1. Anasayfa
 2. Otomobil

Suzuki Carry

Suzuki Carry

Suzuki Carry, Suzuki tarafından tasarlandı ve üretilen bir kelepir küçük kamyon modelidir. 1959 yılında Japonya’da piyasaya sürüldü ve günümüze kadar sektörde liderlik konumunu koruyor. Suzuki Carry, gündelik taşımacılık ihtiyaçlarını karşılamak için üretilmiştir ve küçük şehir içi görevleri başarıyla yerine getirecek kadar esneklik sunmaktadır.

Suzuki Carry, 1,2 litrelik bir benzin motoru, arka tekerlek sürme ve manuel şanzıman ile donatılmıştır. Güçlü bir yay ve süspansiyon sistemi, sürücüleri çeşitli yollarda rahat bir sürüş sağlar. Yüksek performanslı bir motor, yüksek tork yayılması ve düşük yakıt tüketimi gibi özellikleriyle, Suzuki Carry, araç sahiplerine daha uzun sürüş mesafeleri sunmaktadır.

Suzuki Carry’in dış görünümü kompakt ve modern. Yüksek kaliteli üretim kalitesine sahiptir ve kolayca tutulabilir. Tüm sürücü ve yolcular için çok rahat bir ortam sunmaktadır. Kabinin konforu, kaliteli ses ve görüntü sistemi ile desteklenmektedir. Suzuki Carry, tüm kullanıcıların konforu ve güvenliği sağlamak için üretilmiştir.

Suzuki Carry, güvenli, verimli ve konforlu bir sürüş sunmaktadır. Yakıt efektifliği, yüksek performanslı motoruyla ve yakıt tasarrufu gibi özellikleriyle, araç sahiplerinin düşük maliyetlerle uzun yolculuklar yapmalarına olanak sağlamaktadır. Kullanım amacına göre, hafif ticaret veya taşımacılık uygulamaları için de kullanılabilir. Suzuki Carry, çeşitli kullanım ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır ve günümüzde popüler bir küçük kamyon modeli olmaya devam etmektedir.

suzuki carry

Suzuki Carry: Teknik Özellikler

Suzuki Carry, Suzuki’nin daha küçük taşıma aracı olarak piyasaya sürdüğü bir minivan modelidir. Japon markasının bu özellikli araç modelleri, küçük ailelerin taşıma ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak tasarlanmıştır. Suzuki Carry, tasarımı ve konforuyla ile güvenilir, konforlu ve uygun fiyatlı bir seçim olarak karşımıza çıkar.

Suzuki Carry, standart bir minivanın sunabileceği tüm özelliklere sahiptir. Günlük kullanımda oldukça kullanışlı ve pratik olan bu araçta, 8 kişi rahatlıkla yer alabilecek şekilde tasarlanmıştır. İç mekanı, modern ve konforlu tasarımıyla ve derin koltuklarıyla oldukça keyifli bir seyahat sunmaktadır. Bagaj hacmi ise 437 litreye kadar çıkar.

Suzuki Carry motor olarak da bir çok seçenek sunmaktadır. Yıllara ve modellerine göre farklılıklar gösteren bu araçlar, 1.0 litrelik benzinli ve 1.3 litrelik dizel motor seçeneklerinden oluşmaktadır. Ayrıca Suzuki Carry’nin seçenekleri arasında manuel ve otomatik vites seçenekleri de bulunmaktadır.

Suzuki Carry, özellikleri ve fiyatı ile kullanıcıların beklentilerini karşılayan güvenilir bir araç olarak adından söz ettirmektedir. Suzuki Carry’nin fiyatları, seçilen motor ve donanıma ve modele göre değişkenlik göstermektedir. Özellikleri ve modelleri arasındaki farklılıklar nedeniyle Suzuki Carry’nin fiyatları 17.000 TL ile 54.000 TL arasında değişmektedir.

Suzuki Carry, pratik kullanımıyla ve uygun fiyatıyla küçük aileler için ideal bir tercih olarak karşımıza çıkıyor. Size özel bir Suzuki Carry almak isterseniz, aşağıda listelenen özellikleri dikkate almanızı öneriyoruz:

 • Muayene durumu.
 • Yol performansı.
 • Konfor özellikleri.
 • Benzin/dizel seçeneği.
 • Manuel/otomatik vites.
 • Kullanım tarihi.
 • Fiyat.

Suzuki Carry, modern tasarımıyla, konforlu koltuklarıyla, uygun fiyatıyla ve güvenilirliğiyle kullanıcıların beklentilerini taşıyor. Suzuki Carry’yi daha yakından incelemek ve satın almak isterseniz, yerel otomobil satıcılarına başvurabilirsiniz.

suzuki carry

Suzuki Carry: Güvenlik Özellikleri

Suzuki Carry, 1970’lerden beri sınıfının en gelişmiş ve güvenli minivanlarından biridir. Kompakt tasarımı ve rahat kabinleri, Suzuki Carry’yi aile arabaları arasında en popüler modeller arasında yer alanlarından biri yapmaktadır. Güvenlik özellikleri olarak, Suzuki Carry, önden ve arkadan çarpma koruması sağlayan kaliteli ABS fren sistemi ile donatılmıştır. Ayrıca, bu modelde, sürücü tepsisinin altına monte edilmiş hava yastıkları mevcuttur. Bu, yolcu emniyeti için önemli bir güvenlik özellikidir.

Suzuki Carry, sürücü ve yolcuları için ruhsat sahibi alanlarından da gelişmiş güvenlik özellikleri sağlar. Örneğin, bu araç, elektronik stabilite kontrolü (ESC) ve çoklu kollu güvenlik kemeri sistemleri ile donatılmıştır. Bu sayede, aracın dengesini korurken, sürücü ve yolcuların güvenliği de sağlanmış olur. Suzuki Carry, sürücü ve yolcuların can güvenliğini arttırmaya yardımcı olacak tüm güvenlik özelliklerine sahiptir. Bunların arasında, sürüş konforu için konfor kontrol sistemi, aracın dengesini stabilize etmek için elektronik arttırma çubuğu, trafik sinyallerini algılamak için radar sensörü ve uyarı sistemleri gibi özellikler sayılabilir.

Suzuki Carry, gelişmiş güvenlik özellikleri ile tasarlanmış bir araç olarak, aynı zamanda uygun fiyatlı bir araba modelidir. Oto yedek parçalarının bulunabildiği ve mükemmel sürüş performansı sunan bu araba, çoğu kişinin maddi durumuna uygun bir araba arayışında olduğu için popülerdir. Bu aracın fiyatı genellikle orta sınıf ailelerin bütçesine uygundur. Ayrıca, bu aracın işletme veya taşımacılık amaçlı kullanımı için de uygun bir seçenek olduğu söylenebilir.

Suzuki Carry, kullanıcılara güvenlik ve konforu bir arada sunan çok özel bir aracı tercih edenler için son derece uygun bir seçenektir. Çok yönlü bir performansa sahip olmasının yanı sıra, düşük yakıt tüketimi ve uygun fiyatı ile de Suzuki Carry, aile arabaları arasındaki en güvenilir seçeneklerden biri haline gelmiştir.

suzuki carry

Suzuki Carry: Tasarım ve Estetik Özellikler

Suzuki Carry, uygun fiyatlı, küçük ve çok yönlü bir ticari aracın kusursuz bir kombinasyonudur. Carry’ın tasarımı, kapasitesi ve estetiği, küçük çaplı ticari aracının kullanıcıları arasında hızlı bir büyüme göstermesine neden olmaktadır. Carry’ın kompakt tasarımı, düşük yakıt harcaması, konforlu sürüş ve uygun fiyatı ile aracın her gün daha çok tercih edilmesini sağlamaktadır.

Suzuki Carry’ın çekici tüm kapılı kabin tasarımında konforlu alan sunmaktadır. Araca küçük bir çalışma alanı için çıkıntılı kapaklar ve paneller arasından özelleştirme seçenekleri sunulmaktadır. Carry’ın arka bölümünde küçük bir çalışma alanı ve küçük bir sürücü kabini mevcuttur. Bir sürücü kabini olarak, Carry iki koltuklu, kolların ve bacakların uzunluğuna uygun ve ferah bir alan sağlayarak, aracın kontrolünü konforlu bir şekilde sağlar.

Suzuki Carry’ın arka bölümünde aracın geniş kapasitesi ve kullanımını kolaylaştırmak için geniş kompartımanlar bulunmaktadır. Bu kompartımanlar, çeşitli taşıma ihtiyaçları için uygun olup, kolay ve düzgün bir şekilde paketler ve kutular taşımak için tasarlanmıştır. Ayrıca, tüm kompartımanlar kilitlenebilir özelliktedir.

Suzuki Carry’ın tasarım, kullanımı kolay kullanıcı arayüzü, estetik görünümü ve çekişi, uygun fiyat etiketi ve verimli yakıt tüketimi işletmelere veya kullanıcılara kullanımı kolay ve konforlu bir aracı sunmaktadır. Düşük yakıt tüketimi sayesinde Suzuki Carry, sürücülere gün içindeki karbon salınımlarını azaltmada yardımcı olmaktadır.

Suzuki Carry, küçük ticari araçlar arasında öne çıkan benzersiz bir aracın sunan kullanıcılarına çok yönlü bir aracı sunmaktadır. Carry’ın konforlu sürüş ve kompakt tasarımı, ticari aracın hayatınızda önemli bir yere sahip olmasını sağlayacaktır.

suzuki carry

Suzuki Carry: Performans ve Sürüş Deneyimi

Suzuki Carry, Japonya’da üretilen bir taşıt ve Japonya’nın en çok satan keçe araçlarından biri olarak kabul ediliyor. Carry, Japonya’daki en düşük maliyetli araçlar arasında yer alıyor ve ticari kullanım için birçok özellik sunuyor. Uzunluğu 3.8 metreye kadar olan Carry, sürücülerin çabuk ve rahat bir şekilde manevra yapmasını sağlıyor. Küçük aracın kasasındaki alan çok güzel yerleştirilmiş. Suzuki Carry, 1,400 cc motorlu bir versiyonu ile piyasaya sürülüyor. Bu motor, manevra kabiliyetinin yanı sıra düşük yakıt tüketimi ile de ünlü.

Suzuki Carry, düşük yakıt tüketiminin yanı sıra, güvenilir ve sessiz bir sürüş deneyimi de sunuyor. Gövdesi dayanıklı bir alaşımla üretilmiştir ve kolayca kullanılabilir. Yüksek kalite ve performans arayan müşteriler için, Carry, çok düşük sahiplik maliyeti ile birlikte iyi bir seçenek olarak gösteriliyor. Carry, Japonya’da aynı zamanda taşıt vergisi avantajlarıyla da satılıyor. Özellikle küçük çaplı taşımacılık işleri için, Carry, rahat bir sürüş deneyimi sunar.

Suzuki Carry, teknoloji açısından dar bir alana sahip. Ancak, aracın performansı konusunda hiçbir şikayet olmuyor. Carry, kullanıcıların istedikleri herhangi bir yükü veya yolcuyla hareket edebilmesi için çok güçlü bir motora sahip. Ayrıca, üst düzey konfor ve güvenlik için çeşitli donanım ve teknolojiler de sunuyor. Carry, çeşitli seçeneklerle donatılmış olan iyi bir orta sınıf keçe aracı olarak kabul ediliyor.

Suzuki Carry, iyi bir performans ve sürüş deneyimi sunarken, daha uygun fiyatlara da erişilebilir. Carry, özellikle küçük bisiklet sahipleri için mükemmel bir seçenek olarak görülüyor. Uzunluk, manevra kabiliyeti ve taşımacılık kapasitesi açısından Carry, müşterilerin beklentilerini karşılıyor. Yüksek performans ve kalite, Carry’i Japonya’nın en popüler keçe araçları arasına sokuyor. Kullanıcılar, Suzuki Carry’i tercih etmek için güvenli bir şekilde kullanıyor.

suzuki carry

Suzuki Carry: Fiyat/Performans Oranı

Suzuki Carry, uygun fiyata sunduğu performansı ile otomobil alanlar arasında öne çıkan bir marka. Gücünü 4 silindir 1.3 litrelik benzinli motorundan alıyor ve 75 beygir güç çıkıyor. Suzuki Carry, yakıt tasarrufu açısından da çok iyi derecede etkinlik sunuyor. Yaklaşık olarak 5.6 litre/100 km hızla seyahat edebiliyor. Suzuki Carry, konforlu bir sürüş deneyimi sunmak için standard bir süspansiyon ve konforlu koltuklarla donatılmış. Her şeyden öte, bu araç, çekici bir fiyata sunuluyor. Suzuki Carry, yaklaşık olarak 23 000 TL’den başlayan fiyatlar ile satılıyor. Bu, otomobil alanlar için oldukça cazip bir seçenek.

Suzuki Carry, aynı zamanda konfor açısından da oldukça etkin. Otomobil, klasik stil koltuklar ve yüksek kaliteli kumaşlardan oluşan konforlu koltuklarla donatılmış. Kontrol odası da son derece kullanışlıdır. Anahtarsız çalıştırma sistemi, uzaktan kumandalı kilit sistemi, yüksek kaliteli plastik malzemeler ve her şeyden öte, aydınlatmalı tasarım, kullanıcıların arabayı kullanmasını ve konforlu bir sürüş deneyimi yaşamasını sağlıyor.

Suzuki Carry, dikkat çekici bir performansa sahip. Takılmadan, homojen bir güç çıkışı sunuyor. 75 beygir güç, Suzuki Carry’e oldukça iyi bir ivme kazandırıyor. Bu, Suzuki Carry’nin düşük hızlarda veya yüksek hızlarda bile güvenli ve konforlu bir sürüş deneyimi sağlamasını sağlıyor. Suzuki Carry, standart bir şanzıman ile donatılmış ve bu sayede de daha düşük yakıt tüketimine ve konforlu sürüş deneyimine sahip.

Suzuki Carry, mevcut fiyatına göre oldukça iyi bir performans/fiyat oranına sahip. Uygun fiyata konforlu, güvenli bir sürüş deneyimi sunarken, oldukça verimli bir yakıt tüketimine sahip. Suzuki Carry, otomobil alanların küçük araçlar arasında cazip bir seçenek olarak göz önüne çıkıyor.

suzuki carry

Sahibinden Suzuki Carry Fiyatları & Modelleri

Sahibinden Satılık Suzuki Carry fiyatları ve modellerinin en güncel ilanları sahibinden’da! Sahibinden Suzuki Carry Fiyatları & Modelleri sahibinden mobil uygulamasının milyonlarca kullanıcısına sen de katıl !.

Git

suzuki carry

Suzuki Carry

Suzuki Carry. Gelen yeni e-posta mesajlarınız için yeni ilanlar alınız. 8 araba ilanı bulundu. 5 resimler. 2016 Model Otomatik Suzuki Carry. 6.500 TL Toplam fiyat. 2016. 33.200 kms. Benzin.

Git

suzuki carry

Suzuki

Suzuki Carry Blind Van satılık Suzuki carry sahibindenda – 1080010036 sahibinden mobil uygulamasının milyonlarca kullanıcısına sen de katıl ! SAHI yaz 4350′ ye telefonundan ücretsiz SMS at.

Git

suzuki carry

CC

Suzuki Carry, Suzuki tarafından 1961 yılından bu yana üretilen bir kei kamyonet ve mikrovan modelidir. Mikrovan modeli 1982 yılından itibaren Suzuki Every Japonca: スズキ・エブリイ olarak adlandırılmaktadır.Araç birçok ülkede çok sayıda farklı adlar altında satıldı ve hem Chevrolet, hem de Ford markasıyla satılan tek araç olma özelliğine sahiptir.

Git

suzuki carry

Suzuki Carry

Suzuki Carry 2022 is a new, eleventh generation. The car has a cabover cab and an onboard cargo platform. The fundamental difference between this 2022 Suzuki.

Git

Suzuki Carry 2022

1 adet ikinci el Suzuki Carry model satilik araba, 6.500 Türk Lirasindan başlayan fiyatlarla. Ikinci el Suzuki Carry modelleri, kullanılmış arabalar.

Git

Ikinci el Suzuki Carry modelleri

Suzuki Carry Yedek Parça fiyatları, suzuki carry yedek parça modelleri ve suzuki carry yedek parça çeşitleri uygun fiyatlarla burada. Tıkla, en ucuz suzuki carry yedek parça seçenekleri ayağına gelsin.

Git

Suzuki Carry Yedek Parça Fiyatları ve Modelleri

1990 – 1998 Model Suzuki Carry Far & Stop Sağ Ön Far Çıkma Parça Pazarlık. 1990. İzmir Bornova. Favorilerime Ekle. Suzuki Carry Sol Far. 2023 Model Suzuki Carry Far & Stop Sol Ön far Çıkma Parça .

Git

Suzuki Carry Çıkma Yedek Parça Fiyatları otocikma da

Suzuki Carry Sag + Sol Arka Stop Lambasi Takimi 1998–2005 552265608 3 856,76 TL 822,81 TL + ÜCRETSİZ KARGO. Suzuki Swift Sx4 Jimny Carry Vitara Atesleme Bobini 33400-65G00 507058229 3 350,00 TL 319,90 TL + REKLAM. ÜCRETSİZ KARGO. Hararet Musuru Suzuki Carry 1985-1999 Grand Vitara 1998-2005 504611713 0 .

Git

Suzuki Carry Oto Yedek Parça

The Suzuki Carry Japanese: スズキ・キャリイ, Hepburn: Suzuki Kyarī is a kei truck produced by the Japanese automaker Suzuki.The microvan version was originally called the Carry van until 1982 when the passenger van versions were renamed as the Suzuki Every Japanese: スズキ・エブリイ, Hepburn: Suzuki Eburī .In Japan, the Carry and Every are kei cars but the Suzuki Every .

Git

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir