1. Anasayfa
 2. Otomobil

Chery Araba

Chery Araba

Chery markası, Çin’de yer alan Çin Çevre Teknolojileri Holding şirketi tarafından üretilen bir otomobil üreticisidir. Çin halkının artan gelirleri arasında, Chery markasının 2007 yılından sonra üretilen arabalarının satışlarında büyük bir artış yaşandı.

Chery arabalarının tasarımı modern ve çağdaş bir yaklaşımla gerçekleştirilmiştir. Bu arabalar çevre dostu olarak tasarlanmıştır ve konforlu bir sürüş sunmaktadır. Aynı zamanda arabalar çeşitli güvenlik özellikleri ile donatılmıştır ve mükemmel bir yakıt verimliliği sunmaktadır.

Chery arabalarının motorları kaliteli ve yüksek performansa sahiptir ve genellikle benzinli ve dizel motorları kullanılmaktadır. Kendiliğinden şanzımanlı ve manuel şanzımanlı modeller de mevcuttur ve çoğu aracın klasik otomatik şanzımanlarla donatılmış olmasına rağmen, diğer modeller de mevcuttur.

Chery arabalarının kalitesi son yıllarda belirgin bir şekilde artmıştır ve özellikle Çin’in küçük ve orta sınıfı araba pazarını domine ediyor. Bu, markanın ne kadar başarılı olduğunu göstermektedir. Sonuç olarak, Chery markası arabalarının Çin’in geniş araba pazarında kaliteli ve verimli ürünler sunması ve müşteri memnuniyetini koruyarak satışlarını artırması nedeniyle başarılı bir şekilde işlev görmektedir.

chery araba

Chery Aracının Özellikleri

Chery Aracı, Çin’de üretilen kompakt otomobili üreticilerinden biridir. İlk olarak 2003 yılında piyasaya sürüldü, teknolojik açıdan da önemli gelişmelere sahiptir. Çin’in önde gelen otomobil üreticileri arasında yer alan Chery, düşük maliyeti ve güvenilir çalışmasıyla kaliteyi arttırmak için yaratıcı yöntemleri kullanmaktadır. Arabaların çoğu dört silindirli motorların üzerinde çalışmaktadır ve benzin veya dizel yakıtla çalışabilecek şekilde tasarlanmıştır. Aynı zamanda, kaputu için emniyetli bir tasarım ve dört kapılı arabalar için ön-geri kontrol sistemleri de mevcuttur. Çin ve diğer Asya ülkelerindeki satışlarının ardından, 2017 yılında Chery Aracı Türkiye’ye de ulaşmaya başladı.

Chery Aracı, dünyanın farklı yerlerine satılan pek çok araba modeline sahip olmanın yanı sıra, üstün kalite özellikleriyle de kullanıcıların övgüsüne mazhar olmaktadır. Araba, kullanıcıların aradığı her türlü konfora sahip ve güvenli bir şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca, klima, ön ve arka kameralar, navigasyon sistemleri, arka hava yastıkları ve hız limitleyici gibi donanımların yanı sıra, kullanıcıların aradığı farklı opsiyonları da sunmaktadır.

Chery Aracı, Türkiye’de piyasaya sürülen arabalar arasında dijital teknolojilerin ve kavisli ekranların önemli bir yer tuttuğu günümüzde, kullanıcıların aradığı her türlü konfordan yararlanmasını sağlamak için donatılmıştır. Sunulan özellikler arasında Bluetooth, USB bağlantısı, navigasyon sistemi ve Wi-Fi bağlantısı gibi özellikler yer almaktadır. Araba, üstün kaliteli malzemeler ve gelişmiş teknoloji kullanmak suretiyle ince detaylara özen gösterilmiştir.

Chery Aracı, Çin’deki üreticiler arasından seçilmiş olan çarpıcı bir arabadır. Çin’de üretilen arabalar, insanların aradığı konfor ve güvenlik özelliklerini sunmak üzere tasarlanmıştır. Güvenilir, yakıt tasarruflu ve kullanıcı dostu olmasının yanı sıra, uygun fiyatlı olması da bu arabayı popüler kılmaktadır. Aynı zamanda, arabanın kullanımı konusunda kullanıcıların herhangi bir sorun yaşamadan kolayca araba kullanmasını sağlamak için güvenli ve kolay kullanım özellikleri de sunmaktadır.

chery araba

Chery Aracının Güvenilirliği

Chery, Çin’in en büyük otomotiv üreticisi ve üreticilerinden biridir. 1996 yılında kurulan firma, Çin’deki otomotiv alanında büyük bir öncü olarak kabul edilir. Günümüzde, Chery’nin Çin’in dışında piyasaya araba sürücüleri için çok sayıda model sağladığını söylemek mümkündür. Bu arabaların güvenilirlikleri, tasarımları, donanımları ve fiyatları çok cazip olmaktadır. Chery arabaları, genel olarak, güvenilir ve sağlam olmaları ile tanınır. Aracın bileşenleri kaliteli malzemelerden üretilmektedir. Her iki yılda bir, aracın değerlendirilmesi amacıyla, özel olarak Chery tarafından düzenlenen bakım programının kapsamında, aracın kontrolleri ve gerekli onarımları yapılır. Bu, aracın optimal bir şekilde çalışmasını sağlayacaktır. Chery arabalarının tasarımları, son dönem otomotiv trendlerini yansıtmaktadır. Genellikle dış tasarımları oldukça modern ve iyi konumlandırılmışdır. Bununla birlikte, aracın konforu için çok sayıda fonksiyon bulunmaktadır. Özellikle, konforlu ve ergonomik oturma pozisyonları ile kolay manevra kabiliyeti, Chery arabalarının güvenilirliğinin bir parçasıdır. Ayrıca, aracın içinde, müzik, navigasyon ve kablosuz bağlantı sistemleri ile mükemmel bir sürüş deneyimi sunulmaktadır. Chery arabalarının fiyatları, itibariyle, diğer otomotiv markalarına göre oldukça uygun olmaktadır. Bu araba markasının, piyasadaki diğer araba markalarına göre daha uygun fiyattaki ürünleri sunması, aracın güvenilirliğini biraz daha iyi hale getirmektedir. Son olarak, Chery aracının güvenilirliği, çok yönlü bir piyasada kendisini kanıtlamıştır. Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen aracın tasarım, donanım ve fiyatı, aracın güvenilirliği ile ilişkili olarak, aracın güvenilirliğini arttırmaktadır.

chery araba

Chery Aracının Fiyatı ve Kullanım Kolaylığı

Chery aracının fiyatı ve kullanım kolaylığı, son moda arabalar arasında vazgeçilmez bir seçim haline geldi. Benzersiz tasarımı, çok yönlü kullanımı ve uygun fiyatı ile Chery aracı her bütçeye uygun olan aracı arayanlar için ideal bir seçenek haline geliyor.

Aracın içinde, aracın konfor ve konforlu sürüş deneyimini maksimize eden güçlü teknolojiler bulunmaktadır. Otomatik vites, kolay kullanımlı direksiyon sistemi, yüksek teknolojili güvenlik donanımı, tüm bu özellikler Chery aracını kullanım kolaylığı açısından öne çıkarıyor.

Chery aracının fiyatı da her bütçeye uygundur. Güncel satış fiyatları arasında, tasarımından başlayarak iç donanım ve güvenlik özelliklerine kadar her şeyi içerir. Bu aracın, aracın fiyatının kalitesinden ödün vermeden performansını gösterdiğini söylemek de mümkün.

Chery aracı, tasarım, donanım ve fiyat kalitesiyle, aracının kullanım kolaylığından ödün vermeden her bütçeye uygun olmasıyla, son moda arabalar arasında vazgeçilmez bir seçim haline geliyor. Aracın hem dış tasarımı hem de donanımındaki teknolojik özellikler, aracın kullanım kolaylığını arttırıyor. Uygun fiyatı ile Chery aracı, aracı arayan herkesin ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir seçim haline geliyor.

chery araba

Chery Aracının Performansı

Chery aracının performansı, her kullanıcının taleplerine uygun olarak tasarlanmış bir sürüş özelliği sunmaktadır. Yüksek performans, benzersiz teknolojik özellikleri ve her bütçeye uygun fiyatları ile Chery arabalar, tüm kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacak her türlü özelliği sunmaktadır.

Chery aracının her çeşidine göre farklı motor seçenekleri bulunmaktadır. Her mesafeye veya her yola uygun motor seçimi yapmak mümkündür. Dizel veya benzinli motorlar arasından seçim yapılabilir. Motorlar, modern teknolojisi ile mükemmel bir performans ve konfor sağlamaktadır.

Chery aracının teknolojisi, sürücüye, yolculuk sırasında konfor sağlamaktadır. Dört kollu direksiyon ve kolay kullanımlı kumanda paneli gibi teknolojik özelliklerin tamamı, sürüş deneyimini artırmaktadır. Otomatik park fren sistemi, sensör destekli fren sistemi ve çarpışma önleyici teknolojiler, güvenli bir sürüş için önemli katkılar sağlamaktadır.

Chery aracının tasarımı, araba kullanımının keyifli hale gelmesini sağlar. Çizgileri ve renkleri kullanıcının arzularına uygun olarak tasarlanmıştır. İç mekan, konfor ve rahatlık için tasarlanmıştır. Geniş koltuklar ve konforlu kabin, sürücü ve yolcuların rahat yolculuklar için tasarlanmıştır.

Chery aracının performansı, benzersiz teknolojisi ve güvenli tasarımı ile araba kullanımının keyifli hale gelmesini sağlamaktadır. Her bütçeye uygun fiyatları ve her mesafeye uygun motor seçenekleri ile, Chery aracının performansı kullanıcıların aradıkları tüm özellikleri sunmaktadır.

chery araba

Chery Aracının Güvenlik Özellikleri

Chery arabalar, güvenli ve konforlu bir sürüş sağlamanın yanı sıra, çok özel bir araba sürüşü sunmak için tasarlanmıştır. Chery arabaların güvenlik özellikleri arasında; güvenlik çerçevesi, engelli ön sürücüler için sürücü koltuğu pozisyonu ayarı, sürücülerin sürüş pozisyonu için düzgün destek, çarpışma hafifletme, çocuk koltuğu bağlantıları, çarpışma hızlandırıcısı ve sürüş yardımı için asistanlar da mevcuttur.

Chery arabalar, aynı zamanda en son teknolojileri de içeriyor. Özellikle yeni modelleri, aracın sürücüsünün konumunu, konumunu, park etmeyi ve çarpışmaları algılamak için özel sistemleri içerir. Bu sistemler, aracın güvenliğini arttırmak için özellikle tasarlandı.

Chery arabalar, aynı zamanda, çarpışma hafifleme sistemleri de sunuyor. Bu sistemler, ani frenleme, ani manevra ve aracın çarpışma anlarında sürücüye bilgi vermek için tasarlanmıştır. Bunun yanı sıra, aracın karşı trafiği algılaması ve sürücüye uyarı vermek için gelişmiş sensörler de mevcuttur.

Chery arabaların güvenlik özellikleri, aracın güvenli ve konforlu bir sürüş sağlamasını sağlar. Bunun yanı sıra, aracın güvenliğini arttırmak için mevcut çarpışma hafifleme sistemleri, aracın trafiği algılaması ve sürücüye uyarı verme özellikleri de sunulmaktadır.

Son olarak, Chery arabaların güvenliğini arttırmak için mevcut özellikler arasında, özellikle sürücülerin konumunu, konumunu, park etmeyi ve çarpışmaları algılayan sistemler de mevcuttur. Bu özellikler, aracın güvenli ve konforlu bir sürüş sağlamasını sağlamak için önemlidir.

chery araba

Chery Türkiye

Chery, otomobilde mükemmellik standartlarında, teknoloji odaklı, sürekli yenilenen, uluslararası kalite otomobilleri ile Türkiye’de Mermerler Otomotiv güvencesiyle… Profesyonel Servis Ağı Bakımlarınızı Chery yetkili servislerinde yaptırın. Yetkili Servislerimiz uzman kadrosuyla bakım ve onarım ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sunuyor.

Git

chery araba

Fiyat Listesi

Yukarıda yer alan tüm fiyatlar Chery Otomobil Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından tavsiye edilen fiyatlardır ve 01.05.2023 tarihinden itibaren geçerlidir. Bu fiyatlar bilgi için olup satın alma anındaki fiyatlar geçerlidir. Trafik sigorta bedeli fiyata dahil değildir. Kampanyalar stoklarla sınırlıdır.

Git

chery araba

OMODA5

Chery Otomobil Sanayi ve Tic. A.Ş, otomobillerin özelliklerini ve donanımlarını önceden haber vermeden değiştirme hakkını saklı tutar. Gösterilen model ve versiyonlara göre ekipman ve özellikler açısından farklılıklar gösterebilir. Ayrıntılı bilgi için Chery Yetkili Satıcıları’na ulaşabilirsiniz.

Git

chery araba

TIGGO8 PRO

Chery Otomobil Sanayi ve Tic. A.Ş, otomobillerin özelliklerini ve donanımlarını önceden haber vermeden değiştirme hakkını saklı tutar. Gösterilen model ve versiyonlara göre ekipman ve özellikler açısından farklılıklar gösterebilir. Ayrıntılı bilgi için Chery Yetkili Satıcıları’na ulaşabilirsiniz.

Git

chery araba

Chery Fiyat Listesi

Çinli otomobil üreticisi Chery, yıllar sonra Türkiye’ye yeniden giriş yaptı. Hal böyle olunca markanın Türkiye’ye getirdiği araçların fiyatları merak konusu oldu. Açık konuşmak gerekirse eğer şu sıralar bir sıfır otomobil satın alma düşüncesindeyseniz, Chery’yi alternatifler arasına ekleyebilirsiniz.

Git

Chery Modelleri

Chery fiyatları, Chery modelleri ve Chery güncel kampanyalarına ulaşabilirsiniz. Chery Modelleri. Ana Sayfa; Sıfır Araba Fiyatları . 1997 yılında bir devlet kurumu olarak Çin’de kuruldu. Çin’in en büyük otomobil ihracatçısı olan Chery, 2008 yılından itibaren ülkemizde satış ve yetkili servis faaliyetlerine başladı. 2012 .

Git

Chery Omoda 5 Engelli Araç Fiyatı 2023

2023 yılında yeniden Türkiye piyasalarında satışa sunulan Chery markası üç farklı SUV modeli ile satın alınabilmektedir. ÖTV Muafiyetiyle SUV Araç Almak isteyenlerin de dikkatini çeken Chery Omoda 5 modeli engelli indirimi ile alınabilmektedir. Geniş donanım özellikleri sunulan Chery Omoda 5 2023 Engelli Araç Fiyatı 477 bin TL başlangıç fiyatıyla sunulmaktadır.

Git

Chery araba fiyatları belli oldu 2023

Çin’in meşhur otomobil markası Chery, Türkiye pazarına yeniden giriş yapmaya hazırlanıyor. Chery bu kez Türkiye’ye yalnızca otomobil satmak için gelmiyor, Avrupa pazarına gönderilecek otomobillerde Türkiye bir istasyon görevi görecek. Chery’nin yeni modeli Chery SUV’un fiyat listesi ise tanıtım yapılmadan basına sızdırıldı.Chery SUV’un tüm modelleri 1.6 .

Git

sahibinden user login

Login. E-mail Address. E-Posta ile Giriş Yap. VEYA. Google ile Devam Et. Apple ile Devam Et. By continuing, you agree to our Subscription Agreement and its annexes.

Git

2023 Chery Omoda 5 fiyatı ve özellikleri

Yeni Chery Omoda 5, C-SUV sınıfında yer alan bir otomobil. Söz konusu model, 4400 mm uzunluğa, 1830 mm genişliğe, 1585 mm yüksekliğe ve 2630 mm aks mesafesine sahip. Bu da onu pazardaki rakiplerinden biri olan Honda HR-V’den 6 cm daha uzun ve 4 cm daha geniş bir otomobil yapıyor.

Git

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir
volvo s40