1. Anasayfa
 2. Otomobil

Ikinci El Arabalar Sahibinden

Ikinci El Arabalar Sahibinden

İkinci el araba alım satım işlemleri aracılığıyla yüz binlerce kişi her yıl karlı işlemler yapmaktadır. İkinci el arabalar, en azından ilk sahibinin alımından çok daha ucuz fiyatlarla satılır. Sahibinden.com, ikinci el arabalar alan ve satan kişiler arasında aracılık yapan bir platformdur. Sahibinden.com üzerinden alım satım dahil olmak üzere, yaklaşık 10 yıldır güvenli ve etkili bir şekilde ticari faaliyetler gerçekleşmektedir.

Sahibinden.com’da satışa sunulan arabaların çoğu, uzun yıllar araba kullanmış olan sahiplerinden alınmaktadır. Sitede arabaların arama özelliği, ne aradığınızı belirleyebilmenize ve aradığınız arabayı bulmanıza yardımcı olmaktadır. Sahibinden.com’da sunulan arabaların geniş bir yelpazesi vardır. Yeni araba modeli arayanlar, haftaya özel promosyonlarla kampanya fiyatlarından alacaklara kadar herkes için uygun bir araba sunmaktadır.

İkinci el arabalar alırken, aracın güncel durumu hakkında bilgi edinmek ve aracın güvenilirliğini kontrol etmek son derece önemlidir. Sahibinden.com’da arabanın kullanım ömrü hakkında özel olarak detaylandırılmış bilgiler sunulmaktadır. Sahibinden.com, arabaların üzerindeki kusurlar, önemli bakımlar ve trafik sigortası gibi kullanıcıların bilmesi gereken her şeyi sunmaktadır.

Sitede satışa sunulan arabaların çoğu, normal arabalara nazaran çok daha uygun fiyatlara satılmaktadır. Aracınızı satmak veya değiştirmek istiyorsanız, Sahibinden.com’da aracınızı satabilir veya değiştirebilirsiniz. Satıcıların arabalarının detaylı bilgilerini sunmalarının yanı sıra, arabaların görüntüleri de gösterilmektedir. Sahibinden.com, arabanızı satmak veya değiştirmek için sizlere kolay ve güvenli bir platform sunmaktadır.

ikinci el arabalar sahibinden

Sıfır Araba Alternatifi Olarak İkinci El Araba

Ekonomik alanında ihtiyaçları karşılamak ve paraya değer katmak için ikinci el araba almak, artık günümüzde çok popüler bir seçim.

Sıfır araba almak yerine ikinci el araba almak, sadece ekonomik açıdan olduğu kadar araç olma açısından da çok çekici. Daha küçük bütçeler için, sağlam ve dayanıklı araçlar seçebilirsiniz. İkinci el arabalar, günümüzde sıfır araba almaktan çok daha uygun maliyetlidir. Bu, çoğu zaman daha uzun ömürlü ve verimli araçları uygun fiyata almanızı sağlar.

İkinci el arabaların, eski arabalar kadar iyi olmadığını belirtmek gerekir. Günümüzde, ikinci el arabalar, çok daha modern teknolojilere ve gelişmiş özelliklere sahiptir. Örneğin, günümüzde, ikinci el arabalarda çok daha iyi sürüş deneyimi ve güvenlik özellikleri kullanmak mümkündür.

Ayrıca, aracın sıfır araba almaktan daha uygun fiyatlı olmasıyla birlikte, tamir ve bakım için çok daha az para harcamak gerekecektir. İkinci el arabaların çoğu tamirat için herhangi bir ücret almadan servis edilebilir.

İkinci El Araba seçiminde, Sahibinden gibi platformlar yaklaşık her tür arabayı bulmanızı sağlar. Sahibinden platformunda, arabaların özelliklerini, fiyatlarını, satış koşullarını ve satıcıların hakkında bilgi almanız mümkündür. Platformdaki araçlar, aralarında farklı markaların, modelin ve kilometrelerin geçmişiyle ilgili detaylı bilgilere sahip olmaları sayesinde, kullanıcıların aradıkları arabayı kolayca bulabilmelerini sağlar.

İkinci el araçlar arasından aradığınızı bulmak için, dikkatli bir şekilde arama yapmanız önemlidir. Aynı marka ve model arasındaki değişiklikler, aracın durumu veya kilometre düşük aracın aranıp aranmadığı gibi konular dikkat etmeniz gereken noktalardır. O zaman, ikinci el araba almak, sıfır araba almaktan daha ekonomik ve karlı bir seçenek olabilir.

ikinci el arabalar sahibinden

Sahibinden İkinci El Arabaya Nasıl Ulaşılır?

Sahibinden İkinci El arabaların nereden ulaşılabileceği aranılan en önemli sorulardan birisidir. Sahibinden İkinci El arabalar günümüzde fiyat ve özellikleriyle hızla tercih edilmektedir. İkinci el arabalar, üretimin sonlandırılmış olmasına rağmen, kullanıcılar tarafından genellikle ucuz olmasından, kolay kullanımından ve daha düşük yakıt sarfiyatından dolayı tercih edilmektedir.

Sahibinden İkinci El arabalar, internet arama motorlarında arama yaparak kolayca bulunabilir. Sahibinden İkinci El arabaları almak isteyenler, arama sonuçlarında gördükleri arabaların listelerini karşılaştırarak, arabalarının özellikleri, fiyatları ve hizmetleri hakkında detaylı bilgiler edinebilirler.

Sahibinden İkinci El arabalar hakkında detaylı bilgi edinmek isteyen kullanıcılar, çeşitli internet forumlarına, bloglara ve sosyal medya hesaplarına da başvurabilir. Sahibinden İkinci El arabalar hakkında kullanıcıların tecrübe paylaşımları, düşük fiyatlar, kolay kullanım ve daha düşük yakıt sarfiyatıyla ilgili bilgiler sunulmaktadır. Bununla birlikte, Sahibinden İkinci El arabaların satın alınması için yetkili servislerden teknik destek alınması önemlidir.

Sahibinden İkinci El arabalara dikkat edilmesi gereken diğer noktalardan biri de aracın arıza geçmişidir. Sahibinden İkinci El arabaları satın almadan önce aracın arıza geçmişi hakkında araştırma yapılmalıdır. Sahibinden İkinci El arabalar arızalı olabileceği için, satın almadan önce aracın arıza geçmişi hakkında güvenilir bir kaynaktan doğrulama yapılmalıdır. Ayrıca aracın yakıt türü ve yakıt kapasitesi hakkında da bilgi edinmek önemlidir.

Sahibinden İkinci El arabaları satın almak için, kullanıcıların aracın modeli, aracın üretim yılı, özellikleri, fiyatı, hizmetleri ve arıza geçmişi hakkında bilgi edinmesi önemlidir. Sahibinden İkinci El arabalara ulaşmak için, internet arama motorları kullanılarak arama yapılabilir ve çeşitli internet forumlarına, bloglara ve sosyal medya hesaplarına başvurularak detaylı bilgiler edinilebilir. Ardından, aracın arıza geçmişi hakkında güvenilir bir kaynaktan doğrulama yapılmalı ve aracın yakıt türü ve yakıt kapasitesi hakkında da bilgi edinilmelidir.

ikinci el arabalar sahibinden

Araba Alım-Satım İşlemlerinde Güvenli Bir Ortam

Günümüzde sahibinden üzerinden ikinci el arabalar alım-satım işlemleri yaygınlaşmaya başlamıştır. Bu işlemlerin güvenli bir ortamda gerçekleşmesine önem verilmesi gerekmektedir. İkinci el araba alım-satımı süreci yüz binlerce nakit para anlamına gelmektedir ve bu paranın güvenli bir şekilde saklanması herkesin hakkıdır. Sahibinden satılan ikinci el arabaların güvenli bir ortamda alım-satımı için gerekli özelliklerin olduğu bir platformda alım-satımı yapmak çok önemlidir.

Sahibinden üzerinden alım-satım yapmak için, satıcı ve alıcının açıkça açıkladıkları araba özellikleri ve fiyatları, aracın geçmişi, bağlı bulunduğu servisler ve geçmişte bakımı yapılan servisler, aracın kimden alındığı, kayıtlı aracın satış miktarı, aracın tamamının sağlam veya hasarlı olarak satışa çıkış tarihi veya arabanın geçmişte sahip değiştirmediği gibi özellikler çok önemlidir. Bu özellik ve özelliklerin arkasındaki gerçeklerin satıcı ve alıcı arasında doğrudan paylaşılması, güvenli bir alım-satım için çok önemlidir.

Ayrıca, sahibinden üzerinden ikinci el araba alım-satım işlemleri için satıcı ve alıcıların tüm şartları ve açık ve gizli garantileri net olarak anlamaları ve bunları uygulamaları çok önemlidir. Bu nedenle, satıcı ve alıcı arasında akla gelmedik durumlar önceden kararlaştırılarak bir yazılı anlaşmanın oluşturulması güvenli bir alım-satım ortamının oluşmasına yardımcı olacaktır.

Özetle, Sahibinden üzerinden gerçekleştirilen ikinci el araba alım-satım işlemleri güvenli bir ortamda gerçekleştirilmelidir. Bunun için satıcı ve alıcı arasında doğrudan paylaşılan araba özellikleri ve fiyatları, kayıtlı aracın satış miktarı, açık ve gizli garantiler, aracın geçmişi ve servisleri, aracın kimden alındığı gibi özellikleri sağlamak çok önemlidir. Ayrıca, satıcı ve alıcı arasındaki tüm detayların ve garantilerin bir yazılı anlaşma ile belirlenmesi güvenli bir alım-satım işlemi için zorunludur.

ikinci el arabalar sahibinden

Sahibinden İkinci El Araba Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sahibinden ikinci el araba almak çoğu zaman riskli bir işlemdir. Birçok kişi, araca yatırım yapmak istemeli ve bu alanda iyi bir fiyat-performans oranı aramalıdır. Sahibinden satın alınan arabalarda fiyatlar çoğu zaman alıcıya uygun olmaktadır. Ancak, araba alırken dikkat edilmesi gerekenler vardır. İkinci el arabaların sahibinden alınmasında dikkat edilmesi gerekenler aşağıdaki gibidir:

 • İlk olarak, aracın geçmişi kontrol edilmelidir. Sahibinden alınan aracın geçmiş kazaları, çalıntı bir araba olup olmadığı veya aracın orijinal parçaları olup olmadığı gibi durumlar kontrol edilmelidir.
 • Aracın güncel muayene raporu onaylanmalıdır. Muayene raporu aracın durumunu ve bakımını içeren önemli bir belgedir.
 • Aracın özellikleri kontrol edilmelidir. Arabanın yakıt türü, motor gücü, beygir gücü, kilometre göstergesi ve vites kutusu özellikleri kontrol edilmelidir.
 • Aracın fiyatı ve konumu doğru olmalıdır. Sahibinden alınan aracın fiyatı ve konumu verilen bilgiler doğrultusunda olmalıdır.
 • Aracın güvenlik özellikleri kontrol edilmelidir. Arabanın güvenlik özellikleri aracın güvenli bir şekilde kullanılması amacıyla kontrol edilmelidir.
 • Aracın kullanım ömrü kontrol edilmelidir. Sahibinden alınan aracın kullanım ömrü araçtaki yaşa göre değerlendirilmelidir.

Sahibinden alınan arabalar için bazı riskler vardır. Bu riskleri göz önünde bulundurarak, sahibinden alınan arabalarda üst düzey bir kalite aranmalıdır. Sahibinden satın alınan aracın özelliği ve fiyatı doğrultusunda, aracın durumu, özellikleri ve kullanım ömrü kontrol edilmelidir. Sahibinden alınan aracın muayene raporu kontrol edilerek, aracın güvenli bir şekilde kullanılması sağlanmalıdır.

ikinci el arabalar sahibinden

İkinci El Araba Sahibinden Sıfır Arabaya Karşı Avantajları

Küresel ekonomik durumun zorluğu, ikinci el araba satın almak için insanları teşvik etmektedir. Bununla birlikte, sıfır araba satın almak için daha fazla paraya sahip olmak da gerekebilir. İkinci el araba sahibinden sıfır arabaya karşı avantajları, eski arabaların ailenin her bireyinin ihtiyaçlarını karşılamasını sağlayabilecek seçtikleri ve alınabilecek daha düşük fiyatlar olabilir. İkinci el araba almak, bir sürücünün ihtiyaçlarına uygun ve yüksek kalitede bir araç satın alma konusunda avantaj sağlamaktadır.

Birincil olarak, ikinci el arabalar sahibinden tüm araca sahip olduğu imkanları kullanma olanağı sağlar. Bu, sürücülerin, aracın kendileri için uygun olduğu konusunda net bir fikir sahibi olmalarını ve özelliklerini kontrol etmelerini sağlayacaktır. İkinci el araçlar, sürücülerin daha küçük bir miktarla aracın performansını ölçme ve güvenli sürüşe sahip olma imkanı sağlar. Ayrıca, eski arabaların arıza durumu için daha fazla kontrol imkanı sunmaları da avantaj sağlayacaktır.

İkinci el arabalar sahibinden satın almak aynı zamanda, aracın özelliklerinin önceden kontrol edilmesi olanağını sağlar. Bu, sürücüler için aracın sürüş deneyimini ve özelliklerini daha iyi anlama olanağını sunacaktır. Eğer arabanın özellikleri, sürücünün gereksinimlerini karşılamıyorsa, diğer seçeneklere bakmak daha kolay olacaktır. Bu şekilde, sürücüler aracın onlar için tam olarak uygun olup olmadığını önceden anlayabileceklerdir.

Son olarak, ikinci el araba sahibinden sıfır arabaya karşı daha düşük fiyata sahip olunması da önemli bir avantaj sağlar. Bununla birlikte, güvenli sürüş için ikinci el arabaların servisleri ile de düzenli olarak kontrol edilmesi gerekir. Aksi takdirde, aracın çalışmasından kaynaklanabilecek arızalar, sürücünün çok daha fazla para harcamasına neden olabilir.

Göz önünde bulundurularak, ikinci el araba sahibinden sıfır arabaya karşı çeşitli avantajlar sağlayabilir. Bununla birlikte, güvenli bir sürüş için aracın düzenli olarak servisleri yapılmalıdır. Sürücüler, aracın özelliklerini ve performansını ölçerek, aracın kendileri için uygun olduğunu emin olmalıdır. İkinci el araba sahibinden, ailenin her bireyinin ihtiyaçlarına uygun ve alınabilecek daha düşük fiyatlarla satın alma olanağı sunmaktadır.

ikinci el arabalar sahibinden

2.El Arabalar ve Satılık Sıfır Km Otomobil Fiyatları

2.El Arabalar ve Satılık Sıfır Km Otomobil Fiyatları sahibinden’da Favori İlanlarım Favori Aramalarım İlan Karşılaştır Adres İl İlçe Türkiye Fiyat Benzin & LPG Dizel Hybrid Otomatik Ara .

Git

ikinci el arabalar sahibinden

İkinci El Araba, Ticari Araçlar, Motosiklet ve Diğer

İkinci El Araba, Ticari Araçlar, Motosiklet ve Diğer Vasıta İlanları – sahibinden Vasıta Otomobil 355.303 Arazi, SUV & Pickup 66.753 Motosiklet 61.079 Minivan & Panelvan 74.278 Ticari Araçlar 42.366 Elektrikli Araçlar 4.260 Kiralık Araçlar 9.469 Deniz Araçları 6.320 Hasarlı Araçlar 3.913 Klasik Araçlar 1.987 Modifiye Araçlar.

Git

ikinci el arabalar sahibinden

Sahibinden Satılık, Kiralık, Emlak, Oto, Alışveriş Ürünleri

Sahibinden Satılık, Kiralık, Emlak, Oto, Alışveriş Ürünleri.

Git

ikinci el arabalar sahibinden

Avrupanin Sahibinden Satilik Ikinci El ve yeni oto pazari

Avrupanin Sahibinden Satilik Ikinci El ve yeni oto pazari – AutoScout24 Avrupa Araç Diğer arama seçenekleri Şu an popüler aramalar Şehir içi arabaları Elektrikli arabalar Aile arabaları Yeni arabalar 5.000 Euro’ya kadarki 2. el araçları keşfet Teklifleri göster En çok istenen € 27.900,- 1 Renault Kadjar 1.5 blue dci equilibre 115cv edc.

Git

ikinci el arabalar sahibinden

İkinci El Sahibinden Satılık Araba Fiyatları

Aradığın en uygun fiyatlı ikinci el sahibinden satılık araba 2elotoaraba’da. Toggle navigation 2EL OTOARABA. Giriş Yap; . Satmak mı istiyorsunuz. 2.el araba ilanı vermenin en kolay ve hızlı yolu ! Sahibinden Ücretsiz Araba İlanı Ver. Ana Sayfa Bize Ulaşın Haberler.

Git

Satılık 2.El Otomobil Fiyatları

Satılık 2.El Otomobil Fiyatları 140 sonuç bulundu Aramayı Kaydet Tüm Araçlar Rezerve 2016 Toyota Corolla 1.33 Life 67.125 Km Benzin Düz Vites 295.000 TL 302.500 TL 122.765 TL Peşin5.926 TL Taksitle Krediye Başvur Rezerve 2016 Ford Focus 1.5 TDCi Trend X 162.429 Km Dizel Otomatik Vites 364.000 TL 379.000 TL 87.265 TL Peşin11.330 TL Taksitle.

Git

Bursa 2.El Arabalar ve Satılık Sıfır Km Otomobil

Bursa 2.El Arabalar ve Satılık Sıfır Km Otomobil Fiyatları sahibinden’da Favori İlanlarım .

Git

İstanbul Üsküdar Eminotomotiv 2. El Vasıta ilanları sahibinden’da

Eminotomotiv 2. El – İkinci el araba, satılık sıfır otomobil fiyatları, teknik özellikleri, araç kiralama, galeriden hafif ticari ve ağır ticari araçlar, motorsiklet modelleri ve diğer vasıta ilanları Türkiye’nin en büyük ilan sitesi sahibinden’da.

Git

Satılık İkinci El Araba Fiyatları Araba’da

Satılık 2.El Araba Fiyatları Yakıt Tipi Kasa Tipi Vites Tipi Volkswagen Golf 1.4 TSI BMT COMFORTLINE 2013 | Manuel | Benzinli | 154.268 Km 710.000 TL Peugeot 308 1.2 PURETECH SS EAT8 ALLURE SPORT 2020 | Otomatik | Benzinli | 40.079 Km 963.000 TL 1.013.000 TL Honda City 4D 1.5 AT EXECUTIVE 2021 | Otomatik | Benzinli | 11.401 Km 856.000 TL.

Git

Satılık 2. El Araba Fiyatları ve Modelleri

Satılık 2. El Araba ilanları, aradığınız tüm marka ve modeller arabam’da sizi bekliyor. Satılık 2. El Araba ilanları, aradığınız tüm marka ve modeller arabam’da sizi bekliyor 2. El Araçlar Sahibinden Galeriden Yetkili Bayiden Görünüm: Model: İlan Başlığı: Yıl . Kilometre . Renk : Fiyat .

Git

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir