1. Anasayfa
 2. Otomobil

Fiat Araba

Fiat Araba

Fiat markasının ürettiği tüm arabalar genel olarak kaliteli, dayanıklı, rahat ve şık tasarımlarla dikkat çekiyor. Aralarında Fiat Aragona, 124 Spider, 500X, Punto ve Tipo gibi modeller bulunuyor. Fiat’ın son yıllarda ürettiği en popüler modeli olan Fiat Araba, mükemmel tasarımla, konforlu yolculuklar ve en üst düzeyde güvenlik kriterleri ile dikkat çekiyor.

Fiat Aragona modern ve şık tasarımıyla, konforlu sürüş deneyimi sağlıyor. Özellikle sürücü güvenliğini ön planda tutan dizel motor ve benzinli motor seçenekleriyle dikkat çekiyor. Çarpışma testlerinde alınan üstün sonuçlarıyla, ileri seviye güvenlik ve konfor özellikleri ile her zaman en üst düzeyde konfor sunuyor.

Fiat Aragona’nın gelişmiş teknolojisiyle, konforlu bir sürüş deneyimi sunuyor. Konfor için özel olarak tasarlanmış otomatik klima sistemi ve konforlu koltukları ile kullanıcıların keyfini çıkarmalarına yardımcı oluyor. Otomobilin içerisinde Bluetooth ve navigasyon destekli bir multimedya sistemi mevcut. Böylece kullanıcılar araba sırasında dilerseniz telefonunuzu kullanmak, dinlemek veya navigasyon desteği almak için güvenli bir şekilde araba kullanıyor.

Fiat Aragona, güvenlik, konfor, kalite ve teknolojiyi bir araya getiren modern bir otomobil olarak tanımlanabilir. Güvenli sürüş deneyimi ile, konforlu yolculuklar sağlayan ve modern şık tasarımı ile Fiat Aragona, her türlü yolculuğu kolaylaştırıyor. Fiat’ın ürettiği en kapsamlı arabayı, konforu ve güvenliği bir arada sunan Fiat Aragona’yı tercih ederek, keyifli ve güvenli bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz.

fiat araba

Fiat Araba: Tarihçe

Fiat araba, İtalyan otomotiv endüstrisinin öncüsü olan Fabbrica Italiana Automobili Torino tarafından (F.I.A.T.) 1899 yılında kurulmuştur. Fiat, Fransa, İngiltere ve Almanya’nın otomotiv endüstrilerinin en önemli isimlerinden biri haline gelmiştir. Fiat’ın ilk arabaları, tekerleklerin hareket etmesine izin vermek için mekanik bir motor kullanan basit arabalardı. 1899 yılında, Fiat’ın ilk arabası, 3 silindirli, 4 kapılı, 918 cm³’lük bir motora sahip olan ve top speed’inin 22 km/s olduğu 3.5 HP olarak adlandırılan bir araba idi.

Fiat, 1910 yılına kadar arabalarını geliştirmiştir. İlk arabaları, daha küçük ve pahalı olan 500 Topolino adı verilen arabalardı. Bu arabalar, küçük çaplı ve kullanımı kolaydı. Bu arabaların konforu, dayanıklılığı ve uygun fiyatları onları popüler hale getirdi.

Fiat, 1920’li yıllarda üretimlerine devam etti ve arabalarının tasarımlarını geliştirdi. Bu dönemde, 50/60 ve 501 modelleri yaygın olarak kullanıldı. 20’li yıllarda, Fiat aynı zamanda ürettiği “Tutto Terreno” adlı 4×4 arabayı da üretti.

İkinci Dünya Savaşı’ndan sonra, Fiat arabalarını teknolojik olarak geliştirdi ve 1970’lerde 128 ve 127 modellerini üretmeye başladı. Bu arabalar, daha güvenli, daha konforlu ve daha verimli oldu. 1980’lerde Uno ve Panda modelleri üretildi. 1990’larda, Punto ile Fiat yeni bir araba çizgisi başlattı. 2000’lerde, Stilo, Grande Punto ve 500 model arabaları üretildi. Bugün, Fiat’ın ana araba modeli Fiat 500dir. Fiat, ürettiği arabaların her birinin benzersiz tasarımları, konfor, güvenlik ve çevre dostu özellikleri ile tanınmaktadır.

fiat araba

Fiat Aracın Özellikleri

İtalya’nın önde gelen otomobil üreticisi olan Fiat, arabalarının özellikleri ve performansları ile tanınmıştır. Aralarında Fiat 500, 500X, Freemont, Fiorino, Doblo ve 500L olmak üzere birçok modeli bulunan Fiat, her zevke ve amaca uygun araba modelleri sunmaktadır.

Fiat modelleri, aktif sürüş teknolojileri ile standart olarak donatılmıştır. Bu teknolojiler arasında; İleri Çarpışma Uyarı Sistemi, Dış Ortam Ses Uyarı Sistemi, Aktif Duruş Kontrolü ve Aktif Fren Asistanı yer almaktadır. Fiat modelleri, ayrıca düşük yakıt tüketimi, düşük emisyon ve düşük bakım maliyetleri ile de öne çıkmaktadır.

Fiat modelleri, ayrıca çoklu güvenlik özellikleri ile de donatılmıştır. Örneğin, arabalar çarpışma enerjisini hafifletmek için özel bir güvenlik tasarımına sahip olup, yolcu için özel emniyet kemeri ile donatılmıştır. Ayrıca, Fiat modelleri çoklu hava yastık sistemleri ile donatılmıştır.

Fiat arabaların, üstün şekilde tasarlanmış ergonomik kabinleri ile konfor ve güvenlik ön plandadır. Fiat modelleri, araba sürücüleri ve yolcuları için şık ve konforlu oturma grupları sunmaktadır. Ayrıca, Fiat arabaların geniş gövdeleri, üstün sürüş performansı ile yolculara daha fazla konfor sağlamaktadır.

Fiat arabalar, benzinli ve dizel motorlar ile donatılmıştır. Dizel motorlar çevre dostu özellikleri ile tüketicilere ekonomik bir performans sunmaktadır. Aralarında otomatik, manuel ve dizel otomatik şanzımanlar da bulunan Fiat modelleri, ekonomik fiyat etiketi ile kullanıcıların dikkatini çekmektedir.

Fiat arabalar, tüm zamanlarda beğeni ile karşılanmıştır. Her zevke ve amaca uygun özellikleri, üstün sürüş performansı, konforlu kabinleri, ekonomik fiyat etiketi ve çevre dostu özellikleri ile Fiat, araba kullanıcılarının vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır.

fiat araba

Karşılaştırmalı Fiat Modelleri

Fiat, özellikle kompakt araba modeliyle çok popüler bir otomobil markası olan İtalyan bir markadır. Fiat’ın birçok otomobil modeli vardır ve bunların hepsi de farklı özelliklere sahiptir. Bu yüzden karşılaştırmalı olarak kullanıcılar Fiat modellerini inceleyebilirler.

Fiat modelleri arasında en çok tercih edilen modeller arasında Fiat 500, 500L, 500X, 124 Spider, Panda ve Punto bulunmaktadır. Fiat 500, kompakt bir araba olarak dizayn edilmiştir ve kompakt boyutunda bir araba olarak oldukça hafif ve çok kullanışlıdır. 500L, orta boyutlu bir araba olarak dizayn edilmiştir ve daha büyük kapasitesi ile daha konforlu bir sürüş sunmaktadır. 500X ise SUV (Sport Utility Vehicle) olarak tasarlanmıştır ve daha büyük boyutlu bir araba olarak daha fazla konfor ve fonksiyonellik sunmaktadır. Fiat 124 Spider ise sportif bir araba olarak tasarlandı ve tüm Fiat modellerinden daha performanslı bir araba olarak sürüş keyfini sunar.

Fiat modellerinin hepsi de farklı donanımlara ve özelliklere sahiptir. Özellikle Panda ve Punto modelleri, belirli özellikleri içeren oldukça uygun fiyatlı modeller olarak dikkat çeker. Fiat 500, 500L ve 500X ise kompakt SUV ve spor araba türleri olarak daha yüksek özellik ve özelliklere sahip olduklarından, bu modellerin fiyatları daha yüksek olmaktadır. Genel olarak bakıldığında, Fiat kullanıcıları için çok fonksiyonel ve konforlu arabalar sunmaktadır.

Model Kapasite Fiyat
Fiat 500 Kompakt 14.000 €
Fiat 500L Orta Boy 18.000 €
Fiat 500X SUV 22.000 €
Fiat 124 Spider Spor 30.000 €
Fiat Panda Kompakt 11.000 €
Fiat Punto Kompakt 10.000 €

Fiat modelleri arasından kullanıcılar tercih etmek istedikleri arabayı seçebilir. Kullanıcılar, aralarındaki farkı göz önünde bulundurarak, aradıkları özellikleri, kapasiteyi ve fiyatı karşılaştırmalı olarak dikkate alarak en iyi seçenekleri belirleyebilir. Daha konforlu ve fonksiyonel bir araba için yüksek özellik ve fiyatlı modeller tercih edilebilir. Daha uygun fiyatlı ve daha kompakt bir araba için ise Panda ve Punto modelleri tercih edilebilir.

fiat araba

Yüksek Performanslı Fiat Modelleri

Fiat, çeşitli performanslı araba modelleri sunan uluslararası bir otomobil üreticisidir. Fiat’ın yüksek performanslı modelleri, kaliteli malzeme ve işçilik ile donatılmış, benzersiz tasarımlar sunar. Yüksek performanslı Fiat modelleri, mükemmel performans ve konforu bir araya getiren mükemmel bir teknolojiyi müşterilere sunarlar.

Fiat’ın yüksek performanslı modellerinden bazıları, 500 Abarth, Qubo, 500X, Tipo ve Punto’dur. Her biri kendine has özelliklere sahiptir. 500 Abarth, 1.4 litrelik üç silindirli motora sahiptir. Yüksek performansa sahip bu model, 132 beygir gücünde ve 206 Nm tork sağlayan mükemmel bir deneyim sunar. Ayrıca, yüksek hızda yolda kalma ve konforu arttırmak için özel bir bilgisayar destekli direksiyon sistemi ile donatılmıştır.

Qubo, kompakt bir SUV’dur. 1.4 litrelik üç silindirli motora sahiptir ve 111 beygir gücünde ve 152 Nm tork sağlayarak mükemmel performans ve konforu bir araya getirir. Qubo’nun konforu, özel donanım ve kaliteli malzemeler sayesinde arttırılmıştır.

500X, yeterli alana sahip bir hatchback olarak düşünülebilir. 1.6 litrelik 4 silindirli motora sahiptir ve 120 beygir gücünde ve 320 Nm tork sağlayarak mükemmel performans ve konforun keyfini çıkarın. 500X, ayrıca kendine has özelliklere sahip özel bir donanımla donatılmıştır.

Tipo, kompakt bir hatchback’dir. 1.4 litrelik 4 silindirli 12 beygir gücünde ve 206 Nm tork sağlayan harikulade bir model sunar. Tipo, her biri kendine has özelliklere sahip özel donanımla donatılmıştır. Ayrıca, konforu arttırmak için güvenliği arttırmak için özel güvenlik önlemleri alınmıştır.

Punto, kompakt bir hatchback olarak düşünülebilir. 1.2 litrelik 4 silindirli motora sahiptir ve 77 beygir gücünde ve 115 Nm tork sağlayan harika bir model sunar. Punto, her biri kendine has özelliklere sahip özel donanımla donatılmıştır. Ayrıca, güvenliği arttırmak için özel güvenlik önlemleri alınmıştır.

Fiat, çeşitli yüksek performanslı modelleri ile müşterilerine benzersiz tasarımlar sunmaktadır. Tüm modeller, kaliteli malzeme ve işçilik ile donatılmış, benzersiz tasarımlar sunmaktadır. Fiat, çeşitli performanslı araba modelleri sunarak müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

fiat araba

Fiat Aracın Fiyatları ve Ödeme Seçenekleri

Fiat Aracın Fiyatları ve Ödeme Seçenekleri, Fiat markasına sahip araçların alınması için gerekli olan fiyat bilgileri ve ödeme seçenekleri hakkında bilgi vermektedir. Fiat, geniş bir araç modeli aralığına sahip bir markadır ve arabalarının fiyatları, her bir aracın özelliklerine ve seçilen donanımlara göre değişir.

Fiat markalı araçlar, bütçenize ve kullanım amacınıza uygun olarak farklı seçenekler sunar. Lüks modeller arasında, Fiat 500X ve Fiat 500L, ekonominin popüler arabaları arasında Fiat Panda ve Fiat Punto bulunmaktadır. Her bir araç için, farklı donanımların, seçeneklerin ve fiyatların kombinasyonları vardır. Örneğin, Fiat 500L’in en ucuz modelleri 18.900 Euro’dan başlayarak, en pahalı modelleri 24.500 Euro’ya kadar değişebilmektedir. Ayrıca, Fiat’ın SUV modelleri arasında, Fiat 500X’in en ucuz modelleri 22.900 Euro, en pahalı modelleri ise 28.200 Euro’ya kadar değişebilmektedir.

Fiat’ın her model arabası için, satın alma ve ödeme seçenekleri de mevcuttur. Satın alma seçenekleri arasında, tam ödeme ve finansal kiralama seçenekleri bulunmaktadır. Ödeme seçenekleri arasında, çeşitli taksit seçenekleri, faizsiz ödeme seçenekleri ve peşin ödeme seçenekleri mevcuttur. Ayrıca, Fiat’ın çeşitli promosyon ve indirimleri de mevcuttur.

Fiat aracın fiyatları ve ödeme seçenekleri, aracın modeline, donanımlarına ve finansal seçeneklerine göre değişebilmektedir. Bu nedenle, satın almak istediğiniz Fiat aracı için en doğru fiyatları ve ödeme seçeneklerini anlamak için en yakın Fiat satıcısına başvurmanız gerekebilir.

fiat araba

Fiyat Listesi

Fıat Otomobil Modelleri 500 500e Egea Panda FIAT PROFESSIONAL FIAT ENGELSİZ HAREKET FIAT SAHİBİ OLUN FIAT ONLINE SİZİ ARAYALIM KAMPANYALAR KONFIGÜRATOR TEST SÜRÜŞÜ 2.EL ARAÇ DEĞERLEME.

Git

fiat araba

Fiat Otomobil Modelleri ve Fiyatları

Fiyat Listesi EN YAKIN FIAT Konfigüratör Fiat Otomobil Modelleri Sizin için en uygun Fiat hangisi? Modellerimizi keşfedin! İhtiyaç duyduğunuz her şey için ezber bozan Egea ailesi ile tanışın. Yeni Egea Sedan KEŞFET Yeni Egea Hatchback KEŞFET Yeni Egea Cross KEŞFET Yeni Egea Cross Wagon KEŞFET.

Git

fiat araba

Fiat

Fiat ticari ve binek araç modelleri ve otomobil detayları ve fiyat listesinin bulunduğu Fiat Resmi Web Sitesi.

Git

fiat araba

Fiat Otomobil Kampanyaları

Fiat Otomobil Kampanyaları – Sıfır Araç Kampanyaları | Fiat HEMEN İNCELE Fiat Araç Modelleri ile İlgili Kampanyalara Ulaşın TÜM MODELLER Yarısını Şimdi, Kalanını 1 Sene Sonra Ödeyin! FIAT Egea Ailesi yarısını şimdi, kalanını 1 sene sonra ödeme seçeneğiyle sizi bekliyor! HEMEN İNCELE HEDİYE YAKITIN ADRESİ FIAT SERVİSLERİ.

Git

fiat araba

Egea Cross

Bağlantılı araç teknolojisi Fiat Connect, mobil uygulaması ile sizi Fiat’ınıza her yerden bağlar. Kontrol ve kolaylık hep sizinle olur. KABLOSUZ TELEFON ŞARJI Yeni Egea, kablosuz sarjı destekleyen telefonunuzu kablolarla uğraşmadan şarj edebilmenizi sağlar. ANAHTARSIZ GİRİŞ ÇALIŞTIRMA Artık aracınızın anahtarını kullanmanıza gerek yok.

Git

Fiat Online Rezervasyon

İstediğiniz Fiat modelini seçin, Fiat Online’dan rezervasyonunuzu yaptırın; aracınızı kapınıza getirelim paket ve renk seçin. Dilediğiniz araç kombinasyonlarınızı oluşturun, hayalinizdeki Fiat’ı tasarlayın. Herhangi bir desteğe ihtiyacınız olursa, satış danışmanlarımızla görüntülü ya da yazılı olarak .

Git

Fiat 500 Ailesi Fiyatları & Modelleri sahibinden’da

Fiat 500 Ailesi Fiyatları & Modelleri .

Git

Taksitle Fiat 2. El Araba Fiyatları ve Modelleri

Fiat İkinci El Araba Modelleri OtoSOR’da Sizleri Bekliyor! Fiat fiyatları ikinci el araçlarda çok sayıda avantaj sunuyor. Klasikleşen modellerden vazgeçemeyenlerden iseniz; Fiat Linea, Fiat Punto, Fiat Bravo ve Fiat Albea en çok tercih edilen ikinci el araçlar arasında yer alıyor. Yedek parça sorununun olmadığı Fiat markasında .

Git

Satılık İkinci El Fiat Fiyatları

2. el Fiat fiyatları, modelleri ve teknik özellikleri Araba’da. Bütçenize uygun satılık 2. el Fiat Arabaları inceleyin, kolayca satın alın!.

Git

2023 Fiat Fiyat Listesi, Sıfır Fiat Otomobil Fiyatları

2023 Fiat Fiyat Listesi, Sıfır Fiat Otomobil Fiyatları – Sifiraracal Fiat Modelleri Fiat Fiyat Listesi 500 Fiyat Listesi Dolcevita 1.0 Hybrid 70 HP 999cc Manuel Hibrit 718.900 TL Panda Fiyat Listesi City 1.0 70 HP Hybrid 999cc Manuel Hibrit 538.900 TL Cross 1.0 70 HP Hybrid 999cc Manuel Hibrit 599.900 TL 500C Fiyat Listesi.

Git

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir