1. Anasayfa
 2. Otomobil

Pilsan Fortune 12V Uzaktan Kumandalı Akülü Araba

Pilsan Fortune 12V Uzaktan Kumandalı Akülü Araba

Çocukların güvenli ve eğlenceli bir şekilde araba sürmelerini sağlamak isteyen ebeveynler, çeşitli akülü araba modelleri arasından tercihlerini yapacaktır. Pilsan Fortune 12V Uzaktan Kumandalı Akülü Araba, bu seçenekler arasında dayanıklı ve eğlenceli bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor.

Fortune 12V’in en dikkat çekici özelliği, kendisi gibi küçük çocuklar tarafından kullanılabilir ve kontrol edilebilir olmasıdır. Araba, geniş bir hız aralığı sunuyor ve sürücüler, arabalarının hızını ayarlamak için uzaktan kumandalı olarak kullanılabiliyor.

Pilsan Fortune 12V’in fonksiyonelliği, arabayı çocuklarınızla beraber kullanmasını kolaylaştıran bir çok özellik yanında geliyor. Araba, çalışma saatleri sınırlamalarıyla donatılmış; sürücünün arabanın güvenli bir şekilde sürmesi için aracın otomatik olarak kilitlenmesi için zamanlayıcılar kullanılabiliyor.

Fortune 12V’in kalitesi ve güvenliği, arabanın çocuklarınız için güvenli bir araba sürme deneyimi yaşamalarını sağlamak amacıyla tasarlanmasından geliyor. Bununla birlikte, araba, kullanımı kolay olmaya devam ediyor veya çocuklarınız sürmek için küçük bir kumanda ile kontrol edilebiliyor.

Pilsan Fortune 12V Uzaktan Kumandalı Akülü Araba, çocuklar için eğlenceli bir araba sürme deneyimi yaşamalarını sağlarken, aynı zamanda güvenli sürüş deneyimi de sunuyor. Uzaktan kumandalı olarak sürülmesi, aracın kullanımı kolay ve eğlenceli hale getiriyor. Böylece ebeveynler, çocuklarının güvenli bir şekilde araba sürmesini sağlamak için, Pilsan Fortune 12V Uzaktan Kumandalı Akülü Araba’yı tercih edebilir.

pilsan fortune 12v uzaktan kumandalı akülü araba

Pilsan Fortune 12V Uzaktan Kumandalı Akülü Arabanın Özellikleri

Pilsan Fortune 12V Uzaktan Kumandalı Akülü Araba, çocuklarınızın eğlencesi ve korunması için oldukça mükemmel bir seçenek. Pilsan ailesinin güvenilir markasını temsil eden bu araba, çocuklarınızın güvenli ve eğlenceli bir şekilde araba sürmesine izin verir.

Pilsan Fortune 12V Uzaktan Kumandalı Akülü Arabanın özellikleri; 12V erkek şarj edilebilir pil, 2 hız kontrolü, ön ve arka çalışan farlar, ön ve arka sinyal ışıkları, sürekli gaz tuşu, sesli uyarı sistemi, müzik çalar ve USB bağlantısı. 12V şarj edilebilir pil sayesinde çocuklar uzun süre araba sürebilir. 2 hız kontrolü ile araba normal (4 km/saat) ve sport (7 km/saat) modu arasında geçiş yapabilir. Farlar kullanılarak sağ veya sola gitmek için kullanılırken, sinyal ışıkları kullanılırken arka veya sağa gitmek için kullanılabilir. Sesli uyarı sistemi, arabanın sürücüsünü güvenlik önlemleri almak için uyarmak için kullanılır. Müzik çalar ve USB bağlantısı sayesinde çocuklar müzik dinleyebilir ve MP3 oynatabilirler.

Pilsan Fortune 12V Uzaktan Kumandalı Akülü Arabanın özellikleri arasında en önemlisi, kablosuz uzaktan kumandası. Bu kumanda sayesinde çocuklar arabayı uzaktan kontrol edebilir ve aracın güvenli bir şekilde araç sürmesine yardımcı olabilir. Ayrıca, kumanda ile arabanın hızını kontrol etmek ve aracın çalışmasını durdurmak mümkündür.

Pilsan Fortune 12V Uzaktan Kumandalı Akülü Araba, çocuklarınızın güvenli ve eğlenceli bir araba sürmesi için çok iyi bir seçenek. Yüksek kalite malzemelerden üretilen bu araba, kullanımı kolay ve dayanıklıdır. Piyasada mevcut olan en iyi fiyata satılmaktadır.

pilsan fortune 12v uzaktan kumandalı akülü araba

Çocuklara Uygunluk

Pilsan Fortune Akülü Araba, sürüş keyfi yaşamak isteyen çocuklar için ideal. Gelişmiş teknolojisi ile çocukların arabayı kullanmak için rahatlıkla kullanabilecekleri bir platform oluşturmaktadır. Özellikle 12V akülü araba, çocuklar için çok kullanışlıdır. Uzaktan kumandalı olması ise çocukların araba sürmekten çok daha eğlenceli ve keyifli hale gelmesini sağlamaktadır.

Uzaktan kumandayla kontrol edilebilen Pilsan Fortune 12V’luk akülü araba, çocukların kontrolünü sağlamanın en güvenli ve en keyifli yoludur. Bu araba, çocukların küçük yaştan itibaren araba sürmeyi öğrenmesine yardımcı olmak için ideal bir üründür. Kontrol ve kullanımı kolay olan uzaktan kumandası ile aracın kontrolü çocukların ellerinde olur.

Pilsan Fortune’un ürettiği 12V’luk akülü araba, aracın araç kontrolünün daha kolay hale gelmesini sağlamak için birçok özellik sunmaktadır. Sürücünün güvenli sürüşünü teşvik eden mekanik özelliklerin yanı sıra, çocukların aracın içinde hoşça vakit geçirmelerini kolaylaştıran entegre bir eğlence sistemi mevcuttur. Kolay kullanımı ve şık tasarımı ile bu araba, çocukların araba sürmeyi öğrenmelerine büyük bir katkı sağlayacaktır.

Pilsan Fortune 12V’luk uzaktan kumandalı akülü araba, çocuklar için güvenli, çevik ve eğlenceli bir araba sürme deneyimi sunmaktadır. Bu araba, tüm çocuklar için uygun özelliklere sahiptir ve kullanımı çok kolaydır. Bu ürünün uygun fiyatlı olması da çocukların araba sürmeyi öğrenmesi için ideal bir seçenektir.

pilsan fortune 12v uzaktan kumandalı akülü araba

Yaş Grubu ve Kullanım Yerleri

Çocuklar için en eğlenceli, sağlıklı ve güvenli oyuncak arabalar arasında Pilsan Fortune 12V Uzaktan Kumandalı Akülü Araba en üst sıralarda yer alıyor. Pilsan arabasının aracın özellikleri arasında kullanım kolaylığı, uzaktan kumanda kolu, 12V akü ve aracın üzerinde bulunan ve çocuğun hareketlerini takip eden kablosuz teknolojisi yer alıyor.

Pilsan Fortune 12V Uzaktan Kumandalı Akülü Araba özellikleri arasında; yüksek kaliteli plastikten üretilmiş, sağlam, güvenli ve yüksek dayanıklılığa sahip, alçak profilli araba, sürüş kolaylığı, çocukların istediği her yere sürüş mekanizması, eğlenceli yüzlerce renkli LED ışıkları ve ortalama saatte 6-7 km sürüş mesafesi gibi özellikleri mevcut.

Pilsan Fortune 12V Uzaktan Kumandalı Akülü Araba çocuklar arasında 3 yaş ve üzeri kullanım için uygun bir oyuncak araba. Bu araba ile çocuklar, evde, parkta, bahçede veya herhangi bir çocuk oyun alanında, istedikleri kadar süre oyun oynayabilirler.

Ayrıca, Pilsan Fortune 12V Uzaktan Kumandalı Akülü Araba, çocuklarınızın güvenliği için önemli bir ayrıcalık sunuyor. Bu araba, çocuklarınızın kontrolünü sağlamak için özel olarak tasarlanmış bir kontrol sistemi ile donatılmış. Bu sayede çocuklarınızın, araba ile ilgili güvenlik konularına daha fazla dikkat edebilmeleri sağlanıyor.

Pilsan Fortune 12V Uzaktan Kumandalı Akülü Araba, aracın güvenli ve eğlenceli bir şekilde kullanılabilmesi için gerekli bütün özellikleri sunuyor. Bu nedenle, çocuklar arasında oldukça popüler bir oyuncak araba.

Pilsan Fortune 12V Uzaktan Kumandalı Akülü Araba, satışa sunulduğu şu anki fiyatı ile çok uygun bir fiyata sahip. Bu arabanın sunduğu çok sayıda seçenek ve güvenlik özellikleri, arabanın özellikleri ve uygun fiyatı ile çok sayıda çocuk için ideal bir oyuncak araba olma özelliğini taşıyor.

Pilsan Fortune 12V Uzaktan Kumandalı Akülü Araba Özellikleri
Özellik Açıklama
Kullanım Kolaylığı Pilsan Fortune 12V Uzaktan Kumandalı Akülü Araba, çocukların kullanımı kolay ve güvenli bir şekilde aracı kullanabilmeleri için tasarlanmıştır.
Uzaktan Kumanda Araba çocuklar uzaktan kontrol edebilir ve aracın kontrolünü daha da güvenli hale getirebilir.
12V Akü Pilsan Fortune 12V Uzaktan Kumandalı Akülü Araba, aracın harekete geçmesi için 12V aküye ihtiyaç duymaktadır.
Kablosuz Teknolojisi Pilsan araba üzerinde kablosuz teknolojisi sayesinde, çocuğun hareketlerini ve kontrolünü takip edebilir.

pilsan fortune 12v uzaktan kumandalı akülü araba

Tavsiye Edilen Yükseklik ve Kullanım Süresi

Pilsan Fortune 12V Uzaktan Kumandalı Akülü Araba, sokakta veya parkta çocuklarla eğlenceli saat geçirmenin harika bir yoludur. Hızlı ve kolay kullanım için, arabanın özellikleri basit ve sezgisel. Arabada en yüksek hız yaklaşık 5 km/saat, ancak bu hız aracın kullanımına göre değişebilir.

Arabanın boyutu yaklaşık uzunluğu 64 cm, genişliği 32 cm ve yüksekliği 21 cm. Arabanın tavsiye edilen yüksekliği 24 cm ve kullanım süresi 120-180 dakikadır. Arabanın ağırlığı 2.5 kg ve arabanın 12V birlikte gelen akülü motoru ile güçlü ve hızlı hareket edebilir.

Pilsan Fortune 12V Uzaktan Kumandalı Akülü Araba ile, çocuklar yüksek kaliteli ürünün keyfini çıkarlar. Arabada, iki adet 2.4 GHz kumanda ünitesi ile sağlanan uzaktan kumandalı kontrol, çocukların arabayı kolayca kontrol edebilmelerini sağlar. Ayrıca, arabanın ön camında bulunan ışık ve ses efektleri, kullanıcının arabayı daha eğlenceli hale getirmesini sağlar.

Pilsan Fortune 12V Uzaktan Kumandalı Akülü Araba, çocukların parkta ya da sokakta eğlenceli saatler geçirmelerine olanak tanıyan, kullanımı kolay ve hafif bir arabadır. Tüm bu özellikleri ile, arabanın satış fiyatı 145 TL dir.

Özellikler Açıklama
Motor Gücü 12V Akülü Motor
Yükseklik 24 cm
Kullanım Süresi 120-180 dakika
Uzaktan Kumandalı Kontrol 2.4 GHz Kumanda Ünitesi
Satış Fiyatı 145 TL

pilsan fortune 12v uzaktan kumandalı akülü araba

Pilsan Fortune 12V Uzaktan Kumandalı Akülü Arabanın Fiyatı

Çocuklukta her çocuğun hayalini süsleyen arabalar artık gerçekleşiyor. Pilsan Fortune 12V Uzaktan Kumandalı Akülü Araba, çocukların araba kullanırken sağladıkları keyifli zamanlarını daha da çoğaltan bir araba modeli. Pilsan’ın ürettiği bu akülü araba, çocukların hayallerini gerçekleştirebilmeleri için tasarlanmış.

Pilsan Fortune 12V Uzaktan Kumandalı Akülü Araba, çocukların özgürce araba sürmelerine izin veren özellikleriyle dikkat çeker. Uzaktan kumandalı olan araba, çocukların eğlenceli vakit geçirebilmelerini sağlar. 2 seçenekli uzaktan kumanda ile araba sürmek çocukların kontrolünü artırmaktadır.

Pilsan Fortune 12V Uzaktan Kumandalı Akülü Araba, çocuklar için uygun özelliklere sahiptir. Arabanın özellikleri arasında 12 Volt motor, ön ve arka kilitli sabit disk frenleri, ön ve arka tekerleklerin hareketli olması, kablosuz arka klakson, ön ve arka farlar, dört köşe aydınlatma, çift yönlü arka görüş aynası, canlı arka perdeler, çift tekerlek aksesuarları, kablosuz güç kaynağı, hız ayarı, kablosuz ses kontrolü, MP3 ve USB özelliği bulunmaktadır.

Pilsan Fortune 12V Uzaktan Kumandalı Akülü Araba, üzerinde çocukların istedikleri şarkıları çalmasını sağlayan müzik özelliğiyle ön plana çıkar. Müzik özelliği aracın içinde kullanılan MP3 ve USB özelliği ile oluşturulur.

Pilsan Fortune 12V Uzaktan Kumandalı Akülü Araba, fiyat olarak tüketicilerin bütçesine uygun bir arabadır. Araba, 399 TL fiyat etiketi ile satılmaktadır.

Pilsan Fortune 12V Uzaktan Kumandalı Akülü Araba, çocukların hayalini süsleyen araba modeli olarak satışa sunulmuştur. Çeşitli özellikleri ve uygun fiyatı ile çocuklar için eğlenceli vakit geçirmeyi sağlayan araba modeli, çocukların hayallerini gerçekleştirmek isteyen ebeveynlerin tercih edebileceği bir araba modelidir.

pilsan fortune 12v uzaktan kumandalı akülü araba

Pilsan Fortune 12V Uzaktan Kumandalı Akülü Araba

Pilsan Fortune 12V Uzaktan Kumandalı Akülü Araba -Kullanım 3+ Yaş -Max Kapasite:35 Kg -Hız 3,5-7,0 kmh.

Git

pilsan fortune 12v uzaktan kumandalı akülü araba

Fortune 12 V Uzaktan Kumandalı Araba

12 V Şarj Cihazı 2 x 12 V Arka Motorlar 1×12 Direksiyon Motoru Ayak gazdan çekildiğinde otomatik olarak frenleme yapar. Thermoprotector Aşırı Isı ve Akıma Karşı Devre Koruma Akıllı Anahtar Sistemi Işıklı Emniyet Kemeri Araç koltuk altındaki şarj soketinden veya şarj aparatı ile haricen şarj edilebilir Sökülebilir Akü, emniyet kemeri.

Git

pilsan fortune 12v uzaktan kumandalı akülü araba

Pilsan Akülü Araba, Motor, Traktör Modelleri ve Fiyatları

PİLSAN Pilsan Ranger Akülü Jeep 12 Volt Kumandalı 457 5.900 TL Sepete Ekle Sepete Eklendi Hızlı Teslimat.

Git

pilsan fortune 12v uzaktan kumandalı akülü araba

Pilsan Fortune 12v Uzaktan Kumandalı Akülü Araba

PİLSAN Pilsan Fortune 12V Uzaktan Kumandalı Araba 63272 4.1 279 Değerlendirme 38 Soru & Cevap 11364 Favori 5.891,31 TL Tükeniyor! Peşin Fiyatına 6 Taksit! Sepete Ekle Sepete Eklendi Tahmini Kargoya Teslim: 2 gün içinde Hızlı Teslimat yapan satıcı var! Öne Çıkan Özellikler: Güç 6 V Model Tek Kişilik Renk Kırmızı Garanti Süresi 2 Yıl.

Git

pilsan fortune 12v uzaktan kumandalı akülü araba

PİLSAN Fortune 12v Uzaktan Kumandalı Akülü Araba Fiyatı

PİLSAN Fortune 12v Uzaktan Kumandalı Akülü Araba PİLS5244 Satıcı : Peşin Fiyatına 3 Taksit! 5.100 TL Koleksiyona Ekle Tükendi! Favorilere Ekle 68 favori Kuponlar 10 TL Tükeniyor KAZAN Alt Limit 300 TL Son 2 gün Kuponun Ürünleri Öne Çıkan Bilgiler Güç: 12 V Model: Tek Kişilik Yaş: 3 – 6 Yaş Renk: Beyaz Tekerlek Sayısı: 4 15 gün içinde ücretsiz iade.

Git

Fortune 12V Uzaktan Kumandalı Araba

-12 V Şarj Cihazı -2 x 12 V Arka Motorlar -1×12 Direksiyon Motoru -Ayak gazdan çekildiğinde otomatik olarak frenleme yapar. -Thermoprotector Aşırı Isı ve Akıma Karşı Devre Koruma -Akıllı Anahtar Sistemi Işıklı -Voltmetre -Emniyet Kemeri -Araç koltuk altındaki şarj soketinden veya şarj aparatı ile haricen şarj edilebilir.

Git

Pilsan Fortune Uzaktan Kumandalı Akülü Araba 12V

Fortune akülü arabayı ister manuel olarak isterseniz de uzaktan kumanda kontrollü ile kullanabilirsiniz. Fortune Araç; MP3 Çalar, FM Radyo, hareketli aynalar, elektronik kornası, sökülebilir koltuk, emniyet kemeri, ışıklı anahtar sistemi ve ileri giderken yanan şerit LED lambalar gibi çok havalı özelliklere sahip!.

Git

Pilsan BJ

Pilsan BJ-2105244 Fortune Kırmızı 12V Uzaktan Kumandalı Akülü Araba ürününün 8 adet mağaza içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin. Pilsan Akülü Araba fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin.

Git

Akülü Araba Çeşitleri Uygun Fiyatlarla Çiçeksepeti’nde

951,99 TL’den Başlayan Taksitlerle. Aynı Gün Teslimat Seçeneği. Pababo Blaze Uzaktan Kumandalı 4X2 12 VOLT Akülü Araba. 7499. ,99 TL. 699,99 TL’den Başlayan Taksitlerle. Aynı Gün Ücretsiz Teslimat. Pababo Odyssey Çift Kişilik Uzaktan Kumandalı 4×2 12V Akülü Araba. %29.

Git

Pilsan Tostos Uzaktan Kumandalı 12V Akülü Araba

Pilsan Tostos Uzaktan Kumandalı 12V Akülü Araba – Pembe Kullanım 3 + Yaş Max. Kapasite:35 Kg Hız: 3,5-7 Kmh 12 V Akü,12 V Şarj Cihazı 2 x 12 V Arka Motorlar 1X12 V Direksiyon Motoru Thermoprotector Aşırı Isı ve Akıma Karşı Devre Koruma İleriGeri Vites vites değişikliğinde 1 sn gecikmeli devreye girme özelliği Akıllı Anahtar Sistemi Işıklı Emniyet Kemeri .

Git

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir