1. Anasayfa
 2. Otomobil

Dodge Nitro

Dodge Nitro

Dodge Nitro, Chrysler Group tarafından çıkarılan ve Jeep Wrangler’a benzer kompakt SUV olarak piyasaya sürülen bir araç modelidir. Nitro 2007 ile 2011 arasında üretildi. Modelin öne çıkan en büyük özelliği ise, tasarımında kullanılan çarpıcı manzara ve kaslı araç silüetidir. Nitro; iç mekanındaki konfor, dayanıklı ve yüksek performanslı motorlarıyla kendine özgü bir sürüş deneyimi sunmaktadır.

Dodge Nitro, çok yönlü ve esnek bir arabaya sahip olarak piyasaya sürülmüştür. Yakıt verimliliği ve performansı arasında denge sağlayan nitro, ekonomik bir aracın özelliklerini harmanlamaktadır. Nitro, kullanıcıya güçlü bir sürüş deneyimi sunarken, ek olarak aracın iç mekanı, çarpıcı tasarımı ve mükemmel bir manevra kabiliyeti de içermektedir.

Dodge Nitro; konfor, güvenlik ve teknoloji üzerine yoğunlaşan teknik özellikler sunmaktadır. Özellikle güvenlik sistemleri, aracın herhangi bir kaza durumunda kullanıcılarını korumak için tasarlanmıştır. Nitro’da mevcut olan otomatik hava yastıkları, sürücüye özel hava yastıkları, ABS fren sistemi ve çoklu hava yastıkları, aracın güvenilirliğini arttırmaktadır.

Dodge Nitro, çarpıcı tasarımı, esnek sürüş deneyimi ve avantajlarıyla kullanıcılarına benzersiz bir sürüş deneyimi sunmaktadır. Güvenlik araçlarıyla donatılmış olan Nitro, hem konfor hem de güvenlik anlamında kullanıcıların kendilerini güvende hissetmelerini sağlamaktadır. Jeep Wrangler’a çok benzeyen Nitro’nun, kompakt SUV arayışındaki kullanıcıların tercihi olmasının altında yatan sebep, aracın sahip olduğu benzersiz özelliklerdir.

dodge nitro

Dodge Nitro’nun Özellikleri

Dodge Nitro, çoklu amaçlı bir SUV modelidir. Özellikleri ve tasarımı ile dikkat çeken ve kullanıcılar tarafından beğenilen bir model olabilir. Dodge Nitro, ilk olarak 2007 yılında piyasaya sürüldü ve 2008 yılında güncellenmiş bir modeli ile piyasaya çıktı.

Dodge Nitro, pek çok SUV aracın arasından çıkıyor ve kullanıcıların hayatını kolaylaştırmak için tasarlanmış özellikleri ile dikkat çekiyor. Dodge Nitro, 5 kapılı bir SUV modelidir ve pek çok kullanıcı tarafından tercih edilen bir aracın konforu ile donatılmıştır. Aracın iç mekanında konforlu koltuklar, havalandırma sistemi ve çoklu amaçlı kullanışlı alan vardır.

Dodge Nitro, dış mekanı ile de çok dikkat çekiyor. SUV aracın güçlü dış tasarımı modern ve şık bir görünümün yanısıra çarpıcı tasarım detaylarına da sahiptir. Gövde şekli ve dış özellikleri ile kullanıcıların aradıkları konforu sunan bir araca sahiptir.

Dodge Nitro, bir aracın gücünün yanı sıra yakıt ekonomisi açısından da çok başarılı bir model. Hem benzinli hem de dizel motorlar seçenekleri arasından seçim yapılabilir. Hem benzinli hem de dizel motorlar iyi bir performansa sahiptir ve aracın yakıt ekonomisi çok iyidir.

Dodge Nitro, bir SUV aracının her türlü konfort ihtiyacını karşılamak için tasarlanmıştır. Kullanıcılar aradıkları konforu ve çeşitli özellikleri sunan bir araca sahiptir. Aracın fiyatı, modelin seçileceğine ve ek özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Özet olarak, Dodge Nitro konforlu ve kullanım kolaylığı ile SUV aracının her türlü ihtiyacını karşılamak üzere tasarlanmıştır.

dodge nitro

Dodge Nitro’nun Güvenilirliği

Dodge Nitro, SUV sınıfı aracın güvenilirliği ile öne çıkan bir model olarak piyasaya çıktı. Aracın bakımı kolay ve sağlam olan bir araç olarak üst sınıf SUV’lar arasında yer alıyor. Aracın gelişmiş teknolojisi sayesinde nitro güvenilir kullanımının arttığını görmekteyiz. Dodge Nitro, aracın standart donanım seviyesinin üstünde bazı ek donanımlarla geliyor. Bu model aracın özelleştirilebilir kaputundan arka bagaj kapısının kilit kasasına kadar çok sayıda detay gözüküyor.

Dodge Nitro, standart olarak 3.7 litre V6 motora sahip. Standart donanım arasında aracın ön koltuğunda sıcaklık ayarı olan klima, elektronik kilit sistemi, cam tavan, arka kamera ve dört çekerli çekiş gibi özellikler sunuyor. Standart donanım arasında arka koltukların ön koltuklara doğru kaydırılabilme özelliği de arada. Standart donanım arasında arka koltukların farklı pozisyonlara ayarlanabilmesi, elektronik ön kol dayama, arka koltuk sırtının ayarlanabilmesi ve koltuklara parlak alüminyum krom detayları da arada.

Dodge Nitro, aracın içinde konforu artıracak ve kullanıcının güvenlik duygusunu arttıracak birçok güvenlik özellikleri sunuyor. Standart donanım arasında kontrol kaybı önleyici sistemler, ön kameralar, konsol üstü güvenlik hava yastıkları ve hava yastıkları, ABS fren sistemi ve kızılötesi koruma sistemi. Ayrıca aracın standart donanım arasında geri gözetleme sistemi, arka kameralar ve daha gelişmiş özellikler de arada.

Dodge Nitro aracının fiyatının model ve motor cinsine göre değişiyor. Standart donanım arasında aracın fiyatı 25,000 dolar civarında. Aracın standart donanım arasında sunulan ek güvenlik özellikleri sayesinde aracın güvenliği ve konforu arttırılmış. Aracın fiyatı yüksek olmasına rağmen aracın güvenilirliği ve özelleştirilebilirliğinden dolayı aracın alınması için cazip bir seçenek olma özelliğini taşıyor.

Dodge Nitro, SUV sınıfı araca sahip olmak isteyenlerin ilk tercihi olmaya devam ediyor. Bu model aracın güvenilirliği, konforu ve özelleştirilebilirliği arasında cazip bir seçenek olması nedeniyle tercih ediliyor. Ayrıca aracın fiyatının da aracın güvenilirliğini arttıracak ek donanımları barındırdığı için cazip bir seçenek olması aracın satın alınmasını kolaylaştırıyor.

dodge nitro

Dodge Nitro’nun yakıt Tüketimi

Dodge Nitro, Jeep markasının 2007 yılında piyasaya sürdüğü bir orta sınıf SUV’dır. Nitro, alçak aracın kullanım kolaylığının yanı sıra konforlu, sportif ve yakıt verimli bir aracın avantajlarını da sunmaktadır.

Nitro, SUV sınıfının popüler modellerinden biridir. Dodge tarafından üretilen aracın popülerliğini arttıran özellikleri arasında; 2,8 litrelik dizel ya da 4,0 litrelik benzinli motorlar, ortalama yakıt tüketimleri ve çevreci yakıt ekonomisine sahip olması sayılabilir.

Nitro, tam zamanlı 4WD ile donatılmıştır, ancak bu seçenek kullanıcıya ekstra yakıt tüketimi getirecektir. Yakıt tüketiminin en düşük olduğu versiyon 2,8 litrelik dizel motorla donatılmıştır. Bu versiyon, ortalama olarak 8,2 litre/100 km yakıt tüketimi vermektedir. 4,0 litrelik benzinli versiyon ise ortalama 11,8 litre/100 km yakıt tüketimine sahiptir.

Ayrıca, Dodge Nitro’nun yakıt tüketiminde ne kadar yakıt tasarrufu sağlanacağı aracın arka tekerleklerinin tasarımına bağlıdır. Nitro, tekerlek gövdesinin içerisinde donanımlı bir elektronik ortam kontrol sistemi (ECS) ile donatılmıştır. ECS, aracı hareket halindeyken yakıt ile ilgili güvenilir optimizasyon sağlayarak yakıt tüketimini azaltmak için programlanmıştır.

Tüm bunların yanında Dodge Nitro cazip fiyatları, konforlu iç mekanı ve güvenli sürüşü ile de sevenlerini kazanmıştır.

Motor Yakıt Tüketimi (L/100 km)
2,8 litre dizel 8,2
4,0 litre benzin 11,8

dodge nitro

Dodge Nitro’nun Fiyatı

Dodge Nitro, Chrysler Grubu’nun orta sınıf SUV aracıdır. 2007 yılında piyasaya sürüldü ve 2008 yılında değiştirildi. SUV aracı çerçevesinde orta sınıf araba olarak konumlandırılmıştır. Otomobilin güç ünitesini, farklı türlerde 2.8L V6 ve 3.7L V6 motorlar oluşturmaktadır. Dört çeker ve çift kavramalı vitesli manuel ve otomatik seçenekleri vardır.

Otomobilin araç içi özellikleri arasında, tüm yaşam alanlarını kapsayacak şekilde tasarlanmış 5 koltuk, tek parça çift göz cam tavan, kol dayama, koltuk hava yastıkları, arka koltukların hareketli, klima, karartma, CD/MP3 çalar ve alüminyum jantlar yer almaktadır.

Dodge Nitro’nun fiyatı aralığı olarak, 2.8L V6 motorlu aracın ortalama fiyatı 30.000 $ iken, 3.7L V6 motorlu aracın ortalama fiyatı 35.000 $ ‘dır.

Sonuç olarak, Dodge Nitro’nun orta sınıf arabanın bir örneği olarak konumlandırılması ve arabanın kapsamlı otomobillere sahip olması, aynı zamanda arabanın iyi performansı sayesinde düşük fiyata satılması nedeniyle araba, piyasadaki diğer SUV arabalarına kıyasla oldukça popülerdir.

dodge nitro

Dodge Nitro’nun Performansı

Dodge Nitro, özellikle off-road ve kırsal alanlara uygun olarak tasarlanmış, sportif bir araç modelidir. SUV (Sport Utility Vehicle) kategorisinde yer alan Nitro, ekstra off-road kabiliyeti sağlayan ortalama boyutta bir SUV’dır. Nitro aynı zamanda yüksek performans ve dayanıklılık sunan güçlü bir motorla donatılmıştır. Dodge Nitro, 2007 yılında piyasaya sürüldü ve halen Dodge tarafından üretilen eski modeller arasındadır.

Dodge Nitro, 2007 ile 2012 yılları arasında üretildi ve tüm dünyada satıldı. Nitro, üç farklı motor seçeneğine ve dört farklı donanım seviyesine sahipti. Kompakt SUV aracının içerisinde 3.7 litrelik V6 motor bulunmakta ve maksimum gücü 210 beygirlik ve ortalama yakıt tüketimi yaklaşık 13.1 litre/100km olarak belirlenmiştir. Aynı zamanda Nitro, standart olarak 4 × 4 sürüş sistemine sahip ve alçak devir torque’lu bir araca sahiptir. Ayrıca 2.8 litrelik dizel motor ve 4.0 litrelik V6 motor da araçta mevcuttur.

Nitro, konforlu sürüş ve dayanıklılık sağlamak için birçok iyi donanıma sahiptir. Örneğin, Nitro, çok fonksiyonlu direksiyon simidi, ortopedik koltuklar, klima, çift hava yastıkları, ABS, ESP, CD kasetçalar, sunroof gibi özelliklere sahiptir. Ayrıca, aracın içerisinde birçok konforlu alan ve saklama çözümü de bulunmaktadır.

Dodge Nitro, özellikle off-road, toprak yolu ve kırsal alanlara uygun şekilde tasarlanmıştır. Nitro, aracın orta boyutunda olması ve 4 × 4 sürüş sistemi sayesinde oldukça hafif ve çeviktir. Ayrıca, aracın hafiflik özelliği ve yakıt ekonomisi, aracın fiyatının uygun seviyede olmasını sağlar. Özellikle off-road sürüşleri için Nitro’nun performansı oldukça yeterlidir. Ayrıca, aracın üstün dayanıklılık ve güçlü motoru nedeniyle oldukça sağlam bir aracın kullanımını sağlar.

Dodge Nitro, performansının yanında iyi bir güvenlik sistemine de sahiptir. Nitro’nun standart donanımları arasında çift hava yastıkları, ABS ve ESP gibi güvenlik özellikleri yer almaktadır. Nitro, performans ve güvenlik bakımından standartları yükseltmiş ve oldukça iyi bir araca dönüşmüştür. Bu nedenle aracın satış fiyatı da oldukça uygun olmaktadır.

Dodge Nitro, orta boyutlu SUV kategorisinde yer almakta ve çok fonksiyonlu özellikleri ile oldukça kullanışlı bir araç olarak karşımıza çıkmaktadır. Aracın performans ve güvenlik özellikleri, her türlü zemine uygunluğu, dayanıklı malzemeleri ve uygun satış fiyatı nedeniyle Dodge Nitro, off-road sürüşleri için oldukça ideal bir aracı temsil etmektedir.

dodge nitro

Dodge Nitro 2.8 CRD R

Satılık Dodge Nitro 2.8 CRD RT fiyatları & araç modellerinin en güncel ilanları Türkiye’nin en büyük otomobil pazarı sahibinden’da! Dodge Nitro 2.8 CRD RT Fiyatları & Modelleri sahibinden mobil uygulamasının milyonlarca kullanıcısına sen de katıl !.

Git

dodge nitro

Satılık İkinci El Dodge Nitro Fiyatları ve Modelleri

Dodge Nitro 2.8 Crd 4×4 Sxt 177HP. ₺ 585.000. ₺ 28.839 x 24 ay vade ile. Istanbul. 270.000 KM.

Git

dodge nitro

arabam: 2. El ve 0 Km Satılık Araç İlanları Platformu

We would like to show you a description here but the site won’t allow us.

Git

dodge nitro

Dodge Nitro fiyat, yorum ve incelemeleri

Dodge Nitro şikayetlerini ve sorularını içerir. Kullananlar ürün ve hizmetler hakkında tarafsız kullanıcı yorumlarını , sıfır ve ikinci el fiyatları bulabileceğin tamamen ücretsiz bir sosyal paylaşım platformudur.

Git

dodge nitro

Dodge Nitro

36 adet Dodge Nitro 15.999 TL’den başlayan fiyatlarla. İkinci el sahibinden dodge nitro için en iyi teklifleri bulun. Şimdi tıklayın, 2. El dodge 2.8 crd 4×4 sxt 177hp 270.000 km 2008 modelleri ve fiyatlarını otosorda inceleyin. Dilediğiniz modeli 48 aya varan. Şimdi tıklayın, 2. El dodge 2.8 crd 4x.

Git

2007 Dodge Nitro 2.8 CRD 177 bg

Aracın uzunluğu ne kadar, 2007 Dodge Nitro SUV? 4584 mm 180.47 in. Aracın genişliği ne kadar, 2007 Dodge Nitro SUV? 1856 mm 73.07 in. Aracın ağırlığı ne kadar, 2007 Dodge Nitro 2.8 CRD 177 Hp ? 1940 Kg 4276.97 lbs. 2520 Kg 5555.65 lbs. Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2007 Dodge Nitro SUV? 389 – 1994 Lt 13.74 – 70.42 cu. ft. 5, otomatik .

Git

Dodge Nitro kullanan varmı hiç?

arkadasim umarim cevabimi okursun biraz gec buldum konunu: bende dodge nitro hastasiim su anda elimde 3.76 silindirli bir nitro va 2008 model.gercekten mukemmel bir arac yol tutusu 4 cekeri ve kalkis olarak 318 tork uretiyor.ayni zamanda da 210 beygir guc var kisaca kullan ve zevkini yasa derim sana.baska ne ozelligini sormak istersen yanitlamaya hazirim.

Git

Dodge Nitro Yedek Parça

Dodge. Nitro orjinal yedek parça ürünlerini yıl boyunca indirimli, kampanyalı ve ucuz fiyatlarla online satın almak için doğru adrestesiniz! Birçok araç markasının binlerce oto yedek parça modellerine, serilerine ve çeşitlerine sahip Aloparça, Dodge Nitro araba yedek parça sektöründe uygun fiyatlarla öncü olmaya devam ediyor!.

Git

Dodge Nitro Çıkma Yedek Parça Fiyatları otocikma da

Dodge Nitro çıkma parça, Dodge Nitro çıkma yedek parça, Dodge Nitro yedek parça, Dodge Nitro araba parça fiyatları otocikma da. Detaylı Arama. Giriş Yap; Üye Ol; Ücretsiz İlan Ver; Ana Sayfa; Dodge; Nitro; Dodge Motor Komple. Dodge Şanzıman Komple. Dodge. Avenger; Caliber; Challenger; D200 .

Git

CC

Dodge Nitro, Amerikalı otomobil üretici firma Dodge’un 2007’de üretmeye başladığı SUV modelidir. Yeni Jeep cherokee ile benzer özellikler taşır. Motorlar Benzinli. 3.7 238 HP; 4.7 258 HP; Dizel. 2.8 CRD 177 HP.

Git

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir
araba piyasası