1. Anasayfa
 2. Yemek

Bursa Şehir Hastanesi Yemek

Bursa Şehir Hastanesi Yemek

Bursa Şehir Hastanesi, hastalara en iyi sağlık hizmetlerini sunmak için çalışıyor. Aynı zamanda hastane personeline ve hastalara lezzetli, kaliteli ve sağlıklı bir yemek sunuyor. Bursa Şehir Hastanesi’ndeki yemek servisi, hastaların konforlu ve huzurlu bir ortamda hastanede yemek yemelerini sağlıyor.

Hastanenin yemek servisi, her gün farklı türde lezzetli ve dengeli bir menü sunuyor. Yemekler, öğünler arasında her türlü vitamin, mineralleri içeren sebze, et veya diyet ürünleri ile hazırlanmaktadır. Aynı zamanda, hastanenin özel yemekleri de besin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde düzenlenmektedir.

Bursa Şehir Hastanesi’nde yemek servisi, kurallara ve uygulamalara göre çalışıyor. Hastalar, güvenilir ve yasal olarak güvenlik ve hijyen açısından yetkilendirilmiş çalışanlar tarafından servis edilen sağlıklı yemekleri yiyebilir. Yemek servisi, herkes için temiz ve hijyenik bir ortamda hizmet vermektedir.

Bursa Şehir Hastanesi’ndeki yemek servisi, hastaların hastane konaklamalarını konforlu ve keyifli hale getirmek için her türlü çabayı göstermektedir. Yemek servisi, hastaların hastanedeki konaklamalarının daha iyi olmasını sağlamak için ziyaretçilere iyi bir yemek servisi sunmaktadır.

bursa şehir hastanesi yemek

Bursa Şehir Hastanesi’nin Yemek Seviyesi Hakkında Değerlendirmeler

Bursa Şehir Hastanesi’nin yemek seviyesi, hastane gibi bir kurumda bir kişinin haftalık yemek menüsünde ne tür ürünlerin yer alabildiği ile ilgili olarak öne çıkıyor. Çoğu hastanede olduğu gibi, Bursa Şehir Hastanesi’nde de, yemek menüsünde sağlıklı ve lezzetli yiyecekler ile meyve sebze türleri bulunmaktadır. Çorbalardan, biftek veya sebze yemeklerinin dışında, meyve suları, tatlılar, kurabiyeler, tatlılar ve pastalar da yemek seviyesinde değerlendirmelerde bahsedilmektedir.

Bursa Şehir Hastanesi’nde, yemeklerin yanında, içecekler de vardır. Yoğurt, ayran, meyve suları, çay, kahve ve şerbet yemek seviyesi hakkında değerlendirmelerde öne çıkmaktadır. Şekerli veya tatlı yiyeceklerin yanı sıra, hastane bünyesindeki bir marketten meyveler, taze sebzeler, tahıllar veya bayat ekmek satın alınabilmektedir. Böylece yemek seviyesini artırıcı ürünler satın alınarak, hastanede sağlıklı beslenmenin daha da ön plana çıkarılması sağlanmaktadır.

Bursa Şehir Hastanesi’nin yemek seviyesi, hastane çalışanlarına çeşitli yemek seçenekleri sunmaktadır. Böylece, çalışanların ve hastaların sadece sağlıklı beslenmesi değil, aynı zamanda lezzetli yemeklerin tadını çıkarabilecekleri de bir seçenek olarak sunulmaktadır. Yemek menüsünde, çiğ veya pişmiş sebze, biftek, köfte, balık, çorbalar ve daha fazlası bulunmaktadır. Bununla birlikte, her öğünde, çeşitli meyveler, yoğurt ve meyve suları da bulunmaktadır. Böylece, hastane çalışanları, hastalar ve misafirler haftalık yemeklerinde daha çeşitli ve sağlıklı yiyecekler sunmaktadır.

Bursa Şehir Hastanesi’nin yemek seviyesi hakkında değerlendirmelerden çıkan sonuç, hastanenin, personeline, hastalarına ve misafirlerine sağlıklı, lezzetli ve çeşitli yemekler sunmakta olduğu sonucu olarak ortaya çıkmaktadır. Böylece, hastane personeli, hastalar ve misafirlerin haftalık yemeklerinde, sağlıklı, lezzetli ve çeşitli yiyeceklerin tadını çıkarabilmektedir. Böylece, Bursa Şehir Hastanesi, alanında yemek seviyesinde oldukça iddialı bir hastane olarak karşımıza çıkmaktadır.

bursa şehir hastanesi yemek

Bursa Şehir Hastanesi’nin Yemek Seçenekleri

Bursa Şehir Hastanesi’nde çeşitli menu seçenekleri mevcuttur. Çeşitli seçenekler arasında çorbalar, ana yemekler, sandviçler, salatalar, mezeler ve tatlılar bulunmaktadır. Yemekler, sağlıklı ve dengeli bir beslenme için hazırlanmaktadır. Ana yemekler arasında et, sebze, sığır, kırmızı et veya tavuk gibi çeşitler bulunmaktadır. Maş, pirinç, bulgur, makarna, bulgur, patates ve diğer sebze çeşitleri ile birlikte sunulmaktadır. Ayrıca sandviçler, çeşitli peynir ve tatlılar, meyve suları, çay ve kahve gibi seçenekler de mevcuttur.

Bursa Şehir Hastanesi’ndeki yemek seçenekleri, her zevke uygun fiyatlarda mevcuttur. Çeşitli seçenekler arasındaki fiyat aralıkları, hastanenin web sitesinde yer almaktadır. Ayrıca, yemekler her gün hazırlanmakta ve taze olarak servis edilmektedir. Taze olarak hazırlanan yemeklerin sağlıklı bir şekilde tüketilmesi daha kolaydır. Yemeklerin sağlıklı ve dengeli bir şekilde tüketilmesi için her biri farklı vitamin ve mineral içeriklerine sahiptir.

Bursa Şehir Hastanesi, çeşitli yemek seçenekleri ile hastaların tatmin olması için çalışmaktadır. Yemekler, her türlü hastalık ve diyet için uygun olarak özel olarak hazırlanmaktadır. Aynı zamanda, myo ve vegan seçenekler de mevcuttur. Hastanede, her gün menü çeşitliliği sağlanmaktadır. Diyetisyenler, her çeşit diyete uygun beslenmeyi sağlamak için ücretsiz danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Bursa Şehir Hastanesi, hastalarının her gün seçebileceği yemek menüsünün çeşitliliği ve kalitesine çok önem vermektedir. Yemek seçenekleri arasında Dünya mutfaklarından çeşitli lezzetler mevcuttur. Zengin ve çeşitli seçenekleri, yemeklerin sağlıklı ve dengeli bir şekilde tüketilmesi için önemlidir. Bursa Şehir Hastanesi, hastalarının sağlıklı ve tatmin edici bir yemek deneyimi yaşamalarını sağlamak amacıyla yemek seçeneklerini sürekli geliştirmektedir.

bursa şehir hastanesi yemek

Şehir Hastanesi’nde Yemek Sunulan Sağlıklı Seçenekler

Bursa Şehir Hastanesi, tedavi amacıyla hastalara yönelik hizmet ve ürünler sağlamanın yanı sıra hastalarına sağlıklı ve lezzetli yemek seçenekleri de sunmaktadır. Bu seçenekleri sunarken, hastaların sağlığını ve beslenme durumunu da dikkate almaktadır. Şehir Hastanesi’nde sunulan sağlıklı yemek seçenekleri; dengeli beslenmeye yardımcı olmak amacıyla düzenlenmiş beslenme programları, kalorisi düşük yemekler, yüksek protein ve vitaminleri içeren yemekler, gluten içermeyen yemekler, düşük yağlı ve doymamış yağları içeren yemekler, düşük sodyumlu seçenekler ve sınırlı süt ürünleri ve tahılları içeren seçeneklerden oluşmaktadır.

Bursa Şehir Hastanesinde hastalar, günlük beslenme programlarını sağlık profesyonelleri tarafından oluşturulmuş menüden seçerek kendisine uygun olan beslenmeyi tercih edebilmektedir. Ayrıca hastaların sınırlı enerji, sıvı ve protein ihtiyacını karşılayacak diyetleri de vardır. Böylelikle hastalar beklenen tedavi sonuçlarına ulaşmak için günlük beslenme programlarını oluşturmak için sağlık ekibiyle çalışmaktadır. Ayrıca Şehir Hastanesi’nde her gözlem periyodu için değişen menü ve diyet programları da vardır. Hastalar, bazı diyet uygulamalarından istifade etmek için her gözlem periyodunda diyetisyenlerden profesyonel destek alarak önerilen beslenme programına uymayı tercih edebilmektedir.

Özet olarak, Şehir Hastanesi’nde tıbbi ekibin profesyonel desteği ile hastalar için sağlıklı ve taze yemek seçenekleri sunulmaktadır. Sağlıklı beslenme konusunda hastalara yardımcı olmak amacıyla, çeşitli diyet seçenekleri ve günlük beslenme programları hazırlanmıştır. Böylelikle hastalar istenen tedavi sonuçlarına kolayca ulaşabilmektedir.

bursa şehir hastanesi yemek

Bursa Şehir Hastanesi’nde Yemek Sağlıklı Bir Beslenme İçin Uygun mu?

Bursa Şehir hastanesi, sağlıklı bir beslenme için uygun olan besinleri, kaliteli ve hijyenik ortamda hizmetleri ile insanların sağlık için düzenli olarak beslenmesini sağlıyor. Hastanenin kantini, hasta ve personele sağlıklı ve kaliteli besinler sunmaktadır. Özellikle hasta ve personelin sağlıklı beslenmesi için, sık sık yemek seçenekleri değişikliğe tabi tutulmaktadır. Bu hastane yemekleri arasında, haşlanmış sebzeler, yoğurt, meyve, sıvı yağ ve balık gibi besinler yer almaktadır.

Bursa Şehir Hastanesi’nde yemek, haftanın her günü, sabah, öğle ve akşam üç öğünde sunulmaktadır. Kayıtlı hastaların yemek ihtiyaçları için, hastaneden özel yemek siparişleri alınmaktadır. Yemeklerin fiyatları kişisel taleplere göre değişiklik gösterebilmektedir. Ayrıca, hastane tarafından düzenlenen menüler, özel günlerde ve özel etkinliklerde, talep üzerine değişebilmektedir.

Bursa Şehir Hastanesi yemekleri, insanların sağlık için düzenli olarak beslenmesi için ideal seçenekler sunmaktadır. Yemekler, haftanın her günü hastane personelleri ve hastaları tarafından kullanılabilecek şekilde oluşturulmakta ve öğünler arasında düşünülerek, sağlıklı bir beslenme için uygun olan besin maddeleri içermektedir. Yemeklerin kalitesini arttırmak ve kaliteli bir beslenme sağlamak için hastane, haftalık olarak değişiklikler yapmaktadır.

Bursa Şehir Hastanesi yemekleri, sağlıklı beslenme için uygun olan besinlerden oluşmaktadır. Aşağıda, Bursa Şehir Hastanesi yemeklerinin sağlıklı bir beslenme için önemli besinleri içeren bir listesi verilmiştir:

 • Haşlanmış Sebzeler
 • Yoğurt
 • Meyve
 • Sıvı Yağ
 • Balık

Bursa Şehir Hastanesi’ndeki yemekler, sağlıklı bir beslenme için uygun olan besinleri içermektedir. Yemekler, hastane personeline ve hastalara kaliteli ve hijyenik bir şekilde sunulmakta ve her öğüne uygun olan seçeneklerin sunulduğu, özel menülerin hazırlandığı gibi özel gereksinimleri de karşılamaktadır. Bursa Şehir Hastanesi yemekleri, insanların sağlık için düzenli olarak beslenmesi için ideal bir seçenektir.

bursa şehir hastanesi yemek

Bursa Şehir Hastanesi’nde Yemek Tüketicilerin Memnuniyeti

Bursa Şehir Hastanesi’nde yemek tüketicilerinin memnuniyeti, hastanedeki hasta ve personelin iç içe geçmiş kurumsal ihtiyaçlar arasındaki dengeyi sağlamak için çok önemlidir. Yemek seçeneğinin çeşitliliği, lezzeti ve hijyenik koşullar hasta ve personelin beklentilerini karşılamalıdır. Günümüzde, hastanelerin çoğu, damak zevklerine ve hastalara özel ihtiyaçlara cevap vermek için çeşitli yemek seçenekleri sunmaktadır. Bursa Şehir Hastanesi de bu kurallara uymaktadır.

Hastanede, çeşitli türde yemekler ve çorbalar sunulmaktadır. Yemek menüsü, hastaların özel diyet ve ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde hazırlanmıştır. Örneğin, kalp hastaları için özel olarak hazırlanan yağsız seçenekler, şeker hastaları için özel seçenekler, veya gluten aşırı duyarlılığı olanlar için özel olarak hazırlanan seçenekler mevcuttur. Ayrıca, taze, organik ve hijyenik koşullarda yetiştirilmiş sebzeler, meyveler ve et ürünleri de menüde yer almaktadır.

Yemek tüketicilerinin memnuniyeti, üretim, hazırlama ve dağıtım sürecindeki kalite ve hijyenin gözetilmesine bağlıdır. Bursa Şehir Hastanesi, yemek tüketicilerinin memnuniyetini göz önünde bulundurarak, bütün yemekleri üretim ve dağıtım arasındaki süreçlerde hijyenik koşullarda uygulamaktadır. Ayrıca, hastanedeki yemeklerin beraberinde sunulan tablolarda listelenen fiyatlara göre konuşulmaktadır. Hijyenik koşullarda üretilen yemekler, hastaların dengeli ve yeterli beslenmesini sağlamaktadır.

Bursa Şehir Hastanesi, hastaların ve personelin memnuniyetini sağlamak için güvenilir ve kaliteli yemekler sunmaktadır. Hastane, yemek hizmetinde kaliteli hizmeti güvenli ve hijyenik koşullarda sürekli olarak sürdürmektedir. Hastaların ve personelin memnuniyetini sağlamak için hastane, çeşitli özellikleri ve seçenekleri sunmaktadır.

bursa şehir hastanesi yemek

Yemek Listesi

Bursa Tıp Fakültesi Web Sitesi Hizmet Binalarımız . Acil Servis . Kalp Damar Hastanesi A Blok Genel Hastane B Blok Kadın Hast. ve Doğum Hastanesi – Çocuk Hastanesi C Blok Onkoloji Hastanesi D Blok Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi FTR Yüksek Güvenlikli Adli Psikiyatri Hastanesi YGAP Tıbbi Birimler . Kliniklerimiz.

Git

bursa şehir hastanesi yemek

Bursa Şehir Hastanesi Yemek Listesi

Bursa Şehir Hastanesi yemek listesi, her gün farklı yemek seçeneklerine sahiptir. Menüde, Türk mutfağından ve dünya mutfaklarından birçok farklı yemek seçeneği yer almaktadır. Yemek listesinde her öğün için farklı seçenekler bulunmaktadır. Kahvaltıda sıcak ve soğuk içeceklerin yanı sıra peynir, zeytin, yumurta, sosis .

Git

bursa şehir hastanesi yemek

Bursa Şehir Hastanesi Yemek Listesi

Bursa Şehir hastanesi yemek listesi Bursa Doktor Bul sitemizden öğrenebilirsiniz.Bursa Şehir hastanesi yemek listesi Bursa Şehir hastanesinde hangi gün hangi yemeklerin çıkacağı hakkında bilgi verir.Hastane yemek listesi aylık olarak yayınlanmaktadır. Bursa Şehir Hastanesi Yemek Listesi Nasıl Ulaşabilirim ?.

Git

bursa şehir hastanesi yemek

İss Grup Yemek, İdari Yemekhane, staff Bursa Şehir Hastanesi, Nilüfer

İss Grup Yemek, İdari Yemekhane, staff Bursa Şehir Hastanesi, #35 among Nilüfer Köyü restaurants: 30 reviews by visitors and 24 detailed photos. Find on the map and call to book a table.

Git

bursa şehir hastanesi yemek

Şehir Hastanesi’nde barkodlu yemek dönemi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından geçtiğimiz ay açılışı yapılan Şehir Hastanesi’nde, hastalar için kişiye özel hazırlanan yemekler, modern otomasyon yöntemleri ile takip ediliyor.

Git

İletişim

İletişim Ulaşım İletişim Ulaşım Adres: T.C. Sağlık Bakanlığı Bursa Şehir Hastanesi Doğanköy Mahallesi, 16110 Nilüfer BURSA Tel : +90.224 975 00 00 E-Mail : [email protected] KEP Adresi : [email protected] Navigasyon Kodu Google Plus Codes : 7W95+HM Nilüfer, Bursa İletişim Bilgileri.

Git

Tıbbi Onkoloji

LCD televizyonu, hasta ve refakatçi koltuğu, yemek masası ve etajeri bulunmaktadır. İlaç hazırlama ünitemizde, alanında yetkin eczacı, biyolog ve hemşirelerden oluşan çalışma ekibimiz ile; 1 adet dört bölmeli tam otomatik cihazımız ve manuel kabinimiz ile steril bir ortamda, birçok hastamızın ilacı hazırlanabilmektedir.

Git

Bursa Şehir Hastanesi Yemek Şikayetleri

Yemek Bursa Şehir Hastanesi 1.5 Son 1 yılın verilerine göre oluşturulmuştur. Şikayet 275 Çözüm 6 Marka Karnesini Gör Bursa Şehir Hastanesi ile ilgili bir şikayetin mi var? Şikayet Yaz Bursa Şehir Hastanesi Yemek 15 Şikayet Selçuk 4.457 3 hafta önce Bursa Şehir Hastanesi Saygısızlık ve Haksızlık.

Git

Bursa Şehir Hastanesi Saat ve Yemek Şikayetleri

04 Kasım 2022 Bursa Şehir Hastanesi Yemek Firmasının Sorumsuzluğu Aç Kaldık 04.11.2022 cuma günü annem ameliyat oldu. Gece 00.00 dan beri yemek yemedi. 18.00 da yemek yiyebilir dedi doktoru yemekçiler normal yemekleri getirdi diyet yemekleri getireceğiz deyip unuttular.

Git

BURSA ŞEHİR HASTANESİ

BURSA ŞEHİR HASTANESİ. MHRS Randevu alma ana kanalları şu şekildedir: ; ALO 182 çağrı merkezi, MHRS web sitesi mhrs.tr , MHRS mobil uygulaması MHRS üzerinden randevu alabilmek için ALO 182 hattımızı arayarak operatörlerimizden destek alabilirsiniz. Web’den randevu almak için; Daha önceden üyelik kaydınız yok ise .

Git

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir