1. Anasayfa
 2. Otomobil

Mitsubishi L300

Mitsubishi L300

Mitsubishi L300, ilk olarak 1981 yılından beri yüzlerce kilometrede kullanıcılarına düzgün sürüş deneyimleri sunan bir full-size aile kombine araç olarak tanıtılmıştır. Üç yüzden fazla kilometre mesafelerde çok iyi performans göstermek için tasarlanmıştır. Başlangıçta, Mitsubishi L300, 2.0 litrelik benzinli veya dizel motorlar kullanan bir araç olarak çıkarıldı. Sonraki modellerde, 4.0 litrelik benzinli veya dizel motorlar kullanıldı. Ayrıca, Mitsubishi L300, 5 kişilik veya 7 kişilik versiyonlarda üretildi.

Mitsubishi L300, konfora ve dayanıklılığa önem veren mükemmel bir araçtır. İyi bir mühendislik ve çok yönlü kullanım için tasarlanmıştır. Yüksek güvenlik duvarları, kaliteli vinil döşemeler, yüksek kaliteli tasarım, çok konforlu koltuklar ve ön arka aynalar, bu aracın her yönüyle dikkat çeken yanlarıdır.

Mitsubishi L300, dayanıklılığının yanı sıra farklı donanımlarla da birlikte sunulmaktadır. Özellikle, klima, CD çalar, sürücü koltuğu ayarı, direksiyon kontrolü ve ABS güvenlik sistemlerinin kullanımı, Mitsubishi L300 sahipleri için ekstra özellikler olarak sunulmaktadır.

Mitsubishi L300, her zaman düşük maliyetli bakım gerektiren dayanıklı bir aracın sağlam bir üyesi olarak kabul edilmektedir. Genel olarak, aracın kullanımı kolay ve dayanıklı olduğu için, herkes için uygun bir araba olarak kabul edilmektedir.

Mitsubishi L300, her zaman dayanıklı ve verimli bir sürüş deneyimi sunan eski kuşak bir araba olarak hala popüler olmaktadır. Gösterişli olmayan bir görünüme sahip olduğu için, özellikle aileler arasında kullanılan bir araç olarak kabul edilir. Sonuçta, Mitsubishi L300, sürücüleri için dayanıklı ve verimli bir seçimdir.

mitsubishi l300

Mitsubishi L300: Tarihçesi ve Özellikleri

Mitsubishi L300, 1985 yılında üretilen ve devam eden gelişmiş bir minibüs modeli olarak kendini göstermektedir. Özellikle Asya ve Avrupa’daki araç kullanıcıları arasında popüler olan araç, hafif ticari araçlar arasında en çok satan araçlardan biridir. Mitsubishi L300, tasarımı ve güvenliği açısından standartların üzerinde olan bir model olarak üretilmiştir.

Mitsubishi L300, şimdiye kadar çok sayıda güncellemeyi ve yenilikleri almış ve güncellemiştir. Daha sonraki modellerinin gelişmiş asistan sürüş sistemleri, çok kameralı güvenlik sistemleri, çoklu arka görüş kameraları ve daha fazlası gibi avantajları vardır. Bu aracın motor performansı da çok kuvvetlidir.

Mitsubishi L300, 2 ve 4 silindirli belirli modelleri içerisinde çalışmak için tasarlanmıştır. 2 litrelik 4 silindirli motor, yakıt güvenliği, verimli kullanım ve uygun fiyat ile birlikte araç kullanıcılarının tercihleri arasında önemli bir yere sahiptir. 3 litrelik 6 silindirli motor ise oldukça güçlüdür ve büyük yükler taşımaya ve ağır ticari araçları çekmeye uygundur.

Mitsubishi L300’ün pek çok farklı donanımları mevcuttur. İki tonluk çekme gücü, arka koltukların çıkarılabilmesi, uzunluğu, kompakt boyutları, hafif malzemelerden üretilen yapısı ve gelişmiş güvenlik sistemi aracın ününü arttırmaktadır. Mitsubishi L300, standart donanımları ve ekstra özellikleriyle her türlü kullanıma uygun bir araç olarak tasarlanmıştır.

Mitsubishi L300 araçları, Türkiye’de ve bazı Avrupa ülkelerinde yaygın olarak bulunmaktadır. Fiyat aralıkları genellikle 30.000 ile 60.000 TL arasındadır. Bu aracın görünüşünün ve gelişmiş teknolojisinin, bu aracın küçük boyutlarının ve yakıt tasarrufu ile kullanıcılarının beklentilerini karşılamasının önemli bir faktör olduğu düşünülmektedir.

Mitsubishi L300, yakıt verimliliği, güvenlik, tasarım ve kullanım kolaylığı açısından araç kullanıcılarının önem verdiği bir aracıdır. Kompakt boyutları, düşük yakıt tüketimi, çoklu kameralı güvenlik sistemi, direksiyon sistemi, konforlu sürüş özellikleri ve uygun fiyat aralığı Mitsubishi L300’ün popüler araçlar arasında öne çıkmasını sağlamıştır.

mitsubishi l300

Mitsubishi L300: Yakıt Tüketimi ve Performansı

Mitsubishi L300, Japon otomotiv devi Mitsubishi tarafından 1984 yılında geliştirilmiş ve üretilen bir gövde stili mini-van modelidir. Mitsubishi L300, küçük bir gövde tasarımına sahip iki kapılı bir mini-van olarak karşımıza çıkar. L300, çift kabini, çift kapaklı veya kapalı kasa versiyonunda sunulmuştur. Dört silindirli bir motoruyla donatılmıştır. Mitsubishi L300, oldukça verimli ve kullanışlı bir otomobil olmasıyla bilinir.

Mitsubishi L300, benzin veya dizel motorlarla donatılmıştır. 1.6 litrelik, 2.0 litrelik ve 2.4 litrelik benzin motorları mevcuttur. Dizel motorlar yalnızca 2.5 litrelik bir sanayi tipi motora sahiptir. Bu motorlar, çevre dostu olduklarından, emisyonu düşürmek ve yakıt tüketimini azaltmak amacıyla değiştirilmiştir.

Mitsubishi L300, oldukça verimli ve yüksek performanslı bir otomobil olarak bilinir. L300’ün maksimum hızı 180 km / s’dir ve 0 ila 100 km / s hızlanması 11 saniyedir. Yakıt tüketimi ise çok düşüktür. Yakıt tüketimi, L300’ün büyük motoru sayesinde düşük olmaktadır. Bu L300’ün sürüş maliyetleri düşük tutmasına yardımcı olur.

Mitsubishi L300 ayrıca oldukça konforlu bir aracın özelliklerini de sunar. İç mekan, iki koltuklu arka koltuklu ve üç koltuklu seçenekleriyle sunulmaktadır. Otomobilin içinde, kolay bir sürüş için çok sayıda konfor özelliği mevcuttur. Bu özellikler arasında, dört tekerlekli direksiyon, arka görüş aynaları ve ön cam güneşlikleri sayılabilir.

Mitsubishi L300 ile ilgili olarak, üretici tarafından sağlanan garanti süresi 5 yıldır. Otomobil, özellikleri ile beraber oldukça uygun bir fiyata satılmaktadır. Otomobil, günümüzde çok popüler olan mini-van modelleri arasında öne çıkan bir modeldir.

mitsubishi l300

Mitsubishi L300: Güvenlik Özellikleri

Mitsubishi L300, taşınabilir araçlar arasında hızla artan bir popülariteye sahip. Mitsubishi L300, mükemmel bir güvenlik seviyesi sunuyor ve mükemmel konforlu bir sürüş sağlıyor. Güvenlik özellikleri, aracın yenilikçi teknolojisinden geliyor.

Mitsubishi L300’ün her türlü güvenlik önlemiyle donatılmış olduğunu söylemek mümkündür. Aracın dört tekerlekten çekiş sistemi, dikkat çekici animasyonlu arka camlar, 360 derecelik çevresel görüş sistemi, iki taraflı kornişler ve tek parça göz tutucu ön camlar gibi özellikleri vardır. Bunların tümü, hem aracın güvenliğini artırmak, hem de sürücünün konforunu artırmak için tasarlandı. Tüm bu özellikler, aracın şehrin karmaşık trafiğinde güvenli bir şekilde sürülmesini sağlıyor.

Mitsubishi L300, her türlü hava koşullarına karşı da mükemmel bir koruma sağlamaktadır. Aracın sürüş kabiliyeti, özellikle kış aylarında önemli ölçüde artmaktadır. Aracın üstün kaldırma kapasitesi, aracın her türlü zorluklarını kolayca aşmasını sağlıyor. Aracın ön kısmında, ön ve arka çamurluklarının konumlandırılması, aracın ileri taraftaki yama ve döküntüleri emmesini sağlıyor.

Mitsubishi L300, konforlu bir sürüş sağlamak için çok sayıda konfor özelliklerine de sahiptir. Örneğin, aracın üst seviye konforlu koltukları, aracın içinde rahat bir sürüş deneyimi sağlıyor. Ayrıca, aracın klima kontrolü, hava akışı seçenekleri ve çok hızlı ısıtma ve soğutma özellikleri de mevcuttur.

Mitsubishi L300, kullanımı oldukça kolay bir aracın çok sayıda güvenlik ve konfor özelliklerini bünyesinde barındırıyor. Bu özellikler sayesinde, aracın iyi bir güvenlik ve konfor seviyesi sunmasını sağlıyor. Bu aracın fiyatı, aracın tüm güvenlik özellikleriyle donatılmış olması ve çok sayıda konfor özellikleri göz önüne alındığında oldukça uygun.

mitsubishi l300

Mitsubishi L300: Bakım ve Onarım

Mitsubishi L300, Mitsubishi Motor Company tarafından üretilen ve yük taşıma amaçlı kullanılan, ticari kullanım için tasarlanmış bir minibüstür. L300, aile arabası olarak da tercih edilmektedir. Mitsubishi L300, teknolojisinin gelişmesine rağmen, güvenilirlik, dayanıklılık, verimlilik ve konforunu koruyarak uzun yıllar sürücü tarafından tercih edilmeye devam ediyor.

Mitsubishi L300, iki farklı motor opsiyonu ile sunulmaktadır: 2.4 litrelik DOHC benzinli motor ve 2.5 litrelik turbodiesel motor. Her iki motor da konforlu sürüş için gerekli çekiş ve emniyeti sağlamaktadır. Mitsubishi L300 için önerilen bakım aralıkları aşağıdaki gibidir: her 10.000km’de motor yağı ve filtreler, her 20.000km de kontrol edilmesi gereken bazı parçalar, her 40.000km de fren sistemi temizliği ve her 100.000km’de araç kontrolleri.

Mitsubishi L300 onarım çalışmaları arasında arıza tespiti, fren sistemi onarımları, motor onarımları, vites sistemi onarımları ve elektronik sistemlerin onarımları sayılabilir. Mitsubishi L300 yedek parça ve bakım maliyetleri, satılan modelin ve kilometre bilgisinin belirlenmesinden sonra, üretici tarafından belirlenen standartlara göre değişiklik gösterebilmektedir.

Mitsubishi L300 için önerilen bakım ve onarım çalışmalarının aracın ömrünü uzatmak için önemli olduğu unutulmamalıdır. Herhangi bir problem yaşandığında profesyonel yardım alınmalı ve sadece üretici tarafından onaylanmış yedek parçalar kullanılmalıdır.

mitsubishi l300

Mitsubishi L300: Fiyat ve Değerlendirme

Mitsubishi L300, ticari alanda kullanılan kompakt bir panelvan. Yüksek verimli motoruyla, yakıt tasarruflu çalışan Mitsubishi L300, kullanımı oldukça kolay, çok yönlü ve hafif bir araç. L300’ün çok çeşitli işlevlere sahip olması, uygun fiyatı ve çeşitli özellikleri nedeniyle, değerli bir seçenek olarak pazarda popüler hale geliyor.

Mitsubishi L300’ün teknik özellikleri arasında 5 vitesli manuel veya 4 vitesli otomatik şanzımana sahip 4 silindirli 2.4 litrelik bir motora sahip olması yer almaktadır. Yakıt tüketimi, ülkemizin yollarında ortalama 7-8 litre/100 km arasında. Toplam çekiş gücü, 134bhp (birim anlamında) ve 5.200 d/d’dir. Bu performans, yüksek hızlarda konforlu ve güvenli sürüş sağlar. Ayrıca, L300 panelvan, Mercedes Sprinter’ın çok daha düşük fiyatlarla sunuluyor.

Mitsubishi L300 aynı zamanda çok çeşitli işlevlere sahip. Yan camların manuel kontrolü, dört tekerlek çekiş, yerden yüksekliği, geniş alanı ve konforlu koltuklarıyla olağanüstü konfor, sürüş keyfi ve ticari amaçlar için en iyi seçimdir. Egzoz emisyonları, B sınıfının en düşük seviyesidir. Yüksek verimli sürüş, hafif bir tasarım ve yüksek tork, toplamda yakıt tasarrufu elde etmeye yardımcı olur. Ayrıca, aracın ağırlık merkezi bulunduğundan, dönerken karşı konulamayacak kadar dengeli döner.

Mitsubishi L300’ün fiyatı ortalama 100,000TL’den başlayıp 135,000TL’ye kadardır. Bu fiyat aralığında, aracın çok çeşitli özellikleri, güvenlik sistemleri ve yakıt tasarruflu motoruyla, aracın sürüş konforu ve yüksek ticari performansı sunmaktadır. Bu aracın, orta ve hafif kamyonlar arasında en popüler seçeneklerden biri olduğu söylenebilir. Çünkü ticari amaçlar için yüksek performans ve yakıt tasarrufu sunar.

Mitsubishi L300, çok yönlü kullanım imkanı vererek, özellikle ticari amaçlar için kullanıcılara, yakıt ve performans dengesini sunan uygun fiyatlı bir panelvan olarak öne çıkıyor. Kullanıcıların ihtiyaçlarına göre çeşitli seçenekleriyle güvenli bir sürüş sağlayan L300, seçimi kolaylaştırıyor.

mitsubishi l300

Mitsubishi L 300 Fiyatları & Modelleri sahibinden’da

94 MİTSUBİSHİ L300 MOTOR VE YURUYEN AKSAM SORUNSUZ TAKAS OLURR: 1994: Yarım Camlı Van: 765.000: 78.000 TL. 18 Aralık 2022: Antalya Kepez: L 300 Camlı Van: mitsubishi L300 camlı panelvan: 2001: Camlı Van: 290.000: 163.500 TL. 18 Aralık 2022: Bursa Nilüfer: Toplam 37 sayfa içerisinde 13. sayfayı görmektesiniz. Önceki;.

Git

mitsubishi l300

Mitsubishi L300

52 adet Mitsubishi L300 araba 14.500 TL’den başlayan fiyatlarla. İkinci el araba için en iyi teklifleri bulun. Cms 40 jant var. Sadece mitsubishi l300 panelvan araç ve emsalleriyle. Çok aşağisinda yazdik pazarlik payi yoktur mi̇tsubi̇shi̇ l300 tarzi araçlarla. Satılık l300 koltuklu mıtsubişhi tl 053.

Git

mitsubishi l300

Bursa Mitsubishi L 300 Fiyatları & Modelleri

İnegöl. L 300 City Van. MITSUBISHI L300 city Van 4+1 MOTOR YÜRÜYEN KUSURSUZ. 1998. Camlı Van. 301.000. 119.500 TL. 24 Aralık.

Git

mitsubishi l300

Mitsubishi L300

12 adet Mitsubishi L300 5.000 TL’den başlayan fiyatlarla. İkinci el sahibinden mitsubishi l300 için en iyi teklifleri bulun. Cms 40 jant var. Sadece mitsubishi l300 panelvan araç ve emsalleriyle. Çok aşağisinda yazdik pazarlik payi yoktur mi̇tsubi̇shi̇ l300 tarzi araçlarla. Muayene yenıdır motor ve.

Git

mitsubishi l300

Sahibinden Satılık, Kiralık, Emlak, Oto, Alışveriş Ürünleri

Sahibinden Satılık, Kiralık, Emlak, Oto, Alışveriş Ürünleri.

Git

MİTSUBİSHİ L300

Merhaba arkadaşlar uzun bir aradan sonra tekrar sizlerle birlikteyiz. Bugün incelediğimiz araç Türkiye İnşaat piyasanın vazgeçilmez aracı MİTSUBİSHİ L300 CİT.

Git

Mitsubishi L300

4 adet Mitsubishi L300 14.500 TL’den başlayan fiyatlarla. İkinci el panelvan mitsubishi l300 için en iyi teklifleri bulun. Cms 40 jant var. Sadece mitsubishi l300 panelvan araç ve emsalleriyle. Çok temiz l300 hiç borcu yok vize yeni yapıldı lastikler yeni motor canavar gibi yürüyeni 10 numara çift s.

Git

CC

The Mitsubishi Delica Japanese: ・デリカ, Hepburn: Mitsubishi Derika is a range of vans and pickup trucks designed and built by the Japanese automaker Mitsubishi Motors since 1968. It was originally based on a cabover van and pickup truck introduced the previous year, also called the Delica, its name a contraction of the English language phrase Delivery car.

Git

Mitsubishi Delica

55 adet Mitsubishi L300 14.500 TL’den başlayan fiyatlarla. İkinci el mitsubishi minibüs l300 için en iyi teklifleri bulun. Cms 40 jant var. Sadece mitsubishi l300 panelvan araç ve emsalleriyle. Çok aşağisinda yazdik pazarlik payi yoktur mi̇tsubi̇shi̇ l300 tarzi araçlarla. Satılık l300 koltuklu mıtsu.

Git

Mitsubishi L300

Fiyat bilgisi almak için sayfayı aşağıya kaydırıp bilgilerini görmek istediğiniz araç görselini tıklayınız.

Git

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir