1. Anasayfa
 2. Otomobil

Istanbul Satılık Araba

Istanbul Satılık Araba

İstanbul’un yoğun trafiği ve kalabalık sokakları arasında konforlu bir sürüş için, satılık bir araba edinmek sizin için doğru seçim olabilir. İstanbul’da araba satın almak, turistler ve yerli vatandaşlar arasında oldukça popülerdir. Amaçlarına ve bütçelerine uygun olan en uygun arabayı seçmek için oldukça fazla seçenek var.

Karlı bir satın alma yapmak isteyenler, çok fazla araba seçeneği arasından tercihlerini yapabilirler. İstanbul’da satılık araba mükemmel bir seçenek olarak hizmet vermektedir. Özellikle bütçeleri düşük olanlar için bu seçenek en iyi seçim olarak görülmektedir. İstanbul da çok sayıda araba galerisine ve satış noktalarına sahip olması, satın alan kişilerin aradıkları araba ile alakalı daha fazla seçenek arasından seçim yapmalarını sağlamaktadır.

İstanbul satılık araba seçenekleri arasında sıfır, ikinci el ve özel arabalar da bulunmaktadır. Yeni arabalar, araba sahiplerine son moda teknolojik özellikler ve gösterişli dış tasarımlar sunmaktadır. İkinci el arabalar ise araba sahiplerinin daha düşük fiyatlara satın almalarına olanak sağlamaktadır. Özel arabalar ise, araba sahiplerinin özel istekleri doğrultusunda üretilmektedir.

Satılık arabalar arasından seçim yaparken, araba satın alan kişinin bütçesine ve özellikle arabanın kullanılma amacına göre özellikleri dikkate alınmalıdır. Yani bazı arabalar özellikle şehir içinde kullanım için daha uygun olabileceği gibi, yol seyahatleri için daha uygun olan arabalar da bulunabilir. Bu yüzden satın alınan arabanın amacına uygun olması önemlidir.

istanbul satılık araba

İstanbul Satılık Araba Seçenekleri

İstanbul’da satılık araba seçeneklerinin ne kadar çeşitli olduğunu söylemek çok zor. İstanbul’da satılık arabalar, her bütçeye ve her arabayı arzu eden herkese uygun seçenekler sunmaktadır. Hem yeni hem de ikinci el araçların satılmasıyla, İstanbul’da satılık arabalar tüm arabalar arasından seçmek kolay hale gelmiştir. İstanbul’da satılık arabalar, her zevke ve bütçeye uygun olarak, farklı marka, model ve fiyat aralığındaki seçenekler sunmaktadır. İstanbul’daki satılık arabaların çeşitli seçenekleri aşağıda verilmiştir.

Marka Model Yıl Fiyat
BMW 3 Serisi 2020 179.000 TL
Mercedes-Benz C Serisi 2018 99.000 TL
Toyota Corolla 2019 75.000 TL
Volkswagen Golf 2020 65.000 TL

İstanbul’da satılık arabalar, her bütçeye ve arzulara uygun fiyatlı seçenekler sunmaktadır. Yüksek bütçeli arabalar sınıfında, BMW 3 Serisi’nin 2020 modeli 179.000 TL’dir. Mercedes-Benz C Serisi’nin 2018 modeli 99.000 TL’dir. Orta bütçeli arabalar sınıfında, Toyota Corolla’nın 2019 modeli 75.000 TL’dir. Düşük bütçeli arabalar sınıfında, Volkswagen Golf’ün 2020 modeli 65.000 TL’dir. İstanbul’da satılık araba seçenekleri, her bütçeye ve arzulara uygun seçenekler sunmaktadır. Bu şehirdeki alıcılar, aradıkları aracı satın almak için çok sayıda seçenek arasından seçim yapabilirler.

İstanbul’da satılık arabalar arasından seçmek için, satın almak istediğiniz aracın ne kadar bütçe ayırdığınızı bilmelisiniz. Aracın özelliklerini, performansını, güvenliğini ve konforunu değerlendirmelisiniz. İstanbul’da satılık arabalar arasından seçim yaparken, aracın teknik özelliklerini, üretici ve satıcıya güveniyor olmanızı, aracın konforlu olacağını ve aracın sizin için uygun olup olmadığını değerlendirmelisiniz.

İstanbul’da satılık araba seçenekleri, kaliteli araba seçimi yapmak isteyenler için çok sayıda seçenek sunmaktadır. İstanbul’daki satılık arabalar arasından seçim yaparken, her bütçeye ve her arabayı arzu eden herkese uygun araba seçebilirsiniz. İstanbul’da satılık arabalar arasından seçim yaparken, aracın teknik özelliklerini, üretici ve satıcıya güveniyor olmanızı, aracın konforlu olacağını ve aracın sizin için uygun olup olmadığını değerlendirmelisiniz. Uygun bir araba almak ve keyifli bir sürüş deneyimi yaşamak için İstanbul’da satılık araba seçeneklerini dikkatli bir şekilde incelemelisiniz.

istanbul satılık araba

Fiyat ve Model Seçenekleri

İstanbul, Türkiye’nin başkenti ve en kalabalık şehridir. Aynı zamanda, bu büyük şehirde birçok insanın hayatlarını kolaylaştırmak için satılık araba ihtiyacı vardır. İstanbul’da satılık araba arayışına çıkıyorsanız, seçenek ve fiyatların çok çeşitli olduğunu göreceksiniz. Fiyatlar aracın modeli, markası ve durumu gibi faktörlere bağlı olarak değişecektir. Örneğin, markası ve modeli ne olursa olsun, kullanılmış bir araba daha ucuz olacaktır. Ayrıca, aracın özellikleri ve ömür süresi de fiyatları etkileyebilir. İstanbul’da satılık arabaların genelde markaları ve seçenekleri şunlardır:

 • Ford
 • Renault
 • Volkswagen
 • Opel
 • Hyundai
 • Toyota

İstanbul’da satılık arabaların çokluğu, fiyatların çeşitliliğini de beraberinde getiriyor. Marka ve modele göre farklı modelleri seçerek, fiyat aralığınızı kolayca belirleyebilirsiniz. İstanbul’da satılık araba arayışınıza yönelik farklı seçenekler arasında; yeni arabalar, kullanılmış arabalar ve kiralama araba seçenekleri mevcuttur. Yeni arabalar, ortalama fiyatları ile seçim yapılması en kolay olan seçeneklerdir. İstanbul’da satılık arabaların genel olarak ortalama fiyatları şöyledir:

Model Fiyat
Ford Fiesta 25.000 TL
Renault Clio 20.000 TL
Volkswagen Jetta 35.000 TL
Opel Astra 27.000 TL
Hyundai i20 22.000 TL
Toyota Corolla 30.000 TL

Yukarıda gösterilen ortalama fiyatlar, aracın genel durumu, seçilen model ve marka gibi faktörleri içermektedir. İstanbul’da satılık araba arayışına çıkıyorsanız, fiyat ve seçenekler arasında karar vermek için satılık araba pazarının pazarlık seviyesini de göz önünde bulundurmanız önerilmektedir. Pazarlık esnasında, satıcının gösterdiği fiyatı düşürerek, teklifinizi belirtebilirsiniz.

istanbul satılık araba

İstanbul’daki Araba Galerileri

İstanbul, dünyadaki en büyük ve en önemli metropollerinden biri olmasıyla ünlüdür. İstanbul, turistlerin uğrak yerleri arasında önemli yer tutmaktadır. Ancak bu önemli şehir, araba almaya karar verenler için de oldukça önemlidir. İstanbul’da, satılık araba almak için birçok araba galerisi mevcuttur. Bu galerilerin bazıları büyük firmalardan temin edilirken, bazıları da kişisel satıcılardan temin edilebilir.

İstanbul’da satılık araba almak için arama yaparken, alıcılar öncelikle aracın markasını seçmek zorundadırlar. İstanbul’daki araba galerileri, araçların markalarına göre sınıflandırılır. Böylece, araba almak isteyenler kolayca ihtiyacı olan aracı bulabilir. Markaya göre arama yapmak, satılık arabaların markasının, modelinin, özelliklerinin ve fiyatlarının anlaşılmasını kolaylaştıracaktır.

Satılık araba almak için İstanbul’daki araba galerileri arasından seçim yaparken, alıcılar bir aracın fiyatını, yakıt tüketimini, güvenilirliğini, güvenlik önlemlerini, donanım seviyesini ve diğer önemli özellikleri dikkate almalıdırlar. Burada, alıcıların satın almak istedikleri araç için aradıkları tüm özelliklere uygun arabayı bulmaları çok önemlidir. Aksi takdirde, arabanın ihtiyaçlarını karşılamayabileceği için sahip olmak istenmeyecektir.

Ayrıca, İstanbul’daki araba galerilerinde satılan arabaların satın alındıkları gün itibariyle kullanıma hazır halde olması gerekir. Bu nedenle, alıcılar satın almak istedikleri arabaların iyi bir şekilde bakımının yapıldığından ve aracın tamamen işlevsel hale getirildiğinden emin olmalıdırlar. Bu nedenle, araba alma konusunda uzman bir ekiple çalışmak çok önemlidir. Eğer alıcılar arabaların teknik özellikleri hakkında uzmanlaşmamışsa, satın almaları için güvenilir bir araba galerisi aramaları önerilir.

Son olarak, İstanbul’daki araba galerilerinden satın alınacak arabaların fiyatlarının karşılaştırılması önerilir. Uygun fiyatlı arabalar satın almak isteyen alıcıların, arabanın satın alındığı web sitesinin fiyat karşılaştırma sistemini kullanmaları önerilir. Bu şekilde, en uygun fiyatlı arabaları bulmaları sağlanacaktır.

İstanbul’da satılık araba almak isteyenler için araba galerileri çok önemlidir. İstanbul’daki araba galerilerinde, aradıkları tüm özelliklere uygun arabaları kolayca bulabilirler. Burada, alıcılar satın almak istedikleri aracın, fiyatının, yakıt tüketiminin, güvenilirliğinin, güvenlik önlemlerinin, donanım seviyesinin ve diğer özelliklerinin dikkatlice kontrol edilmesi gerektiğini unutmamalıdırlar.

istanbul satılık araba

Güvenilir Satıcıların Tavsiyeleri

Türkiye’nin en büyük şehirlerinden birisi olan İstanbul’da satılık araba seçenekleri oldukça fazladır. Satın almak istediğiniz araba için en iyi fiyatını ve aracın en iyi özelliklerini görebileceğiniz İstanbul’da satılık arabalar vardır. Bu arabaların arasından tercih yapmak için size güvenilir satıcıların tavsiyelerinin oldukça yardımcı olacağını unutmayın. Güvenilir satıcıların tavsiyeleri sayesinde satın almak istediğiniz aracın tüm özelliklerini ve fiyatlarını öğrenebilir ve aradığınız arabayı bulabilirsiniz.

Güvenilir satıcıların tavsiyelerini almak için, her araba için farklı satıcıların fiyat ve özelliklerini karşılaştırmanız gerekebilir. İstanbul’da satılık araba almak istediğinizde, aracın modelleri, motor seçenekleri ve özellikleri hakkında bilgi edinin. Bu bilgileri almak için aracın web sitesindeki indirilebilir verileri, teknik dosyaları ve tüm özellikleri inceleyin. Ayrıca satıcıların fiyatlarını da göz önünde bulundurmalısınız.

Satıcıların tavsiyelerini almak ve arabanın fiyatını karşılaştırmak için aşağıdaki tabloyu kullanabilirsiniz:

Satıcı Model Motor Fiyat
Satıcı 1 Mercedes 2.0 L 12.000 TL
Satıcı 2 Fiat 1.4 L 10.000 TL
Satıcı 3 Renault 1.6 L 9.500 TL

Güvenilir satıcıların tavsiyelerini almadan önce aracın tüm özelliklerini dikkatlice inceleyin. İstanbul’da satılık araba almaya karar vermeden önce aracın çizimlerini, görsellerini, fotoğraflarını ve özelliklerini kontrol edin. Satın alacağınız arabanın tüm özelliklerini anlamak için satıcıların tavsiyelerini önemseyin. Ayrıca satıcıların servisleri hakkında da bilgi edinin.

Güvenilir bir İstanbul satılık araba satın almak için size yardımcı olacak tüm teknik bilgileri öğrenmek ve satıcıların tavsiyelerini karşılaştırmak çok önemlidir. Satın almak istediğiniz arabanın özelliklerini ve fiyatlarını karşılaştırarak, aradığınız arabayı en uygun fiyata alabilirsiniz. Satıcıların güvenilir tavsiyelerinden yararlanarak, İstanbul’da aradığınız arabayı en uygun fiyata satın alabilirsiniz.

istanbul satılık araba

Satın Almadan Önce Almanız Gereken Önlemler

İstanbul’da satılık arabanın satın alınması, birçok alıcı için zor bir süreçtir. Satın alma güvenli ve oldukça zorlu olabilir. Satın almadan önce almanız gereken önlemler, iyi araştırma yapmak, kullanılmış arabanın durumu hakkında bilgi toplamak ve fiyatları karşılaştırmaktır. İyi bir araştırma yapmak, arabanın kullanım geçmişi hakkında bilgi sahibi olmak, daha fazla şey öğrenmek ve kendinizi arabanızdan emin hissetmek için çok önemlidir.

Satın alma kararı vermeden önce, arabanın kullanım geçmişi hakkında bilgi edinmek, arabanın aksesuarlarını kontrol etmek ve arabanın kilometre ölçümünün doğru olduğundan emin olmak da kritik önlemler arasındadır. Daha sonra, arabanın durumu hakkında bir mekanik tarafından kontrol edilmesi gerekmektedir. Meydana gelen arızalar ve zamanla arabanın durumu hakkında bilgi edinmek, arabanın kendini yeterince özgür hissetmesi için önemlidir.

Fiyatları karşılaştırmak da önemli bir adımdır. Piyasadaki diğer aynı modeller hakkında fiyat bilgisi ve ne kadar ödeme yapabileceğiniz hakkında bilgi edinmek çok önemlidir. Ayrıca, arabayı alırken hangi özelliklerin satın alındığını da göz önünde bulundurmak gerekir. Bu özellikler arasında, arabanın genel görünümü, kontrol kumandası, benzin tüketimi ve hareket performansı yer alır.

Son olarak, satın almadan önce son kontrolleri yapmayı unutmayın. Arabanın ne kadar güvenli olduğunu sorgulamak, arabanın motoru ve aksamları hakkında bilgi edinmek, arabanın sigorta geçerliliğini kontrol etmek ve arabanın ruhsatı ve özelliklerinde değişikliklerin yapılıp yapılmadığını kontrol etmek çok önemli. Bunlar, satın almadan önce almanız gereken önlemlerdir.

istanbul satılık araba

Sahibinden Satılık, Kiralık, Emlak, Oto, Alışveriş Ürünleri

Sahibinden Satılık, Kiralık, Emlak, Oto, Alışveriş Ürünleri.

Git

istanbul satılık araba

İstanbul Satılık Araba Fiyatları

İstanbul. Zeytinburnu. Citroen C3 1.6 VTI Exlusive. 24 Nisan 2023. Acil satılık AÇİKLAMAYI OKUYUN ACİL İHTİYAÇ TAN, ÖNEMLİ ANLAŞARAK SATILILACAK. 2011. 125.450. 340.000 TL. İstanbul.

Git

istanbul satılık araba

VavaCars

Araç Almak İstiyorum Araçları İnceleyin Evinizin rahatlığında yüzlerce çeşit VavaCars sertifikalı ikinci el araçlarımızı keşfedin. Satın Alın Detaylı görseller ve kapsamlı ekspertiz raporu ile aracınızı online olarak güvenli bir şekilde satın alın. Keyfini sürün 14 gün kolay iade garantisi imkanıyla yeni aracınızın keyfini sürün.

Git

istanbul satılık araba

Satılık İkinci El Arabalar

565 ilan Türkiye Sıralama ölçütü : Akıllı Sıralama TL 845.000 2020, Seat Ibiza Benzin | 48,299 km | Sultangazi TL 885.000 2015, Seat León Benzin | 70,859 km | Sultangazi TL 802.000 2017, VW Polo Benzin | 69,184 km | Sultangazi Fırsat ! TL 870.000 2021, Hyundai i20 Benzin | 8,865 km | Beyoğlu TL 972.000 2021, VW Polo Benzin | 23,459 km | Sultangazi.

Git

istanbul satılık araba

İstanbul İkinci El Satılık

İstanbul bölgesinde ikinci El Satılık ilanları Otoplus’ta! Aradığın aracı sana uygun fiyata satın almak için tıkla!.

Git

İstanbul Ferrari Fiyatları & Modelleri sahibinden’da

İstanbul Satılık Ferrari fiyatları ve araba modellerinin en güncel ilanları Türkiye’nin en büyük otomobil pazarı sahibinden’da! İstanbul Ferrari Fiyatları & Modelleri sahibinden mobil uygulamasının milyonlarca kullanıcısına sen de katıl !.

Git

İKİNCİ EL ARAÇ FİYATLARINA DÜZENLEME

İKİNCİ EL ARAÇ SATIŞLARINA DÜZENLEME GETİRİLDİ. Resmi Gazete’de yayımlanan karara göre ikinci el araç satış fiyatı, sıfır araç satış fiyatının üzerinde olamayacak. Bu durum, 1 Ocak 2024 tarihine kadar yasaklandı. Ayrıca ikinci el araçların satışının yapıldığı internet satış siteleri de, karara aykırı .

Git

Haziran 2023’de Çin’de en çok satılan otomobiller

Haziran ayında Çin’de 450 bine yakın elektrikli otomobil satıldı: İşte en çok satılan modeller. Çin Binek Araç Birliği’nin açıkladığı güncel verilere göre BYD, yeni enerjili araç satışlarındaki başarısını sürdürüyor. Model bazında ise ilk sırada ülkemizde de yakından tanıdığımız bir model var. 12 Temmuz .

Git

Bu tuzağa dikkat: İkinci el otomobil satışında görülmemiş dolandırıcılık

Pendik’te otomobil alım satım işi yapan Sercan S. 35 ve kendi aracını satmak için internete koyan Emre K, akıl almaz dolandırıcılık oyununun iki mağduru oldu. Sabah’tan Seda Nur Günaydın’ın haberine göre, birbirlerini tanımayan ikilinin yolları, kendisini Hakkâri’de asker olarak tanıtan Cuma Ö’nün planladığı .

Git

İstanbul 2.El Arabalar ve Satılık Sıfır Km Otomobil Fiyatları

İstanbul 2.El Arabalar ve Satılık Sıfır Km Otomobil Fiyatları sahibinden’da – 4 .

Git

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir
jaguar jeep