1. Anasayfa
 2. Otomobil

Araba On Cam Güneşlik

Araba On Cam Güneşlik

Bir sürücünün arabasına eklediği çıkartılabilir veya sabitlenen araba on cam güneşlikleri, arabayı daha keyifli hale getirmenin ötesinde önemli faydalar sağlamaktadır. Cam güneşlikleri, arabanızdaki sıcaklık derecesini düşürerek, koltuk arkasındaki yolcuların rahat ve konforlu bir sürüş deneyimi yaşamasını sağlar.

Günümüzde araba on cam güneşlikleri, herhangi bir arabanın aksesuar raflarında bulabileceğiniz bir çok çeşitte ve renkte mevcuttur. Cam güneşlikleri, arabanızın dış görünümünü çoğaltmakla kalmaz, aynı zamanda arabanın kabininde mevcut olan ışık miktarını kontrol etmeye yardımcı olur. Cam güneşlikleri arabanızın kabininde bulunan sıcak havayı direkt olarak arabanın içine sokmaz ve bunun yerine sıcağı içeri almaz ve size ve yolcularınıza biraz daha fazla rahatlık sunar.

Diğer önemli bir güvenlik konusu olan güneş ışınlarının arabanın içinde olması özellikle de çocuklar için çok tehlikeli olabilir. Güneş ışınlarının arabanın içinde olması, sürücünün konsantrasyonunu azaltabilir ve araba kazalarına neden olabilir. Araba on cam güneşlikleri sürücü ve yolcuların gözlerini korur ve arabanın kabinindeki sıcaklık derecesini düşürür.

Son olarak, araba on cam güneşlikleri mükemmel bir kullanım ömrü sunmaktadır. Pratik tasarımı sayesinde güneşlikleri araba içinden çıkartmak veya sabitlemek çok kolaydır. Genellikle güneşlikler hafif malzemeler, PVC, plastik ve alüminyumdan yapılır ve bu güneşlikler çok kolayca temizlenebilir.

araba on cam güneşlik

Araç Camındaki Güneşliklerin Faydaları

Araç camlarında bulunan güneşlikler, yolculukları daha konforlu, kullanışlı ve huzurlu hale getirir. Güneşlikler aynı zamanda araçların iç mekanlarını soğutur ve kullanıcıların gözünü kamaştıran güneş ışınlarından korur. Bunların yanı sıra, güneşlikler araçların içine giren ışığı azaltarak, sürücünün görüş alanını artırır.

Güneşlikler çok çeşitli malzemelerden üretilir, genellikle cam, plastik veya köpüklü malzemelerden yapılır. İlk üretilen güneşlikler, oksijenli plastik malzemelerden üretilmiştir. Köpüklü malzemeler daha sonra tercih edilmeye başlanmıştır. Cam güneşlikler güvenlik konusunda daha avantajlıdır. Bu nedenle çoğu araç üreticisi araçlara cam güneşlikler monte eder.

Araç camlarına monte edilen güneşliklerin fiyatları araba modellerine, üreticisine ve farklı özelliklere göre değişebilir. Genel olarak, cam güneşliklerin bir arabaya monte edilmesi için yaklaşık 10-20 dolar arasında bir miktar ödeme yapılması gerekebilir. Özellikle aracın ön camına konulan güneşliklerin fiyatı daha yüksek olabilir.

Güneşliklerin arabanın içinde rahatça kullanılması için farklı türleri de mevcuttur. Bu güneşliklerin bazıları araba sürücüsünün ön camda gözlerini korur veya arka camdaki pasajerlerin gözlerini rahatsız etmeyecek biçimde kontrol edilir. Bu nedenle, araba sahipleri aracının içindeki rahat kullanım için güneşliklere yatırım yapmalıdır.

Son olarak, araba sürücüleri güneşliklerin aracın içindeki güvenli sürüş için çok önemli olduğunu unutmamalıdır. Güneşlikler aracın içindeki ışığı kontrol edebilir ve araç sürücüsünün gözlerini kamaştıracak güneş ışınlarını engelleyebilir. Bununla birlikte, aracın içindeki istenmeyen görüntüleri önleyebilir. Bu nedenle, güneşlikler aracın içinde konfor, rahatlık ve göz koruma için önemli bir malzemedir.

araba on cam güneşlik

Güneşlik Seçimi ve Özellikleri

Arabanızdaki cam güneşlik seçiminde, çeşitli noktalara dikkat etmek gerekir. Öncelikle, güneşlikler aracınız için uygun olmalıdır. Arabadan araba farklı olmasına rağmen, aracınıza uygun olan modelleri bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Güneşlik modelleri, ortalama olarak 35 cm’ye kadar uzunlukta olabilir. Bunun yanı sıra, aracınız için en iyi olanı görmek için aracınızın ölçülerini ölçmeniz önerilir.

Güneşlik seçimindeki diğer noktalar arasında, tasarım ve renkler vardır. Örneğin, arabanızın iç tasarımına uygun olan güneşlikleri seçebilirsiniz. Ayrıca, hangi renkten hoşlandığınıza da karar verebilirsiniz. Güneşliklerin ne kadar kaliteli olduğu ve malzemenin ne kadar kaliteli olduğu da göz önünde bulundurulmalıdır. Güneşlikler, genellikle plastik, kauçuk veya kumaş olmak üzere üç farklı malzemeden yapılır. Plastik güneşlikler, uzun süreli kullanımlar için en iyi seçenektir. Kauçuk güneşlikler, yüksek kaliteli kalıpların içinde durabilir, ancak uzun süreli kullanım için uygun değildir. Kumaş güneşlikler, uzun süreli kullanımlar için en uygun alternatiftir, ancak pahalıdır.

Güneşlik seçiminde fiyat da bir faktördür. Güneşlikler, ortalama olarak en az 10 dolardan başlayıp, binlerce dolara kadar çıkabilir. Genellikle, daha uzun ömürlü ve kaliteli güneşlikler, daha pahalı olacaktır. Özellikle, arabanız için özel tasarım güneşlikler, daha pahalı olacaktır.

Güneşlik seçiminde, arabanız için en iyi seçim yapmak için, çeşitli kriterleri göz önünde bulundurmanız önerilir. Özellikle, arabanıza uygun olan ölçüleri, tasarımı, renkleri ve malzemeleri göz önünde bulundurmak için, araba güneşlikleri arasında araştırmalar yapmanız önerilir. Ayrıca, arabanıza uygun olan fiyat range’ını seçebilirsiniz.

araba on cam güneşlik

Güneşlikli Camın Avantajları ve Dezavantajları

Güneşlikli cam, günümüzde arabaların yaygın olarak kullanılan özelliklerinden biridir. Güneşlikli cam aracın sürücü ve yolcu kabinini her türlü havadan koruyabilen çok özel bir camdır. Diğer camlardan farklı olarak, araba üreticileri bu camın araca konfor ve güvenlik sağlaması, arazi şartlarında kullanımı kolaylaştırması nedeniyle özellikle önermektedirler. Güneşlikli cam sürücü ve yolcu için çok kullanışlıdır.

Güneşlikli cam, araca ekstra konfor ve güvenlik sağlayacak çeşitli faydaları sağlar. Öncelikle, güneşlikli cam, sürücü ve yolcuların rahat bir sürüş deneyimi yaşamasını sağlar. Güneş ışığından kaynaklanan güçlü ışıkların ve güneş ısısının aracın içine sızmasını engelleyecek kadar güçlüdür. Aynı zamanda, dışarıdan gelen gürültüyü önemli ölçüde azaltır ve iç mekanda sürücü ve yolcuları rahatlatır.

Güneşlikli camın diğer bir avantajı güvenliktir. Güneşlikli cam, sürücü ve yolcuların can güvenliğini önemli ölçüde artırır. Kaza durumunda, camın kırılma riski çok daha düşüktür ve çarpmanın etkisini azaltır. Aynı zamanda, camın kırılma riskini düşüren özelliği sayesinde, aracın içerisindeki sürücü ve yolculara daha fazla koruma sağlar.

Güneşlikli camın ekstra konfor ve güvenlik sağlamasıyla beraber, bu camın kullanımında bazı dezavantajları da vardır. Öncelikle, güneşlikli cam, araca ekstra ağırlık ekler ve aracın performansını olumsuz etkiler. Aynı zamanda, bazı durumlarda, arazi şartlarında güneşlikli camın sürüş konforunu azaltacağı ve manevra kabiliyetini kısıtlayacağı düşünülmektedir. Güneşlikli cam kurulumu da biraz maliyetli olabilir. Bu nedenle, güneşlikli camın avantaj ve dezavantajlarının göz önünde bulundurulması gerekmektedir.

Sonuç olarak, arabalar için güneşlikli cam çok faydalı bir özelliktir. Sürücü ve yolcular için, konfor, güvenlik ve rahatlık sağladığı kadar aracın da performansını arttırır. Ancak, güneşlikli camın kullanımında bazı dezavantajları da vardır. Bu nedenle, aracın türüne ve sürüş ortamına göre, güneşlikli camın araca ne kadar yararlı olacağının değerlendirilmesi önerilmektedir.

araba on cam güneşlik

Araç Güneşliklerinin Özelleştirilmesi

Araçların konforu ve güvenliği için, araç güneşliklerinin özelleştirilmesi oldukça önemlidir. Camlara monte edilen bu güneşlikler, aracın camlarının çevre ile iletişimini sağlar. Son zamanlarda, gelişmiş teknolojiler sayesinde, araç güneşlikleri seyahat süresince önemli bir güvenlik unsuru olarak karşımıza çıkmıştır. Araç güneşliklerinin özelleştirilmesi, tüm araçlar için standart güvenlik özelliklerinden biridir.

Araç güneşlikleri, her zaman değişen hava koşullarına karşı araçlara güvenlik sağlamak için çok önemlidir. Özellikle, araçların camları, güneşten gelen ışınların çok fazla olması durumunda çok rahatsız edilmektedir. Güneş ışınlarının hedefe doğru çarpması, karşı trafikteki sürücüleri rahatsız edebilir. Araç güneşlikleri ise araç sürücüsüne, araç içindeki kişilere ve karşı trafikteki sürücülere rahat ortamlar sağlar.

Araç güneşliklerinin özelleştirilmesi, çok farklı tipte güneşlikleri içermektedir. Özelleştirilmiş güneşlikler, aracın iç yüzeylerine özel olarak üretilmiş olabilir. Buna karşılık, standart güneşlikler sabit bir tasarıma sahiptir. Ancak, bu güneşlikler her türlü hava koşuluna karşı yeterli özelliklere sahip değildir. Bu nedenle, özelleştirilmiş güneşlikler, aracın camlarına uygun olarak özenle üretilmesi gereken özel güneşliklerdir.

Araç güneşliklerinin özelleştirilmesi, araç güneşliklerinin özelleştirilmesinin geniş bir yelpaze içerdiğini göstermektedir. Özelleştirilmiş güneşlikler, aracın iç yüzeylerine uygun olarak üretilmektedir. Ayrıca, bu güneşlikler, aracın iç yüzeylerine uygun olarak üretilmektedir. Bu güneşlikler, aracın camlarına uygun olarak, özelleştirilmiş özellikler ile üretilebilir. Özelleştirilmiş güneşlikler, fiyatlara göre değişiklik göstermektedir. Özelleştirilmiş güneşliklerin fiyatları, özelleştirilmiş özelliklerin ne kadar çok olduğuna bağlı olarak değişmektedir. Bununla birlikte, araç güneşliklerinin özelleştirilmesi, aracın iç yüzeylerinin korunması ve hava koşullarına karşı güvenlik için önemlidir.

Özet olarak, araç güneşliklerinin özelleştirilmesi, aracın camlarının çevre ile iletişimini sağlamak ve araç sürücüsüne, araç içindeki kişilere ve karşı trafikteki sürücülere rahat ortamlar sağlamak için çok önemlidir. Güneşlikler, farklı tipte ve özelleştirilmiş özelliklere sahip olabilmektedir. Özelleştirilmiş güneşlikler, aracın iç yüzeylerine uygun olarak özenle üretilmesi gereken özel güneşliklerdir. Araç güneşliklerinin özelleştirilmesi, aracın iç yüzeylerinin korunması ve hava koşullarına karşı güvenlik için oldukça önemlidir.

araba on cam güneşlik

Araç Camının Güneşliklerle Korunması

Günümüzde çoğu otomobil sahibi, aracının camlarının güneşliklerle korunmasının önemini anlıyor. Bu, sahibin aracının kararan cama sahip olmamalarını veya kırılma tehlikesiyle karşı karşıya kalmamalarını sağlar. Aynı zamanda, güneşlikler sayesinde arabanın içerisini güneşin istediği ölçüde ısıtmasını önler.

Güneşlikler aşağıdaki özellikleri sunmaktadır:

 • Güneş ışınlarının araca sürekli olarak düşmesini engellemek.
 • Güneşin aracı ısıtmasını önlemek.
 • Camda oluşan etkileri, pürüzleri veya kabukları önlemek için aracın dış görünümünü korumak.
 • Kişisel gizlilik veya güvenlik için güneşlikleri kullanmak.

Güneşlikler birçok farklı malzemelerden üretilmiştir. En çok kullanılanları cam, kağıt, yün, kumaş, plastik veya kauçuk. Hangi malzemenin kullanılacağı, seçeneğin cam olup olmadığı ve güneşlik ne kadar süre ile kullanılacağına bağlı olarak değişecektir.

Güneşliklerin fiyatları, çeşidine göre değişmektedir. Kağıt güneşlikler, en ucuz olanlarıdır. Kağıttan üretilen güneşlikler, bir sürü farklı renkte ve desende sunulmaktadır. Kumaştan üretilen güneşlikler, aynı zamanda öne ve arkaya ayarlanabilen perdeler gibi çeşitleri de vardır. Buna karşın, cam güneşlikler daha pahalıdırlar. Cam güneşlikler, aynı zamanda keskin kenarlı, dekoratif ve göze çarpan tarzları ile de yaygın olarak kullanılmaktadır.

Güneşliklerin sadece araba camları için kullanılmaması gerekmektedir. Aynı zamanda, evlerin camlarının veya diğer alanların korunması için de kullanılabilir. Sonuç olarak, araba cama güneşliklerin kullanılması, aracın içerisini ve dış görünümünü korumak için büyük önem taşımaktadır.

araba on cam güneşlik

Ön Cam Güneşliği Fiyatları ve Modelleri

Ön Cam Güneşliği .

Git

araba on cam güneşlik

Araba Güneşliği

Oto Ön Cam Güneşliği Tüm Araçlara Uygun Oto Ön Cam Güneş Gözlüğü Mavi 1,279 349,00 TL + ÜCRETSİZ KARGO Oto Ön Cam Güneşliği Tüm Araçlara Uygun Oto Ön Cam Güneş Gözlüğü Siyah 15 349,00 TL.

Git

araba on cam güneşlik

Araba Güneşliği Fiyatları & Çeşitleri

Araba camı güneşliği modellerini arka koltukta bulunan yolcu veya evcil hayvanların konforunu artırması amacıyla tercih edebilirsiniz. Güneş ışınlarını filtreleyerek rahatlık sunmasının yanı sıra araç içinin fazla ısınmasına da engel olur. Bu sayede özellikle yaz aylarında bunaltıcı sıcaklardan korunabilirsiniz.

Git

araba on cam güneşlik

Olunca Oto Ön Cam Güneşliği Fiyatı

Otomobilinizin ön ve arka camlarında kullanılabilen oto güneş gözlüğü aracınızın torpidosunu, direksiyonunu güneşten korur ve araç iç sıcaklığını dengeler. Ürün üzerindeki görseli Olunca’nın siz özel müşterilerine sunduğu KENDİN TASARLA modülü ile kendiniz de tasarlayabilirsiniz. PRATİK | ESTETİK | ERGONOMİK | UNIVERSAL Ürün Özellikleri.

Git

araba on cam güneşlik

Araba Perdesi & Arka Güneşlik Çeşitleri ve Fiyatları

BYENS Oto Güneşlik Perde Araba Yan Cam Perdesi Güneş Önleyici Araç Içi Güneşliği Için Sinekliği 986 89,65 TL Kupon Fırsatı Birlikte Al Kazan Sepete Ekle Sepete Eklendi minufco Oto Güneşlik Perde Araba Yan Cam Perdesi Araç Güneşliği Arka Koltuk Sinekliği Koruyucu Oto Branda 12 79,90 TL Sepete Ekle Sepete Eklendi Kargo Bedava.

Git

Araç Güneşliği Fiyatları ve Modelleri

Auracar Araba Ön Cam Güneşliği Balonlu Metalize Parlak Alüminyum Katlanabilir Oto Güneşlik 130x60cm 1567 39,99 TL Kupon Fırsatı Çok Al Az Öde Sepete Ekle Sepete Eklendi Hızlı Teslimat Kargo Bedava minufco 2 Adet Oto Güneşlik Perde Araç Yan Cam Güneşlik Araba Güneşlik Perdesi Anne Bebek Emzirme Perdesi 238 149,90 TL Birlikte Al Kazan.

Git

ALLY 65CM Araç Ön Cam Güneşlik Otomatik Geri Çekilebilir Katlanabilir

Güneşlikler › Ön Cam 23999TL ÜCRETSİZ teslimat 13 – 14 Temmuz. Ayrıntılar Teslimat adresini seçin Stokta var Miktar: Sepete Ekle Şimdi Al Güvenli işlem Gönderici Yakuppolt Satıcı Yakuppolt Gönderici Yakuppolt Satıcı Yakuppolt Daha fazla bilgi, hüküm ve koşullar, firma künyesi ve cayma hakkı için lütfen satıcının adına tıklayın.

Git

Auracar Araba Ön Cam Güneşliği Balonlu Metalize Parlak Alüminyum

Araba araç cam perdesi esnek ve lastikli yapısı sayesinde tüm binek araçlarda rahatlıkla kullanılabilir. 80x55cm ölçülerindedir. Aracınıza takarken 110x60cm boyutlarına kadar esneyebilmektedir. İstediğiniz zaman saniyeler içinde pratik bir şekilde takıp çıkartabilirsiniz.

Git

ön Cam Güneşlik Fiyatları

ön Cam Güneşlik fiyatları ve özelliklerini karşılaştır kategori & marka ayrıştırması ile en uygun . ön Cam Güneşlik fiyat avantajını yakala!. Cimri’da senin için 6182 adet ön Cam Güneşlik ürünü bulduk.ön Cam Güneşlik kategorisinde en favori Perde Aksesuarı, Oto İç Güneşlik, Oto Güneşlik Aksesuarları, Micro – Sun Perdeler, Oto Cam Filmi ve diğer .

Git

Perde Güneşlik Çeşitleri ve Fiyatları

Aracınızın tek bir camı için güneşlik alabileceğiniz gibi tüm camları içeren bir set de alabilirsiniz. Oto Güneşliğinin Özelliği Nedir? İyi bir araç güneşliği aracınızı güneşe karşı tam olarak korumalıdır. Bu nedenle oto güneşliği boyutu alacağınız cama uygun olmalıdır. Ayrıca oto güneşliğinin kaliteli olması uzun süre kullanımınıza olanak sağlar.

Git

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir
lexus jeep