1. Anasayfa
 2. Otomobil

Fiat Egea Cross

Fiat Egea Cross

Fiat Egea Cross, Fiat Group’un yeni ürünü olan Egea konseptine dayanan bir SUV’dur. Fiat Egea Cross, önceki modelinin tasarımını geliştirmek ve uzun mesafeler için özellikle çıkarmak amacıyla tasarlandı. Fiat Egea Cross, yüksek kaliteli donanımları ve modern teknolojileri bir araya getiriyor, Fiat tutkunlarının beğenisine sunuyor.

Fiat Egea Cross, geleneksel bir SUV görünümünün yanı sıra klasik Fiat stiliyle bir araya geliyor. Güçlü ve ceviz kesme tasarımı, ön ve arka ızgara, Y şeklindeki LED farlar, geçişli tavan bar ve çerçeveli camlar, Egea Cross’un dış tasarımının karakteristik özellikleridir.

Fiat Egea Cross’un iç mekanı, önceki Egea’ya kıyasla daha konforlu ve daha modern bir deneyime sahip. Geniş ve konforlu iç mekanı, sürücü ve yolcular için yüksek konfor sağlıyor. İç mekanla birlikte Fiat Egea Cross, çevresel sessizlik, çoklu kontrol elemanları, ısıtmalı dört tekerlekli direksiyon kamı ve geri görüş kamerası gibi güçlü teknolojilere de sahiptir.

Fiat Egea Cross, aynı zamanda çok çeşitli güvenlik önlemleri de sunuyor. Yüksek performanslı hava yastıkları, ABS, EBD, vites uyarısı, sürücü uyarı sistemi, hız sabitleme sistemi ve arka park sensörü ile donatılmıştır.

Fiat Egea Cross, sahip olduğu tüm özellikleriyle, SUV segmentinde yüksek konfor ve güvenlik özelliklerini sunmaya hazır. Güçlü ve modern tasarımı, yüksek konforlu iç mekanı ve güvenlik özellikleriyle Fiat Egea Cross, sürüş keyfini konforlu bir deneyime dönüştürüyor.

fiat egea cross

Fiat Egea Cross: Bir Efsane Yeniden Diriliyor

Fiat Egea Cross, Fiat markasının sunduğu yeni bir crossover modelidir. Yeni aracın tasarımı, özellikleri ve teknolojisi, markanın klasik mirasını ve modern standartlarını bir araya getiriyor. Fiat Egea Cross, dikkat çekici, rahat ve uygun fiyatlı bir aracın yanı sıra, özellikleriyle de dikkat çekiyor.

Yeni Egea Cross, size benzersiz ve eşsiz bir sürüş deneyimi sunuyor. Ortak sınıfın en iyi direksiyon sistemini sunan aracın özellikleri arasında elektronik kontrollü direksiyon sistemi, ön-arka hava süspansiyonu, sürücü destek sistemleri ve akıllı aracın kontrol sistemi sayılabilir. Aracın tasarımı, açık çizgiler ve sınıfının en iyi aerodinamik özellikleriyle dikkat çekiyor.

Fiat Egea Cross, 7 farklı motor seçeneğiyle sunuluyor. Motor seçenekleri arasında 1.0 litre benzinli motor, 1.4 litre benzinli motor ve 1.3 litre dizel motor sayılabilir. Aracın diğer özellikleri arasında Uconnect sistemi, en gelişmiş navigasyon sistemi, Apple CarPlay, Android Auto ve Wi-Fi özellikleri sayılabilir.

Fiat Egea Cross, aynı zamanda konfor düzeyi ve güvenlik özellikleri bakımından da zengin bir aracı sunuyor. Aracın konfor özellikleri arasında deri döşeme, ısıtmalı koltuklar, klima, kol dayama, arka koltuk sırt kısmının düşürülmesi ve el bagajı sayılabilir. Bunlara ek olarak aracın güvenlik özellikleri arasında ABS fren sistemi, ESP (Elektronik Stabilite Kontrolü), BAS (Bölgesel Frenleme Sistemi) ve çok alanlı çarpma koruması sayılabilir.

Fiyat olarak Fiat Egea Cross, 199 bin TL ile 229 bin TL arasında değişiyor. Aracın sunduğu benzersiz tasarım ve özellikleriyle, sınıfının en iyi aracı olarak görülüyor. Fiat Egea Cross, Efsane bir aracın yeniden dirilişi olarak kabul ediliyor.

fiat egea cross

Fiat Egea Cross: Teknik Özellikleriyle Çevreci Sürüş

Fiat Egea Cross, çevreci sürüşün önde gelen örneklerinden biri. Yeni teknolojileri kullanan bu model, sürücülerin ekonomik ve çevreci bir şekilde sürüşün keyfini çıkarmalarını sağlar. Fiat Egea Cross, düşük yakıt tüketimi, çevreci yapısı, zarif görünümü, olağanüstü güvenlik donanımı ve çevre dostu fonksiyonlarıyla modern sürücülerin ihtiyaçlarını karşılamaya odaklanmıştır.

Fiat Egea Cross, Fiat’ın yeni nesil 1.6 litrelik MultiJet Diesel motoruyla donatılmıştır. Bu motor, kullanıcıların yolculuklarında daha az yakıt tüketiminin keyfini çıkarmalarını sağlar. Ayrıca, verimli bir sürüş deneyimi sunan EcoDrive sistemi sayesinde, sürücüler yakıtlarını daha verimli kullanabilecekler. Fiat Egea Cross’un üstün konforu ve kalitesi, benzersiz bir sürüş deneyimi sunar. Otomobilin iç mekanı, sürücünün konforunu arttırmaya yönelik özelliklerle donatılmıştır.

Fiat Egea Cross, güçlü ve çevre dostu şasi performansına sahiptir. Bu otomobil, sürücülere çevreci sürüşün keyfini çıkarmalarını sağlar. Otomobilin çevre dostu sürüş özellikleri, düşük emisyonlu motoruyla birlikte gelir. Ayrıca, otomobilin düşük yakıt tüketimine ek olarak, eko modu ile sürücüler yakıtlarını optimum seviyede kullanabilirler. Ayrıca, Fiat Egea Cross, sürücülerin araca bağlanmasını sağlayan çeşitli multimedya ve destek özellikleriyle donatılmıştır.

Fiat Egea Cross, sürücülere yüksek performans ve üstün kalite sunan çevreci sürüşün öncüsüdür. Otomobil, düşük yakıt tüketimi, çevre dostu fonksiyonları ve çeşitli multimedya ve destek özellikleri ile donatılmıştır. Sürücüler, bu otomobille ekonomik ve çevreci bir şekilde sürüşün keyfini çıkarabilecekler. Fiat Egea Cross, modern sürücüler için oldukça cazip bir seçenek.

fiat egea cross

Fiat Egea Cross: Kompakt Fakat Büyük Darbeler Veren SUV

Fiat Egea Cross, kompakt boyutlu fakat büyük performansı ile dikkat çeken bir SUV aracıdır. Bu araç dikkat çekici tarzı ile kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarmaktadır. SUV aracın kullanıcılara çoğu konuda kaliteli bir sürüş deneyimi sunmaktadır. Fiat Egea Cross, yakıt tasarruflu motorları ile adeta ekonomik sürüşün hakimiyetini almıştır. Egea Cross, 1.4 litrelik beş silindirli benzinli motor ile donatılmıştır. Bu motor araçta 120 HP güç ve 220 NM tork üretmektedir. Egea Cross, aynı zamanda üst seviye konforu ve güvenliği sağlamayı amaçlayan teknolojileri de barındırmaktadır. Bu araca monte edilen birçok teknolojik özellik sayesinde aracın kaza riski önemli ölçüde azaltılmaktadır. Egea Cross, aracın dizaynının yanı sıra, herhangi bir yol koşulunda kullanıcıların konforlu bir şekilde sürüş yapmalarını sağlayan süspansiyonları ile de dikkat çekmektedir. Bu araç, üç farklı tipte sunulmaktadır: Pop, Lounge ve Cross. Bu üç seçenek, kullanıcının aracın donanım seviyesini özelleştirmesini sağlamaktadır.

Fiyat olarak, Fiat Egea Cross’un üç seçenekli fiyatı 129.500 TL’ten 160.000 TL’ye kadar değişmektedir. Bu aracın standart donanımı arasında Mp3’ü destekleyen ve navigasyonlu bir ekran, yedek lastik, otomatik klima ve arka koltukların ayarlanabilmesi gibi özellikler bulunmaktadır. Egea Cross’a opsiyonel olarak alabileceğiniz özellikler arasında far ve sis farlarının otomatik olarak devreye girmesi, ön ve arka park sensörleri ve çift bölgeli otomatik klima bulunmaktadır. Tüm bu özellikler arasında, aracın kullanıcılarına sunacağı konforun artmasını sağlamaktadır.

Fiat Egea Cross, SUV sınıfındaki aracın sürücülerin aradıkları rahatlık, performans, güvenlik ve ekonomi arasındaki iyi dengeye sahip olması ile öne çıkmaktadır. Aracın kullanıcılarına sunacağı özellikler arasındaki çeşitlilik ile kullanıcıların rahat bir şekilde sürüş yapmalarını sağlamaktadır. Fiat Egea Cross, farklı seçenekleri ile kullanıcılarına özelleştirme seçenekleri sağlayarak SUV aracı kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olmaktadır.

fiat egea cross

Fiat Egea Cross: Teknolojik Özellikleriyle Eşsiz Sürüş Deneyimi

Fiat Egea Cross çok özel bir sürüş deneyimini sunan teknolojik özellikleri ile dikkat çekiyor. Kendi sınıfının en üstünde konumlandırmış olan Fiat Egea Cross’un, performansını artırmak için geliştirilmiş çok özel özellikleri var. Güçlü ve istikrarlı bir sürüş deneyimi sunan Fiat Egea Cross, hız tutkunlarına adanmış mükemmel bir sürüş deneyimi yaşatıyor.

Fiat Egea Cross’un çok özel olan teknolojik özelliklerinden biri sürücü destek sistemleri. Sürücü destek sistemleri, kamera ve sensörler yardımı ile sürücülerin hız ve mesafeyi kontrol etmelerine, park etmelerine ve çevredeki trafiğe anında cevap vermelerine yardımcı oluyor. Bu sistemler, sürücülerin trafik sıkışıklığına karşı daha güvenli ve konforlu bir sürüş deneyimi yaşamalarını sağlıyor.

Fiat Egea Cross ayrıca çok özel bir iklim kontrol sistemine de sahip. İklim kontrol sistemi, her yolcuya güzel bir sürüş deneyimi sağlamak için konfor ve sürüş konforunu artırmak için özel olarak tasarlanmış. İklim kontrol sistemi, sürücünün hava sıcaklığı, nem ve hava hareketlerini kontrol etmesi ve trafikte rahat bir sürüş deneyimi yaşaması için yardımcı oluyor.

Fiat Egea Cross, üstün teknolojik özellikleri ve eşsiz sürüş deneyimiyle öne çıkıyor. Sürücü destek sistemleri, iklim kontrol sistemi ve dijital teknolojiler ile donatılmış bir aracın kusursuz sürüş deneyimine sahip olan Fiat Egea Cross, serin, konforlu ve güvenli bir sürüş deneyimi sunuyor.

fiat egea cross

Fiat Egea Cross: Özelleştirme ve Konfor Seçenekleriyle Güçlü Üstünlükleri

Fiat Egea Cross dünyanın önde gelen otomotiv üreticilerinden Fiat tarafından üretilen, özelleştirme ve konfor seçenekleriyle güçlü üstünlükler sunan bir araçtır. Bu araç, önceki Fiat Egea modelinin daha kapsamlı, daha konforlu ve daha özel bir versiyonudur. Fiat Egea Cross, sürücünün ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış çok özel özellikleriyle dikkat çekiyor.

En önemli özellikleri arasında, özel konfor seçenekleri ve özelleştirme olanakları yer alıyor. Fiat Egea Cross, sürücü ve yolcuları için en yüksek konforu sağlamak için donanımlı seçenekler sunuyor. Örneğin, arka koltukların katlanması, arka koltukların sürücü ve yolculara geniş bir alan sunması gibi. Özelleştirme seçenekleri de araba sahibi olan kişilerin kişisel zevklerini tam olarak yansıtan özellikler sunuyor. Örneğin, çamurluklar, jant tasarımları, arka çamurluklar, kapılar, tavan, göstergeler vb. gibi seçenekler mevcut. Böylece, kullanıcı aracını istediği gibi özelleştirebilir.

Fiat Egea Cross, dört silindirli benzinli ve dizel motor seçenekleri de sunuyor. Tüm motor seçenekleri, performans ve ekonomiyi uyumlu bir şekilde göz önünde bulundurarak tasarlanmıştır. Motor seçenekleri arasında, 120 beygirlik benzinli motor, 110 beygirlik benzinli motor ve 90 beygirlik dizel motor bulunuyor. Bu seçenekler, aracın tüm sürüş koşulları için ideal kontrol ve güç sağlamak için tasarlanmıştır.

Fiat Egea Cross, konfor ile özelleştirme seçenekleriyle güçlü üstünlükleri sunmaya devam ediyor. Hafif ama güçlü motorlar, standart konfor özellikleri ve özelleştirme seçenekleri araba sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. Fiat Egea Cross, konforlu ve keyifli bir sürüş deneyimi sunmak için özel olarak tasarlanmıştır.

fiat egea cross

Egea Cross

URBAN. • Yeni FIAT logosu ve yeni parlak siyah ön ızgara. • Yeni buz gri Cross ön tampon ve gövde kaplamaları. • Full LED ön farlar & LED arka farlar. • Carplay Android Auto destekli 7’’ tablet ekran. • 17’’ Elmas Kesim Alaşımlı Jantlar.

Git

fiat egea cross

Fiat Egea Cross Lounge Modelleri

Seçimleriniz size yol göstersin: Yeni Egea, gündelik hayatınızı daha pratik, daha keyifli ve daha eğlenceli hale getirmek için tasarlandı. DAHA FAZLASINI KEŞFET. “Ürün verileri ve görselleri Türkiye’de satışa sunulanlarla farklılık gösterebilir. Tofaş, önceden haber vermeksizin ürün detaylarını değiştirme hakkına .

Git

fiat egea cross

Fiat Egea Cross Fiyatları & Modelleri sahibinden’da

Satılık Fiat Egea Cross fiyatları & araç modellerinin en güncel ilanları Türkiye’nin en büyük otomobil pazarı sahibinden’da! – 46 Fiat Egea Cross Fiyatları & Modelleri sahibinden mobil uygulamasının milyonlarca kullanıcısına sen de katıl !.

Git

fiat egea cross

2023 Fiat Egea Cross Fiyatı ve Özellikleri

Fiat, Egea Cross’un iç mekanında diğer modellerden çok da farklı çizgiler kullanmıyor. Krom detaylarla süslenen deri direksiyon ve 10 inç boyutundaki bilgi-eğlence sistemiyle kullanıcılara başarılı bir kokpit sunan Egea Cross, 7 inç boyutundaki kadran ile de ihtiyaç duyulabilecek tüm bilgileri kullanıcıya aktarıyor.

Git

fiat egea cross

Egea Sedan

KÖR NOKTA UYARI DESTEĞİ. Yeni Egea, saatte 10 km’den yüksek hızlarda seyrederken aracın hem yanlarında hem de arkasında kalan kör noktalardaki nesneleri algılar ve hem sesli sinyalle hem de yan aynada bir ışıkla sizi uyarır. Bu işlev ayrıca, otoparkta geri manevralar sırasında size doğru gelen bir aracı algılamanıza da .

Git

Fiyat Listesi

Egea. Panda. FIAT PROFESSIONAL. FIAT ENGELSİZ HAREKET. FIAT SAHİBİ OLUN FIAT ONLINE SİZİ ARAYALIM KAMPANYALAR KONFIGÜRATOR TEST SÜRÜŞÜ 2.EL ARAÇ DEĞERLEME EN YAKIN FIAT . FIAT marka tüm araçların Türkiye münhasır distribütörü Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.’dir.

Git

2023 Fiat Egea Cross Modelleri, Fiyatları ve Kampanyaları

Fiat Egea Cross Teknik Özellikleri. 1368 cc hacmindeki 1,4 litre Fire 95 HP benzinli motor ünitesi 95 beygir güç ve 127 Nm Tork değerleri üretiyor. 6 İleri manuel şanzımana sahip bu motor ünitesi ürettiği gücü ön tekerleklere aktarmaktadır. Ayrıca 0’dan 100 kms’e hızlanma süresi 12,9 saniye ve maksimum hızı 174 kms’tir.

Git

Yeni Egea Hybrid

Egea’nın yeni hibrit versiyonu, yüksek performansını yeni nesil 130 HP güç ve 240 NM torka sahip, 1.5 litrelik, 4 silindirli turbo benzinli FireFly motor ile 48-Volt bataryaya sahip 15 kw’lık elektrik motorun sinerjisinden alıyor. Egea Hybrid ile birlikte 7 ileri çift kavramalı otomatik şanzıman da Fiat markasında ilk defa .

Git

YENİ EGEA

YENİ EGEA CROSS WAGON LOUNGE. Suni Deri Destekli ve Çift Dikişli Cross Kumaş 17” Cross Elmas Kesim Alaşımlı Jantlar . – Yeni FIAT Logosu ve Parlak Siyah Ön Izgara – Halojen Ön-Arka Farlar – 15” Kapaklı Sac Jantlar – Manuel Klima – Ön Kol Dayama – 3,5 TFT Gösterge Paneli.

Git

Fiat

İlan Tarihi 20 Mayıs 2023. Marka Fiat. Seri Egea Cross. Model 1.6 Multijet Urban. Yıl 2022. Yakıt Dizel. Vites Otomatik. Araç Durumu İkinci El. KM 6.000.

Git

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir
araba süpürgesi