1. Anasayfa
 2. Otomobil

Jeep Sahibinden

Jeep Sahibinden

Jeep Sahibinden, Türkiye pazarında en ünlü ikinci el araç satışını sağlayan güvenilir bir araca sahiptir. Özellikle, Sahibinden’in çift koltuklu çekicileri ve ticari araçları, çok popülerdir. Jeep Sahibinden, tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazır bir araç arayanlar için ideal bir seçenek sunuyor. Sahibinden’in yüksek kaliteli kullanılan araç seçenekleri, müşterilerin aradıkları her şeyi karşılamaya yardımcı oluyor. Ayrıca, Sahibinden’in uygun fiyatlı araçlar seçeneği, araç giderlerinizi kontrol edebileceğiniz küçük bir bütçeyle aracınızı satın almanıza izin verir.

Jeep Sahibinden, satın alınan her araç için güvenilir bir satıcı sunan bir platformdur. Ayrıca, arka ve ön koltuklarda ayrı sürüş modları da sunar. Bu sayede, aracınızın sürüşünü daha kolay ve güvenli hale getirmenizi sağlar. Ayrıca, aracınızın arızalarını tespit edebilmek ve düzeltmek için servis hizmetleri de sağlanmaktadır. Sahibinden’in aracınız için garanti hizmetleri, arızaların oluşmadan önce çözülmesini sağlar.

Jeep Sahibinden, satın almak istediğiniz aracın her ayrıntısını istediğiniz özelliklerde arayabileceğiniz benzersiz bir platformdur. Sahibinden’in kullanıcı dostu arayüzü, aracınızı aramak için zamanınızı kolayca ayırmanıza olanak tanır. Sahibinden’in çoklu arama seçenekleri, kullanıcıların aradıkları araçları bulmak için çoklu seçenekler sunar. Ayrıca, Sahibinden’in arama sonuçlarını filtreleme ve sıralama özellikleri, arayışlarınızı hızlandırır ve doğru aracı bulmanızı kolaylaştırır. Tüm bu özellikler, Jeep Sahibinden’i güvenilir ve kullanışlı bir platform haline getirir.

jeep sahibinden

Jeep Sahibinden: Ne Demek?

Jeep Sahibinden, Türkiye’de satılan jeepler hakkında güncel bilgileri sunan çevrimiçi bir arama platformudur. Bu platform, jeeplerin tüm modellerini, renklerini, donanımlarını ve fiyatlarını göstermektedir. Jeep Sahibinden, kullanıcıların jeep modelleri arasından seçim yapmalarına yardımcı olan bir arama aracıdır. Arama yapılırken, aşağıdaki kriterler göz önünde bulundurulabilir:

 • Model
 • Yıl
 • Kilometre
 • Donanım
 • Motor Gücü
 • Renk
 • Fiyat aralığı

Jeep Sahibinden, jeep sahiplerinin araçlarını satışa çıkarmak için kullanabilecekleri ücretsiz bir platformdur. Jeep Sahibinden’de satılan jeepler genellikle kullanıcıların kendi jeep modellerini satmak istedikleri zamanların en popüler modelleri olarak gözükür. Jeep Sahibinden’de satılan jeepler, genellikle kullanıcılar tarafından üretilen modeller olarak gözükebilir. Bu modeller arasında, popüler markaların Jeep modelleri, üreticilerin özel olarak üretilmiş Jeep modelleri veya diğer Jeep modelleri de bulunabilir.

Jeep Sahibinden üzerinden satılan jeepler, aracın modelinden, donanımından, renklerinden ve fiyatlarından bağımsız olarak kullanıcılar tarafından ya da bir aracının sahibi tarafından satışa çıkarılabilir. Kullanıcılar, jeep modellerini arasından seçim yapabilir ve hangi modeli satın almak istediklerini belirleyebilirler. Bu platforma kaydolan jeep sahipleri, jeep modellerini arasından kendi jeep modellerini satışa çıkarmak için kullanabilecekleri bir platform sağlamaktadır.

Jeep Sahibinden platformu kullanıcıların, jeep sahibi olarak jeep modellerini arasından seçim yapmalarına ve jeep modellerini satışa çıkarmalarına yardımcı olan bir arama aracıdır. Jeep Sahibinden’de satılan jeep modelleri arasında hem popüler markaların jeep modelleri hem de üreticilerin özel olarak üretilmiş jeep modelleri bulunmaktadır.

jeep sahibinden

Jeep Sahibinden Fiyatları

Sahibinden.com üzerinde Jeep marka araçları için çeşitli fiyat seçenekleri mevcuttur. Seçtiğiniz modelin özelliklerine ve aracın kondisyonuna göre fiyatlar değişebilir. Sahibinden üzerinde Jeep markasının çeşitli modelleri, özellikleri ve fiyatları aşağıdaki tabloda gösterilmiştir.

Model Km Yıl Fiyat (TL)
Jeep Grand Cherokee 200.000 2016 100.000
Jeep Wrangler 100.000 2015 75.000
Jeep Renegade 50.000 2018 50.000

Sahibinden.com aracınızı satmak veya satın almak için idealdir. Bu web sitesi, aracın satışını kolaylaştırmak ve bu işlemi herkesin yapabileceği şekilde basitleştirmek için tasarlanmıştır. Ayrıca, Jeep marka aracı satın almanın size maliyetleri hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayabilir.

Jeep marka araçlar, güçlü motorları ve dayanıklı tasarımları ile ön plana çıkıyor. Özellikle aracın periyodik bakım gereksinimleri kolay ve ucuzdur. Jeep aracının diğer araçlara göre daha uzun ömürlü olması, sahibine daha düşük maliyetler vaat eder. Güvenilirliği, konforu ve sağlam tasarımıyla Jeep her zevke uygun bir araçtır.

Jeep marka araç satın alma kararınızı cesaretlendirmek için, aşağıdaki noktaları dikkate almanız önerilir:

 • Satın almak istediğiniz aracın kilometre bilgisini kontrol edin.
 • Satın almak istediğiniz aracın özelliklerini sahibinden.com’dan kontrol edin.
 • Jeep araçların arıza tespitleri ve bakım ücretleri hakkında bilgi edinin.
 • Jeep araçların satış fiyatının araçların özellikleri ve kondisyonu ile bağlantılı olduğu unutmayın.

Jeep marka aracı satın alırken, araçtan beklediğiniz faydayı en üst seviyeye çıkarmak için, sahibinden.com üzerinden en iyi fiyatı bulmak size yardımcı olacaktır. Jeep aracı satın almak için, her zamankinden daha iyi bir fiyat aralığına sahip olmak çok önemlidir.

jeep sahibinden

Jeep Sahibinden İçin Doğru Seçim

Jeep Sahibinden, dünyaca ünlü Amerikan otomotiv markası Jeep’in, Türkiye’de satışı için özel olarak tasarlanmış bir platformdur. Jeep Sahibinden üzerinden satın alma seçeneği ile, müşterilerin her bütçeye uygun fiyatlı arabalar bulmalarına ve satın almalarına imkan tanıyor. Jeep Sahibinden, müşterilerin kolaylıkla kendi aracını seçmesini ve satın almasını sağlayan bir arama motorudur. Müşteriler, aracın fiyatı, kilometre, vites, yakıt, model, marka ve tarih gibi çeşitli seçenekler arasından arama yaparak aracını seçebilir. Arama sonucunda, araca ilişkin tüm teknik özellikleri, fiyat ve yakıt tüketimi hakkında detayları görebilir.

Jeep Sahibinden arama yapmayı kolaylaştırmak için, arama özelliklerinin düzenlenmesine de imkan tanıyor. Müşteriler, aracın markası, modeli, yakıt türü, vites tipi, aracın tarihi, aracın kilometre gibi seçenekleri arasından seçim yapabilir. Böylece müşteri, istediği aracı daha hızlı ve kolay bir şekilde bulabilir.

Jeep Sahibinden, müşterilere fiyat olarak uygun arabalar sunmak için çok sayıda araca sahiptir. İster bir SUV ister bir pick-up olsun, müşteri istediği aracı en uygun fiyata satın alabilecek. Ayrıca, müşteriler aracın özelliklerinin ve fiyatının önceden bilinmesi için Jeep Sahibinden de aracın teknik özellikleri ve fiyat bilgileri mevcuttur.

Jeep Sahibinden arama motoru, müşterilerin araca ilişkin tüm özellikleri ve fiyatları hakkında tam bir fikir sahibi olmalarını sağlıyor. Bu motor, müşterilerin aradıkları araca en uygun fiyatla satın almalarını ve mümkün olan en iyi fiyatı almalarını sağlamak için çalışıyor. Ayrıca, müşteriler aracın özellikleri, yakıt tüketimi ve fiyat hakkında detaylı bilgi almak için de Jeep Sahibinden arama motorunu kullanabilir.

Jeep Sahibinden müşterilerin aradıkları aracı Türkiye’nin her yerinden satın almalarına olanak sağlıyor. Mevcut tüm modele ve türlere uygun arabaları bulmak mümkün. Ayrıca, Jeep Sahibinden arama motoru, almak istediğiniz araca uygun fiyatlar bulmak için de çok yararlıdır. Son olarak, Jeep Sahibinden, müşterinin aradığı araca uygun fiyat ve özelliklere ulaşmasını sağlar.

Ürün Fiyat
Jeep Wrangler 85.000 TL
Jeep Cherokee 69.000 TL
Jeep Compass 62.000 TL

Jeep Sahibinden, müşterilerin istedikleri araca uygun fiyatlar bulmasını sağlar. Yukarıdaki tablo, Jeep Sahibinden üzerinden satın alınabilecek ürünlerin fiyatlarını göstermektedir. Bu fiyatlar her zaman değişebilir, ancak yaklaşık olarak bu şekildedir.

jeep sahibinden

Jeep Sahibinden Avantajları

Sahibinden, Türkiye’de en çok kullanılan online alışveriş platformudur. Jeep Sahibinden sizin için en uygun olan Jeep modelini sunmaktadır. Sahibinden.com’dan Jeep almanın pek çok avantajı vardır.

Öncelikle, Jeep Sahibinden’de aradığınız aracın birçok seçeneği vardır. Yeni, ikinci el veya araç kiralama seçenekleri arasından aradığınız aracı bulabilirsiniz. Ayrıca, aracın modelini, renk seçeneğini, aracın kilometre bilgilerini, aracın durumuna göre fiyat bilgisini ve aracın aksesuarlarını öğrenebilirsiniz.

Son olarak, Jeep Sahibinden’den aracınızı satın alırken çok daha uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Platformda, aralarında aracın konutu, aracın özellikleri, aracın kilometre bilgisi, aracın raporu, aracın durumuna göre fiyatı, aracın kredi ödeme seçenekleri gibi birçok seçenek bulunmaktadır. Ayrıca, birçok kredi koşulu arasından aracınızı satın almak için size en uygun olanını seçebilirsiniz.

Jeep Sahibinden size online olarak aracınızı satın alma olanağı sunar. Uzun süreli kiralama seçeneğiyle, aracınızı belirli bir süre boyunca satın almak istediğinizde, platformdan online olarak kiralama yapabilirsiniz. Platformda, aracınızın güvenliği için aracın konutunu ve kilometre bilgisini seçebilirsiniz.

Jeep Sahibinden’den aracınızı satın alırken, araç satış fiyatının yanı sıra, aracın bakımının da bilinmesi çok önemlidir. Platformda, aracın bakım geçmişinin raporunu satın alabilirsiniz. Bu rapor, aracınızın son bakımından bu yana ne kadar kullanıldığına ve ne kadar kullanılmadığına dair detaylı bilgiler içerir.

Jeep Sahibinden ayrıca aracınızın satın alım ve garantisiyle ilgili birçok avantaj sunmaktadır. Platformda, aracınızı satın alırken aracın garantisi, aracın satış tarihi, aracın bakımı ve aracın kira süresi gibi birçok garanti seçeneği mevcuttur. Ayrıca, platformda aracınızı satın alırken kredi seçeneğiyle de aracınızı satın alabilirsiniz.

Jeep Sahibinden, aracınızı satın alırken çok daha uygun fiyatlarla satın almanın yanı sıra aracın bakım geçmişinin de göz önünde bulunmasını sağlar. Ayrıca, platformda aracınızı kiralamak için uzun süreli kiralama seçeneğiyle de aracınızı satın almanın kolay ve güvenli bir yoludur.

jeep sahibinden

Jeep Sahibinden Satın Alınabilecek Yerler

Sahibinden satın alınacak jeep aracınızı bulmak, zor ama kolay bir süreçtir. Satın alacağınız aracın birçok farklı özellikleri, fiyatları ve modelleri vardır. Sahibinden satın almak istediğiniz jeep aracının her türlü özellikleri ve fiyatları hakkında bilgi sahibi olmalısınız.

Sahibinden satılmakta olan jeep arabaların çoğu kullanılmış olarak satılmaktadır. Bu arabalarda kullanılmış parçalar olabilir. Aracın yaşına ve ne kadar süredir kullanıldığına bağlı olarak, kullanılan parçaların farklı seviyelerde hasarlı olmaları söz konusu olabilir. Özellikle emniyet sistemleri açısından sizi güvence altına almak için aracın sıfır kilometreden satılmış olmasını tavsiye ederiz.

Sahibinden satın alınacak jeep arabalarının fiyatları, aracın modeli, özellikleri, yaşı ve donanımına göre değişir. Özellikle çok eski modellerin fiyatları daha ucuz olacaktır, ancak aracın bakımı ve onarımı için daha fazla para harcamanız gerekebilir. Ancak, aracınızın tüm garantileri, şartları ve diğer satın alma bilgileri hakkında temin edilmiş bilgilere sahip olmalısınız.

Sahibinden satın alınacak jeep aracınızın donanımının ne olduğuna dikkat etmelisiniz. Aracın yakıt türü, modeli, motoru, vites tipi, direksiyon türü ve emniyet sistemleri hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Aracınızın standart donanımlarının yanı sıra isteğinize göre daha fazla donanım ekleyebilirsiniz. Bunlar arasında çarpışma emniyeti sistemleri, konfor donanımları, güvenlik sistemleri ve navigasyon sistemleri de dahil olabilir.

Sahibinden alınabilecek jeep arabalarını satın almak için, aşağıdaki tabloda belirtilen özellikleri kontrol etmelisiniz:

Model Yakıt Vites Türü Garanti Fiyat
Sahibinden satın alınacak jeep Benzin/Dizel Otomatik/Manuel Var/Yok Tahmini Fiyat

Sahibinden satın almak istediğiniz jeep aracınızı satın almadan önce, aracın durumunu kontrol etmelisiniz. Aracın motoru ve vites kutusu, aracın şasi ve jantları, fren sistemi ve aracın diğer parçalarının durumuna dikkat etmelisiniz. Bu aşamadan sonra aracınızı satın alabilirsiniz.

Sahibinden satın alınabilecek jeep arabaları, güvenli, uygun fiyatlı ve kullanışlı arabalardır. Ancak aracı satın almadan önce, aracın durumunu, donanım özelliklerini, fiyatlarını ve aracın garanti durumunu kontrol etmelisiniz.

jeep sahibinden

Sahibinden Jeep Wrangler Fiyatları & Modelleri

Sahibinden Jeep Wrangler Fiyatları & Modelleri. bulundu. SAHİBİNDEN ORJİNAL 45250KM DE HATASIZ BOYASIZ JEEP RUBICON . SAHİBİNDEN RUBİCON, ORJİNAL 99500 KM DE BOYASIZ, DEĞİŞENSİZ. 70. YIL HATASIZ BOYASIZ. Tr de tek WRANGLER! Portal axles. Diğer rubiconlarla karıştırılmasın!.

Git

jeep sahibinden

Sahibinden Jeep Fiyatları & Modelleri sahibinden’da

Sahibinden Satılık Jeep fiyatları & araç modellerinin en güncel ilanları Türkiye’nin en büyük otomobil pazarı sahibinden’da! Sahibinden Jeep Fiyatları & Modelleri sahibinden mobil uygulamasının milyonlarca kullanıcısına sen de katıl !.

Git

jeep sahibinden

Jeep Renegade Fiyatları & Modelleri sahibinden’da

Satılık Jeep Renegade fiyatları & araç modellerinin en güncel ilanları Türkiye’nin en büyük otomobil pazarı sahibinden’da! – 5 sahibinden’da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği .

Git

jeep sahibinden

Sahibinden Jeep Grand Cherokee Fiyatları & Modelleri

Sahibinden Satılık Jeep Grand Cherokee fiyatları & araç modellerinin en güncel ilanları Türkiye’nin en büyük otomobil pazarı sahibinden’da!.

Git

jeep sahibinden

Jeep Compass Fiyatları & Modelleri sahibinden’da

Satılık Jeep Compass fiyatları & araç modellerinin en güncel ilanları Türkiye’nin en büyük otomobil pazarı sahibinden’da! – 10 JEEP COMPASS İLK SAHİBİNDEN: 2018: 128.000: Gri: 825.000 TL. 25 Ocak 2023: Balıkesir Edremit: 1.4 Limited: HATASIZ BOYASIZ TRAMER YOK: 2018: 36.500: Füme: 1.100.000 TL. 24 Ocak 2023: Samsun .

Git

İstanbul Jeep Grand Cherokee Fiyatları & Modelleri

İstanbul Satılık Jeep Grand Cherokee fiyatları & araç modellerinin en güncel ilanları Türkiye’nin en büyük otomobil pazarı sahibinden’da! . ACİL SAHİBİNDEN HATASIZ GRAND CHEROKEE JEEP GRAGE BAKIMLI: 2004: 348.500: Mavi: 355.000 TL. 21 Şubat 2023: Ataşehir Küçükbakkalköy: 2.7 CRD: Emsalisiz sınıfının en temiz: 2003: .

Git

Sahibinden

Sahibinden.

Git

Jeep Gladiator Fiyatları & Modelleri sahibinden’da

Jeep Gladiator Fiyatları & Modelleri. .

Git

Klasik Arazi Araçları sahibinden’da

Satılık Jeep marka Klasik Arazi Araçları Türkiye’ nin ilan sitesi sahibinden’ da sahibinden mobil uygulamasının milyonlarca kullanıcısına sen de katıl ! SAHI yaz 4350′ ye telefonundan ücretsiz SMS at.

Git

İzmir Sahibinden Jeep Renegade Fiyatları & Modelleri

İzmir Sahibinden Satılık Jeep Renegade fiyatları & araç modellerinin en güncel ilanları Türkiye’nin en büyük otomobil pazarı sahibinden’da! İzmir Sahibinden Jeep Renegade Fiyatları & Modelleri.

Git

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir
batman araba