1. Anasayfa
 2. Otomobil

Fluence Araba

Fluence Araba

Son yıllarda araba alıcılarının en sık tercih ettiği özelliklerden birisi olan arabanın fluensiyonu, araba tutkunlarının arabalardan beklentilerinin arasındadır. Fluensiyon arabaların yakıt tüketiminin düşürülmesi ve arabanın verimliliğinin artırılması amacıyla kullanılmaktadır. Günümüzde fluensiyon arabalarının giderek popüler hale gelmesi, araba üreticilerinin daha verimli bir şekilde arabaları üretmelerini sağlamıştır.

Fluensiyon arabalarının temel faydaları, yakıt verimliliği arttırmak ve düşük yakıt tüketimidir. Bu arabalar, tasarımındaki özellikler sayesinde sürekli olarak güç çıkışını maksimize eder ve çok daha verimli bir şekilde yol alırlar. Fluensiyon arabalarının en önemli özelliği, yakıt tüketiminin önemli ölçüde azaltılmasıdır. Bu arabalar, olağanüstü motor performansı sağlayarak yakıt tüketimini oldukça düşürebilirler.

Fluensiyon arabalarının benzinli motorlu arabalardan daha az yakıt tüketmesi, araba sahiplerine büyük miktarda para tasarrufu sağlamaktadır. Yakıt tüketiminin düşük olması, araba sahiplerine daha uzun yolculuklar yapma olanağı vermektedir. Bununla birlikte, bu arabalar çok az bakım gerektirdiğinden araba sahipleri de ciddi şekilde tasarruf sağlayabilirler. Bunlar araba sahiplerine önemli ölçüde maliyet tasarrufu sağlamaktadır.

Fluensiyon arabalarının verimli bir şekilde çalışması, araba sahipleri için çevreye duyarlı bir seçim olmasını sağlamaktadır. Fluensiyon arabalar emisyon üretimini azaltarak çevrenin kirletilmesini önlemektedir. Bu, çevre hakkında duyarlı olan insanlar için mükemmel bir seçimdir. Fluensiyon arabaların çevreye duyarlı olması, çevrenin uzun vadede korunmasını sağlamaktadır.

Son olarak, fluensiyon arabalar güvenlik açısından da çok iyi çalışmaktadır. Fluensiyon arabaların, diğer arabalara göre daha düşük yakıt tüketimi, araba sahiplerine daha uzun sürüş süresi sağlar. Bu, araba sahiplerinin daha uzun süre arabalarını kullanmasına izin verir ve araba sahiplerinin arabalarını yolda kullanırken daha güvenli olmasını sağlar. Böylece, fluensiyon arabalar, araba sahiplerine hem para tasarrufu hem de araba sürüşü esnasında güvenlik sağlamaktadır.

fluence araba

Fluence: Tanımlar ve Özellikler

Fluence, Renault tarafından üretilen bir sınıf orta segment otomobilidir. Yüksek kalite, performans ve teknolojik özellikleriyle kaliteli bir sürüş deneyimi sunmaktadır. Fluence, üst sınıf bir sürüş deneyimi sunmak için uygun bir fiyata sunulmaktadır. Fluence, modern ve dinamik bir tasarıma sahiptir. Uzunluğu 4,73 metredir ve yaklaşık 1,71 metre yüksekliğe sahiptir. Yol tutuşu ve konforu ile Fluence kullanıcılarını kesintisiz bir sürüş deneyimi sunmaktadır. Fluence, 1.5 litrelik dizel ve 1.6 litrelik benzinli motorlar ile donatılmıştır. Motorlar, mükemmel bir verimlilikte çalışmakta ve yakıt ekonomi sunmaktadır. Fluence, aynı zamanda çevre dostu bir arabadır ve kullanılan hammaddelerin tamamı geri dönüşümlü malzemelerdir. Fluence içerisinde değişik seviyelerde donanım seçenekleri sunmaktadır. Bunlar, konfor, güvenlik, multimedya ve navigasyon içeriklerinden oluşmaktadır.

Fluence, çok yönlü bir sürüş deneyimi sunmaktadır. İç mekanın konforu, mükemmel bir sürüş deneyimi sunmak için özel olarak tasarlanmıştır. Fluence içerisinde geniş bir bagaj alanı bulunmaktadır ve konforlu bir sürüş için özel olarak tasarlanmıştır. Otomobil seyir konforu, sürücü ve yolcuların nefes kesici bir manzaraya sahip olmalarını sağlar.

Fluence, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmış modern güvenlik donanımıyla donatılmıştır. Fluence’in kapsamlı güvenlik özellikleri arasında çarpışma emniyet sistemi, fren sistemi, hava yastıkları, hava yastıkları, yol tutuş kontrol sistemi gibi özellikler bulunmaktadır. Ayrıca, güvenlik özellikleri arasında hız sabitleyici, yokuş kalkış desteği ve daha fazlası da bulunmaktadır.

Fluence, düşük yakıt tüketimi, iyi yol tutuşu, konforlu sürüş, kaliteli teknoloji ve güvenlik özellikleriyle öne çıkar. Tüm bu özellikleri sunarken, otomobilin fiyatı da oldukça uygun olmaktadır. Fluence, Türkiye’de aralık 2020 tarihinde başlayan fiyatlarla 66.500 TL’den başlayarak satışa sunulmaktadır. Fluence, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak özellikleri, kaliteli üretim teknolojileri ve çekici fiyatı ile kaliteli bir otomobil olarak tanımlanır.

fluence araba

Fluence’in Sürüş Performansı

Fluence, Renault tarafından üretilen orta sınıf bir araba modelidir. Bu modelin sürüş performansı, günlük yaşamda veya uzun mesafelerde bile iyi bir sürüş deneyimi sağlamayı amaçlar. Çok kullanışlı ve konforlu bir iç mekanı vardır.

Fluence’in sürüş performansının konforlu olmasını sağlayan en önemli özellikleri arasında çift çarpan vitesli manuel veya otomatik seçenekleri mevcuttur. Otomatik seçeneği, sürücünün rahatlamasını ve eğlenmesini sağlar. Düşük yakıt tüketimi, daha uzun seyahatlerde daha az yakıt harcamasına yardımcı olur.

Fluence’in sürüş performansının başka özellikleri arasında, güçlü motor seçenekleri, konforlu süspansiyon sistemi ve kaliteli lastik takımı vardır. Motor seçenekleri arasında 1.5 litrelik dizel ve 1.6 litrelik benzinli motorlar bulunmaktadır. Sürüş sırasında aracın dengeli ve rahat sürülmesini sağlayan süspansiyon sistemi, sürüş sırasında dayanıklılık ve güvenli sürüş sağlar. Lastik takımı, aracın dayanıklılığını ve yol tutuşunu artıran özel lastik özellikleriyle tasarlanmıştır.

Fluence’in sürüş performansından dolayı, aracın çok iyi bir satış figürüne sahip olduğu söylenebilir. Ayrıca, aracın sürüş performansının yanı sıra, kullanışlı iç mekanı ve düşük yakıt tüketimi gibi özellikleri de mevcuttur. Fluence’in satış fiyatları arasında 20,000 TL’den başlayarak 40,000 TL’ye kadar değişir.

Sonuç olarak, Fluence sürüş performansının dayanıklı ve konforlu sürüş deneyimi sağlayan güçlü motor seçenekleri, konforlu süspansiyon sistemi ve kaliteli lastik takımıyla desteklenmesi, aracın popülerliğini arttırmıştır.

fluence araba

Fluence ile Yolculuk ve Teknolojinin Getirdiği Faydalar

Günümüzde otomobil üreticileri arasında öne çıkan modellerden biri Fluence ile yolculuk ve teknolojinin getirdiği faydaları bir arada sunan Renault tarafından üretilen bir arabadır. Güvenli sürüş deneyimi, konforlu koltukları ve benzersiz tasarımı ile dikkat çeken Fluence, son teknolojinin kullanıldığı, çevreye duyarlı ve düşük yakıt tüketimine sahip bir araçtır.

Fluence’ın eşsiz tasarımının geniş bir arka camı, krom çerçeveli farları, krom çerçeveli çift çıkışlı egzozu ve açık kapı uzunluğu far kısımla renkli arasındaki uyumu vurguluyor. Etkileyici tasarımı esnek ve çevre dostu bir araca dönüşüyor. Fluence, konforlu iç mekânı ve ekstra geniş yan çıkıntıları ile şehir içi seyahatleri ve uzun yolculuklarda çok rahat bir sürüş sunuyor. Araba yolcu koltukları için ergonomik tasarıma sahiptir.

Fluence, çevre dostu bir araca özgü olarak, düşük yakıt tüketme oranına sahiptir. Fluence, bir çift silindirli motor ve dijital kontrol sistemi ile çok düşük yakıt tüketimi sağlayarak, daha düşük CO2 emisyonlarına neden olur. Fluence’ın benzinli motoru 5,5 litreden daha düşük ve dizel motoru 4,2 litreden daha düşük yakıt tüketimine sahiptir. Fluence, içerisindeki Avrupa Emisyon Standardı 5 sınıfının en yüksek performansını sağlamak için tasarlanmıştır.

Fluence’ın içerisindeki teknoloji, arabanın sürücüsünün tecrübesini arttırmak için tasarlanmıştır. Fluence, araba kullanıcısı için çeşitli modern teknolojileri sunar. Fluence’ın içerisinde bulunan özellikler arasında klima, Bluetooth bağlantı seçeneği, hoparlörler, geri görüş sistemi, yürüyüşsüz anahtar, anahtar içerisindeki güç kontrol tuşu, çift oynak çubuklu şanzıman, 7 inç dokunmatik ekran ve çoklu seçenekli sürüş modları bulunmaktadır.

Fluence, sürücülerin yolculuklarını keyifli hale getirmek için sunduğu çok sayıda fayda ile Renault arasında en gözde modellerden biri olarak kabul edilmektedir. Fluence, düşük yakıt tüketimine, modern teknolojilerine ve konforlu sürüş deneyimine sahip olan aralarında en popüler araçlardan biridir.

fluence araba

Fluence’in Öne Çıkan Özellikleri

Otomotiv sektöründe birçok marka arasından sıyrılmayı başaran Renault Fluence, özellikleri ve fiyat performans ilişkisiyle karşımıza çıkıyor. Bu makalede Fluence’in öne çıkan özelliklerini gözden geçireceğiz.

Renault Fluence, hayatı kolaylaştırmak için geliştirilmiş eşsiz bir sürüş deneyiminin tadını çıkarmanızı sağlayan araç modellerinden biridir. Fluence, benzinli ve dizel motor seçenekleriyle mevcuttur. Birinci sınıf konfor ve zengin donanım özellikleriyle öne çıkmaktadır. Bu donanımlar arasında; hava yastıkları, ABS sistemi, klima, park sensörü, hız sabitleme sistemi, sürüş destek sistemleri, panoramik tavan, derinlik ayarlı direksiyon, elektrikli arka camlar ve şarjlı kablosuz şarj gibi özellikler bulunmaktadır.

Fluence’in en önemli özelliği, göze hoş gelen tasarımıdır. Fluence, dengeli ve zarif bir tasarıma sahip; derinliği ve modern çizgileri ile kusursuz bir şekilde dikkat çekiyor. Arka tarafında çarpıcı bir dizayn ile karşımıza çıkan Fluence, aracın konforu ile birleştiğinde oldukça etkileyici bir görünüm sunar. Ayrıca aracın plak yuvasının altında kalan devasa bagaj kapağı göze hoş geliyor.

Fluence, ayrıca çok uygun fiyatlarla sunuluyor. Haziran 2018’de piyasaya sürülen Fluence, yeni sahibi arayanlar için cazip bir seçenek olarak dikkat çekiyor. Genel olarak motor özellikleri ve çekim gücü açısından Fluence, üzerinde çalıştığı çeşitli platformlarla mükemmel bir performans sunuyor.

Renault Fluence, otomotiv sektöründe öne çıkan araç modellerinden biri. Benzidizel motor seçenekleriyle mevcut olan Fluence’in tasarımı ve donanım özellikleri mükemmel bir sürüş deneyimi sunarak kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor. Ayrıca uygun fiyatları, aracın cazip bir seçenek olarak görünmesini sağlıyor.

fluence araba

Fluence ile Kullanıcıların Deneyimleri

Fluence, günümüzün en popüler otomobillerinden biridir. Renault tarafından üretilen bu otomobil, kullanıcılarına keyifli bir sürüş deneyimi sunar. Fahriye, güvenlik, konfor, keyifli bir sürüş ve daha fazlası için ideal bir araba olarak kabul edilmektedir.

Fluence’in en önemli özelliklerinden biri, kullanıcılarının Otomobilin yüksek yakıt verimliliğinden ve çevreci bir araba olmasından dolayı tasarruf etmelerine olanak sağlamasıdır. İki çift kapılı arabada, etkileyici bir 1.5 litrelik motoru bulunmaktadır. Bu motor, dört silindir ve sıkıştırma oranının düşük olması nedeniyle daha az yakıt tüketimine neden olmaktadır. Motor, 120 beygirlik maksimum gücü ve 150 Nm tork üretmektedir.

Fluence’in diğer önemli özellikleri arasında debriyaj sistemi, anahtar kilit sistemi, direksiyon kilit sistemi, kol dayama, arka koltukların kilitleme sistemi ve özel dizayn krom detayları bulunmaktadır. Otomobil, donanım seviyelerine göre değişiklik göstermektedir. Donanım seviyesi, aracın fiyatını da etkilemektedir.

Fluence, çeşitli teknolojik özellikler de sunmaktadır. Örneğin, Bluetooth teknolojisi, araba içi navigasyon, MP3 çalar, USB bağlantısı, klima sistemi, hava yastıkları, hava yastıkları, vites kolu yükseklik ayarı, dahili radyo ve daha fazlası. Bunların yanı sıra, araba içerisinde çeşitli kameralar ile geri vites, arkanızdaki hız, çevreye verilecek hızın her biri için bir gösterge ve daha fazlası bulunmaktadır.

Fluence ile kullanıcıların deneyimleri, genel olarak olumlu olmuştur. Arabanın konforu, güvenliği, yakıt verimliliği ve diğer özellikleri, kullanıcıların memnuniyetini arttırmıştır. Bununla birlikte, bazı kullanıcılar, aracın bakım maliyetlerinin yüksek olduğunu ve kullanım kolaylığı sağlamasına rağmen, arabanın dış görünüşünün iyileştirilebileceğini belirtmişlerdir.

Fluence aracı, genel olarak, yakıt verimliliği, konforu, güvenliği ve donanım seviyesine dayalı fiyatıyla büyük bir başarıya imza atmaktadır. Kullanıcılara konforlu ve keyifli bir sürüş deneyimi sunmak için tasarlanmış ve üretilmiş olan bu araba, kullanıcıların memnuniyetini kazanmak için son derece uygun bir arabadır.

fluence araba

Sahibinden Renault Fluence Fiyatları & Modelleri

Fluence Favori İlanlarım Favori Aramalarım Size Özel İlanlar İlan Karşılaştır Vasıta Otomobil Renault Fluence 1.5 dCi 3.737 1.6 201 1.6 dCi 4 Adres İl İlçe Türkiye Fiyat TL USD EUR GBP – Yıl – Yakıt Benzin Benzin & LPG Dizel Hybrid Elektrik.

Git

fluence araba

Renault Fluence Fiyatları & İkinci El Satılık Renault Fluence Modelleri

Markanın, zamanının en çok satan modellerinden birisi olan Renault Fluence ise 2009 yılında üretilmeye başlandı. Çekirdek ailelerin kullanımına çok uygun olan Renault Fluence dizel motor seçeneğiyle de bütçelerinizin dostu olmayı başardı.

Git

fluence araba

Satılık İkinci El Renault Fluence Fiyatları ve Modelleri

Renault Fluence İkinci El Renault Fluence Modelleri 78 adet ilan gösteriliyor. Sırala: Yeniden Eskiye Renault Fluence 1.5 Dci Joy Edc 110HP ₺ 599.900 ₺ 27.772 x 36 ay vade ile Izmir 162.382 KM 2013 Renault Fluence 1.5 Dci Icon Edc 110HP ₺ 595.000 ₺ 27.545 x 36 ay vade ile Kocaeli 195.992 KM 2013 Renault Fluence 1.5 Dci Touch Plus Edc 110HP.

Git

fluence araba

2023 Renault Fluence Modelleri, Fiyatları ve Kampanyaları

Sıkça Sorulan Sorular Renault Fluence Kaç Para? Otomobil sektöründeki değişken fiyatlar sebebiyle fiyatı en çok merak konusu olan otomobillerden biri Renault Fluence. Başlangıç Versiyonun fiyatı – olan Fluence en dolu versiyonu olan – ile karşımıza çıkıyor. 2023 Renault Fluence Güncel Fiyat Listesi Renault Fluence Nasıl Araba?.

Git

fluence araba

CC

Renault Fluence, Fransız otomobil üreticisi Renault tarafından sunulan kompakt bir sedandır. Fluence, Oyak-Renault’un Bursa, Türkiye fabrikasında ve Latin Amerika için ise Santa Isabel, Córdoba, Arjantin fabrikasında üretilmektedir. 2013 tarihinde makyajlanmış ve İstanbul Otomobil Fuarında tanıtılmıştır. 2016 yılında Renault Mégane Sedan’ın üretilmeye başlanması .

Git

Renault Fluence

Renault Fluence Fiyatları ve Donanımları. Ana Sayfa. Sıfır Araba Fiyatları. Renault Modelleri. Fluence. 2016 Renault Fluence 1.5 DCi Icon Satış Dışı. 2016 Renault Fluence 1.5 DCi Icon EDC Satış Dışı. 2016 Renault Fluence 1.5 DCi Touch Satış Dışı. 2016 Renault Fluence 1.5 DCi Touch EDC Satış Dışı.

Git

Renault Fluence Fiyatları ve Donanımları

Sahibinden Satılık, Kiralık, Emlak, Oto, Alışveriş Ürünleri.

Git

Ankara Sahibinden Renault Fluence Fiyatları & Modelleri

İstanbul – Erkay Renault 490.000 TL Fluence Fluence 1.5 dCi Touch 167.474 Benzinli Düz 2014. İzmir – Birmot İzmir Renault 850.000 TL Fluence Fluence 1.5 dCi Business 191.425 Dizel Düz 2012. Ankara – Birmot Yenimahalle Renault 485.000 TL Fluence Fluence 1.5 dCi Joy 217.479 Benzinli Düz 2013.

Git

İkinci El Renault Fluence Fiyat Listesi

Renault, Volskwagen, Fiat ve diğer araba markaları & modelleri için hemen tıkla! İletişim Giriş. Ana sayfa İkinci El Araba Renault Fluence Fluence Satılık İkinci El Arabalar. Lokasyonlar. Türkiye. İstanbul 2 Filtreler. Temizle. Marka. Popüler Markalar. Tüm Markalar. Renault 90 VW 85 Fiat 67 .

Git

Satılık İkinci El Arabalar

Fluence Kadjar Mégane Taliant Talisman Seat Skoda Suzuki Toyota Volkswagen Volvo Vites Tipi Renault Fluence 1.5 DCI EDC TOUCH 2014 | Otomatik | Dizel | 115.323 Km 750.000 TL Önceki.

Git

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir