1. Anasayfa
 2. Yemek

Jumbo Yemek Takımı 6 Kişilik

Jumbo Yemek Takımı 6 Kişilik

Son zamanlarda, evlerin temel parçası haline gelen ve modern yaşamın vazgeçilmezlerinden biri olan jumbo yemek takımları, ev sahibi olmak zorunda olanlar için hayat kurtarıcıdır. 6 kişilik jumbo yemek takımları, sadece bir araya getirilen misafirler için değil, aynı zamanda günlük kullanım için de son derece ideal bir çözümdür.

Jumbo yemek takımlarının en büyük avantajlarından biri, 6 kişinin aynı anda tüketebileceği ölçekte pişirilen tercih edilen yemekleri sunmalarıdır. Böylece, sofralar masa örtüsü ve şamdanlarla süslenmiş bir görünüme sahip olur ve misafirlerin rahat etmelerini sağlar. Aynı zamanda, ev sahibi için de tüketim alışkanlıklarını planlamak çok daha kolay hale gelir.

6 kişilik jumbo yemek takımları, her kişinin eşit miktarda tabağı olmasını sağlayarak, ev sahibinin kimseyi dışlamasını engellemektedir. Aynı zamanda, takımın aynı çizgiye sahip olması, ev sahibinin çok çeşitli takımları bir araya getirme derdinden de kurtarır.

Modern yaşamın vazgeçilmezlerinden biri olan jumbo yemek takımları, aynı zamanda güzel bir dekorasyon öğesi olarak da evlerinize güzellik katabilir. Geniş çeşitlilikteki renkler, şekiller ve desenler kullanarak, bu takımlar yemek sofralarının görünümünü değiştirebilir ve etkileyici bir atmosfer yaratabilir.

Jumbo yemek takımları, hem misafirleri ağırlamak için hem de günlük kullanım için ideal olan bir çözüm sunar. Uygun fiyatlı bir çözüm olan bu takımlar, evinizi etkileyici bir atmosfere kavuşturmak için sizlere yardımcı olabilir.

jumbo yemek takımı 6 kişilik

Jumbo Yemek Takımının Özellikleri

Özellikli ve kullanışlı, 6 kişilik jumbo yemek takımı ideal bir seçenektir. Jumbo yemek takımı aileler ve yemek toplantıları için mükemmel bir seçenektir. Bu takımda 6 adet tek bardak, 6 adet takım bardak, 6 adet tabak, 6 adet çorba tabağı bulunmaktadır. Jumbo yemek takımları, çoğu zaman porselenden yapılmış ve kendi renkleri olan çiçeklerin ve desenlerin renkli bir karışımıdır. Jumbo yemek takımları, çoğu zaman çok dayanıklıdır ve kolayca temizlenebilir. Takımın her parçası çoğu zaman ayrı ayrı temizlenerek her zaman temiz duruma getirilebilir.

Bu 6 kişilik jumbo yemek takımı, çoğu zaman ekonomik ve kaliteli bir malzemeden yapılmıştır. Takım içerisinde her parça, sıkıca tutunmayan, parlak ve kalıcı renkler ile özel bir şekilde dizayn edilmiştir. Takımın her parçası ayrı ayrı ya da toplu olarak satın alınabilir. Takımın her parçası, diğerlerinden ayrı ayrı fiyatlara satılmaktadır.

Jumbo yemek takımları, kullanım ve dayanıklılık açısından en iyi seçenek olmakla birlikte, takımın her parçasının fiyatı da dikkate alınmalıdır. Fiyata göre değişebilecek olan jumbo yemek takımlarının fiyatı çok yüksek olmamalıdır. Takımın her parçasının fiyatının kaliteye uygun olması gerekir. Bu nedenle, jumbo yemek takımı seçerken dikkatli olmalısınız.

Jumbo yemek takımları, buzdolabında, fırında, mikrodalga fırında ve lavaboda kullanılabilir. Parçaların içerisinde bulunan maddelerin çoğu mikrodalga fırında ısıtılabilir. Ancak, bu durum her zaman değişebilir ve her ürünün özellikleri ayrı ayrı incelenmelidir. Bu nedenle, ürünü satın almadan önce etiketi okumaya özen gösterin.

Jumbo yemek takımları, ekonomik ve kaliteli bir seçenek olmakla birlikte, kullanım ve dayanım özellikleri hesaba katılarak seçilmelidir. Bu nedenle, ürünü satın almadan önce etiketi okumaya ve ürünün özelliklerini incelemeye özen gösterin. Böylece, en iyi jumbo yemek takımını seçebilirsiniz.

jumbo yemek takımı 6 kişilik

Jumbo Yemek Takımının Fiyatı

Yemek takımları günlük olarak kullandığımız bir ev eşyasıdır. Bir yemek takımının fiyatı kalitesine, özelliklerine ve ihtiyacımıza göre değişmektedir. Özellikle de, bir arada 6 kişiye uygun olan büyük yemek takımlarının fiyatları üzerinde durmak gerekmektedir. Jumbo yemek takımları, 6 kişilik olarak tasarlanan, çoğu zaman kulplu olan yemek takımlarıdır.

Jumbo yemek takımlarının fiyatı değişmektedir. Bu fiyat, yemek takımından beklenen özelliklere göre değişmektedir. Jumbo yemek takımları hafif, dayanıklı ve çok yönlü olan ürünlerdir. Bazı ürünler üzerinde farklı desenler ve renkler bulunabilmektedir. Jumbo yemek takımlarının fiyatı, kalitesine ve özelliklerine göre değişmektedir. Bazı takımlar, üzerinde çeşitli desenler ve renkler olan eşsiz, kaliteli seramik takımlardır ve diğerleri ise porselen kulplu takımlardır.

Jumbo yemek takımlarının fiyatları, bir arada 6 kişiyi karşılayacak ne kadar ürün içerdiğine göre değişmektedir. Bu takımlar sıklıkla, 6 adet tabak, 6 adet bardak, 6 adet çatal, 6 adet kaşık ve 6 adet yemek bıçağı içerir. Bunun haricinde, üreticiler kulplar, çeşitli çatal setleri, tepsiler ve diğer bazı ekstraları da sunabilmektedir.

Jumbo yemek takımlarının fiyatları, üreticiden üreticiyi ne kadar olduğu üzerine değişmektedir. Bununla birlikte, jumbo yemek takımlarının fiyatlarının ortalama olarak yaklaşık 80-200 TL arasında değişmektedir. Bununla birlikte, bu fiyatlar kalitesine ve özelliklerine göre değişmektedir. Özellikle de üzerinde desenler ve renkler bulunan jumbo yemek takımlarının fiyatları daha yüksek olabilmektedir.

Jumbo yemek takımları, kullanımı ve temizliği kolay, sağlam ve güzel bir eşya olarak geliştirilmiştir. Kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler sunan çeşitli üreticiler vardır ve bu ürünler, online alışveriş mağazalarından veya yerel ticari mağazalardan satın alınabilir. Bu ürünler aynı zamanda, güvenilir üreticiler tarafından ücretsiz gönderim hizmeti ve güvenli ödeme seçenekleri aracılığıyla da satın alınabilir.

jumbo yemek takımı 6 kişilik

6 Kişilik Yemek Takımının İçeriği

Mutfaklarımızda vazgeçilmez bir eşya olan yemek takımları, toplu olarak sunulan takımlar olarak üretilmektedir. Jumbo yemek takımı 6 kişilik kullanıcıların mutfaklarında en çok tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır. Bu takım 6 kişilik olarak üretilmekte olup, mutfakların vazgeçilmez eşyasıdır. Jumbo yemek takımı 6 kişilik, kullanıcılarına her zaman en iyi kaliteyi sunmak için üretilmiştir. Kaliteli malzemelerden üretilen bu yemek takımından oluşan ürünler canlı renkleri, çizgileri, desenleri ile kullanıcılarının beğenisine sunulmaktadır. Ürünün kaliteli malzemelerden üretilmesi, uzun yıllar kullanım süresi sunduğu gibi, bakım konusunda da çok kolaydır. Havlular, bardaklar, tabaklar, çatal ve kaşıklar kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Bu takımda mevcut olan ürünler aşağıda belirtilmiştir:

 • 6 Adet Tabak
 • 6 Adet Çatal
 • 6 Adet Kaşık
 • 6 Adet Bulaşık Havlusu
 • 6 Adet Bardak

Jumbo yemek takımı 6 kişilik aynı zamanda sağlıklı bir yaşam için güvenli bir ortam oluşturmak için de üretilmiştir. Ürünlerin tümü kurutma makinesinde yıkanabilir ve mikrodalgada pişirilebilir. Ürünlerinin çoğu düz renklerde üretilmiştir ve her zaman en iyi kaliteyi sunmak için üretilmiştir. Bu takımda mevcut olan ürünlerin her biri, kullanıcıların istediği renkleri sunmak için üretilmiştir. Ürünlerin hepsi durumuna göre kırılmaz ve çoğunlukla her zaman aynı kalitededir. Bu yüzden bu takımı kullanmak oldukça kolaydır.

Jumbo yemek takımı 6 kişilik, maliyeti oldukça uygundur. Ürünü satın almak için çok fazla parasal gücü gerektirmez. Ürünler bir arada satın alınabildiği gibi, ayrı ayrı olarak da satın alınabilmektedir. Kullanıcıların beğenisine sunulan bu yemek takımı, her zaman en iyi kaliteyi sunmak için üretilmiştir.

jumbo yemek takımı 6 kişilik

Jumbo Yemek Takımının Tasarımı

Her sofralık ziyafetin gürültüsünü duyurmak ve her sofrada daha fazlasını yemek isteyenler için Jumbo Yemek Takımı 6 Kişilik, sizin için ideal bir seçenektir.

Jumbo Yemek Takımı, güzel bir tasarıma sahip ve sıcak renkleri ile göz alıcı bir görünüme sahiptir. Takım, 6 kişilik çoğu yemek menüsü için oldukça yeterli ve dolayısıyla mükemmel bir seçimdir. Takımın kaliteli porselen malzemeden üretilmesi, kırılma olasılığını ortadan kaldırır ve sağlam bir tasarım sunar.

Jumbo Yemek Takımının 6 parçadan oluştuğu unutulmamalıdır. Takım, 6 büyük tabak, 6 orta tabak ve 6 kase içerir. Bu, 6 kişilik bir sofra için ideal bir kombinasyon oluşturur. Tüm parçalar, tek bir bütün olacak şekilde bir araya getirilebilir. Takımın parçaları arasında aynı ve tekdüze bir tasarım bulunacaktır.

Jumbo Yemek Takımı, oldukça uygun bir fiyatla sunulmaktadır. Bu, herkesin kullanımı için uygun bir fiyat olmasına rağmen, Takımın kalitesinin bozulmaması anlamına gelir. Takımın parçalarının her biri ayrı ayrı alınıp, bu sefer de kalite kaybı oluşturulmadan, bir araya getirilebilmektedir.

Son olarak, Jumbo Yemek Takımının 6 Kişilik, kaliteli bir tasarıma sahiptir ve çok uygun fiyata sunulmaktadır. Takım, her sofrada daha fazla yemek isteyenler için ideal bir seçenektir.

jumbo yemek takımı 6 kişilik

Jumbo Yemek Takımının Kullanımı

Bir müşteri için gereken en iyi seçim, yemek takımının kalitesi ve özellikleri ile uyumlu olan Jumbo Yemek Takımı 6 Kişilik çeşididir. Bu yemek takımının, herhangi bir mekan için ideal bir seçim olduğunu söylemek mümkündür.

Jumbo yemek takımı 6 kişilik, kaliteli malzeme kullanılarak üretilmiştir. Porselen gibi dayanıklı malzemelerden üretilmiştir ve uzun süre kullanılabilecek kaliteli bir yemek takımıdır. Jumbo yemek takımı 6 kişilik, çok sayıda kullanım için uygundur. Çünkü yemek takımının çok sayıda üyesi vardır. Yemek takımının her üyesi, farklı şekillerde (tabak, bardak, çanak, tencere vb.) ve renklerde (beyaz, mavi, kırmızı, siyah vb.) üretilmiştir. Her üyenin ayrı bir özelliği vardır. Örneğin, bazı tabaklar özel bir şekilde hazırlanmıştır veya bazı bardaklar için kullanılan malzeme farklıdır.

Bir yemek takımının kullanımının diğer önemli bir yanı da hijyendir. Jumbo yemek takımı 6 kişilik, yüksek kaliteli maddelerden yapıldığı için, kolayca temizlenir ve hijyen korunur. Ayrıca, bu tür yemek takımları çok kolay kurulur ve kullanılır. Jumbo yemek takımı 6 kişilik, uygun fiyatlara satılmaktadır. Yemek takımının, kullanımı kolay olması ve kaliteli malzemelerden üretilmesi, müşterilerinin çok beğenisini kazanmıştır.

Jumbo yemek takımı 6 kişilik, çok kullanışlı ve kullanımı kolaydır. Tüm üyeleri, kolayca monte edilebilmektedir. Ayrıca, bu yemek takımının çok sayıda renk seçeneği mevcuttur. Müşteriler, her zevke uygun renkler seçebilirler. Tüm üyeler, uygun fiyatlara satılmaktadır.

Sonuç olarak, jumbo yemek takımı 6 kişilik, çok sayıda müşteri tarafından talep edilmektedir. Kaliteli malzemelerden üretilmesi, uygun fiyatlara satılması ve kullanımının kolay olması: Jumbo yemek takımının kullanımının önemli avantajlarıdır.

jumbo yemek takımı 6 kişilik

6 Kişilik Yemek Takımı

Jumbo’nun zamansız tasarımları ve kalitesiyle harmanlanan bu 6 kişilik yemek takımları çoğunlukla 18 ya da 24 parçadan oluşuyor. 24 parça yemek takımı nın içinde her birinde 6 adet olmak üzere servis tabağı, çukur yemek tabağı, pasta tabağı ve çorba kasesi mevcut. 18 parça yemek takımları nda ise pasta tabağı yer .

Git

jumbo yemek takımı 6 kişilik

Yemek Takımı

Jumbo kalitesi ve zarafetiyle burada yer alan yemek takımları 12 kişilik, 6 kişilik, 4 kişilik ve 2 kişilik seçeneklerle burada. Acele edin, kaliteye zahmetsizce sahip olun! Hem Şık Hem Zarif Yemek Takımlarını Keşfedin! Jumbo yemek takımı modelleri her zamanki asaleti ve kalitesiyle görenlerin beğenisini topluyor. Pek çok .

Git

jumbo yemek takımı 6 kişilik

Jumbo Blue Line 6 Kişilik 18 Parça Yemek Takımı

Jumbo Blue Line 18 Parça 6 Kişilik Yemek Takımı Ürün Özellikleri : Renk: Beyaz Şekil: Yuvarlak Malzeme:Stoneware Kişi Sayısı: 6 kişilik Parça Sayısı: 18 parça Set İçeriği; 6 Adet Kase 6 Adet Servis Tabak 6 Adet Çukur Tabak Ürün Ölçüleri Uzunluk : Kase:16,5 cm Servis Tabak: 27 cm Pasta Tabak: 21 cm Bulaşık .

Git

jumbo yemek takımı 6 kişilik

Jumbo Yemek Takımı

Kargo Bedava. Jumbo Blue Line 6 Kişilik 18 Parça Yemek Takımı. 373 Son 30 Günün En Düşük Fiyatı! 1.319,40 TL. 1.187,46 TL. Hızlı Teslimat. Kargo Bedava. Jumbo Bright 12 Kişilik 58 Parça Yemek Takımı.

Git

jumbo yemek takımı 6 kişilik

Jumbo Yemek Takımları ve Fiyatları

Jumbo Yemek Takımı Fiyatları. Estetik ve benzersiz çizgiler ile tasarlanmış Jumbo yemek takımı modelleri; boyutlarına, parça sayısına, kaç kişilik olduğuna ve yapısına göre fiyat farklılığı gösteriyor. Küçük aileler için tasarlanmış 6 kişilik seçenekler çekirdek ailenin tüm ihtiyaçlarını karşılarken, fiyat .

Git

12 Kişilik Çatal Kaşık Bıçak Setleri ve 6 Kişilik Yemek Takımları

Jumbo 5900 Infinity 12 Kişilik 84 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı. 11.175,29 TL 9.499,00 TL. Sepette %25 İndirim 7.124,25 TL. %15.

Git

Jumbo Crown 6 Kişilik 24 Parça Yemek Takımı

Ayrıca sadece tasarımları değil, formları da 6 kişilik yemek takımlarını birbirinden ayıran özellikler arasında. İster köşeli ister yuvarlak şekilli takımlardan birini seçebilir, sofranıza imzanızı atabilirsiniz. Çeşit çeşit Jumbo yemek takımları 6 kişilik parçalarıyla burada sizi bekliyor.

Git

Jumbo Majestic 24 Parça 6 Kişilik Yemek Takımı Pink

Jumbo Moon Gold 12 Kişilik 64 Parça Yemek Takımı. 4. 15.983,00 TL ile 2 teklif. Jumbo 500.01.01.7869 5900 Infinity 12 Kişilik 84 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı, Gri. 6. 6.642,65 TL ile 1 teklif. Paşabahçe Nude Beykoz Çay Tabağı – 6’lı, Cam.

Git

Çatal Kaşık Bıçak

En ihtişamlı sofralarınız için eskitme tarzdaki Jumbo 6 kişilik çatal kaşık bıçak takımına yönelebilir, bu takımı gold detayların hakim olduğu yemek takımı ve bardak takımı ile kombinleyerek yemek masanızda vintage esintilere yer açabilirsiniz. Tercihinizi daha modern tasarımlardan yana yapmak istiyorsanız, krem rengi .

Git

Jumbo Lime 28 Parça 6 Kişilik Kahvaltı Takımı

Jumbo Platin Star Yemek Takımı, Beyaz, 12 Kişilik, 60 Parça. 4. 10.788,60 TL ile 1 teklif. Jumbo Zest Green 6 Kişilik 18 Parça Yemek Takımı, Beyaz. 5.

Git

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir