1. Anasayfa
 2. Yemek

Jumbo Yemek Takımı Fiyatları

Jumbo Yemek Takımı Fiyatları

Jumbo yemek takımı, her zevke ve her bütçeye hitap edebilen günümüzde en çok tercih edilen yemek takımlarından biridir. Yemek takımı satın alırken sadece kalite değil aynı zamanda uygun fiyat da önemlidir. Günümüzde jumbo yemek takımları, uygun fiyatlı seçeneklere sahip olmakla beraber, uzun ömürlü olmaları nedeniyle tercih edilmektedir.

Jumbo yemek takımlarının fiyatları, içinde ne kadar ürün olduğuna ve çeşidine göre değişiklik göstermektedir. Genellikle 28-kapaklı jumbo yemek takımları, birinci sınıf kalite ve detaylı çalışmalara sahip olan silikon çerçeveli yüksek kaliteli porselen kaplarıyla satılmaktadır. Jumbo yemek takımlarının fiyatları 250-350 TL arasında değişmektedir.

Jumbo yemek takımlarının fiyatlarının yüksek oluşu, onları özel günler için veya cüzi rötuşlar yapmak için kullanmak üzere ideal yemek takımları haline getirmektedir. Bununla birlikte, jumbo yemek takımlarının kullanılması kolay olması, yıkama ve bakım kolaylığı ve kırılmaya dirençli olmaları nedeniyle de bütçelerin dışında kalmasını önlemektedir.

Son olarak, jumbo yemek takımlarının fiyatlarının yanı sıra, çeşitli ürünler, kalite ve stiller de çok önemlidir. Her zevke ve bütçeye uygun seçenekler bulmak sizin için en iyi seçeneği sunacaktır ve sizi memnun edecektir.

jumbo yemek takımı fiyatları

Jumbo Yemek Takımının Tarihi

Jumbo yemek takımı, bir çok yemek takımından daha kapsamlı bir yemek takımıdır. İçeriye çeşitli tabaklar, tencereler, tavalar ve bardaklar gibi bireysel eşyaların yanı sıra, masa örtüleri ve tabaklıklar da içerebilir. Jumbo yemek takımları, sipariş edildiği zaman özel olarak tasarlanır ve üretilir. Bir Jumbo yemek takımının tarihi, hiç şüphesiz çok eskidir. İlk olarak ortaçağda Avrupa’da ortaya çıktı ve birçok stil, tasarım ve dekor türüyle gelişti.

Jumbo yemek takımları, zengin aileler tarafından kullanılan bir lüks ürün olarak kabul edilmiştir. Bu yüzden, çoğu zaman kaliteli kumaş ve işlemeli camdan yapılırdı. El emeği ile üretilen, özel tasarımlarla renklendirilmiş ve işlenmiş parçalar, davetler ve özel durumlarda sunulur. Jumbo yemek takımları, zenginlik ve şıklıklarının yanı sıra, sürekli kullanım için de çok uygun olduğu için, tabaklıkların üzerinde özel desenler ve işlemeler yapılırdı.

Jumbo yemek takımlarının ortaya çıkışından beri, fiyatlar önemli ölçüde değişti. Günümüzde, temel bir Jumbo yemek takımı, birkaç yüz dolardan başlayan fiyatlarla alınabilir. Fiyat, genellikle takımın bileşimine ve markaya göre belirlenir. Örneğin, lüks markalarda, yüksek kalite malzemelerden yapılmış ve büyük bir ebatta Jumbo yemek takımı en az birkaç bin doları bulabilir. Buna ek olarak, bazı ek aksesuarlar, özel tasarımlar ve işlemeler de fiyatı arttırabilir.

Bu arada, Jumbo yemek takımları, günümüzde çok sayıda ülkede kolayca bulunabilir. Birçok mobilya mağazası ve online satış platformları, Jumbo yemek takımlarının geniş yelpazesinden seçim yapma imkanı sunuyor. Yemek takımlarının kalitesi ve renkleri, markaya ve renk seçimine göre değişebilir. Son olarak, Jumbo yemek takımlarının fiyatları, birçok faktöre bağlı olmakla birlikte, genellikle fiyat aralığında değişebilir.

jumbo yemek takımı fiyatları

Jumbo Yemek Takımının Avantajları

Jumbo yemek takımları, kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen ve çoğu zaman renkli farklı desenlerden oluşan geniş bir yemek takımı koleksiyonudur. Takımlar her zaman en iyi teknolojiyle üretilmektedir. Bu takımlar sadece güzel görünümlü değil, aynı zamanda sağlıklı ve uzun ömürlüdür. Çoğu zaman masanızın her zaman üstünde olan ürünlerdir.

Jumbo yemek takımlarından en büyük avantaj, hızlı ve kolay temizlenebilmesidir. Çoğu zaman, paslanmaz çelik veya porselen malzemeler kullanılarak üretilir. Bu malzemelerin içindeki kimyasal bileşenler sayesinde temizlik kolay olur ve bakteri oluşumu önlenir. Takımların cam ve porselen parçaları ise sıcak su ve sabunla kolayca temizlenebilir. Bununla birlikte, bazı jumbo yemek takımları mikrodalga fırınlarda kullanılabildiğinden daha kolay bir temizlik sağlamaktadır.

Jumbo yemek takımlarının kullanımı çok kolaydır. Bunlar genellikle her yemek için kullanılabilir. Bunlardan bazıları su bardakları, tencereler, tavak, tuzluk, sos ve daha fazlası içerebilir. Bunların çoğu kurutulmamış malzemelerden yapılmış olduğundan, çevre dostu olduğu da söylenebilir. Bazı jumbo yemek takımları aynı zamanda kaplamalı ürünler içerebilir, bu da sıcaklık sabitlemesi ve dökülmeyi önleyecek şekilde tasarlanmış olur.

Jumbo yemek takımlarının fiyatları, türüne ve markasına göre değişebilir. Bir jumbo yemek takımının fiyatı, küçük bir yemek takımına göre oldukça daha yüksek olacaktır. Ancak jumbo yemek takımının avantajlarından bahsettiğimiz gibi, uzun ömürlü ve sağlıklı olması, temizliğinin ve kolaylığının kolay olması, dayanıklılığının ve daha fazlasının değerinden çok daha fazla değer hakkında konuşulabilir.

Jumbo yemek takımları, masalarınıza konuklarınız için mükemmel bir aksesuar sağlar. Kaliteli malzemeler, tasarım ve kolay temizlik avantajlarıyla, jumbo yemek takımları her ev için mükemmeldir.

jumbo yemek takımı fiyatları

Jumbo Yemek Takımı Fiyatları

Günümüzde çoğu insan modern yaşam tarzlarının gerektirdiği hızla yaşamaktadır. Yemekleri ise hızlı bir şekilde hazırlamak, onları servis etmek ve temizlemek gerekmektedir. Bu durumda, büyük ve kaliteli bir yemek takımına ihtiyaç duyulmaktadır. Söz konusu ihtiyacı karşılamak için jumbo yemek takımları çok işe yarayacaktır.

Jumbo yemek takımları, teslim edildikten sonra hemen tüketilecek gıdaları servis edebilmek veya buzdolabında saklamak için oldukça büyük, kapasiteli işlevsel kap ve kaselere sahiptir. Kullanımının kolay olduğu ve kullanıcılarına konfor sağladığı için tercih edilmektedir. Jumbo yemek takımlarının çeşitli renkleri ve modelleri vardır. Kullanıcılar, ihtiyaçlarına göre doğru seçimi yapabilirler.

Jumbo yemek takımları, çoğu durumda cam veya porselenden yapılır. Bu nedenle, güvenli ve hijyenik olmalarını sağlamak için kolayca yıkanabilir. Jumbo yemek takımları aynı zamanda dayanıklı ve kalıcıdırlar. Onları uzun süre kullanmak mümkündür.

Jumbo yemek takımlarının fiyatları, rengi ve modele göre değişmektedir. Kullanıcıların kullanım sıklığına ve bütçelerine göre farklı seçenekleri bulunmaktadır. Eğer mümkünse, öncelikle malzeme kalitesini ve tasarımı değerlendirmek iyi bir fikir olacaktır.

Son olarak, jumbo yemek takımlarının kapasitesine ve özelliklerine göre, fiyatları aralığı çoktur. Uzun vadeli yatırımlar için, iyi bir kalitede kalıcı bir takım seçmek her zaman önerilir. Bu, kullanılan malzemelerin kalitesini ve dayanıklılığını koruyacaktır.

jumbo yemek takımı fiyatları

Jumbo Yemek Takımının Çeşitleri

Jumbo yemek takımları, günümüzde çok popüler olan eşsiz bir görünüme sahip eşyalardır. Jumbo yemek takımları, yemek servisinde kullanılan büyük ebatlı tabakların, bardakların ve çanakların toplu olarak sunulmasını sağlar. Jumbo yemek takımları ile, konuklarınızın yemek servisi için büyük ebatlı tabaklarının keyfini çıkarabileceği çok çeşitli seçeneklerdir.

Jumbo yemek takımları, genellikle paslanmaz çelik olup, çoğu zaman tek renk olarak satılır. Jumbo yemek takımlarının çeşitleri, kullanılan malzemelerine, eşyaların sayısına ve çeşidine bağlı olarak değişebilir. Örneğin, 12 kişilik jumbo yemek takımları, 12 tabak, 12 çanak ve 12 bardak içerebilir. Jumbo yemek takımlarının tasarımları da çok çeşitlidir. Klasik, modern, şık, pastel renkler ve çoğu zaman kabartmalı veya dekoratif ürünler de bulunabilir.

Jumbo yemek takımlarının fiyatları, seçilen ürüne ve malzemesine bağlı olarak değişiklik gösterir. Paslanmaz çelik jumbo yemek takımları, 30 ile 250 dolar arasında değişen fiyatlarla bulunur. Ayrıca diğer malzemelerden üretilen jumbo yemek takımları da mevcuttur. Porselen ve seramik jumbo yemek takımları, diğer malzemelerden daha pahalı olup, 50 ile 500 dolar arasında değişen fiyatlara satılır.

Jumbo yemek takımları, düzenli olarak kullanıldıklarında uzun süreli kullanım için idealdir. Onlar, günlük güvenilir bir şekilde yıkanabilir ve kullanıma dayanıklıdır. Jumbo yemek takımının çeşitleri, kullanıcıların gereksinimlerine göre değişebilir. Bu sebeple, satın almadan önce kullanılacak olan eşyaların çeşitlerini ve malzemeleri dikkatlice incelemek önemlidir.

Son olarak, jumbo yemek takımları çok çeşitli tasarım seçenekleriyle, modern yaşam tarzının bir parçası olarak günümüzün evlerinde hizmet vermektedir. İsteklere göre özelleştirilebilen jumbo yemek takımları, konuklarınız için her zaman davetlice bir ortam yaratmak için kullanılabilir.

jumbo yemek takımı fiyatları

Jumbo Yemek Takımının Çevre Dostu Özellikleri

Son zamanlarda çevre dostu ürünlerden söz ederken, artık insanların dikkatini çeken Jumbo Yemek Takımıyla ilgili konuşmamız gerekiyor. Bu paketler, çevreye zarar vermemesi için ve daha uzun süre kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bu yemek takımları özellikle, genellikle çok fazla çöp atımından kaynaklanan, çevreyi kirletmekten kaçınmak için çok sayıda insanın tercih ettikleri tek alternatif haline gelmiştir.

Bu yemek takımlarının çevreye zarar vermemesi ve kullanıcıya sağladığı avantajların yanı sıra, özellikleri de çevrenin korunmasına katkıda bulunmaktadır. Bu takımların çoğu, taşıma ve depolama için tasarlanmıştır. Bu tür yemek takımlarının içinde tamamen geri dönüştürülmüş plastik ürünler yer almaktadır. Bunlar, insanların daha az geri dönüştürülmemiş malzemelerden tükettiği anlamına gelir. Jumbo Yemek Takımları aynı zamanda, doğal kaynakların daha az tüketilmesi için de tasarlanmıştır. Evinizde veya işinizde çevre dostu ürünler kullanmak için bu takımları tercih edebilirsiniz.

Jumbo Yemek Takımlarının özellikleri, sadece çevre için değil aynı zamanda kullanıcılar için de çok avantajlıdır. Bu tür takımlar, ayrıca, herhangi bir çöp atımı gerektirmeyecek kadar kullanışlıdır. Takımlar çeşitli şekillerde yıkanabilir veya kurutulabilir. Böylece, herhangi bir temizlik malzemesine ihtiyacınız olmadan, hızlı bir şekilde temizlenir ve yeniden kullanılmaya hazır hale getirilir. Bu kolay temizlik daha az zaman harcamak ve daha az çöp atmak anlamına gelir.

Jumbo Yemek Takımlarının fiyatları, her bütçeye uygun olacak şekilde farklılık gösterir. Ucuz olanlar 5-10 dolara kadar değişebilirken, daha kaliteli ve özellikli modellerin fiyatları 15-20 dolara kadar değişebilir. Genellikle, ürünlerin kalitesine ve özelliklerine göre fiyatlar değişir. Bu yüzden, size en uygun olan yemek takımını bulmak için fiyatları karşılaştırmanız gerekebilir.

Son olarak, Jumbo Yemek Takımlarının çevre dostu özelliklerini kullanarak, çevreyi kirletmekten kaçınabilir ve aynı zamanda kullanım kolaylığından da faydalanabilirsiniz. İster evinizde ister ofisinizde olsun, her zaman çevrenin korunması için bu ürünleri kullanabilirsiniz.

jumbo yemek takımı fiyatları

Yemek Takımı

Jumbo yemek takımları fiyatları pek çok unsura bağlı olarak değişkenlik göstermekte. Modelin boyutu, rengi, malzemesi, formu, materyali ve daha pek çok etken bu ürünlerin fiyatlarını etkileyebiliyor. Siz de bütçenize uygun bir Jumbo yemek takımına sahip olmak istiyorsanız, bu kriterleri göz önünde bulundurarak .

Git

jumbo yemek takımı fiyatları

Jumbo Yemek Takımları ve Fiyatları

Jumbo Yemek Takımı Fiyatları. Estetik ve benzersiz çizgiler ile tasarlanmış Jumbo yemek takımı modelleri; boyutlarına, parça sayısına, kaç kişilik olduğuna ve yapısına göre fiyat farklılığı gösteriyor. Küçük aileler için tasarlanmış 6 kişilik seçenekler çekirdek ailenin tüm ihtiyaçlarını karşılarken, fiyat .

Git

jumbo yemek takımı fiyatları

12 Kişilik Yemek Takımı

Jumbo 12 kişilik yemek takımı çeyiz seti ya da günlük kullanım amaçlarıyla burada. Acele edin, kaliteye zahmetsizce sahip olmanın keyfini çıkarın! 12 Kişilik Yemek Takımı Fiyatları. 12 kişilik yemek takımı fiyatları pek çok unsura bağlı olarak değişkenlik göstermekte. Ürünlerin malzemesi, boyutu, formu, tasarımı .

Git

jumbo yemek takımı fiyatları

Jumbo Yemek Takımı

Kargo Bedava. Jumbo Blue Line 6 Kişilik 18 Parça Yemek Takımı. 373 Son 30 Günün En Düşük Fiyatı! 1.319,40 TL. 1.187,46 TL. Hızlı Teslimat. Kargo Bedava. Jumbo Bright 12 Kişilik 58 Parça Yemek Takımı.

Git

jumbo yemek takımı fiyatları

Jumbo Yemek Takımı Fiyatları

Jumbo yemek takımları fiyatları içerdiği parça sayısına, tasarıma ve üretim malzemesine göre farklılık gösterir. Örneğin Jumbo 6 kişilik yemek takımı 24 parça içerirken Jumbo yemek takımı 12 kişilik modeli 60 parça içerir. Yemek takımlarının içerdiği parça miktarı arttıkça satın alma maliyeti de artar.

Git

Jumbo Yemek Takımları ve Fiyatları

Jumbo Yemek Takımı Fiyatları. Estetik ve benzersiz çizgiler ile tasarlanmış Jumbo yemek takımı modelleri; boyutlarına, parça sayısına, kaç kişilik olduğuna ve yapısına göre fiyat farklılığı gösteriyor. Küçük aileler için tasarlanmış 6 kişilik seçenekler çekirdek ailenin tüm ihtiyaçlarını karşılarken, fiyat .

Git

Jumbo Modelleri, Fiyatları

Marka, sofra alanında çatal-kaşık-bıçak takımları, Jumbo yemek takımı modelleri, kahvaltı takımları, içecek servisleri ve sofra aksesuarları barındırır. Jumbo çatal-kaşık-bıçak setleri öncelikli olarak setlerin parça sayıları doğrultusunda birbirlerinden ayrılır. 18, 84 veya 89 parça setler ihtiyaçlara uygun .

Git

Yemek Seti, Yemek Takımı Fiyatları ve Modelleri

Örneğin 18 parça yemek takımı uygun fiyatları ile birçok kişinin tercihi olabilir. Bununla birlikte 84 parça yemek takımı içerisindeki ürün çeşitliliğine bağlı olarak farklı bir fiyatlandırmaya sahip olabilir. Ürünü renkli oluşu, desenleri, üretildiği materyal ve daha birçok özellik fiyatlar üzerinde etkili olabilir.

Git

6 Kişilik Yemek Takımları Modelleri ve Fiyatları & Satın Al

2020 Yemek takımı markaları uygun fiyat ve indirim fırsatlarıyla burada. Tıkla, en ucuz yemek takımı kampanyaları ayağına gelsin. Yemek Takımları Yaşam alanları arasında en çok vakit geçirilen mutfaklar için birçok mutfak eşyasına ihtiyaç duyulur. Bu ihtiyaçlardan en temeli ise yemek takımlarıdır Jumbo. Bernardo .

Git

Jumbo 12 Kişilik Yemek Takımları ve Fiyatları

Jumbo Golda 61 Parça 12 Kişilik Yemek Takımı + 1800 60 Parça 12 Kişilik Çatal Kaşık Bıçak Seti. 17.300,00 TL. Kredi ile 36 taksit.

Git

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir