1. Anasayfa
 2. Otomobil

Kia Sportage 2023

Kia Sportage 2023

Kia, yakın gelecekte en yenilikçi tasarımlarından biri olan 2023 Sportage’i kullanıcılarla paylaşmaya hazırlanıyor. Yeni Kia Sportage, üstün teknoloji ve güçlü motor özellikleri ile ortaya çıkıyor. Kia, profesyonel ve tüketici arasındaki bağı kurmak için son teknolojiyi kullanıyor.

Kia Sportage 2023, üst düzey güvenlik seviyesi ile teknolojinin ne kadar önemli olduğunu gösteriyor. Otomobilin içinde yer alan çok sayıda kamera, sensör ve yol tarama sistemleri, kullanıcıya maksimum güvenlik sunuyor. Ayrıca, otomobilin önde ve arkada bulunan kollarda bulunan çarpışma önleyici sistemler, kaza riskini büyük ölçüde azaltıyor.

Kia Sportage 2023, aynı zamanda konforu ve sürüş zevkini arttırmak için çok sayıda konfor özellikleri sunuyor. Koltukların yenilenen tasarımı, kaliteli kumaşları ve konforlu şekilleri, kullanıcıların rahat ve güvenli bir sürüş deneyimini sağlıyor. Kia Sportage’in ayrıca, çoklu dokunmatik ekran ve arayüzleri de mevcut.

Kia Sportage 2023, kullanıcıların hayatlarını değiştirmesi için üretildi. Yeni teknoloji ve tasarım özellikleri, Kia Sportage’i dünyanın en yenilikçi ve sürüşünü kolaylaştıran otomobillerinden biri haline getiriyor. Kia, kullanıcıların her zamankinden daha güvenli ve rahat bir sürüş deneyimi yaşamalarına olanak sağlaması için her zaman en iyiyi sunmaya devam edecek.

kia sportage 2023

Kia Sportage 2023 İncelemesi

Kia Sportage 2023, Kia’nın ödüllü SUV modellerinden biridir. 2023 modeliyle, işlevselliğin, mükemmelliğin ve sürüş konforunun eşsiz bir kombinasyonunu sunmak için güçlendirilmiştir. İç ve dış tasarımı, öncü teknolojileri ve üstün güvenlik özellikleri, Kia Sportage 2023’ün kusursuz bir araç olmasını sağlamaktadır.

Kia Sportage 2023, konforlu sürüş için tasarlanmıştır. Kapsamlı donanım seçenekleri, aracın konforunu arttırmak ve sürücünün ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilmesine olanak tanımaktadır. Geniş koltuklar, arka koltuklardan reguler ölçekte yük alma ve arka bölümün güçlendirilmiş tasarlanmış kolayca taşınabilir kompartımanları vardır.

Kia Sportage 2023, güvenlik ve teknoloji alanlarında her zamankinden daha da geliştirilmiştir. Üst seviye sürücü destek sistemleri aracın kontrol edilmesini, alana yönelik uyarıları, aracın kontrolünü desteklemek ve sürüş güvenliğini artırmak için kullanılmaktadır. Aracın içerisinde, 8 dokunmatik ekran, Apple CarPlay® ve Android Auto™, gerçek zamanlı trafik bilgisi ile 8 çekirdekli bir işlemci de bulunmaktadır.

Kia Sportage 2023’ün fiyatı, ülkeye ve donanıma göre değişmektedir. Aracın donanım seviyesine ve motor seçeneğine bağlı olarak, Kia Sportage 2023 fiyatları 23.000 – 40.000 TL arasında değişmektedir.

Son olarak, Kia Sportage 2023, şık tasarımı, işlevselliği, özgün teknolojisi, üstün güvenlik özellikleri ve çok fonksiyonlu donanım seçenekleriyle, tüm sürücülerin ihtiyaçlarını karşılamaya hazır bir araca sahiptir.

kia sportage 2023

Kia Sportage 2023’ün Özellikleri

Kia Sportage 2023, bir sürücün aradığı özellikleri sunan bir SUV aracıdır. İlk olarak 2016’da piyasaya sürüldü, Kia Sportage 2023 modeli ise yeni nesil bir SUV aracıdır. Kia Sportage 2023, 2.0 litrelik benzinli ve 2.0 litrelik dizel motor seçenekleriyle geliyor. Motorların karakteristikleri, aracın üzerindeki performansını etkiler. Modeldeki benzinli motor seçeneği, maksimum güç üretimine sahip olarak 147 beygir güç ve 177Nm tork üretiyor. Dizel motor seçeneği ise maksimum güç üretimine sahip olarak 136 beygir güç ve 324Nm tork üretiyor.

Kia Sportage 2023, arka tekerlek sürüşlü bir sürüş sistemiyle donatılmıştır. Diğer sürüş sistemi seçenekleri arasında 4WD sürüş sistemi ve bir rampa karşılama sistemi de bulunuyor. Sürüş sistemleri, aracın performansında büyük bir etkisi vardır. Ayrıca, araca dört farklı 6 ileri manuel şanzıman veya otomatik şanzıman seçenekleri de mevcuttur.

Kia Sportage 2023 ayrıca, SUV aracının kullanımını kullanımını kolaylaştıracak araç yönetim sistemleriyle donatılmıştır. Bu sistemler, araca adaptif hız sabitleyici, arka görüş kamerası, 360° çevre görüş kamerası, yokuşa iniş desteği, konum izleme sistemi, otomatik park yardımı, lastik basınç kontrolü veya aracın boşaltılmasını kolaylaştıran diğer özellikleri de içerir. Bu, aracın sürüşünü kolaylaştıran özellikleri arttırır ve aracın kullanımını kolaylaştırır.

Kia Sportage 2023 modeli, şık ve aerodinamik bir görünüme sahip. Çizgileri, aracın güvenilir, güçlü ve esnek bir araca sahip olmasını sağlıyor. Yakıt ekonomisi büyük ölçüde iyileştirilmiş ve aracın şehir içi ve şehir dışı seyahatlerinde daha düşük yakıt tüketimini sağlıyor.

Kia Sportage 2023, piyasadaki en popüler araba modellerinden biridir. Güçlü bir motora, yüksek performansa ve güvenilir bir SUV aracı arayan bir sürücü için ideal bir araba olabilir. Ayrıca, aracın fiyatı da bir SUV aracı için uygun bir fiyattadır. Kia Sportage 2023, kaliteli bir SUV aracı arayan sürücüler için harika bir seçenek olabilir.

kia sportage 2023

Güvenlik ve Güvenlik Teknolojisi

Kia Sportage 2023 modeli, güvenlik ve güvenlik teknolojisi özellikleri anlamında geliştirilmiş bir otomobil modeldir. Bu araç, aracın içinde bulunan çok fonksiyonlu sürücü destek sistemi (ADAS) ile donanmıştır. ADAS, karşıdan gelen araçları algılamaya, otomobilin kontrolünü desteklemeye, kullanıcı ve çevre güvenliğini desteklemeye ve aracın yol tutuşunu desteklemeye yardımcı olur. ADAS, aracın sürücüsüne kritik durumların yakınından bildirmeyi sağlayarak dikkatini ve konsantrasyonunu arttırır. Sürücünün aracın kontrolünü tüm araç sürüşü boyunca daha rahat ve kolay tutmasına yardımcı olur. Ayrıca, bu model, Kia’nın gelişmiş teknolojileri arasında bulunan yeni bir sürüş etkileşim sistemi ile donatılmıştır. Bu sistem, aracın sürücüsünün aracını rahat ve kolay kontrol etmesini sağlar.

Kia Sportage 2023 ayrıca, araç içindeki güvenlik teknolojisi alanında da gelişmiştir. Kia’nın Güvenlik Paketi, aracın üstün güvenlik özelliklerini desteklemek için tasarlandı. Bu paket, aracın ön tarafındaki sürüş güvenliği sistemleri ile aracın kontrolünü desteklemektedir. Paket, aracın frenlerine ve sürüş kontrollerine ek olarak kör nokta algılama, sürüş yolu izleme, çarpışma geciktirme ve arka sonra aracı gözleme gibi fonksiyonları içerir. Bu fonksiyonlar, aracın sürücüsünün aracını her zaman kontrol altında tutmasını sağlar. Kia Sportage 2023, araç içindeki güvenlik teknolojisini geliştirmek için kullanılan diğer bir teknoloji de aracın konumunu izleme fonksiyonudur. Bu fonksiyon aracın nerede olduğunu ve aracın sürücüsünün aracını nerelere götürdüğünü takip etmeyi sağlar.

Kia Sportage 2023 modeli, aracın güvenliği ve güvenlik teknolojisi açısından son derece gelişmiş bir aracı temsil etmektedir. Kia’nın özellikle sürüş güvenliği, konum takibi ve aracın kontrolüne yönelik gelişmiş teknolojisi, bu modeli diğerlerinden ayıran önemli özelliği oluşturmaktadır. Kia Sportage 2023 modeli, konfor, güvenlik ve teknolojiyi bir araya getiren çok özel bir otomobildir.

kia sportage 2023

Kia Sportage 2023’ün Tasarımı

Kia Sportage 2023, Kia tarafından geliştirilen üst düzey bir SUV’dur. İlk olarak 1995 yılında piyasaya sürülen Kia Sportage, araç üreticileri arasında oldukça popüler bir model olmuştur. 2023 modeliyle birlikte Kia, Sportage’i modern bir araca dönüştürecek.

Kia Sportage’in tasarımı, diğer Kia modelleriyle aynı tasarım ailesine sahiptir. Krom detaylarla donatılmış kaputu, kompakt ön ve arka ızgaralar ve dört tekerlekten çekiş sistemiyle, Kia Sportage 2023 özellikle bir SUV olarak güçlü bir görünüme sahip.

Güvenlik açısından, Kia Sportage 2023, en son teknolojilerle donatılmıştır. Güvenlik önlemleri arasında, tam sürüş desteği (TDS), uzaktan park etme, otomatik park, çarpışma uyarı sistemi ve fren desteği gibi özellikler bulunmaktadır.

Kia Sportage 2023, iç mekân olarak da modern bir araca sahiptir. Koltuklar konforlu ve çok yönlüdür. Klima sistemi ve hava yastıkları dahil olmak üzere modern güvenlik özellikleri ve iç mekân konforu ile de donatılmıştır.

Ayrıca, Kia Sportage 2023, 8 ileri otomatik şanzıman ve bir Turbo GDI motor seçeneğiyle birlikte sunulmaktadır. Bu motor seçeneği, yakıt verimliliğini artıran alüminyum silindir kafa ve turbo ünitesi ile desteklenmektedir.

Kia Sportage 2023, iyi bir seçim olarak göze çarpmaktadır. Gücü, güvenliği ve modern tasarımı ile, bu model, mükemmel bir SUV olarak göze çarpmaktadır.

kia sportage 2023

Kia Sportage 2023 Fiyatı

Kısa bir süre önce, Kia, 2023 Kia Sportage SUV modelini tanıttı. SUV, Güney Kore’de üretilen ilk Kia modeli olarak, aynı zamanda üretim kalite standartlarının ötesinde bir araba olarak sunuluyor. 2023 Kia Sportage SUV, Kia markasının özelliklerini yansıtan gelişmiş teknoloji ve muhteşem güvenlik özellikleri ile donatılmıştır. SUV, kullanım kolaylığı için araba içindeki teknolojinin güncellenmesi ile öne çıkıyor. Kia, Sportage SUV’unun tasarımının köklerini Güney Kore’nin kültürel özelliklerinden almıştır. Bu araba, ekonomik olarak uygun olan fiyatı ile de popüler hale gelmektedir.

Kia Sportage SUV’un temel özellikleri arasında, başlıca bir 4 çeker vardır, 2.4 litrelik bir benzinli motor ve 2.0 litrelik bir dizel motorla da mevcuttur. Ayrıca, bu araba, 17 inçlik ön tekerlek ve 18 inçlik arka tekerlek ile donatılmıştır. Kia Sportage, dört kollu direksiyon sistemi ve mükemmel manevra kabiliyeti ile öne çıkar. SUV’un diğer özellikleri arasında, iki bölmeli konsol, 7 inçlik dokunmatik ekran, geri görüş kamerası, navigasyon ve Bluetooth bağlantı gibi teknolojik özellikler bulunmaktadır. 2023 Kia Sportage, her bir koltuk için iki ön hava yastığı, iki ön kafa yastığı ve arka koltuklar için iki ana kafa yastığı gibi yüksek düzeyde güvenlik özellikleri de sunmaktadır.

2023 Kia Sportage SUV’un fiyatı, ülkeye ve paketlere göre değişmektedir. Örneğin, ABD’deki fiyatları, benzinli versiyonların arasında 23.000$ ile 35.000$ arasında değişmektedir. Bu fiyata, aracın içinde bulunan teknolojik özellikler ve güvenlik özellikleri de dahildir. 2023 Kia Sportage SUV’un dizel versiyonlarının fiyatları ise, benzinli versiyonlardan biraz daha pahalı olmaktadır. 2023 Kia Sportage SUV’un, dizel motorlu versiyonları arasında fiyatları 27.000$ ile 38.000$ arasında değişmektedir.

Sonuç olarak, 2023 Kia Sportage SUV, çok iyi bir sürüş deneyimi ve kullanım kolaylığı sunan gelişmiş teknolojisinin yanı sıra, yüksek düzeyde güvenlik özellikleri de sunmaktadır. Kia Sportage SUV, özellikleri, güvenlik özellikleri ve fiyatı ile, kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun bir araba olarak kabul edilebilir.

kia sportage 2023

Kia Sportage

Kia Sportage modelinin tüm motor ve donanım paketi seçenekleri ve fiyatlarını görmek, fiyat opsiyonlarına bağlı ek donanımları incelem ve daha fazlası için tıklayın! . Bu Fiyat Listesindeki Fiyatların Uygulanmaya Başladığı Tarih: 01052023’dür. Tavsiye Edilen Bu Anahtar Teslim Fiyat Listesi Yenisi Yayınlanana Kadar .

Git

kia sportage 2023

Fiyat Listesi

Bongo Fiyat Listesi. Yeni Kia aracınızı alırken Picanto, Rio, Stonic ve Bongo modellerinde 200.000 TL, 12 ay, %1,69 faiz seçeneğinden oluşan kredi imkanından faydalanabilirsiniz. Bu seçenekler anlaşmalı olduğumuz Akbank, Garanti Bankası ve TEB’de geçerlidir.

Git

kia sportage 2023

Kia Sportage için 2023 model yılı fiyatları açıklandı

Kia Sportage 2023 model fiyat listesi – Şubat. Kia’nın resmi kanalları üzerinden paylaştığı aralık ayı odağındaki fiyatlar şu şekilde karşımıza çıkıyor; Yeni Sportage 1.6L 150 PS DCT Otomatik Mild Hybrid – Benzin Cool 1.160.000 TL. Yeni Sportage 1.6L 136 PS DCT Otomatik Mild Hybrid – Dizel Cool 1.240.000 TL.

Git

kia sportage 2023

2023 Kia Sportage

The 2023 Sportage X-Pro is fully capable of trading paved highways for rugged adventures. 1. Active All-wheel Drive w Multi-terrain Mode. Sportage X-Pro exclusive available two-tone paint w Ebony Black roof. Segment-exclusive BFGoodrich® All-Terrain Tires 2. 8.3-inches of ground clearance. Unique Sportage X-Pro front and rear fascia with .

Git

kia sportage 2023

2023 Model Yeni Kia Sportage Fiyatları Açıklandı

Bu model Kia Sportage’nin en pahalı modelidir. Teknik özellikleri hakkında daha ayrıntılı bilgi vereceğimiz Kia Sportage’nin öncelikle yeni açıklanan Nisan 2023 Kia Sportage fiyatlarını paylaşalım: 2023 Kia Sportage Fiyat Listesi. Yeni Kia Sportage 1.6L TGDI Benzin 150PS Mild-Hybrid Cool Otomatik 4X2: 1.180.000 TL.

Git

Kia Sportage Fiyatları & Modelleri sahibinden’da

Satılık Kia Sportage fiyatları & araç modellerinin en güncel ilanları Türkiye’nin en büyük otomobil pazarı sahibinden’da! – 10. Kia Sportage Fiyatları & Modelleri . 24 Şubat 2023: Denizli Pamukkale: 1.6: Tramersiz bakımlı ve temiz Sportage: 2012: 214.000: Beyaz: 499.000 TL.

Git

2023 Kia Sportage Modelleri, Fiyatları ve Kampanyaları

2023 model Kia Sportage Modellerini, Fiyatlarını, Özelliklerini, Donanım Paketlerini inceleyin, Elektrikli Kia Sportage için fiyat isteyin Kia SportageKampanyaları ve Size Özel Fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın.

Git

2023 Kia Sportage Review: Highs And Lows

The 2023 Kia Sportage opts for style over simplicity. The focal point is the front end; two boomerang LED accents wrap around diamond-shaped headlights with both elements baked into the Tiger Nose .

Git

2023 Kia Sportage Review, Pricing, and Specs

Starting at $ 27,615. 8.5 10 CD RATING. Specs. Photos. Kia. Select a year. 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017. Highs Spacious cabin, forgiving ride, generous list of standard and optional tech .

Git

Kia Sportage Review 2023

The Sportage is slightly boxier than the swoopy EV6, but from the rear many of the creases are the same or at least similar. That aggressive face with its sharp, upright daytime running lights is .

Git

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir