1. Anasayfa
 2. Yemek

Jumbo Yemek Takımı Modelleri

Jumbo Yemek Takımı Modelleri

Günümüzde evlerde, kullanılan yemek takımları her geçen gün artmaktadır. Yemek takımlarının, çok yönlü fonksiyonları nedeniyle, giderek daha popüler hale gelmektedir. Çoğu insan için, evlerinin ortamının tadını çıkarmak için, en iyi jumbo yemek takımı modellerini aramak, en önemli konularından biridir. Jumbo yemek takımları, çoğu zaman özgün tasarımları ve yüksek kaliteyi temsil eder. Bunlar, son derece kullanışlı olmaları ve cömert olan miktarları ile öne çıkar. Böylece, aileler yemeklerini paylaşmak için uygun büyük tabaklar, çanaklar ve bardaklar alabilirler. Aynı zamanda, jumbo yemek takımları, kaliteli materyallerden yapılmış olan kadife, porselen ve camdan yapılmış olan modellere sahiptir. Bu gibi malzemeler, doğal olarak muhteşem görünüme sahip olmasının yanı sıra, aynı zamanda kolay temizlenir.

Jumbo yemek takımı modelleri, çeşitli form ve renklerde sunulur. Birçok insan, mükemmel bir tabağa sahip olmak için, klasik tabakları seçer. Diğerleri, eğlenceli desenler ve renkli modeller aramaktadır. Aileler aynı zamanda, çocuklarını sevindirmek için Disney temalı yemek takımlarına da yatırım yapabilirler. Jumbo yemek takımlarının, kalite ve zevk duygusu ile armoni içinde bir araya gelmesinin yanı sıra, birbirinden farklı modelleri bulunmaktadır. Bu modeller arasında, çizgili desenler, etnik desenler, klasik desenler, küçük çiftler ve çoklu renkler yer almaktadır. Bunlar, evlerinin zarafetini ve zevklerini arttırmak için, çok uygun olabilir.

Günümüzde, jumbo yemek takımları, kullanıcıların farklı ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde, çeşitli malzemelerle üretilmektedir. Özellikle, kaliteli malzemeler kullanan modeller, insanların tüm yemeklerini paylaşmalarına izin verecek kadar güvenli olmalıdır. Aynı zamanda, bu modellerin kolayca temizlenebilmesi ve dayanıklı olması gerekir. Günümüzde, birçok üretici kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap verecek kaliteli jumbo yemek takımı modelleri sunmaktadır. İnsanlar, bu modelleri aramak için, internet ve diğer mağazalardan yardım alabilirler.

jumbo yemek takımı modelleri

Jumbo Yemek Takımının Özellikleri

Jumbo yemek takımları uzun bir süredir mevcut olmakla birlikte, son yıllarda geniş bir çeşitlilik ile dikkat çekiyor. Bu takım modelleri, her zevke ve her bütçeye uyabilecek şekilde, son derece çeşitlendirilmiştir. Bunlar, aralarında çok fazla taş kırma, bambu, seramik ve porselen gibi çeşitli malzemelerden yapılır. Bu malzemelerin her biri kendi özellikleri ile tamamlanır.

Göz alıcı görünüşün yanı sıra, jumbo yemek takımları çok fonksiyonludurlar. Bu takımlar, çeşitli büyüklüklerde kase, tabak, çorba kaşığı, çay kaşığı, tatlı kaşığı, küçük bardak veya fincan içerir. Bazı jumbo yemek takımları, çay ve tatlı tabağı da içerebilir. Günlük kullanım için özel tasarımlar mevcuttur.

Jumbo yemek takımları, çeşitli renklerde sunulur. Renkler, modeller arasında değişmektedir. Kullanıcılar, genelde mermer, beyaz, siyah, mavi, yeşil ve bordo tonları arasında seçim yapabilirler. Tüm renkler, çok güzel bir şekilde farklı malzemeler ile birleştirilebilir. Kullanıcılar, aynı renkleri kullanarak takımın tamamını oluşturabilir veya farklı renkleri bir araya getirerek daha canlı bir görünüm oluşturabilir.

Jumbo yemek takımları, kullanıcıların bütçelerine uygun fiyatlarda üretilir. Fiyatları, takımın büyüklüğüne ve içeriğine göre değişkenlik gösterir. Genelde fiyat aralığı, 40-150 dolar arasında değişmektedir. Bu fiyatlar, sanat eserleri takımlardan basit tasarımlı takımlara kadar her türlü takım için geçerlidir.

Jumbo yemek takımları, evlerimizin dekorasyonunda güzel bir görünüm oluşturmak için mükemmel bir seçenektir. Kullanıcılar, takımlarda yer alan özellikleri ve renkleri kullanarak, sofralarını özelleştirmek için yenilikçi yolları keşfedeceklerdir. Bu muhteşem takım modellerinden her biri, eşsiz tasarım ile her zevke cevap verecektir.

jumbo yemek takımı modelleri

Farklı Çeşitlerde Jumbo Yemek Takımları

Günümüzde büyük, lüks ve zengin bir mütevazı oluşturmak için herkes, evi tek tek için çaba harcıyor. Yazılımlar, dekorasyonlar, mobilyalar ve porselenler arasında seçim yapıp, evinizi diğerlerinden ayırt edebilirsiniz. Ancak, evimizi tamamlayan ve konforu yükselten bir seçim olarak, jumbo yemek takımlarının da kullanılması oldukça fazladır. Çoğu insan, zengin bir masa almak için, yemek takımlarından çok farklı çeşitleri seçebilir. Jumbo yemek takımları, evinize konfor ve mütevazı bir görüntü katabilecek büyük ve lüks porselen eşyaları arasında, özellikle çok yüksek fiyatlı mükemmel seçimlerden biridir.

Jumbo yemek takımları, evinizdeki masa ve oturma odasının zengin görünümünü oluşturmak için eşsiz bir seçimdir. Jumbo yemek takımlarının her biri, çeşitli boyutlarda, renklerde, desenlerde, formlarda ve modellerde mevcuttur. Özellikle, evinize bir modern dokunuş katmak istiyorsanız, jumbo yemek takımlarının herhangi bir modeli kullanabilirsiniz. Jumbo yemek takımları, çoğu zaman, çok sayıda kişiyi aynı anda ağırlamanıza olanak veren çok büyük bir masaya yakışan bir türdür. Uzunluk ve genişlikleri nedeniyle jumbo yemek takımları, masaya gerçekten büyük bir görünüm kazandıracaktır.

Jumbo yemek takımları, birçok farklı malzemeden yapılmıştır. Porselen, kırılmaz çelik, seramik, porselen, çini ve cam gibi. Her biri, her zevke, bütçeye ve özelleştirmeyi karşılayacak zengin renkler, desenler ve tasarımlar sunar. Ayrıca, jumbo yemek takımları için çok çeşitli yüksek kaliteli malzemeler de kullanılır. Örneğin, çelik jumbo yemek takımları, gümüş, bakır, altın, bronz veya kaplamalarla kaplanmıştır. Porselen jumbo yemek takımları ise, desenli ve düz renklerde olabilir.

Jumbo yemek takımı modelleri, size başka bir ev içi özelleştirme seçeneği sunmak için çok çeşitlilik içerir. Bir jumbo yemek takımı, her zaman konforlu ve lüks bir ortam oluşturmak için gereklidir. Bu, evinizdeki masanın görünümünün, zenginlik ve modernlikle bütünleşmesine yardımcı olacaktır.

jumbo yemek takımı modelleri

Jumbo Yemek Takımının Fiyatları

Modern mutfakların vazgeçilmezi olan jumbo yemek takımları, evlerin ev sahipliği yapmış olduğu çok özel anların vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Yemekleri, ev sahiplerinin zevklerine ve beğenisine göre çeşitlenmiş ve tasarımları uygun fiyata sunulmuş olan jumbo yemek takımı modelleri, kendini çok çabuk göstererek her anlamda sizi çılgına çevirebilir. Jumbo yemek takımları, modern tasarımları ve özellikleri ile her türlü mükemmel yemek deneyimini evinize taşıyor. Çeşitli kapasitelerde üretilen bu yemek takımları, evlerinin ihtiyaçlarına göre farklı ölçülerde satılmaktadır. Ayrıca, bu yemek takımları güvenli ve uygun fiyatlı olduğundan, bütçeli aileler de yemek yemeyi çok daha keyifli hale getirmek için bu modelleri kullanabilir.

Her ne kadar özellikleri ve tasarımları kadar, jumbo yemek takımlarının fiyatları da göz önünde tutulmalıdır. Genellikle, bu takımların fiyatları, tasarımı ve özelliklerine göre değişmektedir. Ayrıca, bu takımların kullanılan malzemenin de kalitesi fiyatı etkilemektedir. Genel olarak, jumbo yemek takımlarının fiyatları, 4-5 kişilik yemek takımları için ortalama 200-300 TL, 6-7 kişilik yemek takımları için ortalama 400-500 TL ve 8-9 kişilik yemek takımları için ise ortalama 500-700 TL arasında değişmektedir.

Tüm bu özellikleri ile birlikte, jumbo yemek takımları modern mutfakların olmazsa olmaz parçalarından biridir. Bu model yemek takımları, kullanıcı dostu tasarımları, kaliteli malzemeleri ve uygun fiyatları ile, evlerinin özel anlarında mükemmel deneyimleri sunmak için ideal bir seçimdir.

jumbo yemek takımı modelleri

Modern Jumbo Yemek Takımları

Mutfağınız için ‘Modern Jumbo Yemek Takımları’ tam size göre! Günümüzde, evlerin mutfak alanlarına günlük yaşamda rahatlık ve çoğu zaman zarafet sağlamak için eşsiz bir şekilde tasarlandı ve üretildi. ‘Modern Jumbo Yemek Takımları’ günümüzde de özellikle tercih edilmektedir.

Modern jumbo yemek takımları genellikle yemeklerin, çayların, kahvelerin ve diğer yağmurlu günlerin yerine oturabilecekleri geniş ve konforlu bir mekâna sahip. Birçok modelde, kullanıcıların konforlu bir oturma deneyimi sağlamak adına jumbo ön tarafları ve koltuk arkaları vardır. Ayrıca, büyük ebatlarda, bazen çok katlı, çok renkli jumbo yemek takımları sunan pek çok satıcı vardır.

Modern jumbo yemek takımlarının genellikle yüksek kaliteli malzeme ve üstün işçilik ile üretildiğini söylemek mümkündür. Malzemeler, genellikle kaliteli ahşap veya metal kullanılarak üretilir. Yüksek kaliteli malzemeler, beklenen ömrü arttırmak için kullanılır. Bazı modeller, herhangi bir dökülme, çürüme veya yıpranma olmaksızın uzun süre dayanmaktadır.

Modern jumbo yemek takımı fiyatları, modele ve markaya göre değişiklik gösterir. Genellikle, fiyat aralıkları 500-3000 TL arasındadır. Fiyat aralıklarının daha yüksek olması durumunda, dizüstü modeliyatın daha iyi olduğu, yüksek kaliteli üretim malzemelerinin kullanıldığı veya ürünlerin özel olarak tasarlanıp üretildiği göz önüne alınabilir.

Modern jumbo yemek takımı modelleri, tasarım ve malzeme seçeneğinin yanı sıra, konforlu bir oturma deneyimi sunmak adına kullanıcıların çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için yararlı özellikler sunar. Örneğin, bazı modellerde, kullanıcıların rahat bir oturma deneyimi sağlamak için ön tarafların yüksekliği ve konforlu sırtlı arkaları ayarlanabilir. Ayrıca, bazı ürünlerde, üst ve alt kısmın ayrı ayrı çıkarılabilmesi nedeniyle, temizlik ve bakım kolaylığı sağlanmıştır.

Genel olarak, modern jumbo yemek takımları, çoğu zaman zarafet sağlamak için uzun ömürlü, yüksek kaliteli malzeme ve üstün işçilik kullanılarak tasarlandı ve üretildi. Kullanıcılarının konforlu bir oturma deneyimi sunmak için özellikleri vardır. Fiyatları, modeller ve markalara göre değişiklik gösterir.

jumbo yemek takımı modelleri

Jumbo Yemek Takımının Kullanımı

Tüm ev eşyaları arasında, yapmayı planladığınız büyük yemekler için ideal olan jumbo yemek takımları mevcuttur. Jumbo yemek takımları, standart boyutlardaki yemek takımlarına göre daha büyük ve daha kalitelidir. Yemek takımının kullanımı da çok basit olup; takımın içerisinde yer alan çanak, tabak ve diğer ürünlerin kullanımı çok kolaydır. Büyük çanaklar, tabaklar ve diğer ürünler, kesinlikle her bütçeye uygun olan makul bir fiyata satılmaktadır. Bu yemek takımı, arzu edilen her malzemenin kullanımı için uygundur.

Jumbo yemek takımları arasında en çok tercih edilen ürünler arasında çanak, tabak ve diğer ürünler yer alır. Çanaklar, günlük kullanım için yeterli olmasının yanı sıra, çorbaya, supaya ve diğer yiyeceklerin servis edilmesi amacıyla da kullanılır. Bu tür çanaklar, her türlü malzemeden üretilir. Her bütçeye uygun olan seramik, porselen, cam ve diğer malzemelerden üretilen çanaklar mevcuttur. Tabaklar da, çorbalar, salatalar veya yiyeceklerin servis edilmesi için kullanılır. Tabaklar, çanaklarla aynı malzemelerden üretilir. Tabağın içine yiyecekler konulursa ya da servis edilirse, tabağınızın içi kolayca temizlenir.

Jumbo yemek takımları kullanımı için, çanaklar ve tabakların dışında, diğer ürünler de kullanılır. Bu ürünler arasında; su bardağı, çay bardağı, çaydanlık, kupa, ateşpişirme kapları, tuzluk ve baharat kapları, kase, küçük kupa, tabak, kase, kaşık, tabak, çatal, bıçak, yemek çatalı vb. ürünler yer alır. Her ürün için çeşitli malzeme seçenekleri mevcuttur. Üretim malzemesine göre fiyat değişiklik gösterir.

Jumbo yemek takımlarının kullanımı, evlerin her türlü büyük toplantıları için ideal bir seçenektir. Bu tür yemek takımları, kullanımı kolay ve ucuz ürünlerdir. Kullanıcılarının kolayca temizlenebilmesi de avantajlıdır. Bu yemek takımlarını, evde veya dışarıda kullanılmak üzere seçebilirsiniz. Her türlü bütçeye uygun olan bu tür yemek takımlarının kullanımı çok kolaydır ve çok kalitelidir.

jumbo yemek takımı modelleri

Yemek Takımı

Jumbo kalitesi ve zarafetiyle burada yer alan yemek takımları 12 kişilik, 6 kişilik, 4 kişilik ve 2 kişilik seçeneklerle burada. Acele edin, kaliteye zahmetsizce sahip olun! Hem Şık Hem Zarif Yemek Takımlarını Keşfedin! Jumbo yemek takımı modelleri her zamanki asaleti ve kalitesiyle görenlerin beğenisini topluyor. Pek çok .

Git

jumbo yemek takımı modelleri

Jumbo Yemek Takımı

Kargo Bedava. Jumbo Blue Line 6 Kişilik 18 Parça Yemek Takımı. 373 Son 30 Günün En Düşük Fiyatı! 1.319,40 TL. 1.187,46 TL. Hızlı Teslimat. Kargo Bedava. Jumbo Bright 12 Kişilik 58 Parça Yemek Takımı.

Git

jumbo yemek takımı modelleri

12 Kişilik Yemek Takımı

Jumbo 12 kişilik yemek takımı modelleri dayanıklı malzemelerine ek olarak farklı formlarıyla da dikkatleri üzerinde toplamayı başarıyor. Örneğin, standart kalıplardan sıyrılarak sofraları farklılaştıran çeşit çeşit 12 kişilik yemek takımı kare formuyla burada. İster beyaz ister farklı bir renk alternatifi seçerek .

Git

jumbo yemek takımı modelleri

6 Kişilik Yemek Takımı

6 Kişilik Yemek Takımları. Yemek takımları arasında sıklıkla tercih edilen 6 kişilik modeller bu sayfada bol çeşit ve kaliteyle buluşuyor. Jumbo’nun zamansız tasarımlarını yansıtan modellerden oluşan bu ürünler arasından siz de kendi zevkinize uygun olanları tercih ederek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Git

jumbo yemek takımı modelleri

Jumbo Yemek Takımları ve Fiyatları

Jumbo Yemek Takımı Fiyatları. Estetik ve benzersiz çizgiler ile tasarlanmış Jumbo yemek takımı modelleri; boyutlarına, parça sayısına, kaç kişilik olduğuna ve yapısına göre fiyat farklılığı gösteriyor. Küçük aileler için tasarlanmış 6 kişilik seçenekler çekirdek ailenin tüm ihtiyaçlarını karşılarken, fiyat .

Git

Pasta Takımı Modelleri ve Fiyatları

Pasta Takımı. Her zevke ve ihtiyaca uygun çeşit çeşit pasta takımı burada sizi bekliyor. Jumbo kalitesinin zamansız tasarımlarla sergilendiği bu ürünleri sadece birkaç tıkla satın almanız mümkün. Tek yapmanız gereken beğendiğiniz modelleri sepetinize eklemek. Alışverişi tamamladığınızda satın aldığınız .

Git

Jumbo Modelleri, Fiyatları

Marka, sofra alanında çatal-kaşık-bıçak takımları, Jumbo yemek takımı modelleri, kahvaltı takımları, içecek servisleri ve sofra aksesuarları barındırır. Jumbo çatal-kaşık-bıçak setleri öncelikli olarak setlerin parça sayıları doğrultusunda birbirlerinden ayrılır. 18, 84 veya 89 parça setler ihtiyaçlara uygun .

Git

Bardak Takımı

Jumbo Tulipa Tumbler Optikli Bardak Takımı 350 ml. 999,99 TL 849,99 TL. %30 İndirim 594,99 TL.

Git

Yemek Seti, Yemek Takımı Fiyatları ve Modelleri

Örneğin 18 parça yemek takımı uygun fiyatları ile birçok kişinin tercihi olabilir. Bununla birlikte 84 parça yemek takımı içerisindeki ürün çeşitliliğine bağlı olarak farklı bir fiyatlandırmaya sahip olabilir. Ürünü renkli oluşu, desenleri, üretildiği materyal ve daha birçok özellik fiyatlar üzerinde etkili olabilir.

Git

Jumbo Yemek Takımları

Jumbo Yemek Takımı modelleri, günlük, 6 & 12 kişilik, 24 & 84 parça yemek takımları n11’da! Yemek takımı marka & fiyatları Mutfak Gereçleri kategorisinde!.

Git

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir
kuzu etli yemek