1. Anasayfa
 2. Otomobil

Fiorino Otomobil Ruhsatli

Fiorino Otomobil Ruhsatli

Fiat Fiorino, Fiat’ın küçük araçları arasında yer alan otomobil ruhsatlı bir araçtır. Otomobilin kompakt tasarımından dolayı kullanıcılarına konforlu ve hızlı bir sürüş sunar. İtalyan üreticisi tarafından üretilen bu araç, çok konforlu bir aracılık hizmeti sunmak için günümüzde dünya çapında çok popülerdir.

Fiorino, adını İtalyan mitolojisinden almıştır. Güçlü motorlu ve modern tasarımlı araç, 15 yıllık bir üretim süreci içerisinde, günümüzde küçük araçların en popüler modellerinden biridir. Araç, küçük araçlar arasında manevra kabiliyetinin artmasını sağlamak için tasarlanmıştır.

Fiorino, kullanıcılarına birçok modern özellik barındıran bir aracılık sunar. Otomobilin önden çekişli olarak tasarlanmış motoru, sürücüye mükemmel bir sürüş performansı sunar. Otomobilin manuel ve otomatik versiyonları da mevcuttur. Otomobil aynı zamanda kullanıcılarına kolay kullanımı ve güvenli sürüşü sağlamaya yardımcı olacak kılavuzlu sürüş ve konfor sistemleri sunmaktadır.

Fiat Fiorino, dünya çapında küçük araçlar arasında en popüler araçlardan biridir. Güçlü motoru, modern tasarımı, konforlu sürüşü ve kullanıcı dostu özellikleri sayesinde kullanıcılara kolaylık sağlamaktadır. Portugalda, İspanya’da ve çok sayıda farklı ülkede piyasaya sürülen bu araç, küçük araçlar arasında kusursuz bir aracılık sunmaktadır.

fiorino otomobil ruhsatli

Fiorino Otomobilin Özellikleri

Fiat’ın ürettiği Fiorino Otomobil, uygun fiyatlı bir çözüm sunan sıfır km araçlar arasında popüler bir seçim olarak karşımıza çıkıyor. Kullanışlı ve modern tasarımı ile tüm ailelerin beğeneceği bir araca sahip olabileceğinizi gösteriyor. İlginç şekilli farlar, öne çıkan çizgileri ve krom detaylarıyla, aile otomobillerin en kompakt modelini sunmayı başarıyor. Fiorino aracı 4 kapılı bir model olup, 3 tekerlekli olarak üretilmektedir. Bu aracın motoru 1.4 litrelik ve 77 HP gücündedir. Otomobilin maksimum hızı 161 km/s olarak belirtilmektedir. Ayrıca, MultiJet motor seçeneği ile birlikte gelen Start&Stop sistemi, aracın yakıt tüketimini ideal bir seviyede tutmanızı sağlamaktadır. Aracın en önemli özelliklerinden biri ise mükemmel manevra kabiliyetidir. Özellikle şehir içi sürüşlerde cadde ve sokaklarda manevra yaparken kolaylık sağlamasıdır.

Fiorino aracının iç mekanı, artırılmış konforu ile çok pratiktir. Geniş iç mekanın yanı sıra, fonksiyonel kapasite özelliği ile konforlu bir sürüş imkanı sunmaktadır. Bu aracın içi, modüler bir koltuk takımı ile donatılmıştır. Böylece arka koltukların kurulması, katlanması veya alınması, aracın iç mekan genişliğini artırmak için çok kolaydır. Aynı şekilde koltukların diğer özellikleri, aracın tüm yolcuları için konforlu bir sürüş deneyimi sunmaktadır. Aracın iç mekanının tasarımı, konforun yanı sıra kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Örneğin, arka koltuklar katlanmışken aracın alanının yüzde 50’sinin genişlemesi sağlamaktadır.

Fiorino aracının donanım bilgileri de oldukça iyi bir seviyededir. Özellikle, aracın Bluetooth bağlantısı, navigasyon sistemi, klima, güvenlik sistemi, güçlü hoparlörler ve diğer teknolojik ürünler ile çok özel bir sürüş deneyimi sunuyor. Aynı şekilde, aracın güvenlik özelliklerini içeren ABS ve EBD gibi sistemler, aracın kontrol edilebilirliğinin artmasını sağlamaktadır. Fiat Fiorino aracının fiyatı, yaklaşık 50.000 TL civarıdır. Bu aracın fiyatına karşılık olarak alacağınız çok özel özelliklerin yanı sıra, teknolojik ürünler ile de sürücülerin çok daha keyifli bir sürüş deneyimi yaşamasını sağlayacaktır.

Fiat Fiorino Otomobil; pratik ve güvenilir bir araba arayanların ideal bir seçim olacaktır. Sürücüler, aracın iç mekanındaki artırılmış konforu ile çok rahat bir sürüş deneyimi yaşayabileceklerdir. Aracın modern tasarımı ve teknolojik ürünleri ile de güçlü bir sürüş tecrübesi sunulmaktadır. Bu aracın uygun fiyatı da, arabanın alınması için çok uygun bir seçenek olmasını sağlamaktadır.

fiorino otomobil ruhsatli

Fiorino Otomobilin Tarihçesi

Fiat Fiorino, Fiat tarafından üretilen bir otomobil markasıdır. Fiorino dizel ve benzinli versiyonlarıyla üretilmektedir. Fiorino, hafif ticari ve küçük aile aracı arasında konumlanmaktadır. Fiorino, dizel motorları arasında 1.3 Multijet ve 1.6 Multijet seçenekleri yanında benzinli motorlar arasından 1.4 Fire ve 1.4 Fire EVO alternatiflerini sunmaktadır. Fiorino, 2007 yılından beri Türkiye’de satılmaktadır. Otomobilde ayrıca 6 kademeli manuel ve robotik şanzıman seçenekleri de sunulmaktadır.

Fiat Fiorino, geniş iç mekânı ve konforlu sürüşü ile dikkat çekmektedir. Otomobildeki özellikler arasında elektronik stabilite programı (ESP), ABS fren sistemi, dinamik kontrol sistemi ve hız sabitleme sistemi sayılabilir. Otomobilin iç mekânında ise 6.1 inç’lik dokunmatik ekran, Bluetooth bağlantısı, içeriden havalandırma kontrol sistemi, yanal kolluk sıcaklık kontrolü ve navigasyon sistemi mevcuttur. Fiorino’nun arka kısmında ise 473 litrelik bagaj ve sürücünün konforu için ısıtmalı ve soğutmalı koltuklar bulunmaktadır.

Fiat Fiorino, ortalama 5,2 litre/100 km tüketim değeri ile oldukça etkili bir sürüş performansı sunmaktadır. Otomobil, Türkiye’de sıfır ve ikinci el olarak mevcuttur. Sıfır Fiorino ikinci el olarak 35.000 TL’den başlayıp 65.000 TL’ye kadar değişmektedir. Fiat Fiorino, sahip olduğu donanım, konforlu sürüşü ve yakıt tüketimine oranla oldukça uygun fiyatlı bir otomobil seçeneği olarak göze çarpmaktadır.

Fiat Fiorino, özellikleri ve fiyatı ile hafif ticari ve küçük aile aracı arasında mükemmel bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Otomobil, en çok tercih edilen otomobiller arasında yer almaktadır. Fiorino, etkili sürüş özellikleri, iç mekân konforu ve kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayan özellikleri ile oldukça beğenilmektedir.

fiorino otomobil ruhsatli

Fiorino Otomobilin Ruhsatı

Fiat Fiorino, aynı zamanda Fiorino Otomobil olarak da bilinen, mikrovan sektöründe önde gelen bir modeldir. Fiorino Otomobil, hem uzun hem de kısa vadeli seyahatler için idealdir ve kullanışlılık, konfor ve kalite açısından oldukça yüksek bir düzeydedir. Bir otomobili ithal etmek için bir ruhsat gerekmektedir ve bu ruhsat almak için gerekli adımların başında gelen birinci adımda, sorumlu kurumlara kayıt olmak gerekmektedir.

Fiorino Otomobilin ruhsatı almak için aşağıdaki adımlar izlenmelidir:

 1. Sorumlu kurumlara kayıt olmak,
 2. Gerekli belgeleri doldurmak,
 3. Ruhsatı harç ödemek ve
 4. Ruhsatı almak.

Ruhsat alma süreci, Fiorino Otomobilin aldığı belge ve sertifikalara bağlıdır. Bu belgeler, Fiorino Otomobilin ne kadar güvenli olduğu hakkında bilgi vermektedir. Ayrıca Fiorino Otomobilin kullanımı ile ilgili standartlara uygunluk konusunda da bilgi vermektedir. Bu belgeler, kullanıcının otomobili daha güvenli şekilde kullanmasını sağlar.

Fiorino Otomobilin Ruhsatı aldıktan sonra, otomobil herhangi bir arızaya karşı güvence altına alınmış olur. Fiorino Otomobilin fiyatı, ülkeye göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genellikle 40.000 ila 50.000 arasında değişmektedir. Fiyatına rağmen, Fiorino Otomobilin sunduğu konfor ve teknik özellikleri, kalitesi ve güvenlik unsurları itibariyle seçenekler arasında önde gelen bir model olmasını sağlamaktadır.

Fiorino Otomobilin ruhsatı almak, hem kullanıcının hem de otomobilin güvenli bir şekilde kullanılmasını sağlayacak bir adımdır. Bu nedenle Fiorino Otomobilin ruhsatını almak, kullanıcılar tarafından önemsenmelidir.

fiorino otomobil ruhsatli

Fiorino Otomobilin Performansı

Fiat Fiorino, Fiat grubunun 1989 yılında ürettiği kompakt bir araçtır. Fiorino, daha önce yalnızca ağır taşıt ve hafif ticari araçlar üreten Fiat için bir araç olarak tanımlanmıştır. Fiorino otomobilin performansı, güç ve konfor alanlarında oldukça iyi sonuçlar vermektedir.

Fiorino otomobili, 1.3 litrelik bir benzinli ve 1.3 litrelik bir dizel motora sahiptir. 1.3 litrelik benzinli motor, 77 beygiri ve 115 Nm torku üretmektedir. 1.3 litrelik dizel motor, 62 beygir gücü ve 140 Nm tork üretmektedir. Fiorino, ayrıca daha güçlü bir 1.4 litre benzinli motor ve 1.3 litrelik bir turbo dizel motor ile de mevcuttur. Bu motorlar, 88 beygir gücü ve 127 Nm tork, ve 75 beygir gücü ve 190 Nm tork sunmaktadır.

Fiorino, yakıt ekonomisi açısından da oldukça etkileyicidir. 1.3 litrelik benzinli motorlu Fiorino, ortalama 6.3 litre/100 km ile yaklasık 17 km/litre güverte edebilmektedir. 1.3 litrelik dizel motorlu Fiorino, ortalama 4.3 litre/100 km ile yaklasık 23 km/litre güverte edebilmektedir. Aynı zamanda, Fiorino’nun yakıt tasarrufu konusunda oldukça başarılı olduğu söylenebilir.

Fiorino, konfor ve güvenlik özellikleri açısından da çok etkili bir araçtır. Otomobil, standart olarak fren dengesi ve tork kontrolü, yol destek sistemleri, kar ve dolu kontrol, arka park sensörü, anti-kayma sistemi, kör nokta uyarı sistemi ve sürücü uyarı sistemi gibi birçok özelliğe sahiptir. Aynı zamanda, sürücü koltuğu ve diğer konfor özellikleri de oldukça gelişmiştir.

Fiat Fiorino, hafif ticari araçlar sektöründe oldukça popüler bir seçenektir. Otomobil, yüksek performans, konfor, yakıt ekonomisi ve güvenlik özellikleri ile oldukça makul bir fiyata sunulmaktadır. Çoğu özelliği, standart olarak gelen özellikler arasında yer almaktadır. Fiorino, hem özel araç, hem de hafif ticari aracı olarak kullanılabilmektedir. Fiat Fiorino, çok yönlü bir araba olarak kullanıcıların tercih edebileceği bir seçenek olmaktadır.

fiorino otomobil ruhsatli

Fiorino Otomobilde Güvenlik Önlemleri

Fiat Fiorino markası, Fiat Group Automobiles tarafından üretilen küçük bir kamyonet araç türüdür. Otomobilin dizel, benzin veya lpg ile çalışabilen 1,3 litre ile 2,0 litre arasında değişen motor seçenekleri ile mevcuttur. Otomobil, düşük yakıt tüketimi ve kompakt bir tasarımına rağmen, güvenli bir sürüş sağlamak için bir dizi güvenlik önlemi sunmaktadır.

Fiorino Otomobilde önemli bir güvenlik önlemi, güçlü bir kabin güvenliğidir. Otomobilin çelik çerçevesinin birleştiği özel bir tasarımla, kaza anında kabinin hasar almamasını sağlar. Otomobil, sürücü veya yolcuların korunması için özel olarak tasarlanmış güçlü bir kaput ve kapı korumaları ile donatılmıştır. Ayrıca, otomobil, sürücünün ve yolcuların güvenliği için özel olarak tasarlanmış çoklu hava yastıklarına da sahiptir.

Ayrıca, Fiorin oto, kapı kilitleme sistemi, kilitli antikolaycılar, volan kilit sistemi, fren sistemi ve devrilme önleyici bir süspansiyon sistemi gibi güvenlik önlemleri de sunmaktadır. Bu önlemler, aracın güvenli bir şekilde kullanımını sağlar. Fiorino, aynı zamanda sürücünün dikkatini arttırmak için sürüş yardımcı sistemleri ile donatılmıştır. Örneğin, otomobil, sürücünün dikkatini arttırmak için hız sınırı ve uyarı sistemleri ile donatılmıştır.

Fiorino Otomobilde, daha güvenli bir sürüş için daha fazla önlem almak için sürücüler, ek güvenlik donanımını arttırabilir. Örneğin, lazer farlar, alarm sistemleri ve sağlam kase sistemleri gibi önlemler alınabilir. Ayrıca, bu tür ek donanım kurulumu, kazalardan korunma veya aracın çalınmasını önleme gibi amaçlar da olabilir.

Fiat Fiorino, aracın güvenli bir şekilde kullanımını sağlamak için önemli bir dizi güvenlik önlemi sunmaktadır. Otomobil, güçlü bir kabin güvenliği, çoklu hava yastıkları, kapı kilitleme sistemi, kilitli antikolaycılar, volan kilit sistemi, fren sistemi ve devrilme önleyici süspansiyon sistemleri gibi önlemler ile donatılmıştır. Sürücüler, daha fazla güvenlik için ek donanım kurulumu yapabilirler. Böylece, Fiorino otomobilde güvenli sürüş sağlanacaktır.

fiorino otomobil ruhsatli

Otomobil Ruhsatlı 2022 Model Fiorino Panorama Fiyatları ve Özellikleri

Fiorino Panorama ruhsatta otomobil olarak geçmektedir. Dolayısıyla ülkemizde Fiat Fiorino Hususi olarak geçen araç aslında Panorama modelidir. Böylece her yıl muayene yaptırmanız gerekmez. Yollarda da otomobillerin hız limitlerine sahiptir. Fiorino Combi ise ruhsatta ticari olarak geçmektedir.

Git

fiorino otomobil ruhsatli

OTOMOBIL RUHSATLI 2022 MODEL FIAT FIORINO FIYATLARI

Siz de otomobil ruhsatlı 2022 Fiat Fiorino modellerinden birine sahip olmak istiyorsanız en yakın Fiat bayilerinden birine uğrayabilirsiniz. 24 aylık ödeme planı ve vade oranları aracını 24 ay taksitle satın alabilirsiniz. Şu anda 24 aylık ödeme planını görüntülüyorsunuz? Aylık vade oranı 0.90 üzerinden hesaplanmıştır.

Git

fiorino otomobil ruhsatli

2022 Model Fiat Fiorino Otomobil Ruhsatlı Sıfır Fiyat Listesi

Otomobil ruhsatlı Fiorino 2022 modeli 377.900 TL ile 444.900 TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Araçta üç donanım paketi bulunmaktadır. Pop, en boş paketidir. Orta paket Safeline, en üst paket ise Premio modelidir.

Git

fiorino otomobil ruhsatli

Fiat fiorino otomobil ruhsatli sıfır fiyat listesi

Fiat fiorino otomobil ruhsatli sıfır fiyat listesi 6 thángs trước Trả lời: 0 Lượt xem: 108 Like Yeni Fiat Fiorino Combi modelinin 2022 yılı fiyat listesi resmi web sitesinde yayınlandı. 3 farklı donanım seviyesiyle karşımıza çıkan araç, bünyesinde çeşitli özellikleri barındırıyor. Buna ek olarak farklı opsiyonları da alıcılara sunuyor.

Git

fiorino otomobil ruhsatli

Fiat

Fiat Fiorino Combi 1.3 Multijet Dynamic otomobil ruhsatlı fiorino sahibindenda – 1081281148 sahibinden mobil uygulamasının milyonlarca kullanıcısına sen de katıl ! SAHI yaz 4350′ ye telefonundan ücretsiz SMS at.

Git

OTOMOBİL RUHSATLI FİORİNO

Marka Fiat Model Fiorino Combi 1.3 Multijet Pop Yıl 2017 Yakıt Dizel Vites Manuel Kasa Tipi Camlı Van Km 85.000 Şasi Kısa Standart Motor Gücü 51-75 hp Motor Hacmi 1301 – 1600 cm3 Çekiş 4×2 Önden Çekişli Koltuk Sayısı 4+1 Renk Beyaz Ruhsat Kaydı Otomobil Kimden Sahibinden Görüntülü Arama İle Görülebilir Hayır Takas Hayır Araç Durumu İkinci El.

Git

2023 Fiorino Otomobil Ruhsatlı Panorama

Sıfır Araba Fiyatları, Sıfır Araba Kampanyaları 2023 Fiorino Otomobil Ruhsatlı Panorama Geri İleri.

Git

2016 MODEL OTOMOBİL RUHSATLI FİORİNO

Seri Fiorino Panorama Model 1.3 Multijet Premio Yıl 2016 Yakıt Dizel Vites Manuel Kasa Tipi Camlı Van Km 222.000 Şasi Orta Motor Gücü 95 hp Motor Hacmi 1248 cc Çekiş 4×2 Önden Çekişli Koltuk Sayısı 4+1 Renk Beyaz Ruhsat Kaydı Otomobil.

Git

Fiat Fiorino Ruhsatta Ne Olarak Geçiyor?

Slm arkadaşlar fiat fiorino panorama diye bir araç çıkarmış sitesinde bınek otomobıl sayfasında fakat muşterı fiorino panoromo modeli ticari değildir.otomobil ruhsatlı olandır.ötv oranı % 37 dir. Otomobil ruhsatlı 57500 km fıorıno. Fiat Fiorino 1.3 Multijet ticari mi?.

Git

Fiat Fiorino Combi 1.3 Multijet Premio Fiyatları & Modelleri

Satılık Fiat Fiorino Combi 1.3 Multijet Premio fiyatları ve modellerinin en güncel ilanları sahibinden’da! . HATASIZ BOYASIZ PREMİO KOLTUK ISITMALI EKRANLI OTOMOBİL RUHSATLI: 2017: Camlı Van: 198.000: 329.750 TL. 26 Şubat 2023: Antalya Muratpaşa: 2016: . ÜZÜN’DEN 2017 FIAT FIORINO HUSUSİ OTOMOBİL İLK SAHİP PREMİO DOLU .

Git

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir