1. Anasayfa
 2. Yemek

Güral Porselen Yemek Takımı Kare

Güral Porselen Yemek Takımı Kare

Güral Porselen Yemek Takımı, tüm yemek odasınızda sizi karşılayan modern, sade ve şık bir tasarımla misafirlere benzersiz bir sunum sunmanın keyifli bir yoludur. Güral Porselen Yemek Takımı, kare şekildeki kenarlarında çizgili desenlerden oluşur. Güral Porselen Yemek Takımı, üstünde koyacağınız masa örtüsü veya yemek servisine keyif katacak renkleriyle, mobilya tasarımınızla tam uyumlu çizgiler sunar. Her biri farklı renklerdeki isteklerinize göre çok renkli çeşitleriyle de hizmetinizdedir.

Güral Porselen Yemek Takımı, yemek masanızın önemli bir aksesuarı olacaktır ve aynı zamanda her yemek keyfinin arka planını oluşturacaktır. Yemek takımlarının tasarımı karşılaştırıldığında, tüm ihtiyaçları karşılayan çağdaş bir konsept sunan Güral Porselen Yemek Takımları, her masanın üzerinde şık bir görünüm oluşturmak için mükemmel bir seçimdir. Çoğu tarzda masa örtüleriyle uyum sağlayacak şekilde tasarlanmış takımlar, sizi ve misafirlerinizi ağırlamaya hazır olacak şekilde dekore edilmiş bir masaya davet eder.

Güral Porselen Yemek Takımı, kaliteli porselen malzemeden üretilmiştir ve her zaman şık bir görünüm sunmak için mükemmel bir seçimdir. Çok renkli çeşitleriyle masa örtülerinin üzerinde kullanılabilen takımlar, her ziyaretçiniz ve arkadaşınız için çok sayıda seçenek sunar. Yemek takımlarında en önemli avantajlarından biri, kolay temizlik özelliğidir. Güral Porselen Yemek Takımları, hızlı ve kolay bir şekilde temizlenir ve her zaman her yemekte misafirlerinize benzersiz bir sunum sunabilirsiniz.

güral porselen yemek takımı kare

Güral Porselen Yemek Takımı Nedir?

Güral Porselen Yemek Takımı, titizlikle işlenmiş doğal porselenden, ürünlerle özgün bir tarzın ürünleri olarak sunulmaktadır. Güral Porselen, zarif ve dikkat çekici malt ürünleri ile nefis öğünleri dekore etmek için tasarlanmıştır. Güral Porselen Yemek Takımı ürünleri, kullanıcılara kaliteli, şık ve modern bir tarz sunmak için tasarlanmıştır.

Güral Porselen Yemek Takımı kare modelleri; alüminyum sobalı, seramik tabanlı ve klasik model olarak sunulmaktadır. Seramik tabanlı modeller, kullanıcılara hassasiyetle işlenmiş doğal porselen ürünler sunan, kaliteli bir yemek takımı seçeneği sunar. Alüminyum sobalı modeller, kullanıcılara kullanım kolaylığı, modern tarzı ve kaliteli porselen ürünleri sunmak için tasarlanmıştır. Klasik modeller ise, kullanıcılara modern tarzla klasik bir yemek takımı ürünü sunmak için tasarlanmıştır.

Güral Porselen Yemek Takımı ürünleri, çeşitli fiyat aralıklarında sunulmaktadır. Kullanıcıların, bütçeleri ve istekleri doğrultusunda, fiyat aralıklarına göre seçim yapmaları mümkündür. Güral Porselen Yemek Takımı ürünlerinin özellikleri, her biri, kaliteli malzemelerden yapılmış, yüksek sıcaklıklarda pişirilmiş, ​​kolay temizlenen, çocuklarına uygun, kırılmaz ve düşük ağırlıklı olarak sunulmaktadır.

Güral Porselen Yemek Takımı, ürünleriyle kullanıcılara kaliteli malzemelerden üretilmiş, modern tarzı ve özgünlüğü sunan, şık ve dikkat çekici malzemeler sunmaktadır. Güral Porselen Yemek Takımı ürünleri, çocuklar için güvenli ve dayanıklı olarak üretilmiştir. Kullanıcılar, fiyat aralıklarına göre seçim yaparak, kendilerine en uygun ürünü satın alabilirler.

güral porselen yemek takımı kare

Güral Porselen Yemek Takımının Avantajları

Güral Porselen Yemek Takımları, ekonomik ve kullanışlılık özellikleriyle dikkat çekiyor. Bunlar modern yemek takımları ile bir araya geldiğinde, tüm ihtiyaçları karşılayan kaliteli bir ürün ortaya çıkıyor. Güral Porselen Yemek Takımları, taze, pürüzsüz ve daha iyi kalitede bardaklar, tabaklar, taslar ve kaselere sahiptir. Bu tür ürünlerin en önemli avantajı, sürekli kullanım ve inanılmaz kolay temizlik sağlamalarıdır.

Güral Porselen Yemek Takımları, günlük olarak birçok zorluğa rağmen, kullanışlı ve dayanıklıdır. Birçok alıcının tercih etmiş olduğu bu ürünlerin, numune, aperatif veya meze takımları ile uyumlu renkleri vardır. Bu takımlar, çizilmeye ve çabuk kırılmaya dayanıklıdır ve genellikle aynı renkteki bardaklar, tabaklar, taslar ve kaselere sahiptir.

Güral Porselen Yemek Takımları, iyi kaliteli malzemelerden üretilir. Bu sebeple, daha sağlıklı ve daha güvenli bir ürün elde etmek mümkündür. Bu tür ürünler aynı zamanda toksinler, ağır metaller ve kimyasal maddelerin yanı sıra, sıcaklık değişmelerine ve kimyasal reaksiyonlara karşı da dayanıklılık özelliğine sahiptir. Güral porselen yemek takımları, evde veya herhangi bir müşteri mekanında kullanılabilir.

Güral Porselen Yemek Takımları, uygun fiyatlı ve ekonomik olarak da mükemmel bir seçenektir. Kaliteli malzemelerden üretildiği için, maliyeti oldukça uygun olup, kullanıcıların kullanımı kolay ve uzun ömürlü ürünler sunar.

Güral Porselen Yemek Takımları, çoğu kullanım ve stile uygun olarak tasarlanmıştır ve şık bir görünümü elde etmek için farklı desenler ve renk seçenekleri mevcuttur. Güral Porselen Yemek Takımları, günlük yaşamda kullanılan en iyi kaliteli ürünlerden biridir. Son olarak, bu ürünlerin kullanımı oldukça kolaydır ve temizlik için herhangi bir özel sabun veya deterjan gerekmez.

güral porselen yemek takımı kare

Güral Porselen Yemek Takımının Kare Modeli

Güral Porselen firmasının ürettiği yemek takımları, tasarımları ve ürün kalitesi ile öne çıkıyor. Son zamanlarda firma tarafından üretilen Kare yemek takımı, özellikle dekoratif eşyalar arasında çok tercih ediliyor. Güral Porselen Yemek Takımının Kare Modeli, şık kare desenleri ve farklı renkleri ile modern tasarımları sevenlerin aradığı ürünlerden biri. Son derece sağlam ve kaliteli malzemeden üretilen bu yemek takımı, uzun ömürlü ve elle temizlenebilir özelliklere sahip.

Kare modeli olarak üretilen Güral Porselen yemek takımı, 16 parça üretiliyor. Birbirinden farklı iki desen seçeneği bulunan yemek takımı, genellikle beyaz, siyah ve kırmızı renkleri ile tercih ediliyor. Tüm parçalar, üstün kalite porselen malzemeden üretiliyor ve özel koruyucu katmanlara sahip. Bu nedenle yemek takımı çizilme, çizik veya darbelere karşı dayanıklı. Tüm parçalar 40°C den daha yüksek sıcaklıkta elle yıkanmalıdır.

Güral Porselen Yemek Takımının Kare Modeli, 4 kişilik bir aileyi karşılayacak şekilde tasarlanmış. Paket içerisinde 4 adet tabak, 4 adet kase, 4 adet kase ve 4 adet tasarım bardağı bulunuyor. Yemek takımının ayrıca özel bıçak, kaşık ve çatal komple seti mevcut. Temizlik için her parça tek tek elle temizlenebilir. Çok sayıda restoran ve otel tarafından da tercih edilen Kare modeli, oldukça fark edilebilir bir tasarıma sahip.

Güral Porselen Yemek Takımının Kare Modeli, kalite ve şık tasarımları ile evlerde ve işyerlerinde tercih ediliyor. Fiyatı da oldukça uygun olan yemek takımı, genellikle mağazaların online satışı aracılığı ile alınabiliyor. Eşsiz estetiği, kullanım kolaylığı ve kalitesi ile bu yemek takımı, her mekana şıklık katacak.

güral porselen yemek takımı kare

Güral Porselen Yemek Takımının Temizlenmesi

Makalede başlık kullanın. Bu makalenin başlığı Güral Porselen Yemek Takımının Kare Takımlarının Temizlenmesi olsun.

Güral porselen, sık kullanılan yemek takımları arasında özel bir yere sahiptir. Bu yemek takımları aynı zamanda rahat kullanım olanağı sağlarken, aynı zamanda uzun ömürlüdür. Ancak, Güral porselen yemek takımlarının kare takımlarının temizlenmesi kolay olmaz.

Güral porselen yemek takımlarının kare takımları, özellikle şekilleri ve desenleri nedeniyle özel bir bakıma ihtiyaç duyar. Bununla birlikte, temizlenmesi kolay değildir. Bunun nedeni, sınırı çizgilerinin ve desenlerinin narinliğidir. Temizleme işlemi, kare takımların ince detaylarının dikkatlice ve özenli bir şekilde temizlenmesi gereken zamana ihtiyaç duymasındandır.

Güral porselen yemek takımlarının kare takımlarının temizlenmesi için öncelikle, özel bir deterjan kullanmak önerilir. Deterjan, kare takımlarının ince detaylarını hasar görmeden temizlemek için güvenli bir şekilde çalışır. Deterjan, su ile karıştırılarak çözülür ve bu solüsyon kare takımların üzerine uygulanır. Üzerinde birkaç dakika bekledikten sonra, deterjan ve su solüsyonu kusursuz bir şekilde takımların üzerinden silinir.

Güral porselen yemek takımlarının temizlenmesinde, aşağıdaki adımlar izlenmelidir:

 • Takımın üzerindeki her türlü kir ve lekeyi çıkartmak için deterjan ve su solüsyonu kullanın.
 • Bir bez ya da yumuşak sünger kullanarak temiz su ile takımı durulayın.
 • Kare takımların üzerine sıcak su dökün, bu suyun üzerinde birkaç dakika bekleyin.
 • Bir bez ya da yumuşak sünger kullanarak kurulayın.

Güral porselen yemek takımlarının kare takımlarının temizlenmesi, çok hassas bir iştir. Bu nedenle, dikkatli bir şekilde temizlenmelidir. Kare takımların üzerindeki ince detaylar hasar görmeden temizlenmelidir. Temizleme sırasında, deterjan kullanılmamalıdır. Ayrıca, süngerin kırılmamalı ve sert bir şey kullanmamalıdır.

Güral porselen yemek takımlarının kare takımlarının temizlenmesi, doğru bir şekilde yapıldığında, yemek takımının uzun ömürlü olmasını sağlar. Bunun için, doğru temizleme işlemlerinin ve deterjanların kullanılmasının önemli olduğu unutulmamalıdır.

güral porselen yemek takımı kare

Güral Porselen Yemek Takımının Fiyatı

Güral Porselen Yemek Takımının Fiyatı

Güral Porselen, mutfaklarına hafif ve modern dokunuşlar katmak isteyenler için tasarlanmış güzel, kaliteli ve uzun ömürlü porselen yemek takımları sunmaktadır. Kaliteli gümüş fırçalanmış porselenleriyle tüm yemek takımları, çeşitli fiyat aralıklarına göre sunulmaktadır. Bu yemek takımları, kare şeklinde 40 cm x 40 cm ebadında tasarlanmışlardır ve her bir yemek takımı altı kişiye kadar hizmet etmektedir. Güral Porselen Yemek Takımlarının fiyatları, yemek takımlarının içerdiği ürünler ve kalitesine göre değişmektedir.

Güral Porselen Yemek Takımlarının Kare şeklinde tasarlanmış, 40 cm x 40 cm ebadında takımlarının fiyatı, özelliklere göre değişmektedir. Her bir takım üç ya da dört parçadan oluşmaktadır. Üç parçalı takımda bulunan ürünler tabağın yanında servis tabağı ve su bardağı olarak sıralanmaktadır. Dört parçalı takımda ise ürünler tabağın yanında servis tabağı, su bardağı ve çay fincanı olarak sıralanmaktadır. Üç parçalı yemek takımlarının fiyatları 35-65 TL arasında değişmektedir. Dört parçalı yemek takımlarının fiyatları ise 40-70 TL arasında değişmektedir.

Güral Porselen Yemek Takımlarının kare şeklinde tasarlanmış takımlarının fiyatları, kalitesine göre değişmektedir. Kalitesi yüksek olan Güral Porselen yemek takımlarının fiyatları daha yüksek olmaktadır. Bununla birlikte, yemek takımlarının tasarımının, renklerinin ve kalitesinin belirlenmesi, Güral Porselen Yemek Takımlarının fiyatını etkilemektedir.

Güral Porselen, yemek takımlarının güzel şekilleri, gümüş fırçalanmış porselenleri ile uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. Güral Porselen Yemek Takımlarının fiyatı, özelliklerine ve kalitesine göre değişmektedir. Güral Porselen Yemek Takımlarının kare şeklinde tasarlanmış takımlarının fiyatları, 35-70 TL arasında değişmektedir.

güral porselen yemek takımı kare

Güral Porselen Yemek Takımı & 12 Kişilik Yemek Takımı

Sofraların Vazgeçilmezi Güral Porselen 18 Parça Yemek Takımı. Güral Porselen yemek takımı 6 kişilik veya 12 kişilik seçeneklerinde, koleksiyona göre farklılık gösteren kahve ve çay fincanları yanı sıra servis için kayık tabaklar, tuzluk, biberlik, kürdanlık ve çorbalık içerir. Ayrıca daha minimal setlerde mevcuttur.

Git

güral porselen yemek takımı kare

Yemek Takımı Modelleri ve Fiyatları

Yemek Takımları. Güral Porselen’le her yemek ziyafete, her sunum keyfi bir gösterye dönüşüyor. Anasayfa. Sofra CAROLINE 85 PARÇA KARE BONE YEMEK TAKIMI – 220 7.042 TL 8.802 TL %20. Sepete Ekle. NESRİN 26 PARÇA 6 KİŞİLİK BONE YEMEK TAKIMI – COPPER BAKIR 2.230 TL.

Git

güral porselen yemek takımı kare

Güral Porselen Kare Yemek Takımları

Güral Porselen 85 Parça Caroline Kare Bone 12 Kişilik Yemek Takımı GBSCR85KYT8305629 7.475,99 TL Güral Porselen Caroline 85 Parça 12 Kişilik Yemek Takımı.

Git

güral porselen yemek takımı kare

Güral Porselen Çeşitleri, İndirimleri ve Modelleri

Güral Porselen Kare Servis Tabağı 6’lı 21 21 cm 353 Son 30 Günün En Düşük Fiyatı! 999,99 TL. 299,99 TL. Hızlı Teslimat. Kargo Bedava Ev grubu içerisinde Güral Porselen yemek takımı çeşitleri, yemek setleri, kahvaltı takımları yer alıyor. Bu takım ve özel seriler içerisinde farklı niteliklere sahip pek çok .

Git

güral porselen yemek takımı kare

Güral Porselen 12 Kisilik Yemek Takimlari Modelleri ve Fiyatlari

güral porselen – 12 kisilik – yemek takimi- Modasi hic gecmeyen yemek takimlarina uygun, ucuz ve indirimli fiyatla sahip olabilirsiniz Güral Porselen Yemek Takımı 12 Kişilik Kare GBSCR85KYT8305113 8.750,00 TL Sepete Ekle. Yeni. Güral Porselen Çeyiz Yemek Takımı 12 kişilik TLS84YT9205106 5.500,00 TL Sepete Ekle.

Git

Yemek Seti, Yemek Takımı Fiyatları ve Modelleri

Güral Porselen Bilbao 18 Parça Yemek Takımı Siyah File 26 Son 30 Günün En Düşük Fiyatı! 1.105,60 TL Kare yemek takımı ise yuvarlak olanlara alternatif olarak düşünülebilir. Sofralarda çeşitlilik oluşturabilir. Farklı şekliyle dikkat çekici bir özelliğe sahiptir.

Git

48 Parça Yemek Takımı Fiyatları, Modelleri ve Yorumları

Güral Porselen 48 Parça Sedef Yemek Takım . tarzınızı yansıtan 48 parça dekorlu kare yemek takımı modellerinden destek alabilirsiniz. Toplamda 48 parçadan oluşan takımın içerisi yer alan ekipmanlar 12 kişilik bir masayı rahatlıkla hazırlamanıza olanak sunabilir. 12 adet 22 cm boyutunda yemek tabağı, 12 adet 27 cm .

Git

Güral Porselen Yemek Takımı Fiyatları

Güral Porselen Caroline Bone kare yemek takımı 85 parça setler, Çorbalık ve çorbalık kapağı, tuzluk, biberlik, kürdanlık, peçetelik, çay fincanı, çay fincan tabağı, kahve fincanı ve kahve fincan tabaklarından oluşur. Güral Porselen 85 parça yemek takımı farklı desenlerde de sunulur. Bu desen ve modeller içinde .

Git

12 Kişilik Yemek Takımı ve Fiyatları

Porselen Yemek Takımları. 12 Kişilik Yemek Takımları kategorisinde 15 ürün bulunuyor. Stoktakiler. Yeniler İndirimdekiler Fiyat Artan Fiyat Azalan Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye. CAROLINE 85 PARÇA KARE BONE YEMEK TAKIMI – 220. 7.042 TL. 8.802 TL. %20. CAROLİNE 54 PARÇA 12 KİŞİLİK YEMEK TAKIMI 6343.

Git

6 Kişilik Yemek Takımı ve Fiyatları

1.434 TL. %20. NESRİN 26 PARÇA 6 KİŞİLİK BONE YEMEK TAKIMI – COPPER BAKIR. 2.230 TL. NESRİN 24 PARÇA 6 KİŞİLİK BONE YEMEK TAKIMI – COPPER BAKIR. 2.007 TL. NESRİN 18 PARÇA 6 KİŞİLİK BONE YEMEK TAKIMI – GOLD. 1.562 TL. RODEN 24 PARÇA 6 KİŞİLİK ASİMETRİK BONE YEMEK TAKIMI – 673.

Git

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir