1. Anasayfa
 2. Otomobil

Fiat 500E

Fiat 500E

Fiat 500e, aracın kendi kendini şarj eden versiyonu olarak Fiat 500 serisinin bir üyesi olarak karşımıza çıkıyor. Bu elektrikli süpermini, 107 beygir gücü ve 218 Nm torka sahip bir 81 kW güç ünitesi ile donatılmış. Yüksek performans ve elektrikli sürüş keyfini bir araya getiriyor. Öte yandan, Fiat 500e, sürücülerin yakıt maliyetlerine büyük ölçüde tasarruf etmesine yardımcı olmak için enerjiyi etkin bir şekilde kullanıyor.

Fiat 500e, klasik Fiat 500 modeli gibi, kompakt ama güçlü bir aracı kullanıma sunuyor. Özellikle, mavi üniformasının üstündeki 500e logosuyla bu aracın elektrikli versiyon olduğu hemen anlaşılıyor. Bu model, klasik 500’ün gövdesindeki kaliteyi ve performansını unutmamak üzere geliştirilmiş. Özellikle, 16 inç alüminyum jantlar, arka yan pencere camları ve dijital arka plaka arasındaki iyileştirmeler, bu aracın güçlü ve lüks bir aracın tadını çıkarmanıza yardımcı olacak.

Fiat 500e, aynı zamanda yakıt tüketiminin azalmasını ve çevreye daha az zarar vermesini sağlayacak bir araca dönüştürülmüş. Aracın ekonomik kullanımı, aracın kendi kendini şarj etme imkanı ve üç farklı şarj moduna sahip çoklu şarjlı jeneratörü sayesinde mümkün. Böylece, aracın yakıt tüketiminin azalması ve sürücülerin daha fazla tasarruf etmesi sağlanmış oluyor.

Son olarak, Fiat 500e, sürücülerin rahat ve keyifli bir sürüş keyfi yaşamasına yardımcı olacak, sürüş sırasında dikkatli ve her zaman güvenli bir şekilde hareket etmesine yardımcı olacak donanımlarla donatılmış. Örneğin, aracın var olan arka kamera sistemi sayesinde daha rahat bir sürüş keyfi yaşanabiliyor ve aracın kilitlenmesi ve açılması da dahili bir kumanda ile kolayca yapılabiliyor.

Fiat 500e, kompakt ama güçlü bir konfor, performans ve yakıt etkinliği arayan sürücüler için, derin bir özgüvenle sürüş keyfi yaşamanıza yardımcı olacak bir araca dönüştürülmüş. Bu nedenle, aracın başarılı bir teknolojiye sahip olduğu ve sürücülerin günlük sürüşlerinde sıkı bir şekilde kullanılabileceği hiç şüphesiz.

fiat 500e

Fiat 500e’nin Özellikleri

Fiat 500e, teknolojik özellikleriyle dikkat çeken, tamamen elektrikli süpermini bir araçtır. 85 beygir gücünde olan motoru, nispeten küçük bir aracı, 8,5 saniyede 0 ile 100 km/s arasındaki hızlanmaya izin veren 24 kWh lityum iyon pil ile çalışıyor. Araç, aynı zamanda oldukça yüksek bir torkta çalışıyor, yani hızlanmayı oldukça hızlı bir şekilde yapıyor. Yüksek güç ve torka ek olarak, Fiat 500e, 55 kW’den daha yüksek bir güç üretiyor, böylece sürücüler, çok daha yüksek hız aralıklarına sahip olan aracın hızlanmasını deneyimliyorlar.

Fiat 500e’nin özellikleri arasında ayrıca, tüm elektrikli araçların sahip olduğu gerçek sürüş modu, geri geri çalışma modu ve park etme modu da bulunmaktadır. Fiat 500e, ayrıca dijital kontrol paneline de sahiptir, böylece sürücülerin aracın durumunu ve seçeneklerini inceleyebilecekleri bir ekran sunar. Ek olarak, aracın tasarımı, sürücülere ek olarak güvenlik özellikleri de sağlar. Bu özellikler arasında airbag, ABS, kilitlenme kontrol sistemi ve sürücü koltuğu için emniyet kemeri bulunmaktadır.

Fiat 500e’nin özellikleri, bu aracın günlük kullanımda oldukça rahat bir sürüş için ideal olduğunu gösteriyor. Şehir içi sürüşlerde, aracın üst kapasitesine ulaşmak için maksimum güç vermesi gereken sürücüler için ideal bir araç. Aynı zamanda, aracın küçük boyutu sebebiyle, küçük park alanlarına ve dar sokaklara çok iyi uyum sağlamaktadır. Fiat 500e’nin tüm bu özellikleri, aracın yakıt ve çevre dostu bir araca sahip olmak için ideal olduğunu gösteriyor.

fiat 500e

Fiat 500e’nin Performansı

Fiat 500e, Fiat tarafından üretilen küçük, düşük maliyetli bir elektrikli arabalardan birisidir. Fiat 500e, toplamda 87 beygirlik elektrik motoru ve 24 kilovatlık litiyum-iyonlu bataryası ile donatılmıştır. Fiat 500e, saatte en fazla 130 km hıza erişebilir ve kısıtlı bir şarjla yaklaşık 150 kilometrelik bir sürüş mesafesi elde edebilir. Fiat 500e daha fazla performans ve uzun mesafe arası seyahat için hızlı şarj opsiyonlarına sahiptir. Diğer özellikler arasında güvenlik donanımları, konfor ve sürdürülebilirlik sayılabilir.

Fiat 500e’nin performansı, yakıt maliyeti gibi düşük olması ve hafif olmasıyla ortaya çıkar. Elektrik motorlarının tasarımı, hafifliğin ve aynı zamanda performansın uygun bir şekilde bir araya getirilmesini sağlaması sayesinde sağlanır. 500e, toplamda 87 beygirlik güç üreterek, 0’dan 100 km/saat’e yaklaşık 11 saniyede erişebilir. Fiat 500e; sürücüye hızlı dönüşler, iyi yokuş kalkış performansı ve güvenli bir seyahat sağlar. Silindir kapatma özelliğine de sahiptir, bu da motor gücünün daha verimli kullanılmasını sağlar.

Fiat 500e, düşük yakıt tüketimi ile her türlü konfor ve güvenlik özellikleri ile donatılmıştır. Özellikler arasında; hız sabitleyici, arka park sensörleri, yeni nesil kontrol özellikleri, yol bilgisayarı, keyfi karartma sistemi ve daha fazlası sayılabilir. Bu özellikler, seyahat esnasında güvenli bir şekilde sürüş keyfini arttırır. Fiat 500e, aynı zamanda yüksek performanslı sürüş için güvenli ve konforlu bir ortam sunar.

Fiat 500e, şarjının yarısından fazlasının 1 saat içinde tamamlanması için hızlı şarj opsiyonlarına sahiptir. Ayrıca, farklı güç kaynaklarından şarj edilebilen veya evin elektrik sirkülasyonundan şarj edilebilen bir enerji kaynağına sahiptir. Fiat 500e, ayrıca yüksek verimlilik ile elektrik tasarrufu sağlayan ve tüm çevre dostu özelliklere sahiptir.

Fiat 500e, konfor, güvenlik ve yüksek performans ile tasarlanmıştır. Elektrikli sürüşün keyfini sunarken, aynı zamanda sürücülerin daha uzun mesafe arası seyahat için konforu ve güvenliği de sağlamaktadır. Fiat 500e, düşük maliyetli, çevre dostu ve yüksek performanslı bir sürüş sunmaktadır.

fiat 500e

Fiat 500e’nin Tasarımı

Fiat 500e, en çok tercih edilen küçük boyutlu otomobiller arasında sayılır. Fiat 500e, Fiat 500 modeliyle aynı tasarımı kullanır. Fakat yeni Fiat 500e daha hafif ve daha çevreci bir otomobil olarak sunulur. Karoserinin tasarımı oldukça modern ve şık bir şekilde tasarlanmıştır. İç mekan ise, konforlu, modern ve ergonomik bir tasarıma sahiptir. Otomobil, seleflerinden daha küçük bir tasarımla teknolojik detaylarla donatılmıştır.

Fiat 500e, 2 silindirli elektrikli bir motora sahiptir. Bu motor, 134 beygir güç ve 200 Nm tork üretir. 0-100 km/h hızlanma süresi 8,7 saniyedir ve maksimum hız yaklaşık 115 km/h’dir. Ayrıca, otomobilin arka tekerlekleri, önden çekişli bir sürüş sistemiyle çalışır. Otomobili sürmek, sürücülerin keyifli ve konforlu bir deneyim yaşamasını sağlar.

Fiat 500e, seleflerinden daha düşük bir yakıt tüketimi sağlar. Otomobilin yakıt tüketim oranı, 100 km’de sadece 4,2 kWh’dır. Ayrıca, otomobilin emisyon değerleri, dünya çapında kabul edilen standartlara uygundur. Bu, otomobili çevreye çok daha dost bir şekilde kullanmak için ideal bir seçenektir.

Fiat 500e, oldukça uygun bir fiyata sunulur. Otomobilin fiyatı, 19.000 Euro’dan başlayan fiyatlarla satılmaktadır. Bu fiyat, otomobile sunulan özelliklerin makul bir şekilde değerlendirilmesi için yeterlidir ve küçük otomobiller arasında popülerdir. Bu da, otomobilin hayranları tarafından oldukça beğenildiğini gösterir.

Fiat 500e, küçük otomobiller arasında çok popüler bir seçenek olmuştur. Otomobilin tasarımı, modern bir tasarıma sahiptir ve konforlu bir sürüş deneyimi sunar. Ayrıca, otomobilin düşük yakıt tüketimi ve emisyon değerleri, çevreye dost bir sürüş sağlar. Kesinlikle bu popüler otomobil, küçük arabalar arasında en iyi seçeneklerden biri olarak kabul edilmektedir.

fiat 500e

Fiat 500e’nin Teknolojisi

Fiat 500e, Fiat’ın yeni akıllı ve kullanışlı elektrikli araba modeli. İtalyan tasarımının harmanlanmasıyla hazırlanmış olan Fiat 500e, diğer Fiat modellerinden daha verimli ve güçlü performansa sahip. Fiat 500e, alanında öncü bir teknolojinin özelliklerini sunuyor.

Fiat 500e, 83 bg’lik güç ve 218 Nm tork değeri ile çalışıyor. Bu güç, arabaya 0-100 km/saat hızlanmasını sağlıyor. Bu araba, elektrik motor gücünün yanı sıra, geri tepme itme gücü, dinamik dengelenme ve kontrol simülasyonu ve aracın istikrarını optimize etmek için geliştirilmiş bir süspansiyon sistemine de sahip.

Fiat 500e’nin dış teknolojisi, güçlü bir aydınlatma sistemi, otomatik farlar ve aynalar, çift kademeli kilit sistemi gibi özellikleri içeriyor. İçeride ise, arabanın özellikleri arasında sürücüye odaklanmış bir arayüz, kolay kullanılabilir kontroller, modern bir tasarım, özelleştirilebilir kontrol seçenekleri ve geri besleme sistemi bulunuyor.

Fiat 500e’nin fiyatı, güçlü teknik özelliklerine ve inovatif tasarımına göre oldukça uygun. Bu araba, ortalama 18.000 € ile 22.000 € arasında değişiyor. Bu araba, elektrikli araçlar için oldukça cazip bir seçenek sunuyor.

Fiat 500e, şehir içi ve kısa mesafe seyahatleri için idealdir. Fiat 500e, güçlü ve yenilikçi teknolojinin kullanımıyla, kullanıcılarının her zamankinden daha konforlu bir sürüş deneyimi sunmak için tasarlanmıştır.

fiat 500e

Fiat 500e’nin Maliyeti

Fiat 500e, Fiat’ın elektrikli bir otomobili olan Fiat 500e, Kaliforniya’da satışa sunulan bir model. Fiat 500e, otomobilin kendi kendine sürüşü, araca erişim, konfor ve entegre enerji yönetimi gibi özellikleri içeren kompakt bir paket içinde tasarlanmıştır.

Fiat 500e, 113 beygirlik güç ile tamamen elektrikli olarak dizayn edilmiş bir otomobildir. Yakıtlandırma sistemi kullanılmadan, sadece enerji depolayan batarya ile çalıştığı için, aracın yakıt maliyetleri oldukça düşüktür. Aynı zamanda, aracın elektrik motoru, aracın ağırlık merkezini araca yakın bir yere taşıyor ve coşkulu sürüşü destekliyor.

Fiat 500e, 8 yıl veya 100.000 mil garantili 87 kWh’lik bataryaları ile donatılmıştır. Batarya aracın gücü, araca erişim, aracın konforu ve enerji yönetimi gibi özelliklerinin sürmesini sağlar. Ayrıca, aracın ekonomik ve çevre dostu olmasını sağlayan sürüş modları da mevcuttur.

Fiat 500e, çoğu otomobille karşılaştırıldığında oldukça ucuz bir arabadır. Üretici fiyatı, düşük yakıt maliyetleri ve günlük kullanımlar için uygun olan kompakt boyutları nedeniyle, aracı satın almak isteyenler için çekici bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır.

Şimdiye kadar yapılan elektrikli araçlar arasında, Fiat 500e uygun fiyatlı olması ve kullanımı kolay olması nedeniyle öne çıkıyor. Kullanıcılar, Fiat 500e’nin yüksek performansı, üstün sürüş kalitesi ve konforuyla çok memnun kalıyor.

Son olarak, Fiat 500e, kullanıcıların düşük yakıt maliyetleri, hafifliği ve konforuyla çok sevilen bir arabadır. Kaliforniya’da satışa sunulan Fiat 500e, oldukça uygun fiyatlı ve çok kullanışlı bir araba olarak karşımıza çıkmaktadır.

fiat 500e

Yeni Fiat 500e Elektrikli Otomobil

Yeni 500e Hatchback, 3+1 ve Cabrio’nun 320 km’yi bulan menzili sayesinde işe, spor salonuna gitmek ve eve dönmek gibi günlük şehir içi yolculuklarınızın tamamına yetecek otonomiye sahip olacaksınız. Yeni 500e şehir içi sürüş amacıyla kullanıldığında, etkileyici performansı sayesinde yüksek bir menzil sunar.

Git

fiat 500e

Yeni Fiat 500e Elektrikli Otomobil

Yeni 500e Hatchback, 3+1 ve Cabrio’nun 320 km’yi bulan menzili sayesinde işe, spor salonuna gitmek ve eve dönmek gibi günlük şehir içi yolculuklarınızın tamamına yetecek otonomiye sahip olacaksınız. Yeni 500e şehir içi sürüş amacıyla kullanıldığında, etkileyici performansı sayesinde yüksek bir menzil sunar.

Git

fiat 500e

Fiat 500 Ailesi Fiyatları & Modelleri sahibinden’da

Satılık Fiat 500 Ailesi fiyatları ve araba modellerinin en güncel ilanları Türkiye’nin en büyük otomobil pazarı sahibinden’da! . BAYİ FİAT 500E LA PRİMA ISITMA CAM TAVAN 2023 MODEL: 2023: 1.001: Yeşil: 1.110.000 TL. 08 Nisan 2023: İstanbul Üsküdar:.

Git

fiat 500e

Yeni Fiat 500e Elektrikli Otomobil

YENİ FIAT 500e %100 Elektrikli Tüm Zamanların İkonik Stili, Yeni Bir Elektrikli Sürüş Deneyimi. Mevcut seçenekler: CABRIO; HATCHBACK; 3+1; 500 WORLD. Mevcut seçenekler: HATCHBACK. KEŞFET . 3+1. KEŞFET . 500 WORLD. Casa 500. Virtual Configurator. Electric mobility Apps.

Git

fiat 500e

Fiat Konfigüratör

Fiat konfigüratör ile modellerimizi keşfedin ve hayalinizdeki Egea, 500, Panda modellerini anında tasarlayın Karşınızda Fiat 500e. 500e Hatchback. Konfigüre Et. 500e 3+1. Konfigüre Et. 500e Cabrio. Konfigüre Et. İkonik Fiat 500 şimdi daha şaşırtıcı, daha parlak ve hiç olmadığı kadar cesur. 500 Hibrit Hatchback 2022.

Git

Fiyat Listesi

500e. Egea. Panda. FIAT PROFESSIONAL. FIAT ENGELSİZ HAREKET. FIAT SAHİBİ OLUN FIAT ONLINE SİZİ ARAYALIM KAMPANYALAR KONFIGÜRATOR TEST SÜRÜŞÜ 2.EL ARAÇ DEĞERLEME . FIAT marka tüm araçların Türkiye münhasır distribütörü Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.’dir.

Git

New Fiat 500 Electric Car

INFOTAINMENT. The Cinerama Infotainment system of the New Fiat 500 Hatchback, Cabrio and 3+1, with its bright 10,25.

Git

2024 FIAT® 500e

The fun-loving style icon returns, better than ever. Featuring smart Italian design and friendly vibes, the all-electric FIAT® 500e is getting ready to take on the future. Arriving early 2024. European models shown throughout. North American model may differ.

Git

2023 Fiat 500e Modelleri, Fiyatları ve Kampanyaları

Fiat 500e Hakkında Genel Bilgiler. 500e . Nesiller: 1 İlk Üretim Yılı: 2013 Motorlar: %100 Elektrikli Kasa Tipi: Hatchback Fiat 500e. 2012 Los Angeles Otomobil Fuarı’nda tanıtılan Fiat 500e, 111 HP ve 147 Tork değerinde sabit mıknatıslı, üç fazlı senkron tahrikli bir elektrik motoruyla çalışıyor.

Git

Fiat 500e Fiyatı ve Teknik Özellikleri

Fiat 500e Özellikleri. Önden çekişli Fiat 500e, 111 beygir 199Nm tork değerine sahip elektrik motorunu, 24 kWh lityum-iyon batarya ile beslemektedir.Fiat 500e menzili tam şarjda 135 KM kadar mesafe sunmaktadır. Chevrolet Bolt’un 380km menziline malesef yaklaşamıyor. Aracın hafifliği sayesinde bu elektrik motorları, otomobilin 0’dan 100km hıza 8 saniyede çıkmasını sağlıyor.

Git

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir
volkswagen arena