1. Anasayfa
 2. Otomobil

Buggy Araba

Buggy Araba

Buggy arabalar, eğlenceli zamanlar geçirecekler için son derece popüler bir seçenek haline geldi. Bu nedenle, çoğu insan tarafından arabalarının yanında bir buggy araba satın almak istiyor.

Buggy aradalar, size büyük bir hareketlilik sağlar. Üstelik, yüksek performanslı sürüşün tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca, bu arabalar sertlik, mücadele, ve sürüş keyfini yaşamak anlamına geliyor.

Buggy arabalar, off-road sürüşün keyfini yaşamak için de ideal. Güçlü motorları sayesinde, arazide engebeli güzergahlarda bile daha kolay hareket edebilirsiniz. Bu arabaları kullanmak için, tamamen emniyet ve dikkatli olmalısınız.

Buggy arabaların fiyatları, çeşitli modellerin kalitesine bağlı olarak değişebilmektedir. Kaliteli bir araba için daha yüksek bir fiyat ödemek zorunda kalabilirsiniz. Bununla birlikte, güvenilir bir aracı satın almak için, iyi bir inceleme yapmak ve kaliteli bir araba için gerekli harcamalara yapmak önemlidir.

Buggy arabalar, özellikle açık alanlarda ve off-road yollarında sürüşü sevenler için harika bir seçenek. Eğer arabanın benzersiz tasarımını beğeniyorsanız ve off-road sürüşün keyfini çıkarmak istiyorsanız, buggy araba almak için harika bir seçenektir.

buggy araba

Buggy Aracın Gelişimi

Buggy araba, düşük maliyetli, kullanımı kolay, hafif bir aracın tüm avantajlarını karışık bir şekilde sunan bir konsept aracıdır. Gelişim sürecinin başlangıcı 1912’ye kadar gider. Buggy araba, kolay kullanım, özellikle çalışan kadınların tercihi olmuştur. Birçok insan için, yakıt tüketimi ve kolay servis özellikleri, güvenilirlik ve konfor gibi özellikleri bu tip aracın tercih sebebi olmuştur. Günümüzde bu aracın farklı modeli ve çeşitleri yaygındır.

Buggy araba, ticari anlamda küçük taşıma araçları sektöründe kullanılan bir aracın özelliklerini bir araya getiren ve tüm bu özellikleri kendisine özgü bir tarz ve görünümde sunan bir aracıdır. Buggy arabalar genellikle off-road ya da asphalt arazilerde kullanılmak için tasarlanmıştır ve etkileyici manevra kabiliyetine sahiptir. Genellikle daha az maliyetli bir aracın tüm avantajlarını bir araya getiren ve aynı zamanda daha güvenli ve konforlu bir sürüş sağlayan bu aracın tasarımı, günümüzde çok fazla çeşidi bulunmaktadır.

Buggy arabalar, özel olarak tasarlanmış olan motor, şanzıman, süspansiyon, direksiyon ve fren sistemleri ile üretilmektedir. Buggy arabalar, çoğu zaman off-road ya da asphalt arazilerde kullanılmak için tasarlanmış olan tekerlekler ile donatılmıştır. Ayrıca dayanıklı bir şasi, güçlü motor ve uygun sürüş dinamiği bulunmaktadır. Buggy arabalar, genellikle daha uygun fiyatlar sunan, daha konforlu ve güvenli bir sürüş deneyimi sağlamak için özelleştirilmiştir. Buggy arabalar, çoğu zaman ticari amaçlar için kullanılan küçük taşıma aracı olarak da bilinir. Özellikle off-road arazide etkili manevra kabiliyetine sahip olan bu aracın tasarımı, zorlu arazilerde kullanılmak üzere üretilmiştir.

Buggy araba, aynı zamanda zorlu arazilerde kısa mesafeler için ideal bir araç olarak kabul edilmektedir. Düşük yakıt tüketimi, güvenilirlik ve kullanım kolaylığı, genellikle tercih sebebi olmuştur. Buggy arabalar, kullanıcıların çok çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış olan çoklu fonksiyonlu araçlardır. Yakıt efektifliği, yüksek güvenlik ve konfor sağlayan bu aracın özellikleri, ticari amaçlar için olanların önünde gelmektedir.

Buggy arabalar, günümüzde çok yaygın ve ticari ya da özel kullanım için üretilmektedir. Yüksek güvenlik ve konfor, uygun fiyatlar ve düşük yakıt tüketimi gibi çeşitli avantajları onları her geçen gün daha fazla kullanıcıya çekmektedir. Buggy arabalar, zaman içinde arttırılan özellikleri ve çoklu fonksiyonlarıyla günümüzde özellikle off-road arazilerde kullanılmak için tercih edilen aracın özellikleri, kullanıcılar için cazip hale gelmiştir. Buggy araba, günümüzde çok çeşitli modelleriyle kullanıcıların tercihi olmaya devam etmektedir.

buggy araba

Buggy Aracın Özellikleri

Buggy arabalar yarı off-road arabalardır ve off-road arabaların çok daha önemsiz versiyonlarıdır. Delik, pürüzsüz, düzlük veya düzensiz yollar kullanılırken çok daha iyi bir direksiyon konforu sunarlar. Aynı zamanda, düzgün bir seyir ve çevre dostu yakıt tüketimi sağlamak için güçlü bir motora sahip olmaları da önemlidir. Buggy arabalar (buggy araba), karbon emisyonu üretmeyen bir çevre dostu yakıt tüketimi sağlarlar.

Buggy arabalar çok iyi bir direksiyon konforu sağlayan tasarlanmış bir süspansiyon sistemine sahiptir. Kullanımı kolay ve kolay arızalanan bir dizel motoru ile gelir. Gerektiğinde manuel veya otomatik şanzıman seçeneklerine sahiptir. Bu arabalar, mükemmel bir manevra kabiliyeti sağlamak için çok kolay, dört tekerlek sürüşüne, yavru arabalara sahiptir.

Buggy arabalar, sürücüye, tam özelleştirme imkanı sağlayan çok sayıda seçenek sunarak özelleştirilmiş tasarım ve en iyi rahatlık sağlar. Sürücüler, arabalarını kendilerine veya tüm aileye göre özelleştirmek için çok sayıda seçenek arasından seçim yapabilirler. Avantajları arasında, daha uzun mesafeler için çok daha konforlu bir sürüş sunması, daha güvenli bir sürüş ve daha az yakıt tüketimi sayılabilir.

Buggy arabaların fiyatları, tipine ve donanımına göre değişmektedir. Bazıları, bu arabaların çoğunlukla alınabileceği toplam fiyat aralığının yaklaşık olarak 20 000 – 40 000 TL arasında olduğu düşünülür.

 • Yarı off-road aracıdır.
 • Çok iyi direksiyon konforu sunar.
 • Kullanımı kolay dizel motoru ile gelir.
 • Manuel veya otomatik şanzıman seçeneklerine sahiptir.
 • Tam özelleştirme imkanı sağlar.
 • Daha uzun mesafeler için daha konforlu sürüş sunar.
 • Daha güvenli sürüş ve daha az yakıt tüketimi sağlar.
 • Fiyatları 20 000 – 40 000 TL arasında değişmektedir.

buggy araba

Buggy Aracın Kullanım Alanları

Buggy aracın kullanım alanları, her yönden oldukça çeşitlidir. Buggy araçlar, genellikle off-road olarak nitelendirilir ve genellikle yürüyüş parkurları, doğa gezintileri, off-road yarışları ve sık sık boat ramp yoluyla sığır yayılımları için kullanılırlar. Bununla birlikte, günümüzde çoğu aile evlerinin bahçelerinde buggy araçlarının keyfini çıkarma için de kullanılıyor.

Buggy aracın en büyük avantajı, hafif ve küçük olmasıdır. Çoğu modeli, dört tekerlekli, elektrikli, küçük bir motorla donatılmış basit bir kontrol paneli ile donatılmıştır. Bu tasarım, kullanımı çok kolay hale getirir. Bir buggy aracının gücü, normal olarak 200-300 kg arasındadır. Buggy araçlar, daha küçük yollarda ve dar alanlarda kullanım için de uygun hale getirilmiştir. Buggy araçların güçlü kontrolü, off-road şartlarında hafif tırmanmalar, sert eğimler ve çamurlu alanlarla başa çıkma yeteneği sağlar.

Buggy araçların fiyatları, araç türüne ve şanzımana göre değişir. Standart dişli şanzımanların fiyat aralığı, 4.000-5.000 TL arasındadır. Otomatik şanzımanlı araçlar ise 5.000-7.000 TL arasındadır. Bütçenize uygun bir araba seçmek için, kullanıcı incelemelerini okuyarak ve araba modellerini karşılaştırarak karar verin.

Buggy araçların kullanım alanları, çok çeşitlidir ve her yaştan insana hitap eder. Off-road seyahatleri ve gezintileri, çocuklar için eğlenceli bir aktivite olarak öne çıkar. Aynı zamanda, yetişkinler için de çokça zevk verir. Çoğu aile, bugün buggy araçlarını kullanarak hafta sonu eğlencesi olarak yürüyüş parkurlarındaki gezintilerini keyifli hale getiriyor.

Buggy Aracın Kullanım Alanları
• Off-road seyahatleri
• Doğa gezintileri
• Off-road yarışları
• Sığır yayılımları için boat ramp yolu
• Bahçe gezintileri
• Yürüyüş parkurları

Buggy aracın kullanım alanları, her yaştan insan için zevk verici olabilir. Küçük yaştan itibaren çocuklar, off-road seyahatleri, doğa gezintileri ve off-road yarışları gibi aktiviteler için buggy araçları kullanabilir. Yetişkinler ise hafta sonu eğlencesi olarak buggy araçlarıyla yürüyüş parkurlarında gezinti keyfi yaşayabilir. Buggy aracın kullanım alanlarının geniş olması, bu araçların popüler olmasının temel nedenidir.

buggy araba

Buggy Aracın Fiyatları

Buggy araclar, son zamanlarda popülerliğini artıran hafif arazi aracı türüdür. Buggy’ler, hafif tasarımları ve güçlü motorları sayesinde her türlü zorlu arazi koşullarında kullanılabilecek bir araç tiptir. Yüksek performanslı ve eğlenceli arabalar olarak bilinen bu aracın fiyatları, genellikle ortalama bir aracın 30 ila 60 bin arasında değişmektedir. Değişken fiyatlar, aracın motor ve tasarımına göre değişiklik göstermektedir.

Buggy arabalar, çoğu durumda 4×4 veya 4×2 çekiş sistemlerinden her ikisine de sahip olabilir. 4×2 sistemi, aracın konforu açısından en uygun seçim olacaktır. Bununla birlikte, 4×4 sistemi daha yüksek zorlu arazi şartlarına ayak uyduracaktır. Buggy arabaların motorları, genellikle benzin veya dizel motorlarından her ikisini de kullanan çok çeşitli türlerde sunulmaktadır. Genellikle 1.3 ila 3.2 litre arasındaki hacimlerde çeşitli motor seçenekleri mevcuttur.

Buggy arabalar, gelişmiş teknolojileri ve üstün özellikleriyle çok zorlu arazi koşullarında kullanılmak üzere tasarlanmışlardır. Yüksek torklu motorlar sayesinde hafif arazi arabaları, sanayi ve özel alanlarda kullanılan çöl ve arazi araçlarından çok daha yüksek performans sunar. Bu arabalar, genellikle 4WD (4 tekerlek çekişli) veya 2WD (2 tekerlek çekişli) sistemlerden her ikisine de sahip olabilir. 4WD sistemi, aracın gücünü arttırmak ve tüm arazi şartlarını karşılamak amacıyla kullanılır. 2WD sisteminde ise, aracın hafifliği sayesinde daha düşük yakıt tüketimi sağlar.

Buggy aracın fiyatları, genellikle ortalama bir aracın 30 ila 60 bin arasında değişmektedir. Fiyatlar, aracın motor ve tasarımına göre değişiklik göstermektedir. Aynı zamanda, yakıt türüne, yakıt tüketimine, güvenlik özelliklerine, teknoloji donanımına ve sağlanan diğer ekstra özelliklere göre de fiyatlar değişebilir.

