1. Anasayfa
 2. Otomobil

Mini Cooper Akülü Araba

Mini Cooper Akülü Araba

Mini Cooper Akülü Araba, çocukların ve gençlerin hayallerini gerçekleştiren bir seviyededir. Bu arabalar, renkli bir görünüşe sahip olan, kullanımı kolay özelliklere sahip, hafif ve sürüş zevkli bir arabaya ulaşmak için ideal bir seçenek oluşturuyor. Mini Cooper akülü arabalar, araba modelindeki güçlü motorlar ve araba kontrol sistemi sayesinde mükemmel bir performans sunuyor.

Mini Cooper Akülü Araba, çocuklar ve gençler tarafından yoğun ilgi görmektedir. Çocukların gözleri gürleşiyor ve kendilerini çekici bir araba sürmek istedikleri anı bekliyorlar. Mini Cooper Akülü Araba, bu arzularının gerçekleşmesi için mükemmel bir seçenek sunuyor. Bu araba, akülü olarak çalışan bir araba olarak sürücünün kontrolüne sunuluyor ve sürücünün sürüş keyifini her zaman arttırıyor.

Mini Cooper Akülü Araba, uygun fiyatlı bir araba olmasının yanı sıra kullanımı da kolaydır. Sürücünün arabayı kolayca kontrol etmesine olanak sağlayan özel donanımlarından dolayı, sürücünün sürüş keyfinin her zaman en yüksek seviyede kalmasını sağlar. Mini Cooper Akülü Araba, çocuklar ve gençler arasında popüler bir araba olma özelliğini de kullanıcılarının beğenisine sunuyor.

Sonuç olarak Mini Cooper Akülü Araba, çocukların ve gençlerin hayallerini gerçekleştirmeleri için ideal bir seçenek sunuyor. Uygun fiyatlı, hafif ve sürüş keyfi sunan bu araba, her zaman çocukların ve gençlerin hayallerini gerçekleştirmeleri için ideal bir seçenek olmaya devam ediyor.

mini cooper akülü araba

Mini Cooper Akülü Arabanın Özellikleri

Mini Cooper Akülü Araba, çocuklar için mükemmel bir seçim. Çocuklarınız için eğlenceli bir araba olan Mini Cooper Akülü Araba, ekstra enerjik, kolay kullanımlı ve çok kullanışlıdır. Bu keyifli araba, çocuklarınızın her yaşa uygun olarak kullanımı için tasarlanmıştır ve küçük bir çocuğa uygun bir şekilde tasarlanmıştır. Mini Cooper Akülü Araba, benzin ile çalışan bir arabadır ve 2.4Ghz kablosuz denetim ile çalışır. Akülü araba, çocuklarınızın kesinlikle ilgisini çekecek çarpıcı ve modern bir tasarıma sahiptir. Mini Cooper Akülü Arabanın özellikleri şunlardır:

 • 4-kol ayakları ile 2.4Ghz kablosuz denetim ile çalışır.
 • 12V/6Ah akü ile yüksek performanslı bir sürüş sunar.
 • Yüksek hızlı bir sürüş sağlar (4 km/s).
 • Köşe yaparken dört tekerlekten çekiş sağlar.
 • Kolay kullanım için portatif şarj cihazı kullanılır.
 • Güçlü emniyet fonksiyonu kendi kendine durma, çarpışma koruması vb.
 • Kolay kullanılabilir sürücü kumandası.
 • Yüksek renklerdeki yüksek hızlı sürüşler, LED ışıklar ve düğmeler.
 • MP3 oynatıcı, yeni şarkılar çalabilir.
 • USB girişi ve ses çıkışı, müzik dinlemek için.
 • Çalışma süresi, tek şarjla 2 saattir.

Mini Cooper Akülü Araba, kullanımı kolay ve hareketli bir arabayı arıyorsanız eğlenceli bir seçenektir. Çocuklarınızın maksimum eğlence ve seyahat keyfini çıkarabilecekleri kadar konforlu, güvenli ve güvenilir bir arabadır. Mini Cooper Akülü Araba, çocuklarınızın her yaşa uygun olarak kullanımı için tasarlanmıştır ve küçük bir çocuğa uygun bir şekilde tasarlanmıştır. Mini Cooper akülü araba, Türkiye’de yaklaşık 1.500 TL fiyat etiketine sahiptir.

mini cooper akülü araba

Mini Cooper Akülü Arabanın Teknik Özellikleri

Mini Cooper Akülü Araba, eğlenceden teknolojiye kadar çok özellikli bir otomobil sunar. Bu arabanın modern tasarımı, çevik performansı ve kullanıcı dostu kontrolleri kullanıcılar için harika bir deneyim sunuyor. Bu araba, uzun süre dayanabilecek şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir. Çocuklar ve yetişkinler için mükemmel bir seçim olan Mini Cooper Akülü Araba, yüksek performanslı ve dayanıklı bir araba olarak piyasaya çıkmıştır.

Mini Cooper Akülü Araba, 12V bataryası ile çalışmaktadır. Batarya, aracın hızını kontrol etmek için iki modda çalışır. 5 km/h ve 7 km/h arasındaki bir hız aralığı sunan araba, düşük hızda güvenli bir sürüş sağlar. Akülü araba, çocukların kontrollerini kolaylaştırmak için geri vites ve park freni doğrudan kontrol özellikleri sağlar. Akülü araba, çocuklar için çok hafif ve kolay kullanımlı bir arabadır. Akülü araba, kullanıcıların emniyeti için çeşitli önlemler almıştır. Akülü araba, akü çalışma süresi boyunca yaklaşık 1 saate kadar sürüş sağlar. Mini Cooper Akülü Araba, kullanıcılar tarafından kolayca kontrol edilebilir ve anahtar kilit sistemi ile güvenlidir.

Mini Cooper Akülü Araba fiyatı 299 TL’dir. Akülü araba, ayrıca arabayı koruyabilecek bir kılıf ve kılıfın içinde yer alan bataryalar ve şarj cihazı ile birlikte gelir. Akülü araba, aşağıdaki özellikleri sunmaktadır:

 • Gerçekçi süspansiyon sistemi
 • Müzik çalarlı ses sistemi
 • CD müzik çalarlı ses sistemi
 • Kullanıcı dostu kontrolleri
 • Güvenli sürüş için park freni ve geri vitesi
 • Çevik performans için yüksek performanslı 12V batarya

Mini Cooper Akülü Araba, çocuklar ve yetişkinler için eğlenceli ve güvenli bir araba deneyimi sunmaktadır. İyi tasarlanmış özellikleri ve uzun süre dayanabilecek tasarımı ile kullanıcılarına harika bir araba deneyimi vaat ediyor. Mini Cooper Akülü Araba, kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını karşılayabilen üstün kalitede bir araba olarak karşımıza çıkıyor.

mini cooper akülü araba

Mini Cooper Akülü Arabanın Fiyatı

Son zamanlarda popüler olan ve oldukça küçük olmasıyla çocukların sevdiği Mini Cooper Akülü Araba, araba tutkunları için mükemmel bir seçenek olabilir. Bu araba, küçük boyutları ile her ortama uygulanabilen ve kontrol edilmesi kolay olan bir arabadır. Çocuklar için oldukça güvenli olan bu araba, zirvedeki performansı ile her yaş grubundan tutkulu sürücüleri çekiyor. Bu araba, araba tutkunlarının küçük boyutlu modeller arasında tercih ettiği ilk arabaların başında geliyor.

Mini Cooper Akülü Araba, çocuklar için oldukça emniyetli ve eğlenceli bir şekilde kullanılabilecek şekilde tasarlanmış. Çocukların, araba sürmeyi öğrenmesi ve kaliteli zaman geçirmesi için uygun bir ortam sağlamasının yanı sıra, bu araba, küçük bir yakıt bütçesi ile çalışmasının da sağlamasıyla oldukça kullanışlıdır. Mini Cooper Akülü Arabanın kullanılması kolay ve araba kullanımını öğrenmek için oldukça basit bir seçenektir. Bu araba, arabanın performansını artıran elektronik kontrol sistemi ile donatılmıştır.

Mini Cooper Akülü Arabanın, arabanın tasarımı ve kullanımı için ilk tercih olarak gösterilmesinin nedeni, bu arabanın çok uygun bir fiyata sunulmasıdır. Arabanın fiyatı, oldukça uygun bir fiyata satılmaktadır ve arabanın özellikleri de bu uygun fiyata eklenmiştir. Çoğu araba satışından daha uygun bir fiyata satılan bu araba, çocuklar ve aileler için mükemmel bir seçenek olabilir. Ayrıca, arabanın satışından elde edilen gelir, arabanın kullanımının daha da kolaylaştırılması için kullanılabilir.

Mini Cooper Akülü Araba, güvenli sürüş sağlamasının yanı sıra, arabayı kullanmak için ihtiyaç duyulan güvenli ve kaliteli bir araba sunmaktadır. Bu araba, kullanıcılar için oldukça güvenli bir seçenek oluşturmaktadır ve bu arabanın kullanımı için ihtiyaç duyulan her şey arabanın içinde mevcuttur. Bu, çocuklar için araba sürmeyi öğrenirken oldukça iyi bir seçenektir. Mini Cooper Akülü Araba, arabanın kullanımıyla ilgili güvenlik standartlarının yüksek olduğu ve kullanımının kolay olduğu bir arabadır.

mini cooper akülü araba

Mini Cooper Akülü Arabanın Tavsiyeleri

Mini Cooper Akülü Araba, kullanıcılarına benzersiz bir sürüş deneyimi sunmaya odaklanan, güvenli ve verimli bir seçenek haline gelmiş bir akülü arabadır. Küçük, hafif ve kompakt tasarımı, aracın sürüş konforunu arttıracak şekilde tasarlanmıştır. Özellikle kent içi sürüşler için tasarlanmış olan Mini Cooper Akülü Araba, kullanıcılarına hafiflik, sürüş konforu ve kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Renault aracın özellikleri ile beraber, piyasadaki diğer modellerle karşılaştırıldığında, mini cooper akülü arabanın çok çekici bir fiyata sahip olduğu görülmektedir.

Mini Cooper Akülü Arabanın özellikleri arasında, 6V sürat motoru, güçlü ve etkili batarya, kolay kullanımlı kumanda aracılığıyla aracın kontrolünün sağlanması, sürücü koltuğu, çift kollu direksiyon, kolay kullanım için tasarlanmış kolu ve ön cam bulunmaktadır. Ayrıca, aracın özellikleri arasında, hafif ağırlık, kolay kontrol edilebilme, çocuklara yönelik emniyet donanımı, kullanılabilir tüm güvenlik sistemleri ve çocuklar için konforlu bir sürüş sağlayan özel tasarım da vardır.

Mini Cooper Akülü Araba, güvenli ve keyifli bir sürüş sunarken, düşük yakıt tüketimi nedeniyle de ekonomik bir aracın tercih edilmesine de olanak sağlamaktadır. Aracın mükemmel performansı ve kullanım kolaylığı, akülü araba seçenekleri arasında en çok tercih edilenlerden olmasını sağlamaktadır.

Mini Cooper Akülü Araba, Türkiye’de oldukça revaçta olan bir akülü arabadır. Aracın kullanımı kolay, güvenlik özellikleri yüksek, yakıt tüketimi düşük, arttırılmış sürüş konforu ve uygun fiyatı ile tercih sebebidir. Aynı zamanda aracın kompakt tasarımı kullanıcıların kolayca aracı taşımasını sağlamaktadır.

Özellik Açıklama
Güçlü Motor 6V sürat motoru ile sağlanan güç
Kontrol Kolu Kontrol kolu ile aracın kontrolünün sağlanması
Sürücü Koltuğu Konforlu sürüş için tasarlanmış koltuk
Güvenlik Donanımı Hafif ağırlık, kolay kontrol edilebilme ve çocuklara yönelik emniyet donanımı
Özel Tasarım Çocuklar için konforlu sürüş sağlayan özel tasarım

mini cooper akülü araba

Mini Cooper Akülü Arabanın Kullanıcı Yorumları

Mini Cooper Akülü Araba, çocuklar arasında çok popüler bir oyuncak araba olmuştur. Güzel özellikleri ve kullanım kolaylığı ile, çocuklar arasında hızla yaygınlaşmaya devam etmektedir. Mini Cooper Akülü Araba, çocukların eğlenceli vakit geçirmelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Bu araba, çocuklar arasında eğlenceli saatler geçirmelerini sağlamak için çeşitli özellikler sunmaktadır.

Mini Cooper Akülü Araba, çocuklar için kullanışlı bir araçtır. Arabada kullanılan akülü sistem sayesinde, araba çocukların evlerinde kullanabilecekleri bir kablosuz oynama arabasıdır. Mini Cooper Akülü Araba, 12 v ile çalışan bir motora sahiptir. Arabanın üstünde bulunan düğme sayesinde araba kontrol edilebilir. Arabada ayrıca, çocukların kullanımı için tasarlanmış olan kontroller de bulunmaktadır. Mini Cooper Akülü Araba, iki seviyeli kontrol sistemine sahiptir. Bu sayede çocuk, arabayı kolayca öğrenip kontrol edebilir.

Mini Cooper Akülü Araba, çocuklar için kullanışlı bir oyuncak arabadır. Arabanın üzerinde çeşitli kontroller bulunmaktadır. Bu kontroller sayesinde çocuklar arabanın hızını ve yönlerini kontrol edebilirler. Arabanın arka tarafında bulunan düğme sayesinde çocuklar arabanın arka ışığını açıp kapatabilirler. Arabanın üst kaputunda bulunan kontrol paneli sayesinde çocuklar arabanın müzik sistemini kontrol edebilir.

Mini Cooper Akülü Araba, çocuklar arasında oldukça popüler bir oyuncak arabadır. Çocuklar bu arabayı kolayca kullanabilirler. Arabanın motor gücü küçük olduğundan, çocuklar arabayı daha güvenli bir şekilde kullanabilirler. Mini Cooper Akülü Araba, 60 dakikalık süre içerisinde 12 km’lik bir mesafe kat edebilmektedir.

Mini Cooper Akülü Araba, çocuklar için oldukça eğlenceli bir oyuncak arabadır. Arabanın kullanımı kolaydır ve çocuklar arabayı kullanmayı çok hızlı öğrenebilirler. Arabanın özellikleri ile çocukların eğlenceli saatler geçirmelerine yardımcı olmaktadır. Mini Cooper Akülü Arabanın fiyatı, çeşitli internet sitelerinde 850-900 TL arasında değişmektedir.

mini cooper akülü araba

Mini Cooper Akülü Araba Fiyatları

Mini Cooper Akülü Araba Çocuklar için üretilen birçok gerçeği aratmayan oyuncak türleri vardır. Onlarda aynı yetişkinler gibi hareket ederek onları taklit ederler. Küçük yaşta gerçek kullanıma erişemeyeceği şeyler oyuncak haline gelerek gerçek gibi tasarlandı.

Git

mini cooper akülü araba

Dolu Ride On 12V Akülü Araba Minni Cooper Kırmızı

Dolu Ride On 12v Akülü Araba Minni Cooper Kırmızı. 2 İleri Vitesi Ve 1 Geri Vites Kademesi Bulunmaktadır. 4 Tekerleğinin De Amortisörlü Olması Sayesinde Engebeli Yollarda Bile Çocuklar Maksimum Sürüş Keyfini Yaşayacaktır. Ön Kısmında Farları Mevcuttur.

Git

mini cooper akülü araba

Akülü Araba Fiyatları ve Akülü Araç Modelleri

Kargo Bedava LAKİ TOYS 6v Akülü Atv Araba Motor Motosiklet Siyah Kırmızı Renk 76 1.199 TL Videolu Ürün Sepete Ekle Sepete Eklendi Hızlı Teslimat Kargo Bedava PİLSAN Panther 12 V Uzaktan Kumandalı Akülü Araba 05-118 318 4.750 TL Sepete Ekle Sepete Eklendi Kargo Bedava CANSINMOTORS Hummer Jeep Elektrikli Araba Son 30 Günün En Düşük Fiyatı!.

Git

mini cooper akülü araba

Mini Cooper Akülü Araba Modelleri & Fiyatları

Mini Cooper Akülü Araba ebebekOyuncak & KitapAkülü Araç Akülü Araba Marka Audi2 Baby Hope16 baby toys22 Bugatti1 Dolu4 Mercedes4 Micromax1 Pilsan6 Rollplay7 Sunny Baby2 Aradığınız kelimeye kritere uygun bir sonuç bulunamamıştır. Kurumsal Copyright 2001-2023 e-bebek her hakkı saklıdır. Başa Dön Marka Audi2 Baby Hope16 baby toys22 Bugatti1.

Git

mini cooper akülü araba

Akülü Mini Cooper Fiyatları

Akülü Mini Cooper Erken yaşlarda arabalara merak duyan çocuklar için gerçek Mini Cooper tarzında üretilen akülü arabalar, ergonomik tasarımlar ile ebeveynlerin ve çocukların beğenisine sunulur. Gerçeğe uygun tasarımlara sahip olan akülü arabalar, hemen hemen her özelliğinde bu detayları bulundurur.

Git

Akülü Araba Modelleri ve Fiyatları

Akülü Arabalar Sıralama 261 ürün listeleniyor Marka Pilsan Mercedes Aliş Amazeus Baby Hope BabyHope UJ Toys Dolu EKS Ticaret Baby2go Rollplay Su Ateş Çocuk Oto Galerisi Mensport Dorello Dolu Oyuncak Suateş Çocuk Oto Galerisi Berlin Shop Bruder Peg Perego Aliş Toys.

Git

En Ucuz Akülü Araba Modelleri 2021

6 V aküye sahip. Motorunda aşırı ısı ve akıma karşı devre koruma sistemi olan Thermoprotector bulunuyor. Işıklı akıllı anahtar sistemi var. Emniyet kemeri, elektronik korna, hareketli ayna, marş sesi ve lamba anahtarı gibi ek özellikleri mevcut. Ayak gaz pedalından çekildiğinde otomatik fren yapıyor. Uzaktan kumanda ile kontrol edilebiliyor.

Git

En İyi Akülü Araba Modelleri, Fiyatları ve Tavsiyeleri

Rollplay – Mini Cooper Akülü Araba Manuel ve uzaktan kumanda ile kullanım imkânı sağlayan Rollplay Mini Cooper akülü araba, 105x50x54,2 cm ölçülerindedir. 12 V çift motor ile çalışan ürün, şeffaf rüzgarlık, gösterge paneli, LED özellikli ışıklar, motor ve korna sesi, deri koltuk ve emniyet kemeri gibi fonksiyonlara .

Git

Sahibinden

Sahibinden.

Git

Akülü Araba Mini Cooper Sıfır 12 Volt Kumandalı Kapalı Kutu

Akülü Araba Mini Cooper Sıfır 12 Volt Kumandalı Kapalı Kutu sahibindenda – 1076765478 sahibinden mobil uygulamasının milyonlarca kullanıcısına sen de katıl ! SAHI yaz 4350′ ye telefonundan ücretsiz SMS at.

Git

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir
honda