herhangi bir otomobilde bulunabilecek en yüksek özelliklere sahip olmak için biraz pahalı bir fiyat olabilir, ancak bu otomobilin sunmuş olduğu sınırsız sürat ve yüksek performansı göz önünde bulundurduğumuzda, bu fiyatın son derece haklı olduğu söylenebilir.

Bugatti Chiron, tutkulu sürücüler için sınırsız bir sürat deneyimini sunmak için mükemmel bir seçenek. Bu otomobil, herhangi bir otomobilde bulunabilecek en yüksek özelliklere sahip olmak için biraz pahalı bir fiyata sahip olsa da, sunmuş olduğu sınırsız sürat ve yüksek performans hakkında hiçbir şüphe yok.

bugatti chiron

Bugatti Chiron: Tasarım ve Güç

Bugatti Chiron, bir süper otomobil olarak karşımıza çıkıyor. Son derece lüks ve süratli bir otomobil, güçlü mühendislik ve mimari ile kusursuz bir kombinasyon. Bugatti Chiron, W16 motor yapısının 2 turbo ünitesi ve 8 litrelik bir motora sahiptir. Bu motor, 1500 beygir gücünde kullanılır. Bugatti Chiron, güç ve süratle tanımlanıyor ancak tasarımı ve görselliği de önemlidir. Otomobilin enteresan kaslı görünümü, ahşap iç mekanları, desenli koltukları, krom detayları ve özellikle kavisli kaputuyla tasarıma önem verir. Bugatti Chiron dizaynının özellikleri arasında, keskin açılı farlar, özel krom çizgiler ve iki tonlu renk uygulamaları da yer alıyor.otomobilin lüks formu, üstün ve zarif aksesuar paketi ile tamamlanıyor.

Bugatti Chiron, nefes kesici süratleri ve güçlü performansı ile dikkat çekiyor. Otomobil, maksimum hızı 420 km/s olarak hesaplandı. Ayrıca otomobil minimum 0’dan 100’e sadece 2.4 saniyede gidiyor. Bugatti Chiron, ileri teknoloji kullanılarak tasarlanan modern bir süper otomobil olarak kabul ediliyor ve dünyanın en hızlı seri üretim arabalarından biri olarak kabul edilmektedir. Otomobil, 30 yıllık araba tasarımından etkilenen aerodinamik bir boğa gücüne sahiptir.

Bugatti Chiron, her zaman pahalı otomobiller arasında yer almaktadır. Wagoneer, 3.6 milyon Euro’dan başlayan bir fiyata sahip olup, tüm özellikleri için müşterilere özel paketler de mevcuttur. Bugatti Chiron, kültürünün ve süratinin arasındaki uyumu hayran bırakıyor ve otomobil sahipleri tarafından özenle tüketiliyor. Sonuç olarak, Bugatti Chiron, tasarımı, performansı ve gücüyle kullanıcıların konforlu sürüşler için mükemmel bir seçim.

bugatti chiron

Bugatti Chiron: Dünyanın En Güçlü Otomobili

Bugatti Chiron, kalite, güç ve hızda dünyanın en üst seviyesindeki bir otomobil. Ünlü otomotiv markası Bugatti tarafından üretilen bu otomobil, 8.0 litrelik bir W16 motor aracılığıyla 1500 beygir gücüne ve 1600 Nm torka sahiptir. Son derece verimli bir şekilde çalışan bu motor, Chiron’u 0’dan 100 kilometre hıza çok kısa bir süre içinde eriştirmesini sağlar. Bugatti Chiron, standart durumda 100 kilometre hızına sadece 2.5 saniye içinde ulaşır, bu da dünyanın en hızlı otomobilleri arasına yerleşmesini sağlar. Bugatti Chiron, daha fazla hız için maksimum hızı 420 km/s tüm dünya üzerinde sınırlı olarak kullanılmaktadır.

Bugatti Chiron, dünya çapındaki otomobil tutkunları tarafından çoğu zaman, özellikle de otomobil tasarımı açısından, çok saygı duyulan bir otomobildir. Otomobilin tasarımı, mükemmelliğinin yanı sıra, nefes kesici görünümleriyle de dikkat çeker. Chiron, klasik Bugatti tasarımları ile modern tasarım elementlerinin bir araya gelmesi sonucunda ortaya çıkan bir şaheserdir. Bu otomobil, kullanıcılarının dikkatini kalitesi ve tasarımıyla çekmeyi başarır.

Bugatti Chiron, dünyanın en pahalı otomobillerinden biri olma özelliğini taşımaktadır. Otomobilin fiyatı, kişiye özel donanımların ve opsiyonların eklenmesine bağlı olarak değişir. Standart durumda, otomobilin fiyatı yaklaşık 3,2 milyon dolardır. Kişiye özel donanımlar ve opsiyonlar, bu fiyatın 2 milyon doların üzerine çıkmasına yol açar. Bugatti Chiron, dünyanın en özel otomobillerinden biri olarak kabul edilir ve sadece 500 adet üretilecek şekilde sınırlıdır.

Bugatti Chiron, dünyanın en güçlü otomobillerinden biri olma özelliğine sahiptir. Otomobilin gücü, harikulade performansı ve şık tasarımıyla birlikte, son derece saygın bir konuma sahiptir. Zengin kültürü, gelenekleri ve tarihi, Bugatti Chiron’un en güçlü otomobil olma özelliğini taşımasını sağlar.

bugatti chiron

Bugatti Chiron: Konfor ve Güvenlik Özellikleri

Bugatti Chiron, lüks otomobil üreticisi Bugatti tarafından üretilen otomobillerden biri. Bugatti Chiron, konfor ve güvenlik özellikleriyle kendini öne çıkarmaktadır. Bunlar bir araya gelerek sürücü ve yolculardan üst düzey konfor ve güvenlik beklenen seviyeler sunmaktadır.

Bugatti Chiron’un konfor özellikleri arasında bulunan kabine ısıtma ve soğutma sistemi, ortam havalandırması, 12 parça ses sistemi, 8 bölgeli elektronik olarak kontrollü oturma, 4 adet dokunmatik ekran, seçilebilir havanın filtrelenmesi ve metalik tavan kaplamaları bulunmaktadır. Sürücü ve yolcuların konforunu arttırmak için, tamamen elektrikli ve hareket halindeyken kullanılabilecek sürücü koltuğu ayarlamaları, ışık kontrolü, havalandırma, navigasyon ve kamera gibi özellikler de sağlanmıştır.

Bugatti Chiron’un güvenlik özellikleri arasında; sağ ve sol kısımdan çift hava yastıkları, önden ve arkadan çarpışma sistemine sahip, tam elektronik olarak kontrol edilen arka koltuklar, bagaj kapağının güvenli kilitlenmesi ve araba ile sürücü arasında araya geçen çarpışma sistemi bulunmaktadır. Ayrıca araba GPS tarafından kontrol edilebilir ve aracın hızını, güvenlik sistemlerini ve konfor özelliklerini kontrol etmek için hız sınırları konulabilir.

Bugatti Chiron, dünyanın her yerinde aynı şekilde mevcut olan büyüleyici tasarımı ve güvenlik özellikleriyle benzersiz bir otomobildir. Güvenlik özelliklerinin konforu arttırdığı kadar, sürücü ve yolculardan üst düzey bir güvenlik beklentisi de ortaya koymaktadır. Bugatti Chiron’un fiyatı 2,4 milyon Euro’dur.

bugatti chiron

Bugatti Chiron: İstanbul’daki Yüksek Performansı

Bugatti Chiron; İstanbul’da üstün performans sunan, benzersiz tasarıma ve teknolojiye sahip bir otomobildir. İstanbul’da, diğer lüks otomobillere göre daha yüksek performansa sahip olmasının yanında, konforlu ve lüks bir sürüş deneyimi de sunmaktadır. Otomobilin çevikliği ve EMR (Elektronik Motor Kontrol) teknolojisi, sürücülerin İstanbul’daki en hızlı sürüşleri yapabilecekleri ve yeni performans rekorları kırabilecekleri anlamına gelir. Bugatti Chiron’un alım fiyatı, İstanbul’da 1.78 milyon dolardır.

Bugatti Chiron, 8.0 litrelik, 16 silindirli bir W16 motoru ile donatılmıştır. W16 motor, 1500 beygir gücünde çalışır ve 1600 Nm tork sağlar. Ayrıca, motorun üstün performansını desteklemek için, dört-kademeli bir şanzıman ve EMR (Elektronik Motor Kontrol) teknolojisi kullanılmaktadır. Otomobilin maksimum hızı, yüksek yakıt verimliliğine rağmen, 406 km/s’ye kadar çıkar.

Bugatti Chiron, yüksek performansının yanı sıra, diğer lüks otomobillere kıyasla çok daha geniş, konforlu ve lüks bir sürüş deneyimi sunmaktadır. Otomobilin ön ve arka taraftaki koltukları, sürücü ve yolcuların daha rahat, konforlu ve güvenli bir sürüş deneyimi sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır. Otomobilin ayrıca, üstün kalite ve güvenlik için şasi ve çerçevelerinde alüminyum ve titanyum kullanılmıştır.

Bugatti Chiron, İstanbul’da diğer lüks otomobillere kıyasla yüksek performansı sayesinde benzersiz bir sürüş deneyimi sunmaktadır. Bu otomobil, sürücülerin İstanbul’daki en hızlı sürüşleri yapabilecekleri ve yeni performans rekorları kırabilecekleri anlamına gelir.

bugatti chiron

Bugatti Chiron: Breaking new dimensions

BREAKING NEW DIMENSIONS. The CHIRON is the fastest, most powerful, and exclusive production super sports car in BUGATTI’s history. Its sophisticated design, innovative technology, and iconic, performance-oriented form make it a unique masterpiece of art, form and technique, that pushes boundaries beyond imagination BUGATTI owes its distinctive character to a family of artists and engineers .

Git

bugatti chiron

Chiron Models

The CHIRON: The most powerful, fastest and exclusive production super sports car in BUGATTI’s brand history: Discover all CHIRON models at a glance.

Git

bugatti chiron

2022 Bugatti Chiron Review, Pricing, and Specs

The 2022 Chiron isn’t only the ultimate Bugatti, it’s the ultimate car. Period. This $3 million work of art is capable of pummeling the pavement at over 200 mph thanks to a 16-cylinder engine that .

Git

bugatti chiron

CC

The Bugatti Chiron is a mid-engine two-seater sports car designed and developed in Germany by Bugatti Engineering GmbH and manufactured in Molsheim, France, by French automobile manufacturer Bugatti Automobiles S.A.S. The successor to the Bugatti Veyron, the Chiron was first shown at the Geneva Motor Show on 1 March 2016.

Git

bugatti chiron

Bugatti Chiron

World record for the BUGATTI Chiron: the 1,500 PS super car has accelerated from a standing start to 400 kmh 249 mph and braked back to a standstill in ju.

Git

BUGATTI Chiron 0

Bugatti’s official website: the brand that combines an artistic approach with superior technical innovations in the world of super sports cars Fuel consumption – Chiron Pur Sport. Fuel consumption – Chiron Super Sport. Fuel consumption – La Voiture Noire. Fuel consumption – Bolide. Fuel consumption – W16 Mistral. Scroll to Top. Facebook;.

Git

Sahibinden Satılık, Kiralık, Emlak, Oto, Alışveriş Ürünleri

Özellikler Tasarım. Chiron tasarlanırken Bugatti Type 57SC Atlantic modelinden esinlenilmiştir. Yeni modelin konsepti; ilk olarak Italdesign’da Fabrizio Giugiaro tarafından geliştirilmiştir ve bu konsept, 1999 yılında düzenlenen Frankfurt Otomobil Fuarı’nda .

Git

Bugatti Chiron

Mavi. 82.000.000 TL. 26 Şubat. 2023. Sarıyer. İstinye. Favori Aramalarım. İstanbul Bugatti Chiron 8.0 Fiyatları & Modelleri listesine yeni bir ilan eklendiğinde size anında haber vermemizi ister misiniz?.

Git

AutoScout24’te ikinci el araba ilanları

Selefi olan Bugatti Veyron gibi, yeni Bugatti Chiron da tam anlamıyla bir mühendislik harikası. 1,995 kilogramlık önemli ağırlığına rağmen maksimum 420 kms hıza ulaşabilen 1,500 beygir gücüne sahip bir canavar. Chiron’u dünyanın gördüğü en teknolojik otomobillerden biri yapan muhteşem detaylardan bazıları bunlar.

Git

İstanbul Bugatti Chiron 8.0 Fiyatları & Modelleri

Each BUGATTI is a unique masterpiece. and you have nearly endless possibilities to personalize your own CHIRON PUR SPORT, minutely tailoring the aesthetics and the colors according to your individual style and taste. Contact your BUGATTI dealer to discover the selection of combinations and possibilities; they will kindly support you in your .

Git

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir
honda city