Buggy aracın fiyatlarının üst sınırı, aracın özelliklerinin ne kadar iyi olduğuna ve bu özelliklerin ne kadar ekstra özellik içerdiğine bağlıdır. Bu aracın fiyatları arasında, kullanıcı taleplerine göre çok ciddi farklar olabilir. Örneğin, aracın 4×2 veya 4×4 çekiş sistemine sahip olmasına göre, aracın fiyatı ciddi anlamda değişebilir.

Bu aracın fiyatlarının, aracın motor ve tasarım özelliklerine göre değiştiğini belirtmek gerekir. Yüksek performanslı motor seçenekleri, yakıt ekonomisi ve ekstra özelliklerin varlığı, bu aracın fiyatını arttıracaktır. Değişken fiyatlar, aracın motor ve tasarımına göre değişiklik göstermektedir.

Buggy aracın fiyatlarını belirlemek için, bu aracın özellik ve teknik özelliklerinin iyi analiz edilmesi gerekmektedir. Bu aracın fiyatlarının, aracın motor ve tasarımına göre değiştiğini unutmayın. Bu aracın özelliklerinin ne kadar iyi olduğuna ve bu özelliklerin ne kadar ekstra özellik içerdiğine bağlı olarak aracın fiyatı değişebilir.

buggy araba

Buggy Aracın Tarihsel Ortamı

Buggy arabalar, küçük ve hafif olan araçlar olarak tarihsel olarak göz ardı edilen araçlardır. Buggy aracın tarihsel ortamı genelde güçlü ve kabiliyetli arabalara kıyasla daha az ilgi görmüştür. Buggy araba, arabanın küçük olması nedeniyle daha fazla kontrol sağlanmasını kolaylaştıran bir arabaydır. Buggy arabalar, çoğunlukla yarış ortamlarında, yamaç paraşütü veya off-road gibi zorlu ortamlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Buggy arabalar aynı zamanda çoğu zaman kullanıcıların kişisel hobilerini yerine getirmek için kullanılmaktadır.

Buggy arabalar, çoğunlukla benzin motorlu olarak tasarlanmıştır. Bazı durumlarda, elektrik motorlu tasarımlar da bulunmaktadır. Buggy arabaların kullanımı, birçok kişinin çocukluk anılarının parçası olmuştur. Buggy arabalara, 90’lı yılların başında düşük özelliklere sahip olanlar da dahil olmak üzere geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Buggy arabalar, arabanın yüksek direksiyon kontrolü ile tekerleklerin daha hızlı döndürülmesini sağlamak için, kullanıcıların kontrol ve konfor deneyimlerini artırmada üstün bir seçenektir. Buggy arabalar genellikle arabanın küçük ve taşınabilir olması sayesinde, zorlu olmayan yollarda daha iyi performans göstermektedir.

Buggy arabaların fiyatları, arabanın tipine ve özelliklerine bağlı olarak değişmektedir. Buggy arabalar, arabanın özelliklerinin ve performansının arttıkça, arabanın fiyatının da artmasına neden olmaktadır. Buggy arabaların, küçük ve taşınabilir olması sayesinde, araba sahiplerinin uygun fiyatlı arabaları aramalarına olanak sağlamaktadır. Buggy arabalar, arabanın istenilen türde olmasına rağmen, son derece uygun fiyatlara satılmaktadır. Ayrıca, Buggy arabalar, arabanın yüksek konforunun ve performansının gerektiği ortamlarda kullanılmak için uygun olması sayesinde, araba sahiplerinin neredeyse her türlü araba aramalarına cevap vermektedir.

Buggy arabalar, arabanın küçük ve taşınabilir olmasının yanı sıra, arabanın kullanım alanının dar olmasından dolayı, arabanın başarılı bir şekilde kullanılması için, arabanın güvenli ve konforlu bir şekilde kullanılması gerekmektedir. Bu nedenle, araba kullanıcıları, aracın tüm özelliklerini ve arabanın dengeli bir şekilde kullanılmasını göz önünde bulundurmalıdır. Buggy arabalar, arabanın kontrol edilebilirliği, direksiyon kontrolü ve güvenli bir şekilde kullanılmasının yanı sıra, arabanın kullanıcıların kişisel hobilerini yerine getirmek için aracın performansını artırmak için de önemlidir.

Buggy arabalar, arabanın küçük ve taşınabilir olması sayesinde, araba sahiplerinin istediği aralarında kolayca seçim yapmalarını sağlamaktadır. Buggy arabalar, arabanın performansını arttırmak ve arabanın kontrol edilebilirliğini arttırmak için önemlidir. Buggy arabalar, arabanın yüksek kontrolü ve konfor deneyimini arttırmada önemlidir. Buggy arabalar, arabanın kullanıcıların kişisel hobilerini yerine getirmek için kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Buggy arabalar, arabanın küçük ve taşınabilir olması sayesinde uygun fiyatlara satılmaktadır. Buggy arabalar, arabanın yüksek kontrolünü ve performansını sağlamaya yardımcı olmak için, araba sahiplerinin kullanım alanlarını düşünerek tercih etmeleri gerekmektedir.

buggy araba

Buggy Araba Fiyatları ve Modelleri

Easywalker Perfeclan.

Git

buggy araba

Buggy Araba Fiyat ve Modelleri

Buggy Araba fiyatları ve özelliklerini karşılaştır kategori & marka ayrıştırması ile en uygun . Buggy Araba fiyat avantajını yakala!. Cimri’da senin için 1712 adet Buggy Araba ürünü bulduk.Buggy Araba kategorisinde en favori Oyuncak Arabalar, Bebek Arabası ve Pusetler, Bebek Oyuncakları ve diğer kategorilerinden birini tercip edip filtre seçimleriyle birlikte Buggy .

Git

buggy araba

CC

Baja Bug, modifiye edilmiş bir Volkswagen Beetle Ay arabası , Apollo programında ayda kullanılan araç Sandrail, kumul arabasının bir çeşidi Bataklık arabası kullanılmak üzere tasarlanmış, bataklıklarda Düşük hızlı kaya tarama uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmış Rock Buggy.

Git

buggy araba

Buggy otomobil

hepsiburada 1.860,94 TL Wltoys Xks 144001 114 Rc Araba 60KMH Yüksek Hızlı Rc Araba Yarışı 2.4ghz Rc Buggy 4WD 550 Motor Rc Off-Road Drift Araba Rtr Yurt Dışından – Mavi hepsiburada 3.845,81 TL.

Git

buggy araba

Buggy Araba Fiyat ve Modelleri

RC Elektrikli Arabaları ve Rc araba 4×4 çeşitlerini en uygun fiyat ve kampanyalı avantajlarıyla Hepsiburada’dan satın alabilirsiniz. RC Elektrikli Arabalar RC Elektrikli Arabalar.

Git

RC Elektrikli Araba ve Fiyatları & %21 indirim

Kumandalı arabalar tavsiyesi söz konusu olduğunda en sık karşılaşılan en iyi kumandalı araba marka ve modellerinden biri Wltoys A959-B 4WD 1:18 RTR RC Buggy Araba’dır.

Git

En İyi Uzaktan Kumandalı Araba Modelleri

Elektrikli RC Araçlar Modelleri & Fiyatları sahibinden’da! İkinci El ve Sıfır Alışveriş .

Git

Elektrikli RC Araçlar Modelleri & Fiyatları

buggy buggy Uzaktan Kumandalı Araba için 22 sonuç bulundu. Sırala: Akıllı Sıralama Konum Seç Konuma Özel Teslimat Aynı Gün Teslimat ÜCRETSİZ KARGO 1:20 Motion Climbing Şarjlı Kumandalı Buggy – Turkuaz 0 363,16 TL 345,00 TL + ÜCRETSİZ KARGO Uzaktan Kumandalı Full Fonksiyonlu Buggy Araba – Mavi 0 533,26 TL.

Git

Buggy Uzaktan Kumandalı Araba Modelleri & Fiyatları

Toysan Rock Crawler Uzaktan Kumandalı Buggy Jeep 4×4 Araba 1:16 Ölçek büyük 18 .

Git

Rock Crawler Fiyatları ve Modelleri

golf arabalari Burada Mascus’taki bütün ikinci el golf arabalari ilanları bulunmaktadır. Lütfen golf arabalari ürün satıcısına ürün detaylarındaki iletişim bilgilerinden ulaşın. Komşu ülkelerdeki İkinci el golf arabalari ürünlerini de inceleyebilirsiniz. 210 results Sırala |En iyi eşleşme Aramayı kaydet.

Git

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir